Autor Tema: Povratak Čekićara  (Pročitano 30188 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Istok1926

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #165 poslato: 28. april 2016, 10:15:00 »
Vest Hem dva puta bolji od Pariza, za finale sa Barselonom!



U polufinalnim duelima sastali su se Vest Hem i PSG, odnosno Real Madrid i Barselona.  Junak prvog susreta bio je napadač "Čekićara", Lukaku. On je tri puta pogodio. Prvi put u 18. minuti nakon asistencije Grizmana, za 1:0. Rezultat povećava Luk Šou u 26. minuti sjajnim pogotkom sa 30 metara. Pet minuta kasnije Kavani pronalazi Lukasa Mouru, koji smanjuje rezultat na 2:1. U finišu prvog poluvremena Lukaku zabija nakon kornera, koji je izveo Čan. U nastavku Parzi preko Veratija ponovo smanjuje na jedan razlike, da bi u 91. minuti Lukaku svojim trećim golom danas postavio konačan rezultat.
Aleksis Sančez je na treningu pred revanš duel sa Parizom povrijedio koljeno i tako završio ovu sezonu. Umjesto njega u revanšu je zaigrao Ibrahimović, koji je bio raspoložen u ovom duelu. On je upisao dvije asistencije uz jedan pogodak. Pored njega istakli su se Grizman sa dva pogotka i Depaj , koji se vratio nakon duže pauze, sa dvije asistencije. Kod PSG-a najbolji je bio Kavani sa tri postignuta gola.


 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7, Nikola9876, enzocro92

ГрујоДелија

  • Gost
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #166 poslato: 29. april 2016, 19:28:31 »
Blizi se kraj ovoj temi... :( :D Da li planiras opet pisati ovako neku temu i koji ces klub uzeti?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926

Istok1926

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #167 poslato: 30. april 2016, 15:56:51 »
Citat: ГрујоДелија;1427377
Blizi se kraj ovoj temi... :( :D Da li planiras opet pisati ovako neku temu i koji ces klub uzeti?


Još malo i gotovo :D Biće nova tema, ali se nisam još odlučio za klub :D
 

ГрујоДелија

  • Gost
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #168 poslato: 30. april 2016, 16:32:52 »
Koju planiras ligu? I ja cu da pocnem temu sad kad izadje SLS! :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #169 poslato: 30. april 2016, 18:15:48 »
Uzimaj Brighton, ja evo u Fifi sedma sezona tek sad zavrsio u top 6 u premier ligi, kontam da je u pesu zanimljivije, tako da ako nemas ideju, sada imas :D :gunsmilie:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926

Istok1926

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #170 poslato: 2. maj 2016, 12:33:39 »
Citat: ГрујоДелија;1427453
Koju planiras ligu? I ja cu da pocnem temu sad kad izadje SLS! :D

Premijer liga vjerovatno :D
 

Istok1926

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #171 poslato: 2. maj 2016, 12:34:55 »
Citat: Djoxetina;1427468
Uzimaj Brighton, ja evo u Fifi sedma sezona tek sad zavrsio u top 6 u premier ligi, kontam da je u pesu zanimljivije, tako da ako nemas ideju, sada imas :D :gunsmilie:

Dobar si :D Imaću Brighton u vidu :D
 

Istok1926

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #172 poslato: 2. maj 2016, 12:35:47 »
Liverpul ponovo bez otpora protiv "Čekićara"! Titula ostaje na Apton Parku!
[/COLOR][/SIZE][/B]



Nakon debakla u polufinalu FA kupa, Liverpul i Vest Hem su ponovo odmjerili snage. Ovoga puta nije bilo deset golova u mreži Liverpula, ali opet loša igra "Redsa". Apton Park je bio potpuno ispunjen jer eventualnom pobjedom Vest Hem osvaja titulu. Obijang otvara utakmicu pogotkom u 13. minuti, za erupciju domaćih navijača. U 33. minuti Santana proigrava Grizmana koji je siguran za 2:0. U drugom poluvremenu postojao je samo jedan tim na terenu. Prvo Grizman zabija za 3:0, u 49. minuti. Nakon njega Lukaku zabija svoj 27 pogodak ove sezone u 70. minuti, da bi konačan rezultat postavio Santana u 85. minuti.


