Autor Tema: Bal - mk  (Pročitano 8170 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ГрујоДелија

  • Gost
Odg: Bal - mk
« Odgovor #15 poslato: 12. maj 2016, 14:51:43 »
Citat: enzocro92;1429010
Ova je ekipa dosta lošija od Norwich City-a ali nadam se da ću do kraja sezone nagurati level 72 :D

U prošlom BAL-u mi propao save game kad je nestalo struje u kući haha :D

Ja bi slomio i PES i struju i kompjuter :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: Bal - mk
« Odgovor #16 poslato: 12. maj 2016, 19:16:15 »
K. MARIN DONIO NOVA TRI BODA DARMSTADTU!



U petnaestom kolu Hannover i Darmstadt su odmjerili snage.
Prvo poluvrijeme nije dalo na slutiti  da bi u utakmici moglo pasti puno golova jer nije bilo niti jednog šuta na gol.
Drugi dio je počeo zanimljivo, treneri su očito motivirali igrače i utakmica se otvorila.
56min. Previše opuštena obrana Hannovera radi grešku i daju priliku K. Marinu da otme loptu i trči sam na protivnički gol i lagano zabije za 0:1.
 
58min. Gosti se nisu ni dobro postavili na terenu i već je 1:1, Gulselam je ubacio Klausu koji glavom spušta loptu pored golmana.
62min. Visok tempo igre donosi lošu obranu sa obje strane, time jako brzo gosti postižu još jedan gol.
K. Marin je asisitrao Luis Lealu za novo vodstvo Darmstadta 1:2.
 
Mirovala je utakmica sve do 82 min, Hannover pokreće kontru preko klausa koji presjeca krivo dodavanje gostiju u vlastitoj obrani.
Klaus nije sebičan imjesto da puca dodaje Benschopu koji šalčje loptu u praznu mrežu za 2:2.
85min. Darmstadt izvodi kratak korner i pronalaze K. Marina na rubu kaznenog prostora koji prelazi čuvara i puca u dalju lijevu stranu i pogađa za 2:3.
 
Rezultat se do kraja nije mijenjao i Darmstadt nosi doma nova 3 boda.






SALIF SANE: '' Ispričavam se navijačima jer smo prelako ispustili bodove na našem terenu.
Danas smo izgubili zbog loše obrane nas u zadnjoj liniji,K. Marin bio težak za čuvanje, stalno je bio u pokretu i
zbog njega nismo mogli držati liniju u obrani,očito je danas bio njegov dan.
''






K. MARIN: '' Luda utakmica, previše golova.
Drugo poluvrijeme utakmice je bila ludnica na terenu,
igrao se otvoren i napadački nogomet s obe strane.
Igralo se na nož i eto mi smo izišli kao pobjednici i
pokazali smo da možemo igrati i samo napad ako treba. ''





















YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: Bal - mk
« Odgovor #17 poslato: 12. maj 2016, 19:53:57 »
K. MARIN OPET STAVLJA SVOJ PEČAT NA UTAKMICI U NOVOJ POBJEDI DARMSTADTA!



Šesnaesto kolo nam donosi ogled snaga između Darmstadta i Wolfsburga.
Domaćin počinje odlično susret i već u 11min. K. Marin pronalazi Luis Leala koji pogađa za 1:0.
 
17min. Gosti nastavljaju da griješe, ovaj put golman dodaje kratku loptu u obrani koju kupi K. Marin i pogađa na prazan gol za 2:0.
 
Do kraja poluvremena Luis Leal je imao prigodu sa ruba kaznenog prostora ali lopta prolazi pored vratnice.
Do 80min nije bilo previše dobre igre na terenu i tada se počinju buditi gosti i pritiskati zadnji red obrane Darmstadt-a.
Zadnj 10min pripalo je Wolfsburgu ali svi udarci odlaze pored gola.
90+1 minuta i zadnja prilika utakmice donosi gostima smanjenje zaostatka na 2:1, a gol postiže postiže Bruno Henrique nakon odlične asistencije od Ascuesa.






