Autor Tema: Nikakvu predaju na umu nemaju, gubitnički govor unapred ne spremaju...  (Pročitano 6359 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cavani^^^^

  • Gost
Zmajevi dobili novog trenera!



Fudbalski klub Porto, iz istoimenog grada, danas je predstavio novog trenera, Nikolu Djokića, koji dolazi kao slobodan trener. Ugovor je potpisan do 2017. godine. Djokić je na predstavljanju novinarima predstavio svoj plan i svoja očekivanja od Porta.

Djokić: Da se vratimo tamo gde nam je mesto, na vrhu!



"Veoma sam srećan što sam postao deo plavo-bele porodice. Mislim da Porto ima dobar tim, i mislim da samo radom možemo da ostvarimo svoje snove. Rano je pričati još o ciljevima, ali ja ih već imam u glavi, a to su, naravno prvo mesto u ligi, i da se što duže zadržimo u Evropi, i da se vrati Porto tamo gde je bio nekada, na vrhu!"
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7, Nikola9876, Bayern-fussball

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Nikakvu predaju na umu nemaju, gubitnički govor unapred ne spremaju...
« Odgovor #1 poslato: 11. oktobar 2015, 21:28:03 »
Stigla pojačanja: Sigurdson i Pereira postali Zmajevi!



Gladni pobeda: Bićemo šampioni!



"Porto je veliki klub sa velikom tradicijom. Došli smo ovde jer smo željni igranja i gladni pobeda. Želimo da ostanemo što duže u Ligi Šampiona, mislimo da će veliki neuspeh biti ako ne prodjemo grupnu fazu. Jedva čekamo prvi utakmicu, Porto će biti šampion!"
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac, boske, Nikola9876, Bayern-fussball, rma_7

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Nikakvu predaju na umu nemaju, gubitnički govor unapred ne spremaju...
« Odgovor #2 poslato: 12. oktobar 2015, 23:02:32 »
Liga - Benfika nastavlja u istom ritmu, Boavista 'otkinula' bod Zmajevima!



Belenenses - Porto 1:3
Boavista - Porto 3:3
Porto - Estoril 6:1
[/SIZE][/FONT][/I][/B]



Posle tri kola Portugalske Segunde, na vrhu su Benfika, Braga i Maritimo koji dele prvo mesto sa po 9 bodova. Verovatno je ekipa iz Maritima najvece iznenadjenje na pocetku sezone, oni u prva tri kola nisu primili pogodak, kao ni ekipa Brage, izgleda da su posebno radili na odbrani, isplacuje im se definitivno. Porto se nalazi na 4.mestu, oni do sada imaju odlican ucinak kada su u pitanju dati golovi, postigli su cak 12, a ono sto brine su primljeni pogotci, ima ih 5.

Benfika, Braga, Maritimo... Porto ima najbolji napad!



Mesečni prikaz - Brahimi zadužen za golove, Andre povezuje igru!



Đokić: "Igramo stvarno odličan fudbal, ali mislim da možemo mnogo bolje, ne mislim, znam da možemo a i moramo bolje! Trenutno imamo malo problema sa odbranom, ali nadam se da će se oni brzo uigrati, dajte nam malo vremena i bićemo nepobedivi !"

P.s pesoholičari, verovatno ću temu pisati na svaka tri kola, sem kad je u pitanju neki derbi, tako ću raditi i za LŠ, srećno svima! Živi bili! poz:
« Poslednja izmena: 12. oktobar 2015, 23:07:20 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: elcapiteno7, Bayern-fussball, Nikola9876

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Nikakvu predaju na umu nemaju, gubitnički govor unapred ne spremaju...
« Odgovor #3 poslato: 12. oktobar 2015, 23:20:36 »
Držite se ljudi, počinje! JUVE - Siti opet, Suarez napada Liverpul, hoće li zviždati Kasiljasu, Bavarska mašina na Tobdžije!