 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7, Petrix

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #173 poslato: 2. maj 2016, 21:25:57 »
Sad si došao na level 18+ , nije za gledanje haha  čestitam na pobjedi :D
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926

Istok1926

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #174 poslato: 2. maj 2016, 23:19:27 »
Citat: enzocro92;1427845
Sad si došao na level 18+ , nije za gledanje haha  čestitam na pobjedi :D


Haha :D Stvorena je mašina, pa je sad lako :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92

ГрујоДелија

  • Gost
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #175 poslato: 3. maj 2016, 13:11:21 »
Uzmi Bari iz Serie B ili Nice iz Francuske :D
Ja verovatno pocinjem uskoro sa Cukarickim :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926

Istok1926

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #176 poslato: 3. maj 2016, 20:04:53 »
Depaj predvodio "Čekićare" do trofeja FA kupa!
[/COLOR][/SIZE][/B]



U finalu FA kupa sastali su se Vest Hem i Totenhem. "Čekićari" su u polufinalu razbili  Liverpul, dok je Totenhem bio bolji od "Građana".  Prvi do prednosti dolazi Vest Hem u 20. minuti, kada na ubačaj Depaja, Ibrahimović pogađa glavom. U 30. minuti velika šansa za Lukakua, ali lopta odlazi pored gola. U nastavku Kejn pogađa za izjednačenje. Bilo je to u 68. minuti. Dvije minute kasnije kontra Vest Hema, koju završava Depaj. Totenhem je imao šansu u 81. minuti kada je Zoet odlično intervenisao ispred Kejna. Ovo je treći trofej FA kupa pod trenerskom palicom Željka Buvača.



"Totenhem je odigrao danas solidan meč. Nisu imali sreće u nekim situacijama, mi smo svoje znali da iskoristimo i trofej je naš. Mislim da je ovo dobra uvertira pred finale Lige šampiona. Bilo bi sjajno odbraniti taj trofej."

"Veliki je uspjeh i doći do finala kupa. Da je Kejn pogodio u 81. minuti sve bi bilo drugačije. Ovako mi ostaje da čestitam Vest Hemu a mi ćemo nastaviti da radimo da bi naredne sezone otišli do samog kraja."
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876, enzocro92, rma_7

Istok1926

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Odg: Povratak Čekićara
« Odgovor #177 poslato: 5. maj 2016, 14:01:52 »
Ibrahimović sa tri gola srušio Barselonu i donio Vest Hemu drugi, a sebi prvi naslov šampiona Evrope!
[/B]



U finalnom okršaju Lige šampiona snage su odmjerili Barselona i Vest Hem. Barsa je u polufinalu izbacila Real Madrid,dok su "Čekićari" bili bolji od Pariza. U centru pažnje je svakako bio Zlatan Ibrahimović. Igrač koji je  osvajao mnoge trofeje nacionalnih liga, ove sezone je uzeo Premijer ligu, jedino nema Ligu šampiona. Takođe on je prije nastupao za Barsu. Dosta tvrdo prvo poluvrijeme. Dvije šanse imala je Barselona, dok je Vest Hem tri puta prijetio. Ipak u finišu poluvremena Volker je prošao po desnoj strani i uputio centaršut koji Ibrahimović posprema u mrežu Barse za 1:0.  U 60. minuti solo akcija Ibre završena njegovim drugim pogotkom. Barsa je pokušala preko Mesija u 75. minuti, ali je najbolji igrač Barse pogodio stativu. U narednom napadu Santana odlično proigrava Ibrahimovića koji postiže svoj treći pogodak danas, i tako donosi novi trofej za "Čekićare".



"Kažu da nikad nije kasno. To je i u mom slučaju tako. Imam 39 godina i tek sad osvajam Ligu šampiona, ali je bila vrijedna čekanja. Moj prelazak u Vest Hem se pokazao kao pravi potez i planiram ostati ovde i naredne sezone."

"Razbiti jednu Barselonu u finalu Lige šampiona nije mala stvar. Ibrahimović je odigrao kao u najboljim danima.Bio je izuzetno motivisan, tako da sam ga morao uvrstiti u prvih 11. Odbranjena je titula Lige šampiona, osvojena Premijer liga i FA kup. Mislim da je sezone završena najbolje što je mogla i da je ovo šlag na tortu mog mandata na klupi "Čekićara"."
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876, rma_7