Autor Tema: Master League / Sernik  (Pročitano 6997 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Master League / Sernik
« poslato: 19. mart 2016, 10:26:21 »
Nakon odlične sezone PES-a 2014 koje sam podelio sa vama stiže i ML o PES-u 2016! Za PES 2015 je bilo ali ništa mnogo... :) Nadam se da će vam se svideti i da me pratite...



Patch: SLS Patch 2016
Jačina: Super Star
Vreme: 8. minuta
Tim: FK Partizan (2015/16)

Kako bi učinio temu zanimljivijom ML krećem sa Original Lineup, odnosno sa youth team-om...Ovog puta malo domaćeg fudbala, pa ćemo videti dokle me karijera odvede
Uskoro krećem sa pisanjem...
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League / Sernik
« Odgovor #1 poslato: 19. mart 2016, 10:47:02 »




Da gore ne može biti !!!



FK Partizan ostao bez trenera! Kako saznajemo, Partizan je ostao bez trenera, Tomić je podneo ostavku, rekao je da ne želi da radi bez novca i bez igrača..
'Nisu mi obezbedili osnovne uslove za rad, ne vidim razlog zašto bih ostao ovde'...
Da li je će stvarno doći do gašenja FK Partizana? Sutra sa početkom od 09:00h biće odlučeno na koferenciji da li će klub biti ugašen ili će nastaviti sa novim igračima i trenerom.


Malo svetla u mraku, Grobari...



Grobari prikupljaju novac za Partizan. Navijači Partizana neće skrštenih ruku gledati ovo, pokrenuli su organizaciju 'Grobari uz Partizan' gde će po Srbiji biti prikupljivanje novca za Partizan...
« Poslednja izmena: 19. mart 2016, 11:13:51 od strane sernik »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92, rma_7

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League / Sernik
« Odgovor #2 poslato: 19. mart 2016, 11:03:50 »


Partizan živi!



Nakon glasanja odlučeno je da Partizan nastavi da živi! Navijači Partizana su prikupili dovoljno novca za 'omladince' iz celog sveta, na klupi je novi trener, Stefan Nikolić koji je rekao da će predstaviti tim pred početak sezone, gde će Partizan gostovati na 'Rajku Mitiću' Crvenoj Zvezdi.



Srećan sam što sam ovde, Partizan je klub sa velikom istorijom i klub koji nikako ne sme biti ugašen. Skupili smo omladince i raznih zemalja, želimo da napravimo solidnu ekipu, naravno biće teško, nemamo pripremne utakmice, odnosno nemamo vremena do pripremnih utakmica, pa ćemo morati da se pokažemo u derbiju, Zvezda je daleko jača i to se zna ali daćemo sve od sebe, imamo solidan tim, ostaje nam još napadača da dovedemo i kompletni smo, odlučili smo da to bude neki naš mlad i talentovan igrač, tim će biti predstavljen dan pred utakmicu sa Zvezdom.



Dražić za kraj transfera u Partizan...



Kako saznajemo mladi Dražić iz Javora potpisao je ugovor sa Partizanom, Dražić je pored ostalih igrača jedini srpski igrač u timu, što se zaista nikad nije desilo u istoriji Partizana..
Dražić je izjavio: Srećan sam što sam došao u Partizan, želim da budem u novom početku, i da krenemo od nule, verujem da ću Partizanu dosta pomoći i da će ovaj klub biti ponovo onaj stari koji će gaziti ne samo Srbijom već i Evropom!
Partizan je spremio svoj tim za početak sezone, prvu utakmicu gostuju Crvenoj Zvezdi i Nikolić najavljuje da će biti veoma teško




Nikolić poziva navijače Partizana

Verujem da je u ovom trenutku teško biti navijač Partizana, ali sad moramo imati jaču podršku nego ikad, i ne samo ovu već i svaku utakmicu kako bi podigli Partizan na noge zajedno! Bez vas Partizan ne bi imao smisla..

