Autor Tema: Opsta diskusija  (Pročitano 22443 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

LanMi #6

  • Regular
  • **
  • Poruke: 61
    • Pogledaj profil
Re: Opsta diskusija
« Odgovor #30 poslato: 26. oktobar 2015, 10:43:14 »
Citat: uploader;1403655
Pitanje:

Da li u Master Ligi ostali klubovi kupuju ove free agent igrace? Npr ja napravim nekog igraca, da li će ga kupiti neki klub?

Hoće.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: uploader

skktj1999

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 379
    • Pogledaj profil
Odg: Opsta diskusija
« Odgovor #31 poslato: 27. oktobar 2015, 21:51:19 »
Zavrsio sam prvu sezonu sa Seviljom, zamalo da sam uzeo titulu, nisam uspeo da pobedim Barsu u direktnom okrsaju za prvo mesto...
Primetio sam da u ostalim mecevima u ligi ima jako malo golova, tj. i Barsa i Real su imali 15-20 golova manje od mene, sto je nerealno jer kad pogledamo koliko je Barsin napad dao golova prosle sezone, vidimo da u igri daju jedva trecinu od tih golova... Kada se kupuju igraci cene su smesne npr. kupio sam Moratu za 18 milki, a kada se prodaju stigne mi ponuda za Pareju (koji jedva nesto igra + je u godinama) od 23 miliona?! Takodje budzeti su OGROMNI i renovirao sam komplet ekipu i opet sam u plusu... Ono sto bode oci je to da ostali timovi neprave mnogo transfera medjusobno.
Kad vec pisem da preporucim Imobiljea. U pocetku je dobijao sansu na kasicicu i za jako malo vremena postao najbolji strelac lige, nije napredovao u ocenama, ali je u tandemu sa Moratom bio nezaustavljiv u Spaniji. Uzeo sam Felipe Andersona na polu-sezoni, ali nije imao zapazen ucinak. Verovatno zbog formacije (4-4-2) i zbog nekog mog stila igre gde mi 80% napada ide kroz sredinu, a krila sluze da pomognu napadacima.
MrLazar99
 

Dzokas9

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: Opsta diskusija
« Odgovor #32 poslato: 29. oktobar 2015, 23:09:25 »
Moje preporuke:
Talisca - igra negde u brazilu, ne znam tačno potražite ga na search :v mlad, odličan, malo mu treba da se razvije u novog neymara.
Orellana - igra u Celti, malo stariji al može da posluži na par godina. brz, tehničar, ko voli igru po strani, oreljana je pravi igrač za njega :D
Radoja - Zadnji vezni bogotac. Treba mu sezona ili dve da procveta, mnogo dobar igrač. Ima potencijal da bude bolji od Matića.
Marković - krilo, **** kolko je lud.. mnogo su ga jako napravili ovi iz konamija.. snažan i brz, mlađa i bolja verzija Oreljane.

Toliko od mene, verovatno sam izostavio još nekog, ali otom potom.. Dodaćemo nije problem :D
 

dekitrsat84

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Re: Opsta diskusija
« Odgovor #33 poslato: 30. oktobar 2015, 16:56:03 »
Talisca strašan  igrač, mislim  da mu  se napredovanje dosta brzo završava.
 

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Re: Opsta diskusija
« Odgovor #34 poslato: 2. novembar 2015, 07:55:43 »
Ajmo decki, jos koji igrac....mladi, a da napreduje preko 88 overall
 

Dovla123

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 24
    • Pogledaj profil
Re: Opsta diskusija
« Odgovor #35 poslato: 2. novembar 2015, 10:02:59 »
belerin iz arsenala i cerisev
 

MC93

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 311
    • Pogledaj profil
Odg: Opsta diskusija
« Odgovor #36 poslato: 2. novembar 2015, 13:27:33 »
Mnogo dobrih novina u ml ove godine. Jedino sto mi bode oci jeste da se uglavnom igraju tekme nocu sto je klasicna glupost i transferi. Cene nerealno niske, a i recimo vodim Arsenal dve sezone, i do sada ni za jednog igraca mi nisu poslali ponudu npr. Barsa, Real, Bajern, dok mi na primer stize recimo od Njukasla ponuda za Ozila, od  Sporting za Sanceza i slicne gluposti.
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Opsta diskusija
« Odgovor #37 poslato: 2. novembar 2015, 13:49:10 »
Indi(Porto, CB), Veltman(CB, Ajaks), Gaja(LB, Valensija), Ros Barkli(Everton, CMF), Aksel Vicel(Zenit, CMF)

Dovedite nekoga od njih. Nećete se pokajati.
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Opsta diskusija
« Odgovor #38 poslato: 2. novembar 2015, 18:10:41 »
Meni je Veltman levi bek,mozda je do peča...
Vodio sam LFC 4 sezone i on je došao do ocene 89 imao je ja mislim 18 godina kada sam ga doveo...
IMA JEDAN MNOGO DOBAR DESNI BEK U APOELU,MNOGO DUGAČKO IME PA NE MOGU DA SE SETIM.ZNAM DA IMA OKO 17-18 GODINA I U PRVOJ SEZONI JE NABIO OCENU 83 KASNIJE 89 KAO I VELTMAN :D
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Opsta diskusija
« Odgovor #39 poslato: 2. novembar 2015, 19:09:53 »
Do peča ti je sigurno.  

