Autor Tema: SV Darmstadt 98  (Pročitano 8503 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

slobodatz96

  • Regular
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Re: SV Darmstadt 98
« Odgovor #45 poslato: 20. oktobar 2015, 21:13:08 »
U 3 kolu Europske lige ekipa Vitorije je ugostila ekipu Darmstadta

Domaćini su bili dominantni čitavu utakmicu. Imalu su 10 udaraca na go, od kojih je 7 išlo u okvir gola, dok su domaćini svega 2 puta zaprijetili na go Victora Valdes.

Već na samom početku počele su se nizat prlike za domaćine, bilo je samo pitanja vremena kada će postiži pogodak. U 30 minuti nakon izvrsnog dodavanja Adema Ljajića, Wagner je uhvatio izvrsno volej te loptu smjestio iza leđa golmana Ricarda. To je bio rezultat prvih 45 minuta.
U nastavku domaćini su nastavili istim tempom prijetili su stalno preko Rosenthala, Wagnera Ljajića koji je u 75 minuti pogodio stativu, a Wagner je odbijenu loptu spremio u go gostiju.

U drugoj utakmici ove grupe Everton je pobjedio Kyljmmesski sa 4-0.





Spoiler




Quim Machado trener Vitorije
''Želim čestitati gostujućoj ekipi bili su odlični. Želim čestitati i svojim igračima lavovski su se borili. Ekipa Darmstadta je dominirala čitavu utakmicu, zaista izvrsno ih je gledati kako igraju na terenu, kako se dodaju. Zaista kvalitetna ekipa imaju mladog trenera koji zna kako da postavi svoju ekipu. Ovaj rezultat ne znači ništa onima koji nisu gledali utakmicu, ne znaju koliku su gosti bili dominantniji. Zaista je teško gledati svoju ekipu tako nemoćnu. Mi smo svega par puta uspjeli loptu prenjeti na njihovu polovicu i to vam govori o njihovoj moći i kvalitetu u ovom trenutku. Po meni imaju kvalitetu da osvoje ovo takmičenje, prije svega niko ih ne shvata ozbiljno ali kad stanete rame uz rame s njima zaista je itekako teško. Siguran sam da će se naredne sezone boriti sa najboljima u Europi u LIgi šampiona. Želim im sreću, nadam se da ćemo imati sreće u narednom duelu protiv ove ekipe koju igramo već u srijedu.''




U 7 kolu Bundeslige ekipa Darmstadta je pobjedila Augsburg sa rezultatom 2-0

Utakmica je igrana u jako teškim uslovima, čitavu utakmicu pada je jaka kiša. Igrači su igrali jako teško dosta je bilo proklizavanja, a lopta je išla jako usporeno po terenu. Domaćini su pogodcima Ljajića i Iličevića donjeli još jednu pobjedu u nizu svojoj ekipi.




Tabela nakon 7 odigranih kola Stuttgart prvi, Bayern drugi sa po 16 bodova


 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876, Bayern-fussball

slobodatz96

  • Regular
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Re: SV Darmstadt 98
« Odgovor #46 poslato: 20. oktobar 2015, 23:24:18 »
Ljudi toliko sam glup da sam instalirao novi peč i naravno sve zafrko moro sve ponovo pes instalirat otislo sve u PM..
Dal da sad s novim pečom nastavim s ovom ekipom il da izaberem recimo.. Torino, Manchester Cisty, Man United, Ajax ili Benfiku npr il neki drugu??
[/COLOR][/COLOR]
 

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: SV Darmstadt 98
« Odgovor #47 poslato: 20. oktobar 2015, 23:35:49 »
Celta :)
 

slobodatz96

  • Regular
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Re: SV Darmstadt 98
« Odgovor #48 poslato: 21. oktobar 2015, 00:22:07 »
Citat: SoneKragujevac;1402878
Celta :)

napravio sam backup i ostalo mi je hvala Bogu haha..
A razmisljam kad zavrsim pricu s ovom ekipom uzet cu Ajax imaju dosta dobru ekipu.. Nije toliko dobra al imaju makar para da mogu dovesti neke vece igrace haha al imaju dosta igraca tako da dok prodam one sto ne trebaju moglo bi se podosta jos dodatno zaradit :D
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: SV Darmstadt 98
« Odgovor #49 poslato: 21. oktobar 2015, 00:44:38 »
Uzmi Fejenord. Preporučujem ti njih zato što su godinama u senci Ajaksa i PSV-a a poslednji put su bili šampioni pre 15 godina tako da su savršen izbor za ML :)
 

slobodatz96

  • Regular
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Re: Odg: SV Darmstadt 98
« Odgovor #50 poslato: 21. oktobar 2015, 21:08:37 »
Citat: Ivan94;1402914
Uzmi Fejenord. Preporučujem ti njih zato što su godinama u senci Ajaksa i PSV-a a poslednji put su bili šampioni pre 15 godina tako da su savršen izbor za ML :)

Zapocet cu ML sa Fejnordom hvala na preporuci :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Bebiji

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 46
    • Pogledaj profil
Odg: SV Darmstadt 98
« Odgovor #51 poslato: 26. oktobar 2015, 03:33:04 »
Brate ja citam sveee bas je kuuuuuullll
 

slobodatz96

  • Regular
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Re: Odg: SV Darmstadt 98
« Odgovor #52 poslato: 26. oktobar 2015, 16:21:14 »
Citat: Bebiji;1403650
Brate ja citam sveee bas je kuuuuuullll

Hvala.. procitaj sa Fejnordom priču :)