Tim za prvi deo sezone 2015/16


Crvena Zvezda osvojila Super Kup Srbije pobedivši FK Borac nakon penala 1-1 (5-4)
« Poslednja izmena: 19. mart 2016, 15:06:39 od strane sernik »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926, Nikola9876, enzocro92, Dauda9, rma_7

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League / Sernik
« Odgovor #3 poslato: 19. mart 2016, 14:53:39 »
Sezona 2015/2016



1. Kolo
Partizan pregažen na startu!
(Crvena Zvezda 3-0 Partizan)



Fudbaleri Partizana pretrpeli su veliki poraz u večitom derbiju, Crvena Zvezda je uspela čak 3. puta da zatrese mrežu protivnika i tako dođe do ubedljive pobede od 3-0, Partizan iako je bio pred gašenje, nastavio je sa novim trenerom i timom, ali rezultat i nije baš najbolji, uspeli su da pruže solidan otpor ali to nije bilo dovoljno da zaustavi Crvenu Zvezdu, Partizan sledeće kolo gostuje Jagodini gde će imati prilike da se iskupi za ovaj poraz.

Izjava Nikolića



Borili smo se, ali golovi su izostajali što se nas tiče, obećao sam da ćemo da gazimo čitav meč bez obzira koji rezultat bio, to se videlo i u poslednjih 10ak minuta, gubili smo 3-0 ali smo idalje napadali i borili se, imali smo dosta nepreciznih paseva i završnica, ostaje nam to da ispravimo, rekao sam da će biti mnogo teško, ne samo sad već i u nastavku zato molim navijače da nas razumeju i da budu uz nas, a mi ćemo im se odužiti, to ja obećavam. Sledeće kolo gostujemo Jagodini i pokušaćemo da izvučemo 3. boda, hvala navijačima koji su nam pružili podršku čitavih 90+ minuta.

Rezultati 1. Kola SLS-a
Spoiler
« Poslednja izmena: 20. mart 2016, 12:00:53 od strane sernik »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92, rma_7, Nikola9876, Ivan94

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League / Sernik
« Odgovor #4 poslato: 19. mart 2016, 15:21:28 »

2.Kolo
Partizan lavljeg srca!
(Jagodina 2-3 Partizan)



Fudbaleri Partizana uspeli su nakon preokreta da dođu do velike pobede na Jagodinom, fudbaleri Jagodine su poveli rezultatom 1-0, nedugo Partizan stvara nekoliko dobrih šansi i postiže gol za izjednačenje 1-1, pri samom kraju prvog poluvremena Jagodina dolazi ponovo do vodstva 2-1. U nastavku fudbaleri Partizana se nisu predavali, stvarali šanse, napadali i došli do izjednačenja 2-2, što im je dalo dodatni motiv da nastave da napadaju i dođu do još jednog gola pri samom kraju utakmice 89 minut, Dražiićć 2-3! Tako je Partizan iščupao Jagodini 3. boda i probio led već u drugom kolu, sledeću utakmicu Partizan dočekuje Metalac i imaće priliku da se prvi put ove sezone pred svojom publikom pokaže i pokuša da uzme 3. novi boda.



Izjava Nikolića

Svaka čast mojim fudbalerima, dali su svoj maksimum i to se videlo na terenu, uz odličnu igru došli smo do čak 3. gola i probili led već u drugom kolu, moramo da nastavimo ovako, što više boda uzmemo u početku to će biti lakše za nas u nastavku, ekipa se polako uigrava i nadam se da će to biti pravi tim, ne verujem da ćemo u nastavku mnogo menjati tim, uigravaćemo se sa ovim i pokušati što dalje da stignemo. Sledeći meč dočekujemo Metalac i idemo na pobedu pred našim navijačima.

Rezultati 2. Kola SLS-a
Spoiler
« Poslednja izmena: 19. mart 2016, 15:23:49 od strane sernik »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7, enzocro92

Birdy

  • Regular
  • **
  • Poruke: 82
    • Pogledaj profil
Re: Master League / Sernik
« Odgovor #5 poslato: 19. mart 2016, 16:31:32 »
Iako ne navijam za Partizan,praticu ovo.Lep dizajn,sve ok :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: sernik

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League / Sernik
« Odgovor #6 poslato: 19. mart 2016, 22:35:59 »

3.Kolo
Partizan bolji i od Metalca...
(Partizan 2-1 Metalac)



