Autor Tema: Fk Partizan Beograd - U inat svima!  (Pročitano 5383 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cavani^^^^

  • Gost
Fk Partizan Beograd - U inat svima!
« poslato: 4. maj 2016, 17:51:14 »
Navijači pobedili, nova uprava u Humskoj![/FONT]



Navijači Partizana dobili su borbu protiv uprave. Partizan od danas ima potpuno novu upravu, pravljenu po predlogu navijača, nikada ništa slično nije se desilo klubu iz Humske 1. Nova uprava će biti predstavljena danas, da li dolaze bolji dani za Partizan ostaje nam da vidimo...

Gotovo: Bjela novi predsednik, Iliev ostao, Djokić šef!



Crno beli će od danas biti jači za tri nova člana. Dragan Bjelogrlić je postao predsednik Partizana, Ivica Iliev je zadobio poverenje navijača Partizana i time održao svoje mesto u klubu, najveća a možda i najznačajnija promena u klubu je na mestu trenera. Partizan će od ove sezone voditi mladi srpski stručnjak Nikola Đokić koji je javnosti poznat kao veliki Partizanovac i verovatno je to presudilo u odabiru novog trenera.

Bjelogrlic: Za neka bolja vremena!

Veoma sam srećan što sam dobio priliku da budem prvi čovek Partizana. Nadam se da će od danas u Partizanu sve biti potpuno drugačije, radićemo isključivo za interes kluba, pokušaćemo da vratimo Partizan tamo gde mu je mesto, u Evropi. Hvala na poverenju i idemo u nove pobede!
« Poslednja izmena: 4. maj 2016, 18:21:41 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7, Nikola9876, Muhicz, Bayern-fussball, InoMessi

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Fk Partizan Beograd - U inat svima!
« Odgovor #1 poslato: 5. maj 2016, 20:45:52 »
Prati li neko? Planiram da nastavim da pisem, ali ne zelim ako se ne bude pratilo. Toliko, ziveo Partizan! :)
 

Muhicz

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 139
    • Pogledaj profil
Re: Fk Partizan Beograd - U inat svima!
« Odgovor #2 poslato: 5. maj 2016, 21:03:02 »
Prati! Konačno da vidim neku lijepo uređenu i preglednu temu kod nekoga. Lijepo za oko i bez previše teksta, taman kako treba.:) Sretno, čekam da vidim dokle ćeš dogurati u Europi. :P
 

Christiano

  • Edit Tim
  • Professional
  • ***
  • Poruke: 107
    • Pogledaj profil
Odg: Fk Partizan Beograd - U inat svima!
« Odgovor #3 poslato: 5. maj 2016, 23:06:59 »
Super samo tako nastavi...Prati se :thumbup: poz:
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Fk Partizan Beograd - U inat svima!
« Odgovor #4 poslato: 6. maj 2016, 11:35:34 »
Ljudi, odigrao sam oko 10 utakmica: 2 plej-of za Ligu Sampiona (Ispao od Junajteda), 2 utakmice u Ligi Evrope, 1 u kupu i ostale prvenstvene. Mislio sam da sve slikam, i na kraju sam video da nista nije bilo slikano.

Dosadasnji rezultati



Tabela u Ligi Evrope posle 2 odigrane utakmice (Partizan - Vitese 4:1, Liverpul - Partizan 4:2)



Tabela posle 5.kola



Što se tiče transfera, prodao sam Andriju Živkovića Viteseu, i jos nekoliko njih. Doveo sam Viktora Luisa, Martineza i Malkijorija. Eto toliko, ima nesto u slikama da se koliko toliko iskupim za ovaj veeeeeliki kiks! Nastavljamo odavde, ajmo crno beli ooo! :stop:
« Poslednja izmena: 6. maj 2016, 12:20:12 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Muhicz, Nikola9876, rma_7, Bayern-fussball

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Odg: Fk Partizan Beograd - U inat svima!
« Odgovor #5 poslato: 6. maj 2016, 11:52:59 »
Jedan od slabijih derbija: Nula na Rajku!