DIRK SCHUSTER: '' Jako sam ponosan na moju momčad,
brzo smo dali golove i izdržali smo do kraja sa čvrstom obranom i ništa više ne mogu da tražim od njih.
Napad je u sjajnoj formi i nadam se da će nastaviti tako do kraja sezone jer nam trebaju.
Nova tri boda su tu i to je najvažnije,sada se već moramo okrenuti sljedećem susretu. ''







K. MARIN: '' Jako dobar početak od nas i to nam je dovelo rano vodstvo,
poslije toga smo odlično stali u obrani i zatvorili put do gola.
Opet sam dao gol i zbog toga sam još sretniji, nadam se da ću ih dati još ove sezone. ''













YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: Bal - mk
« Odgovor #18 poslato: 13. maj 2016, 02:44:29 »
K. MARIN S DVA GOLA DONIO NOVU POBJEDU DARMSTADTU!


U prvom susretu ove sezone između Kolna i Darmstadta nije bilo pobjednika,utakmica je završila 3:3, što obećava otvorenu igri između ove dvije ekipe.
Prvo poluvrijeme je bilo uspavano i sigurno ne prihvatljivo za obje strane.
Treneri su napravili par promjena, a promjena koja je riješila utakmicu je promijena trenera Darmstadta.
K. Marin ulazi u napad i igra gostiju počinje da izgleda bolje.
50min. Luis Leal presijeca dodavanje u obrani Kolna i odma šalje loptu u for nadolazećem K. Marinu koji kupi loptu i lagano posprema u mrežu za 0:1.
 
Utakmica je malo živnula i Koln je zaprijetio 3 puta ali nisu uspjeli svladati golmana Darmstadta.
Trenutak odluke dolazi u 84min kada K. Marin prelazi svog čuvara u kaznenom prostoru i pogađa dalji desni donji kut za 0:2.
 
Darmstadt slavi nova 3 boda u gostima.







K. MARIN: '' Nisam mislio da ću ući u utakmicu jer sam imao temperaturu,
ali kad me je trener pozvao onda sam znao da nema druge opciju nego mene.
Neznam kako sam uspio ali dao sam dva gola i jedva čekam da legnem a proslaviti mogu i sutra hehe. ''











YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926, Panda

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: Bal - mk
« Odgovor #19 poslato: 13. maj 2016, 20:39:38 »
DARMSTADT SLAVI NOVU POBJEDU I K. MARIN OPET U GLAVNOJ ULOZI NA TERENU!




Darmstadt nakon lošeg starta u sezonu sada stoji već na šestoj poziciji u ligi i zadnjem mjestu koji vodi u europu.
Dvadeseto kolo nam je donijelo dvoboj Darmstadta i Hoffenheima,Domaćin je ušao u utakmicu da se osveti za poraz na početku sezone.
9min. Korner za domaćine, Jungwirth ubaciva na drugu vratnicu di se dobro postavlja K. Marin i to je 1:0.
 
Do kraja poluvremena se rezultat nije mijenja, Darmstadt je odradio pola posla.
55min. Unatoč napadima domaćina ipak gosti postižu pogodak iz kontre, Ledesma je asistirao Sulejmaniu za 1:1.
67.min Nakon otete lopte u presingu Darmstadta. Rausch pronalazi K. Marina koji se ubacio u prozan prostor pred golom i pogađa za 2:1.
 
78min. Domaćini odličnim kratkim pasovima probijaju desnu stranu, K. Marin je pronašao Luis Leala koji pogađa za 3:1.
 
85min. Gosti se ne predaju i postižu gol za 3:2, strijelac je Volland koji vraća svoju ekipu u igru.
90+7min. Velika nadoknada sutca dovodi do nepažnja gostiju u zadnjim trenucima utakmice i primanjem još jednog gola,
Rosenthal kupi odbijenu loptu i precizno šalje pored golmana za 4:2.
 