Žreb za Ligu šampiona održan je u Monaku, a izvlačenjem grupa odlučeno je da se, pored ostalih, sastanu PSŽ i Real, Juventus i Mančester Siti, Bajern i Arsenal, dok će Rimljani imati lak posao!Po kvalitetu se izdvaja grupa G u kojoj su PSŽ, Real, Porto i Sparta, spektakli se očekuju u duelima Bajern - Arsenal, dok će Vukovi iz Nemačke imati težak zadatak, oni se nalaze u grupi sa Barsom i Liverpulom! U grupi E se nalaze Napoli, PSV, Olimpiakos i kijevski Dinamo, više nego zanimljiva grupa!



Porto: Nismo imali sreće kada je žreb u pitanju, ali sigurno nećemo otići u Pariz i Madrid sa belom zastavicom! Sigurno da ćemo biti motivisani, dugo želimo da ostavimo neki dubok trag u Ligi Šampiona, želimo da ova sezona bude naša!

Real Madrid: Grupa teška! Favoriti jesmo, ali igraćemo na tri veoma teška gostovanja, niko od ekipa nije siguran prolaznik dalje, svi će morati da daju sve od sebe! Iker, uvek si dobrodošao kući...

PSŽ: Imamo odličnu ekipu, nemamo čega da se plašimo i strahujemo, želimo prolaz dalje i sve sem toga će biti veliki neuspeh za nas!

Sparta Prag: Nismo imali sreće, teški protivnici, odlične ekipe, fenomenalni treneri, šampioni svojih država, biće veoma teško. Bićemo zadovoljni plasmanom u Ligu Evrope, biće teško!
« Poslednja izmena: 12. oktobar 2015, 23:26:46 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, Nikola9876

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Nikakvu predaju na umu nemaju, gubitnički govor unapred ne spremaju...
« Odgovor #4 poslato: 13. oktobar 2015, 01:44:39 »
Liga - Porto u ISTORIJSKOJ formi, Benfika ne da presto!

Porto - Tondela 7:1
Porto - Rio Ave 10:0
Porto - Ferreira 4:0
[/SIZE][/FONT][/I][/B]


Brahimi fenomenalan, Abu 3/3!

Benfika bez poraza i dalje, Porto dao čak 35 gola!


Portugalska liga nikad zanimljiva, Benfika i dalje prva, Porto u istorijskoj formi, postigli su 35 gola na 8 utakmica! Madeira u velikim problemima, moraće da se probude ako žele da osvetle obraz grada u kome je rodjen Kristijano Ronaldo! Sporting je drugi na tabeli, sa 2 boda manje od Benfike, i sa 2 boda vise od Zmajeva, Maritimo nanizao poraze i nalazi se na tek 9.mestu!
« Poslednja izmena: 13. oktobar 2015, 01:48:46 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, elcapiteno7, Nikola9876, rma_7

Bayern-fussball

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 373
    • Pogledaj profil
Re: Nikakvu predaju na umu nemaju, gubitnički govor unapred ne spremaju...
« Odgovor #5 poslato: 13. oktobar 2015, 13:21:29 »
Svaka cast ,odlicna ML i statistika za meceve je cool u ovom pesu ,obavezno postuj tu statistiku i najbolji tim svakog meseca ,kad igras derbije u Portugalu postuj slike i sve meceve u evropi.Da li igras na Super Star ,ja moram na Top Player i Professional ,koji patch koristis ,na koliko minuta igras i koji ti je najbolji sastav tima ,teska grupa u ligi sampiona ali mislim da prolazis grupu i uzimas duplu krunu u portugalu a mozda i treci pehar u evropi.Srecno u nastavku i sve cestitke :clap:
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Nikakvu predaju na umu nemaju, gubitnički govor unapred ne spremaju...
« Odgovor #6 poslato: 13. oktobar 2015, 13:40:10 »
Citat: Bayern-fussball;1401689
Svaka cast ,odlicna ML i statistika za meceve je cool u ovom pesu ,obavezno postuj tu statistiku i najbolji tim svakog meseca ,kad igras derbije u Portugalu postuj slike i sve meceve u evropi.Da li igras na Super Star ,ja moram na Top Player i Professional ,koji patch koristis ,na koliko minuta igras i koji ti je najbolji sastav tima ,teska grupa u ligi sampiona ali mislim da prolazis grupu i uzimas duplu krunu u portugalu a mozda i treci pehar u evropi.Srecno u nastavku i sve cestitke :clap:

Hvala puno brat :) Igram na Super Star, 10 minuta, PTE Patch. Bice tesko, pokusacu da osvojim sve, ali polako, bice vremena, nigde ne zurim :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Nikakvu predaju na umu nemaju, gubitnički govor unapred ne spremaju...
« Odgovor #7 poslato: 13. oktobar 2015, 13:50:01 »
LŠ: Barsa razbila Liverpul, Kasiljas ne da 3 boda, X u Madridu!



Porto - Sparta Prag 2:1
(S. Oliveira 33' Sigurdson 56' Krejci 87')


Real Madrid - PSŽ 1:1
Ronaldo 41' Verati 77'



Debi Nikole Djokića na klupi Porta u Ligi Šampiona prošao je dobro, Porto je ostvario važnu pobedu protiv neugodne ekipe iz Praga! Porto je imao potpunu kontrolu nad utakmicom čitav meč! Zmajevi su na prvi gol morali da čekaju do 33.minuta kada je odlični Sergio Oliveira zatresao mrežu gostiju i tako doveo svoj tim u vodstvo od 1-0! Do poluvremena nije bilo promene rezultata, Aboubakar je imao odličnu priliku glavom posle centaršuta Sigurdsona ali nije uspeo da postigne pogodak! Na početku drugog poluvremena, veliku priliku su propustili gosti, tačnije Krejči koji je izašao jedan na jedan sa Kasiljasom, ali je odlični golman fenomenalno reagovao i sačuvao prednost Porta! U 56. minutu usledila je kazna domaćih, koji su ni manje ni više preko novajlije Sigurdsona povećali svoju prednost! Korona je odlično prošao po desnoj strani, vratio povratnu i Sigurdsonu nije bilo teško da loptu ubaci u mrežu! Pri kraju utakmice napokon dobar napad Sparte, i oni su u 87.minutu postigli pogodak i smanjili na 2-1! Do kraja utakmice, gosti su mogli da dodju do potpunog preokreta ali je Kasiljas još jednom sačuvao svoju mrežu i tako doneo 3 boda svom timu na otvaranju Lige Šampiona!

Ostali rezultati prvog kola



Sigurno da je jedno od iznenadjenja večeri utakmica u Engleskoj, gde je Barselona razbila Liverpul! U plavom delu Mančestera, Građani su srušili vice-šampiona Evrope i napravili veliki korak! Rimljani nisu mogli da zaustave raspoloženog Hulka koji je vodio Zenit do pobede, Napoli i Olimpiakos su minimalcima stigli do pobeda, dok su se na Visente Kalderonu i Bernanbeu bodovi podelili!
« Poslednja izmena: 13. oktobar 2015, 14:09:42 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, rma_7, Nikola9876

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Nikakvu predaju na umu nemaju, gubitnički govor unapred ne spremaju...
« Odgovor #8 poslato: 13. oktobar 2015, 22:28:11 »
Braga uništila Porto, Benfika kiksa! Sporting prvi!



Porto - Braga 0:4



Danas je u Portugalu odigran jedan od derbija, u kom su se sastali domaći Porto i Braga! Porto je doživeo i prvi poraz u ligi, i to na domaćem terenu, mnogi su očekivali da će Porto isprašiti Bragu, iz samo jednog razloga - Porto je do ove utakmice igrao fenomenalno na svom stadionu, dok su se na gostujućim terenima u par navrata mučili. Braga je ovom pobedom prestigla Porto i tako zauzima drugo mesto na tabeli, Sporting ima jedan bod više. Pre ovog kola, Porto je bila jedina ekipa koja nije bila bez poraza, posle ovog kola, ekipa bez poraza u Portugalskoj ligi nema!
« Poslednja izmena: 13. oktobar 2015, 22:32:14 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Nikakvu predaju na umu nemaju, gubitnički govor unapred ne spremaju...
« Odgovor #9 poslato: 13. oktobar 2015, 23:05:28 »
LŠ: Lion i Liverpul u problemima, Arsenal odličan, velika borba u grupi G!