Ljubitelji fudbala ostali uskraćeni za jednu lepu fudbalsku predstavu. Danas je na stadionu Crvene Zvezde sve je vidjeno sem fudbala, crveno beli i crno beli podelili bodove i tako prepustili Čukaričkom čelo tabele. Jedan od lošijih derbija u poslednjih nekoliko derbija. Bilo je svega par šuteva i sa jedne i sa druge strane, sve je delovalo potpuno jednako, niko se nije istakao. Jedina zanimljiva stvar iz ove utakmice je ta što je Partizan i dalje jedini tim u ligi koji nije primio pogodak posle 6.kola.
Crvena Zvezda - Partizan 0:0
Gledaoci: 47.594
Sudija: Milorad Mažić





M. Božović: Nismo igrali onako kako smo se dogovorili!



"Danas smo potpuno podbacili, nismo ličili na sebe, nismo uspeli da iskoristimo kikseve Partizana u odbrani. Ali je to fudbal, ne tražim alibi, nismo bili na nivou danas ali mislim da smo više želeli pobedu od njih. Okrećemo se sledećim utakmicama, pokušaćemo da stignemo stignemo Čukarički." rekao je trener crveno-belih.

N.Đokić: Želeli smo sva tri boda...



"Došli smo na Marakanu da pobedimo, da nastavimo pobednički niz, ali danas jednostavno nismo ličili na sebe, ni mi a ruku na srce, ni oni... Mislim da smo morali bolje, ovo je moj prvi derbi i srećan sam što iz njega nisam izašao kao gubitnik, ali sam i tužan jer sam želeo pobedu. Drago mi je što smo jedini tim koji još nije primio gol, taj podatak pokazuje koliko radimo i koliko smo gladni trofeja. Idemo dalje!"

Tabela i rezultati nakon 6.kola



Posle 6.kola na čelu je Čukarički koji igra odlično ove sezone i koji pored Partizana jedini nema poraz do sada. Iznenadjenje u gornjem delu tabele je Radnik iz Surdulice koji diše za vratom Partizanu. Na 14.mestu nalazi se Vojvodina, Novosadjani do sada imaju samo jednu pobedu, jedan remi i čak 4 izgubljena meča, Vojvodina sledeće nedelje gostuje Novom Pazaru, videćemo da li popularne "Lale" imaju neki kec iz rukava za odlične Pazarce.
« Poslednja izmena: 6. maj 2016, 12:14:46 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Muhicz, Istok1926, Nikola9876, Bayern-fussball

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Fk Partizan Beograd - U inat svima!
« Odgovor #6 poslato: 6. maj 2016, 12:20:54 »
Citat: Muhicz;1428359
Prati! Konačno da vidim neku lijepo uređenu i preglednu temu kod nekoga. Lijepo za oko i bez previše teksta, taman kako treba.:) Sretno, čekam da vidim dokle ćeš dogurati u Europi. :P

Hvala brate, znaci mi svaka pohvala. :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Muhicz

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Odg: Fk Partizan Beograd - U inat svima!
« Odgovor #7 poslato: 6. maj 2016, 12:21:30 »
Citat: Christiano;1428379
Super samo tako nastavi...Prati se :thumbup: poz:

Hvala puno! :)
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Fk Partizan Beograd - U inat svima!
« Odgovor #8 poslato: 6. maj 2016, 22:34:43 »
LE: Partizao pokazao klasu - "Auf Wiedersehen" Bajer, Jagodina srušila Marsej, Radu bod kao kuća!



Bajer Leverkuzen - Partizan 0:1 (N. Mihajlović 77')

Partizan - Bajer Leverkuzen 2:1 (Alen Stevanovic 44' 89', Mehmedi 86')



Partizan je ostvario dve velike pobede i tako sebi povećao šanse za prolaz dalje. Crno beli su odigrali fenomenalno na veoma nezgodnom terenu u Leverkuzenu, slavili su pogotkom Nemanje Mihajlovica u 77.minutu meča. 2 nedelje kasnije, Leverkuzen je dočekan u Beogradu pred krcatim tribinama, odličnoj atmosferi koja je vodila Partizan do zaslužene pobede. Partizan je tri boda odneo u 90.minutu kada je Alen Stevanović pogodio za 2-1 i doneo "ekspoloziju" na tribinama. Lepa uvertira pred odlazak u Holandiju, Partizan ide na noge Viteseu i Živkoviću koji sigurno želi osvetu...

