Autor Tema: Nikakvu predaju na umu nemaju, gubitnički govor unapred ne spremaju...  (Pročitano 6360 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cavani^^^^

  • Gost
Citat: Ivan94;1405036
Ја бих ти предложио да наставиш са Портом мада си већ сад направио јак тим па те вероватно и зато сморило. Ја свакако планирам да узмем неки португалски тим у 16-ици јер нисам никад водио клуб из те лиге :)

Videcu, hvala na savetu, predlozio bih ti Sporting, zanimljiva ekipica :)
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Citat: cavani^^^^;1405037
videcu, hvala na savetu, predlozio bih ti sporting, zanimljiva ekipica :)

као да ми читаш мисли хахах :d
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Nikakvu predaju na umu nemaju, gubitnički govor unapred ne spremaju...
« Odgovor #32 poslato: 3. novembar 2015, 14:17:06 »
LŠ / ŽREB: Barsa na Junajted, Porto ponovo sa Realom, Gent u grupi smrti, povratnik Inter čeka Siti!



Grupe
[/SIZE][/FONT][/I][/B]



Žrebom u Nionu, odlučeno je da će se ove godine opet sastati Porto i Real. Povratnici iz Milana će za protivnike imati Mančester iz Sitija, neugodni Monako i Kholugavinks. U grupi A, smešteni je Barselona, a društvo će joj praviti Junajted, PSV i Marchidegna. U grupi B biće veoma zanimljivo, Sveci će napasti Romu, dok će Borusija iz Mihengladbaha šansu čekati protiv Sparte iz Praga! U grupi D se nalaze Milioneri iz Dortmunda, Stara Dama iz Torina, Cerchizmajiu i povratnik Sporting! Belgijski Gent se nalazi u grupi smrti, oni će gostovati na Alianz Areni, na San Paolu, i na Žerlanu. Olimpijakos će opet odmeriti snage sa Kijevskim Dinamom, dok će se za prvo mesto boriti Benfika i Atletiko, po ko zna koji put. Liverpul možda i ima jedan od najlakših protivnika, oni su u grupi sa Ajaksom. Zenitom i Pabroviesteinom.

Koliko može "novi" Porto?
[/SIZE][/FONT][/I][/B]



Jedan od najzanimljivih učesnika Lige Šampiona je svakako vice-šampion Portugalije, Porto. Porto je ove godine potrošio više nego ikada na pojačanja. Trenutno se uogravaju i nadamo se da će se dovoljno dobro spremiti za dolazak Real Madrida u prvoj utakmici Lige Šampiona! Ovako izgleda "Novi Porto" ...
[/SIZE][/FONT][/I][/B]



Iker Kasiljas, Diego Godin, Martins Indi, Ali Cissokho, A.Perreira, Luka Modric, Andre Andre, Rikardo Kvarežma, Rahim Sterling, Kun Aguero, Aboubakar :)
[/SIZE][/FONT][/I][/B]
« Poslednja izmena: 3. novembar 2015, 14:38:42 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Nikakvu predaju na umu nemaju, gubitnički govor unapred ne spremaju...
« Odgovor #33 poslato: 8. novembar 2015, 17:15:11 »
BOMBA ODJEKNULA OSTRVOМ: ĐOKIĆ NOVI TRENER "ŽUTE ARMIJE" !



Ni od kuda! Watford, tim koji igra Premijer ligu danas je angažovao novog trenera, Nikolu Đokića, koji je do sada vodio Porto i to veoma dobro. Navijači Porta su razočarani njegovim odlaskom kao i ceo tim Porta. Watford se trenutno nalazi na pretposlednjem mestu na tabeli, i ima svega 9 osvojenih bodova, samo 2 vise od Bornamuta koji je poslednji na tabeli. Ne zna se razlog Đokićevog dolaska u Watford, čeka se njegovo izlaganje.

N.Đokić: Sunce zna svakom bar jednom da grane!



"Pre svega želeo bih da se zahvalim Portu na svemu, bilo je mnogo lepih trenutaka, bilo je i sreće i tuge, žao mi je što nisam ostao do kraja sezone, želeo sam da osvojimo Ligu Šampiona. Nadam se da ću se vratiti tamo jednoga dana. Znam da je navijačima krivo, ali uveravam ih da će mene zameniti veliki stručnjak i majstor taktike. A sada, Watford, ponudu sam prihvatio iz dosta razloga. Prvi je taj što sam oduvek želeo da treniram neki engleski klub, da osetim draž najboljeg fudbala i najbolje lige na svetu. Mnogi su očekivali da neće biti ništa od ovog trenerskog transfera, iz prostog razloga, Watford je prezadnji, a ja sam baš iz tog razloga i prihvatio ponudu. Želim da pokažem da možemo da se izvučemo iz krize i da ćemo uraditi sve samo da ostanemo u ligi. Od Evrope sigurno neće biti ništa, očekuje nas veoma težak zadatak, ni Stouk ne želi da se posle toliko godina preseli u drugu ligu, tu je i Norič, dosta neugodna i dobra ekipa, biće veoma teško! Pokušaću da ispravim greške koje su napravljenje u prvom delu. Mislim da će biti pojačanja, Adriano je odličan igrač i on će puno značiti ovom timu i sigurno da će biti od velike pomoći. Nadam se da ima svetla na kraju tunela, come on Hornets (stršljeni)!"

Formira se tim: Rakitski i Van Der Vart potpisali!



Rakitski: "Veliki izazov, igrao sam Ligu Šampiona do sada, a sada ću se boriti za opstanak. Mnogi su mi rekli da to nije pametno, ali kada je mogao Luiz Adriano da dodje iz Milana, šef Đokić iz Porta, Van Der Vart iz Hamburga, zašto ne bih i ja? Moramo što pre da se uigramo i da pokažemo svima da imamo kvaliteta za Englesku ligu."
« Poslednja izmena: 8. novembar 2015, 17:40:54 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac