Autor Tema: Masterleague by uploader - West Ham United  (Pročitano 3171 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Masterleague by uploader - West Ham United
« poslato: 28. septembar 2015, 17:01:28 »
Ove godine necu imati vremena za videe, niti za opsirno pisanje....ali unatoc tome nadam se da cu imati vasu podrsku...


Slaven Bilic je od ove sezone preuzeo West Ham United i jako dobro krenuo u sezonu. Trenutno je West Ham treci na tablici sto je ogroman uspjeh!
Nazalost ja nisam te srece i jako sam lose krenuo u sezonu...vecina odigranih utakmica je zavrsila nerijeseno....

Igram na Superstar, 7 min, patch koji koristim trenutno je PESMix v1.2
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7, Bayern-fussball, Nikola9876

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: Masterleague by uploader - West Ham United
« Odgovor #1 poslato: 28. septembar 2015, 17:12:07 »
Maestro is back :)
 

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Re: Masterleague by uploader - West Ham United
« Odgovor #2 poslato: 30. septembar 2015, 11:35:26 »
Maestro je u banani totalno...


Necu previse da kukam, ali uopce me ne ide....bilo je tu svasta, cak sam jedan gamepad s****!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, rma_7

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: Masterleague by uploader - West Ham United
« Odgovor #3 poslato: 30. septembar 2015, 15:01:12 »
Auuu, pa spusti nivo covece
 

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Re: Masterleague by uploader - West Ham United
« Odgovor #4 poslato: 30. septembar 2015, 15:54:07 »
nema spuštanja....samo deri.....nikad nisam igrao ispod superstar.....samo prakse treba....a poslje cu da im se mamice na****m

P.S. ovo mi je druga sezona sa west hamom....prvu sam igrao bez Patcha samo da malo probam.....bilo je jos gore.....igrao sam negdje desetak utakmica i bio sam predzadnji na tablici sa 1 pobjedom 4 nerijesene i 6 izgubljenih utakmica i onda sam naravno prekinio i obrisao to....
« Poslednja izmena: 30. septembar 2015, 15:56:39 od strane uploader »
 

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Re: Masterleague by uploader - West Ham United
« Odgovor #5 poslato: 3. oktobar 2015, 18:11:01 »
Kraj sezone:



I jako sam se iznenadio kad sam vidio Youth Team:

Check this out:

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Muhicz, Bayern-fussball, rma_7, Nikola9876

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Re: Masterleague by uploader - West Ham United
« Odgovor #6 poslato: 8. oktobar 2015, 13:00:24 »
Zavrsio sam jos jednu sezonu....u ligi sam trebao biti treci ali u zadnjoj tekmi popušim kod kuce:



Osvojio sam europsku ligu i igrao superkup protiv Bayern M i popušio 3:2




I htio bih podijeliti svoje iskustvo što sam do sada otkrio i kako se treba boriti s kompom na Superstar tezini:

U obrani treba pokrivati prostor ispred igrača, a ne stalno trčati za njima s R1...komp samo ceka da to napravite i onda vas razvuče i samo doda dubinsku loptu i popušite gol.
A ako ste blizu svog gola u obrani onda pokrivajte malu mrežu nasuprot igraču koji ima loptu....pustite mu slobodno neka puca na prvu....samo nedajte da se oslobodi prostor na drugu....jako puno sam lopti tako spasio!
I kada ste u situaciji da komp ima jedan na jedan...vece su sanse da ostanete s golmanom nego da izletite...samo ce vas lobovati, osim ako ste izletili pa ste blizi lopti.

A u napadu sam najcesce zabijao golove tako da na nekih 30 metara od gola dodam s L1 i okrenem se s tim igracem i trazim ovog koji ce uletiti u sesnaesterac i onda mu dodam sa L1 trokut.
Znam da je lakse reci nego izvesti, ali to je jedna od kombinacija....
a druga cesta situacija je da pokusam probiti po krilu i onda oštru loptu po podu....i to isto cesto bude gol...

I evo jos jedan kratki video meni najljepsih golova koje sam zabio protekle sezone:

« Poslednja izmena: 8. oktobar 2015, 13:51:40 od strane uploader »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, Muhicz, Samke, Nikola9876

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Re: Masterleague by uploader - West Ham United
« Odgovor #7 poslato: 8. oktobar 2015, 13:56:33 »
I ovo je moja ekipa....

s tim da mi je Ter Stegen prvo golman, samo sto je ozljeđen pa je dolje ne vidi se....

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Muhicz, Samke, rma_7, Nikola9876