C. MATHENIA: '' Mislim da smo trenutno u najboljoj formi od kad je počela sezone,
danas smo zasluženo pobijedili i vjerujem da možemo napraviti dobar plasman u ligi.
Imamo dobar tandem u napadu i sve je moguće''







K. MARIN: '' Danas su mi prije utakmice rekli da sam izabran u timu mjeseca i
to mi je dalo dodatnu motivaciju za ovu utakmicu, kada ljudi vide vaš trud onda morate nastaviti i napredovati.
Vjerujem da možemo poremetiti planove mnogim ekipama u ligi jer sigurno se nitko nije nadao da ćemo biti ovako visoko nakon 20 kola. ''



























YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: Bal - mk
« Odgovor #20 poslato: 14. maj 2016, 03:21:33 »
K. MARIN NEZAUSTAVLJIV , ČETIRI GOLA PROTIV B. DORTMUND!


Dortmund koji ima jako lošu sezonu u Bundesligi u 21 kolu dočekuje Darmstadt koji je u formi i stoji u mjestima koja vode u Europsku ligu.
Brzo su gosti izigrali obranu domaćina, 11min K. Marin je dobio loptu u kaznenom prostoru i plasirao loptu u dalji kut gola za 0:1.
 
21min. Darmstadt vodi već 0:2 zahvaljujući K. Marinu koji odlično vodi loptu i daje svoj drugi pogodak.
 
31min. Budi se Dortmund i kreću brzu akciju, Aubameyang koristi brzinu i probija se niz lijevu stranu i ubacuje loptu na glavu Gundoganu koji pogađa za 1:2.
45+2min. Aubameyang dribla na rubu kaznenog prostora i savršeno upošljava Mkhitaryana koji ulazi s loptom u mrežu za 2:2.
Na poluvrijeme B. Dortmund odlazi motivirano a Darmstadt razočarano.
59min. K. Marin nije zadovoljan bodom i odlučuju se u još jedan prodor do gola i to je 2:3.
 
80min. Da utakmica nije došla kraju pokaziva K. Marin sa svojim četvrtim golom i totalnom dominacijom nad domaćom obranom u ovom susretu za konačnih 2:4.
 








K. MARIN: '' Mislio sam da je gotovo nakon šta su se vratili na 2:2,
ali dečki su na poluvremenu odlučili da s ove utakmice ne i demo kao poraženi.
Drugo poluvrijeme smo dominirali od početka do kraja i zasluženo uzeli 3 boda.
Dao sam četri gola i još ne vjerujem da sam toliko puta pogodio mrežu ekipi kao šta je Dortmund.
Dobro stojimo u ligi, svi smo motivirani i vjerujem da možemo nastaviti igrati dobro. ''
















YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: Bal - mk
« Odgovor #21 poslato: 14. maj 2016, 19:31:41 »
DARMSTADT POBIJEDIO I IZGUBIO GLAVNOG IGRAČA!



22 kolo lige nam donosi novu pobjedu Darmstadta i ozljedu K. Marina, što je sigurno velik udarac za domaću ekipu.
Utakmicu je otvorio Augsburg u 10min., kada Verhaegh dodaje K. Jonesu koji puca na prazan gol za 0:1.
23min. K. Marin dugačkom loptom u kazneni prostor odličvo pronalazi suigrača Luis Leala koji ne promašuje svoju priliku i to je 1:1.
 
29min. K. Marin prima loptu na rubu kaznenog prostora, prošetao se do gola i lagano pogodio za 2:1.
 
Na poluvrijeme se ide sa rezultatom od 2:1 , odličan preokret domaćeg sastava.
48min. Tek je počelo drugo poluvrijeme i savršen početak za Augsburg, K. Jones dodaje povratnu loptu A. Esswienu koji udarcem iz daljine pogađa za 2:2.
76min. K. Marin opet u centru pažnje, dobio je loptu na centru igrališta i do gola se nije zaustavio, zasluženo vodstvo domaće ekipe i to je 3:2.
 












DIRK SCHUSTER: '' Važna pobjeda ali koštala nas je našeg najboljeg strijelca ove sezone,
nadam se da nije velika ozljeda. Poslije pregleda liječnika ćemo znati više i nadam ose najboljem. ''
« Poslednja izmena: 14. maj 2016, 19:37:13 od strane enzocro92 »
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926