Minimalna pobeda Partizana od 2-1 ih je dovela do nova 3. boda i nadu da možda Partizan može da se bori za titulu, ekipa se solidno uigrala i nakon teškog poraza u derbiju se lepo oporavila sledeća dva meča izvukli su maksimum. Partizan je poveo 1-0 u 18-om minutu golom Dražića, Partizan je nastavio sjajnom igrom da napada, ali Metalac je došao do kontre i izjednačio, 1-1. U drugom poluvremenu Partizan je nastavio sa svojim naletima i to se isplatilo mladi Dražić je opet zatresao mrežu i doneo veliku radost domaćih navijača, 2-1 ! Do kraja utakmice je bilo još nekoliko šansi na obe strane ali se rezultat nije promenio. Partizan ovom pobedom ima 6. boda u 3. kola i trenutno se nalazi na 7. mestu. Sledeće 2. utakmice Partizan igra protiv Mladosti iz Lučana Kup Srbije.



Izjava Nikolića

Dobro smo igrali, to je ono što smo želeli, uspeli smo da se povratimo od teškog poraza, glavu gore i idemo dalje, ne smemo sad da stanemo, dali smo svoj maksimum svih 90+ minuta i zasluženo pobedili, očekujem da tako igramo u nastavku sezone i gornji deo tabele je siguran, videćemo nakon nekoliko utakmica da li je ozbiljnije napadati titulu ili je ipak nemoguće ove sezone, ali ko zna, sve je moguće! Sledeći meč igramo Kup Srbije u Lučanima i daćemo svoj maksimum kako bi pokušali da osvojimo kup i sledeće sezone igramo Super Kup Srbije pošto nas je ove godine menjao Borac, zahvaljujem se sjajnoj podršci navijača.

Rezultati 3.Kola SLS-a
Spoiler

Tabela nakon 3.Kola
Spoiler
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7, enzocro92

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League / Sernik
« Odgovor #7 poslato: 20. mart 2016, 11:27:11 »

Round of 16
Pregaženi Lučani...
(Mladost 1-4 Partizan)



Fudbaleri Partizana ostvarili su veliku pobedu u 1. meču Kupu Srbije. Partizan je u Lučanima pobedio Mladost ubedljivim rezultatom od 1-4, što je gotovo obezbedio prolazak u četvrtfinale Kupa Srbije, sjajnom igrom od starta meča fudbaleri Partizana stekli su prednost od 0-3, Mladost je uspela da smanji na 1-3, imali su prilike čak i da dođu do još jednog gola ali sjajnom kontrom Partizan je došao do još jednog gola za konačnih 1-4, Partizan će dočekati pred svojom publikom u drugom meču Mladost sa ubedljivom prednošću, tako da neče morati da jure rezultat.

Golman Partizana Augustin je izjavio na koferenciji za štampu



Izjava Nikolića



Konačno! Onaj pravi Partizan, igrali smo svom snagom i nismo se zaustavljali, obezbedili dobar rezultat koji nas 99% vodi u četvrtfinale kupa, kod kuće nam ostaje da sačuvamo rezultat, nemamo potrebe da jurimo, Lučanima je potrebno da daju 4 gola, a nijedan da ne prime da bi išli dalje, što zaista deluje nemoguće, moji momci su dali svojih 100% snage i pokazali da zaslužuju da nose grb Partizana na grudima, nastavićemo da gazimo i dajemo svoj maskimum, zbog kluba i navijača, jer to zaslužuju! Još jednom čestitke mojim fudbalerima na sjajoj partiji.

Rezultati osminefinala Kupa Srbije
Spoiler
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92, rma_7

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League / Sernik
« Odgovor #8 poslato: 20. mart 2016, 11:59:07 »

Round of 16 (2.Match)
Partizan ide dalje....
(Partizan 2-2 Mladost) [6-3]



Fudbaleri Partizana su uspeli da odbrane rezultat iz prvog meča i u dobrom fudbalu zabave publiku, Mladost je krenula ja obziljnim napadima što se na startu odmah videlo, Zočević je u 6. minutu uspeo da zatrese mrežu Partizana za 0-1. Ali Partizan u nastavku preuzima igru i dolazi do izjednačenja u 36. minutu golom Dražića 1-1. Nastavak drugog poluvremena, šanse i sa jedne i sa druge strane, a onda u 80. minutu penal za Mladost koju nisu iskoristili pa je rezultat ostao ne promenjen, u 90+2 minutu Dražić postiže gol za 2-1! Taman kad se mislilo da je Partizan došao do pobede gol je postigla Mladost u 90+4 minutu, Zočević je opet bio strecal za konačnih 2-2. Partizan je otišao u četvrtfinale Kupa Srbije ukupnim rezultatom 6-3 i igraće protiv Jagodine koja je izbacila Vojvodinu (4-2).




