Autor Tema: Forever Blowing Bubbles  (Pročitano 5274 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Frogger

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Re: Forever Blowing Bubbles
« Odgovor #15 poslato: 30. oktobar 2015, 20:19:54 »
Polusezona gotova! Liverpool pregazen na Anfieldu!

Izabranici Abu Kabala nisu mogli na bolji nacin da zavrse ovu uspesnu polusezonu.
Sa 3:0 u gostima savladali su Liverpool i time ostavili sjajan utisak pred kraci praznicni odmor.









SkySport je popricao sa trenerom cekicara:



-Pa gospodine Kabal, kako biste u jednoj recenici sumirali utiske od vaseg dolaska u klub?
-Odlicno- I ocekivao sam da ce biti dobro, ali moram da kazem da su igraci nadmasili moja ocekivanja.
-Uspostavili ste napadacki fudbal, igraci postizu golove, a u isto vreme ste i ekipa koja ja primila najmanje golova u prventsvu.  Kako ste postigli taj sjajan spoj napada i odbrane?
-Pa rekao bih da je to zato sto igramo na Top Player, sada kada predjemo na Super Star nista ne obecavam...mala sala :ahah:
-Mislim da nasa odbrana pocinje jos iz veznog reda. Ti igraci poputa Pojea, Dauninga, Nobla, oni seku protivnicki napad u korenu, i odmah krecu silovito na njihov gol. Zbog toga je njihova vrednost ogromna.

-Da li mislite da cete osvojiti prvenstvo?
-Ako nastavimo ovakvim tempom, a mozemo, usudio bih se da kazem- da!.
-Samo da vas podsetim na vase obecanje vezano za pevanje fudbalske himne....
-Nisam zaboravio

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, Nikola9876

Frogger

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Re: Forever Blowing Bubbles
« Odgovor #16 poslato: 1. novembar 2015, 14:05:23 »
Poceo prelazni rok, Paje u Marseju za 20 miliona!



Na veliko cudjenje mnogih, prvi igrac koji je napustio West Ham u zimskom prelaznom roku je- Paje.
Mediji su odmah krenuli da rekonstruisu pricu zasto je Paje izasao iz kluba, a kao moguc razlozi navode se svadja sa menadzerom Abu Kabalom ali i privatne zelje Pajea da se vrati u Francusku.
Abu Kabal Demantovao je navode vezane za svadju:
-Nisam se svadjao sa Pajeom, ja i on smo u odlicnim odnosima. Razloga za njegovo odlazak ima vise. Dugo smo razgovarali na tu temu i zakljucili smo da je ovo mozda najbolje resenje. On je sjajan talenat i zelim mu sve najbolje u daljoj karijeri, kao sto znam da i on nama zeli. Naravno, ovo je samo dovidjenja, a ne zbogom, i ja se ne bih zacudio ako nam se putevi u buducnosti ukrste negde i nekad.- zakljucio je kirgistanski strucnjak

Cekicari se osvetili Unitedu, drama u zaustavnom vremenu!

Svakako jedan od najinteresantnijih trenutaka u sezoni desio se u prvom mecu drugog dela sezone u kojoj su Cekicari na Bolejn groundu docekali Djavole koji su im naneli jedini poraz u prvom delu.
Videla se od starta ta zelja za revansom kod domacih, ali isto tako i zelja za plenom kod gostiju. Obe ekipe su igrale odlicno i stvarale sanse.
Prvu je iskoristio Runi u poslednjim trenucima prvog poluvremena, posle velike i neuobicajene greske zadnje linije West Hema.
Drugo poluvreme bilo je malo mirnije od 1. Valencia je maestralno prosao pored 2 igraca gostiju, i sa ivice kaznenog prostora zatresao mrezu, de Hea je bio nemocan. Onda je usledio miran period meca, sve do samog kraja. 3 Sjajne sanse imali su domaci u poslednjih 10 minuta meca, no de Hea je maestralno cuvao prednost svog tima. Svi su mislili da ce biti heroj meca, ali na kraju je ispao- tragicar!
Sudija je neobicno dugo produzio utakmicu- skoro 8 minuta (produzio je 4, ali nzm ni sam kako sam izvuko tolko vremena usralo me za medalju).
U poslednjem minutu sudijske nadoknade- ponovo Valencia. Maestralan solo prodor po levoj strani, a zatim strasan sut u levu stativu. Lopta se odbija, pogadja De heu u ledja, i ulazi u gol.
Ovacije i ogromna radost domacih igraca i navijaca- a na licu De Hee- neverica.


 

Frogger

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Re: Forever Blowing Bubbles
« Odgovor #17 poslato: 14. novembar 2015, 18:42:33 »
Pojacanja stigla, ali drugi deo sezone slabo poceo!



Ziyech, 19 Mil




Zouma, 11 Mil

Posle sjajnog otvaranja druge polusezone pobedom nad Unitedom, igraci West Hema izgleda gube vrhunsku formu koju su postigli, pa su tako izbaceni iz FA kupa a u 2 uzastopna ligaska meca osvojili su samo 1 bod.

Losa serija otvorena je protiv  Liverpoola u osmini finala FA kupa, ubedljivim porazom od 3:1.
Kao da su se uloge na ovom mecu potpuno zamenile u odnosu na prosli mec sa Crvenima. Sada su cekicari bili ti koji su bili nemocni i igrali bez ideje.
Liverpool je igrao jaku odbranu, cekali su svoje sanse iz kontra napada i sve ih iskoristili. Dvostruki strelac bio je Benteke. Cast cekicara svog kluba odbranio je Downing u 85. min.



Novi poraz izabranici Abu Kabala doziveli su protiv Tottenhema, rezultatom 1:0 u veoma dosadnom i bezivotnom mecu.





-Gospodine Abu Kabal, kako komentarisete ovaj pad forme?
-Izgubili smo 2 utakmice, a ljudi vec prave pricu kao da smo ispali u championship. Istina je da smo bili u sjajnoj formi i da smo se mozda previse vinuli u nebesa. Sada je vreme da se malo spustimo na  zemlju i nastavimo jos jace. To je to.