Ostali rezultati 4.kola LE



N. Đokić: Igramo odlično, ne sme da se ponovi Auzburg!



"Igramo lep fudbal, kombinujemo, pobedjujemo. Želim da nastavimo u ovom ritmu, i siguran sam da ćemo proći grupe. Sa druge ne strane, ne smemo da se opustimo, ne sme da se ponovi Auzburg, zreliji smo, bolji, kvalitetniji. Na početku, nismo imali čemu da se nadamo previše, kada vidite da ste u grupi sa Leverkuzenom i Liverpulom, poslednja stvar na koju pomislite je da možete da prodjete dalje. Sada je potpuno druga situacija, pobedili smo Vitese i Bajer 2 puta, potrudićemo se da pomutimo račune i Englezima!"
« Poslednja izmena: 6. maj 2016, 22:46:58 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876, rma_7, Muhicz

Christiano

  • Edit Tim
  • Professional
  • ***
  • Poruke: 107
    • Pogledaj profil
Odg: Fk Partizan Beograd - U inat svima!
« Odgovor #9 poslato: 6. maj 2016, 22:41:31 »
Napred Partizan :clap2:
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Fk Partizan Beograd - U inat svima!
« Odgovor #10 poslato: 7. maj 2016, 18:22:58 »
JSL: Partizan, Čukarički, Zvezda...



Posle 11.kola Jelen Super Lige, situacija na tabeli više nego zanimljiva. Partizan je zahvaljujući odličnoj odbrani i dalje jedini tim koji nema poraz i to ih trenutno održava najboljom ekipom u Srbiji. Za petama je Čukarički koji ima bod manje, odmah ispod je Crvena Zvezda koja takodje zaostaje za Čukaričkim samo jedan bod. Novosadjani su se probudili i tako vezali 4 utakmice bez poraza, na poslednjem mestu trenutno je Jagodina koja ima svega 6 bodova.


Čukarički - Partizan 2:2



Radnik Surdulica - Partizan 1:5



Rezultati i tabela nakon 11.kola



Dolaskom Nikole Djokića na mesto trenera crno-belih, Partizan igra mnogo bolje i u Evropi i u Ligi. Crno-bele očekuje veoma važna utakmica u Ligi Evrope, u kojoj će pokušati da pobede Vitese i tako obezbede plasman dalje pre poslednjeg kola. Bilo bi veoma dobro da Partizan sve završi u Holandiji, jer će u poslednjem kolu dočekati Liverpul...
« Poslednja izmena: 7. maj 2016, 18:27:05 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7, Muhicz

Paki pesoman xD

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Re: Fk Partizan Beograd - U inat svima!
« Odgovor #11 poslato: 7. maj 2016, 19:24:55 »
Rokaj snimaj, pratimo te :D
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Fk Partizan Beograd - U inat svima!
« Odgovor #12 poslato: 8. maj 2016, 02:12:22 »
Liga Evrope: Partizan ruši rekord star 11 godina, Jagodincima malo falilo, Šahtjor ispao!



Vitese - Partizan 0:3



Partizan - Liverpul 1:3



Partizan je posle velikih 11 godina obezbedio plasman u 32 najbolje ekipe u Ligi Evrope. Crno-beli su pobedom nad Viteseom od 0:3 obezbedili plasman u top 32! U poslednjem kolu, u Beograd je stigla odlična ekipa Liverpula koja je slavili sa 1:3 i tako obezbedila mesto broj jedan u svojoj grupi i mirnije će čekati žreb. Partizan je grupe posle poslednji put prošao u sezoni 2004/2005 takodje u tadašnjem Kupu Uefa, u grupi su bili sa Egaleom, Laciom, Viljarealom i Midlzbroom. Žreb ih je odveo u Ukraniju, u Dnjepar, pobedili smo ukupnim rezultatom 3:2 i tako zakazali duel sa ruškim šampion. Cska je izbacio Partizan ukupnim rezultatom 1:3 a kasnije i postali osvajači Kupa Uefa!

Rezultati



Ostale grupe



N.Djokić: Prvi cilj ispunjen, ne želimo ovde da stanemo!



"Ono što smo zamislili na početku sezone, ostvarili smo. Želeli smo po koju cenu da srušimo post i da prodjemo grupe, nije bilo lako ali smo uspeli. Čekamo petak da vidimo ko će nam biti naredni protivnik, spremićemo se pa kako bude. Želeli smo da prodjemo kao prvi, poveli smo protiv Liverpula ali je ipak iskustvo posle došlo do izražaja i nismo mogli da im pariramo u poslednjih pola sata. Čini mi se da nam nedostaje i malo snage, poradićemo na tome..."
« Poslednja izmena: 8. maj 2016, 02:20:10 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7, Muhicz, Nikola9876