PSŽ - Porto 0:0



Real Madrid - Porto 3:2

(Jese 12' 17' Ronaldo 45' Tello 54' Osvaldo 74')



Ostale grupe posle 3 odigrana kola



Nakon tri odigrana kola situacija u nekim grupama je i vise nego zanimljiva. Jedna od zanimljivih grupa je grupa F, gde se Barselona ocekivano nalazi na prvom mestu sa 9 bodova, dok je Liverpul neocekivano na poslednjem mestu sa svega 1 bodom. U grupi D, na prvom mestu nalazi se odlicni Bazel, dok je Roma tek na trecem mestu sa 3 boda manje od Zenita koji ih je pobedio na Olimpiku sa 0-1! U grupi G, na prvom mestu su Madridjani, za njima je PSZ, a u stopu ih prati Porto, dok je Sparta i dalje bez bodova!
« Poslednja izmena: 13. oktobar 2015, 23:10:53 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876, rma_7

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Nikakvu predaju na umu nemaju, gubitnički govor unapred ne spremaju...
« Odgovor #10 poslato: 23. oktobar 2015, 12:56:06 »
Liga: Sporting preslišao Porto, gužva na vrhu!



Sporting - Porto 4:0



Danas su se sastali dva velika rivala, ekipa Sportinga i ekipa Porta! Derbi ova dva tima danas je pripao domaćinu koji je odigrao jednu od najboljih utakmica u istoriji protiv Zmajeva. Oni su imali kontrolu nad igrom svih 90. minuta i na kraju potpuno zasluženo slavili sa velikih 4-0! Sporting je ovom pobedom i dalje na prvom mestu sa osvojenih 40 bodova, iza njih se nalazi Braga sa 39 pa zatim Porto sa 35! Porto ima neverovatnih 53 data gola, čak 25 više od ekipe Brage koja je druga ekipa u Portugalu sa najviše postignutih pogotka. Veliki problem za Porto predstavlja odbrana tima, Porto je primio 20 golova, dok su Sporting i Braga samo 4 puta vadili loptu iz svoje mreže.

Tabela



N. Đokić: Nešto mora da se menja, Sporting odličan!



"Igrali smo katastrofalno! Verovatno su igrači umorni, ali ne tražim opravdanje, ovo je definitivno bila utakmica za zaborav, jednostavno ovih 90.minuta to nismo bili mi. Evidetno je da imamo veliki problem sa odbranom, pokušaćemo da poradimo na tome, nešto mora da se menja, biće pojačanja!"

H. Žesus: Iskoristili smo greške protivnika!



"Odigrali smo najbolju utakmicu do sada, sve je bilo na našoj strani. Iskreno, nismo očekivali ovakav Porto, oni igraju odlično u Ligi Šampiona, i svi smo očekivali tešku utakmicu, bilo je suprotno. Sve čestitke Portu, i vidimo se na proleće!"
« Poslednja izmena: 23. oktobar 2015, 13:14:25 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Nikakvu predaju na umu nemaju, gubitnički govor unapred ne spremaju...
« Odgovor #11 poslato: 23. oktobar 2015, 13:26:15 »
LŠ: Nesrećna sevilja, Andre nezaustavljiv - ''au revoir'' PSŽ!



Porto - PSŽ 1:1

Nani 54. minut / Andre Andre 74.minut



Galerija



Poslednje kolo i grupe



Odigrano je i poslednje kolo grupne faze Lige Šampiona 2015/2016! Favoriti su prošli, sem jednog, najvećeg - PSŽ-a! Najveći "krivac" za ispadanje PSŽ-a iz Lige Šampiona je ni manje ni više, nego Porto, tim koji je dva puta odigrao nerešeno sa Parižanima, ali to je bilo dovoljno za nastavak takmičenja! PSŽ će svoj put u Evropi nastaviti u Ligi Evrope, ali sigurno nisu očekivali ovakav razvoj situacije. U drugim grupama je sve jasno, favoriti su zauzeli prva dva mesta, dok ćemo u Ligi Evrope gledati Sevilju, Volfsburg, Bazel, Bragu i ostale ekipe. Sledi pauza, napunite baterije, očekuju nas velika ozbudjenja!