Izjava Nikolića

Kao što sam i očekivao, dobar fudbal, i odbranjen rezultat iz prvog meča, mogli smo do pobede da dođemo ali primili smo gol pri samom kraju, nema razloga za brigu meč nije bio nekog velikog značaja mi smo svoje odradili u prvom meču, nadam se da ćemo nastaviti dobrim partijama da pružamo otpor ekipama i što više napredujemo, sledeći meč gostujemo Novom Pazaru, znam da će biti teško ali pokušaćemo da pobedimo.

Rezultati osminefinala Kupa Srbije (2.Meč)
Spoiler

« Poslednja izmena: 20. mart 2016, 12:01:40 od strane sernik »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876, enzocro92, rma_7

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League / Sernik
« Odgovor #9 poslato: 20. mart 2016, 14:11:06 »

4.Kolo
Parni valjak neka melje !!!
(Novi Pazar 1-4 Partizan)



Odlično veče, naročito za fudbalere i navijače Partizana koji su uspeli nakon velikog poraza da ostvare 3. pobede za redom u prvenstvu, Partizan je u Pazaru krenuo veoma jako, otvorili su meč sa prvom dobrom prilikom, a onda je u 8. minutu načinjen slobodan udarac za Partizan, sa nekih 20ak metara Vasilj pod prečku postiže fenomenalan GOL za vodstvo Partizana 0-1, u nastavku se nižu napadi pa Dražić postiže pogodak u 39. minutu za 0-2. U drugom poluvremenu Pazar je uspeo da smanji na 1-2 u 56. minutu utakmice, ali Partizan je nastavio da napada i došao do još dva gola, Aartmen postiže gol u 69. minutu, za 1-3 pa zatim opet isti strelac za konačan rezultat 1-4 Aartmen! Partizan sjajom igrom dolazi do 4. pozicije i 9. boda, ispred njega se nalaze 1.Radnički Niš, 2. Vojvodina i 3. Crvena Zvezda. Sledeći meč Partizan gostuje u Novom Sadu ekipi Vojvodine pa ćemo imati prilike da gledamo zanimljiv derbi 5. kola



Partizan će od Januara ojačati, potpisan je ugovor sa odbrambenim igračom iz Blekburna Hanley-em, suma novca data za ovog fudbalera iznosi 1,500,000e, Nikolić smatra da im treba takav solidan igrač kako bi mogli da se bore za titulu u nastavku sezone..



Izjava Nikolića

Sjajno, sjajno, sjajno! To je ono što očekujem od mojih fudbalera, da grizu na terenu, nastavićemo tako, sada smo otrovili nova vrata u borbi za titulu, a to ćemo dokazati sledeći meč gde gostujemo Vojvodini ekipi koja se isto može boriti za titulu, sjajne rezultate imaju pa ćemo videti da li smo dorasli toj ekipi, a verujem da jesmo, Pazar nimalo nije bio lak plen, smanjili, šta već mogli su da izjednače na 2-2 posle bi bilo ko zna kako ali eto imali smo sreće da postignemo 3. gol a zatim i četvrti što ih je totalno slomilo, nadam se još boljim rezultatima, zahvaljujem se Grobarima na sjajnoj podršci, ne samo kod kuće već i u gostima bez koji zaista ne bi bili to što jesmo. Što se tiče Hanley-a mislim da je to pravi igrač da pojača odbranu kako bi u drugom delu sezone mogli da dočekamo Zvezdu spremni, videćemo da dovedemo još jednog igrača za sredinu terena gde bi bili totalno kompletni.



Rezultati 4.Kola SLS-a
Spoiler

Tabela nakon 4.Kola
Spoiler

« Poslednja izmena: 20. mart 2016, 14:13:55 od strane sernik »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92, rma_7

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League / Sernik
« Odgovor #10 poslato: 20. mart 2016, 14:52:40 »

5.Kolo
Partizan bolji od Voše !!!
(Vojvodina 0-1 Partizan)


U ne baš zanimljivom meču Partizan je uspeo da savlada ekipu Vojvodine minimalnim rezultatom od 0-1, bez mnogo prilika na meču gledali smo malo slabiji fudbal od onog što smo očekivali, ali Partizan je uspeo da postigne gol i obraduje svoje navijače, pre toga u 56. minutu Rosić je dobio crveni karton, a Vasilj zamalo da postigne ponovo gol iz slobodnog na sličan način kao protiv Pazara, nakon prebacivanja lopte sa jednog na drugi deo terena, Partizan ni iz čega stvara šansu preko Dražića koji loptu ubacuje u mrežu u 77. minutu igre za 0-1 ! Do kraja Voša je pokušala da dođe do izjednačenja ali to nije bilo dovoljno da postignu gol, nakon ovog meča Partizan je ostvario 4. uzastopnu pobedu u prvenstu i ostao na 4. mestu sa 12. boda, ipsred njega je Borac koji ima isti broj bodova ali je 3. zbog bolje gol razlike, 1. na tabeli je Radnički sa 13 dok je Zvezda druga sa isti broj bodova kao Borac i Partizan. Sledeći meč Partizan dokečuje Radnički gde ćemo imati prilike da gledamo još jedan derbi, ovog puta na Stadionu Partizana.

Izjava Dražića (Centarfor Partizana)



Sjajno igramo, zadovoljan sam, postigao sam 4. gola u prvenstru i trenutno sam najbolji strelac, znao sam da Partizan može da ustane na noge, mi smo ti koji ćemo pokušati da ga povratimo i naravno navijači, odlično nam ide, uigrali smo se i sada nema stajanja, moji saigrači su odlični i kao fudbaleri i kao drugari odlično se slažemo bez obzira što sam ja jedini Srbin posle trenera u timu, sledeći meč dočekujemo Radnčki i pozivam sve navijače da dođu i pruže nam podršku kako bi ostvarili 5. uzastopnu pobedu u prvenstvu.



Izjava Nikolića

Jedan ali vredan, jedan gol nam je bio sasvim dovoljan za pobedu i 3. boda, zadovoljan sam, ne baš najbolja igra ali, kiša, loše vreme nas je malo sprečilo u tome, opravdali smo to pobedom, nadam se da su navijači zadovoljni, nastavljamo da igramo i borimo se za 1. poziciju, veoma je blizu, naravno to ćemo morati da dokažemo sledeći meč protiv Radničkog koji je odličan, nema ni jedan poraz, 4. pobede i remi, potrudićemo se da mi budemo ta ekipa koja će da ih pobedi prvi pu ove sezone, ne računajući kup naravno. Želeo bih da se zahvalim mojim fudbalerima a naročito Dražiću koji je feneomenalan kao i navijačima.

Rezultati 5.Kola SLS-a
Spoiler

Tabela nakon 5.Kola
Spoiler

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926, Nikola9876, enzocro92, rma_7

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Master League / Sernik
« Odgovor #11 poslato: 20. mart 2016, 16:08:03 »
Al' kida Radnicki :D
Pratim! :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: sernik

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League / Sernik
« Odgovor #12 poslato: 20. mart 2016, 19:18:30 »

6.Kolo
Gaze! Radnicki bolji od Partizana...

(Partizan 0-2 Radnicki Niš)



Fudbaleri Partizana pretrpeli su 2. poraz u ovoj sezoni, ovog puta od Radnickog iz Niša, sjajna igra Nišlija dovela ih je do ubedljivog rezultata, gotovo citav mec Radnicki je bio bolji, Partizan je pokušao iz prekida par puta da dode do gola ali to nije bilo dovoljno, Radnicki je u 25. minutu poveo 0-1, a zatim u 67. minutu 0-2 što je bilo dovoljno da slomi Partizana i uzme sva 3. boda iz humske, Radnicki je ovom pobedom potvrdio prvo mesto sa 16. boda dok je Partizan ostao na 4-oj poziciji sa 12. boda, 4. pobede i 2. poraza.