Ja ne znam kako je kod ostalih ali meni su se jako sporo razvijali igrači kada sam podešavao da treniraju brzinu, šut, dribling, pas itd. Nzm zašto ali kad sam svima vratio na Balanced, gotovo svi igrači su napredovali.
 

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Re: Opsta diskusija
« Odgovor #40 poslato: 3. novembar 2015, 07:59:00 »
Hmm zanimljivo. .. ja sam obrani stavio svima defence...vezni red - physical, krilima - speed, a napad ovisno nekima speed a nekima shooting...i svi se ok razvijaju!
Ali vec sam prije rekao da je potrebno u ekipi imati barem 1 ili 2 grand master igraca jer igraci od njega kao fol uce i brze se razvijaju! Greska je imati sve mlade i anonimne igrace i cekati kao sto sam ja do sad radio. Tek nakon prve sezone mi se razvio golman Cilessen u grand mastera i onda su poceli svi redom...i ako vidite da vam strelica od igraca onako blinka forsirajte ga i pokusajte zabiti gol s njim ili ako je iz obrane, onda s njim nabacite korner
 

milos987

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2121
    • Pogledaj profil
Re: Opsta diskusija
« Odgovor #41 poslato: 3. novembar 2015, 08:59:45 »
R. Rodrigez(LB), R. Varane(CB), T. Kongolo(CB), F. Anderson(LWF) , R. Lukaku(CF). Kasnije cu okaciti sliku moje ekipe(Porto) da im vidite ocjene posle dvije sezone. Varan otisao na 91, Rodrigez na 88, Kongolo na 85, Lukaku na 85 i Anderson na 85.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: uploader

Muhicz

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 139
    • Pogledaj profil
Re: Opsta diskusija
« Odgovor #42 poslato: 3. novembar 2015, 16:58:18 »
Ja bih se dotakao ML tema i savjetovao sve da transferi koje radite budu "realni"... Kad već igra pravi nebuloze, ne moramo i mi... Valjda je bit u tome da ne ide sve kao po loju... Također, siguran sam da većina vas ima problema pri otvaranju tema radi predugog učitavanja slika visoke rezolucije... Na pesedit forumu je npr. zabranjeno kačiti slike bez spoilera upravo radi toga... Ne kažem da sada sve slike moraju biti u spoileru jer bi se time izgubila ljepota pisanja, ali opširnije stvari kao npr. statistike i transfer detalji bi trebali biti prikriveni... Ali otom potom..:) Što se tiče mladih igrača koje ja inače praktikujem i forsiram, izdvojio bih Breel Emboloa, s njim ne možete promašiti...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: elcapiteno7, uploader

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Re: Opsta diskusija
« Odgovor #43 poslato: 3. novembar 2015, 22:34:03 »
Citat: Muhicz;1405239
Također, siguran sam da većina vas ima problema pri otvaranju tema radi predugog učitavanja slika visoke rezolucije... Na pesedit forumu je npr. zabranjeno kačiti slike bez spoilera upravo radi toga... Ne kažem da sada sve slike moraju biti u spoileru jer bi se time izgubila ljepota pisanja, ali opširnije stvari kao npr. statistike i transfer detalji bi trebali biti prikriveni...

Definitivno se slazem s ovim....nekidan sam otvorio temu i stvarno nema smisla da se stavljaju slike preko 1 MB.....
doticna tema je teska sigurno preko 100 MB!!!

Sad sam bas izmjerio i jako se iznenadio....samo jedna stranica te teme teska je čak 241 MB, pa to je nevjerovatno!!!

« Poslednja izmena: 3. novembar 2015, 22:55:03 od strane uploader »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: elcapiteno7

tihi1204

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 347
    • Pogledaj profil
Re: Opsta diskusija
« Odgovor #44 poslato: 10. novembar 2015, 12:31:27 »
Mene zanima da li neko zna kada igrac postaje legenda ili bandiera, inace za napredovanje igraca najbitnije je da imate grand mastera, jos kad je kapiten onda je odlicno. Doveo sam Ronalda regenerisanog i dosao do 31 godine i dalje nije legenda... Kod mene je vec 3 ili 4 sezone...
When a man is faced with his own death, he finds the impossible less of a barrier.