N.Đokić: Prvi cilj ispunjen, čekamo žreb!

"Osećam se odlično, drago mi je da smo prošli dalje, moram da priznam uz dosta sreće, ali to je fudbal. Sreća je sastavni deo ovog sporta, nadam se da ćemo nastaviti sa odličnim igrama u LŠ, ostaje nam da sačekamo žreb i da vidimo da li će sreća opet biti na našoj strani."

L. Blan: Morali smo bolje, Porto više želeo prolaz!

"U najbitnijoj utakmici u grupnoj fazi mi smo podbacili, igrali smo dobro prvo poluvreme, postigli smo pogodak na početku drugog i tu smo se opustili i Porto je to iskoristio i zato sada sa pravom slave prolaz dalje."



P.S pobedio sam Spartu 1-3. i Real 3-2. Dok sam igrao, zaboravio sam da upalim Fraps i nista mi se nije ni slikalo, nadam se da neće da mi se desi ta greska. Prati li neko? :)
« Poslednja izmena: 23. oktobar 2015, 13:44:45 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, Nikola9876, Ivan94, elcapiteno7

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Nikakvu predaju na umu nemaju, gubitnički govor unapred ne spremaju...
« Odgovor #12 poslato: 23. oktobar 2015, 14:03:19 »
Pratimo, brale. Samo napred :)
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Odg: Nikakvu predaju na umu nemaju, gubitnički govor unapred ne spremaju...
« Odgovor #13 poslato: 23. oktobar 2015, 20:00:16 »
Citat: Ivan94;1403289
Pratimo, brale. Samo napred :)

Hvala, buraz, kidas sa Liverpulom, come on! :)
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Nikakvu predaju na umu nemaju, gubitnički govor unapred ne spremaju...
« Odgovor #14 poslato: 23. oktobar 2015, 20:40:59 »
I tuga i velika radost za navijače: Raspodaja u Portu!



Mnogo dešavanja u Portu. U jednom danu imamo čak 3 nova pojačanja i 2 odlaska! Tim iz Porta napustili su dosadasnji kapiten Helton i desni bek Zmajeva, Maxi Pereira. Oni kažu da su nezadovoljni statusom u klubu, i smatraju da ne dobijaju željenu minutažu. Helton će se preseliti u Nemačku, u tačnije u Volsfsburg i Evropsko takmičenje će nastaviti u Ligi Evrope, dok Maxi sesti u prvi avion za London, gde će potpisati dvogodišnji ugovor sa popularnim Pevcima!



Porto: Dovoljno za Ligu Šampiona!



Porto je doveo 3 nova pojačanja, u pitanju su Hakim Ziyech, igrač Tventea, koji je u Porto stigao na preporuku Đokićevog tajnog prijatelja, videćemo da li je to pravi prijatelj. Drugo, možda i najzvučnije pojačanje je legenda Porta i miljenik navijača, Rikardo Kvarežma! Treće, ali ne i najmanje bitno pojačanje je Kleber, iz Estorila, koji je do sada u prvenstvu postigao 11 pogotka i zato je doveden u redove vice-šampiona Portugalije!

Đokić: Pojačanja odlična, Heltonu i Maksiju sve najbolje!

"Zadovoljan sam pojačanjima. Mislim da sada već imamo dosta ozbiljniji tim, krivo mi je što nismo uspeli da zadržimo Heltona i Maksija, ovo je njihov tim, dosta godina su igrali ovde, ali nažalost došao je kraj. I ako su već u godinama i pri kraju karijere, ja se nadam da će se vratiti i da ćemo osvojiti barem neki trofej zajedno."
« Poslednja izmena: 23. oktobar 2015, 20:48:09 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Istok1926