Izjava Nikolica

Kao prvo hteo bih da čestitam fudbalerima Radničkog, fenomenalna ekipa, igraju odlično što su danas i pokazali, sa druge strane mi smo pružili donekle otpor, primili smo rano gol pa smo pokušali da preokrenemo, u drugom poluvremenu je bilo teže pa smo pokušali da dođemo bar do izjednacenja, ali smo primili još jedan gol što nas je potpuno slomilo, nećemo žaliti za ovom prilikom već se okrećemo novoj utakmici koju takođe igramo kod kuće protiv ekipe Rada i pokušaćemo da osvojimo 3. boda

Rezultati 6.Kola SLS-a
Spoiler

Tabela nakon 6.Kola
Spoiler

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League / Sernik
« Odgovor #13 poslato: 20. mart 2016, 20:04:19 »

7.Kolo
Ja verujem! Partizan se poigravao sa Radom..

(Partizan 3-0 Rad)



Fudbaleri Partizana ubedljivo su savladali ekipu Rada i tako opravdali poraz iz prethodnog kola, Partizan je u meč ušao veoma agresivno, ali prvo poluvreme mreže su mirovale, u nastavku u 57. minutu Partizan dolazi do vodstva 1-0 ! Nedugo zatim u 63. minutu Partizan povećava prednost na 2-0. Taman kad se već znao pobednik, Partizan dolazi do još jednog gola u 90. minutu 3-0 ! Ovom pobedom Partizan je ispred Zvezde koja je izgubila od za sad nepobedivog Radničkog na svom stadionu, Nikolić je najavio da će možda ovi mladi fudbaleri podići klub na noge i ući u legendu! Ko zna videćemo..

Izjava Nikolića



Odlična igra, povratili smo se, utakmica sa Nišem je bila očajna ali sam rekao da se odma okrećemo novoj utakmici, što smo i učinili, kontrolisali smo igru čitav meč i došli do solidne pobede, čak se nalazimo ispred Zvezde! Što je veoma dobro, sledeću utakmicu igramo protiv OFKe i tu ćemo ići na pobedu pred svojom publikom, ponovo. Verujem da će ovi fudbaleri podići Partizan koji ulazi u legendu, možda sada smešno zvuči, ali moguće je, zar ne?!

Rezultati 7.Kola SLS-a
Spoiler

Tabela nakon 7.Kola
Spoiler

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92, rma_7

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League / Sernik
« Odgovor #14 poslato: 21. mart 2016, 19:01:09 »

8.Kolo
Partizan bolji od gradskog rivala...

(Partizan 3-0 OFK Beograd)[/B]



Partizan timskim radom može sve! Sjajna igra fudbalera Partizana, pred ne baš mnogo ljudi na Stadionu Partizana, Partizan je savladao ekipu OFKa sa 3-0! Krenuli su sa nekoliko dobrih prilika i u 33. minutu bomba Varny-a volejom sa 25. metara i GooooOoL 1-0. Nastavak drugog poluvremena Partizan nastavlja da napada i dolazi do još jednog gola u 64. minutu 2-0 ! Pri samom finišu meča pao je još jedan gol 3-0 ! Partizan je tako sjajonm igrom došao do 3. nova boda i nastavio borbu za 1. mesto...

Navijači Partizana (Grobari 1970)



-----------------------------------------------------------------------------

Izjava Nikolića



Odlično! Dve utakmice po 3-0 za nas su veoma pozivitan rezultat, dajemo golove a ne primamo ih, što je veoma dobro, oporavili smo se od poraza sa Nišem i spremili za sledeći derbi sa Čukaričkim koji je takođe ušao u dobru formu poslednje nekoliko utakmice, nastavićemo da pružamo sjajne partije i pokušati što više boda da osvojimo kako bi igrali Evropu sledeće sezone, videćemo da idemo na titulu, sve je moguće...

Rezultati 8.Kola SLS-a

Spoiler

Tabela nakon 8.Kola

Spoiler

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92, rma_7, Djoxetina