Autor Tema: You'll never Walk Alone...  (Pročitano 58130 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: You'll never Walk Alone...
« Odgovor #30 poslato: 19. novembar 2015, 17:57:50 »
Citat: elcapiteno7;1407952
Vidim Milik ti odlično leži, i ova priča sada ide sjajno, samo nastavi tako :gunsmilie:
Dobro da se neko setio da baci komentar. Naravno, nisam ni sumnjao u tebe
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: elcapiteno7

Panda

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 47
    • Pogledaj profil
Odg: You'll never Walk Alone...
« Odgovor #31 poslato: 19. novembar 2015, 22:45:19 »
Prati se , super ti ide , samo napred :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: You'll never Walk Alone...
« Odgovor #32 poslato: 20. novembar 2015, 23:25:05 »


MURINJOV "BUS" PROTUTNJAO ENFILDOM I RAZBIO LIVERPUL!


Fudbaleri Liverpula poraženi su od Čelsija rezultatom 3:1  u derbi meču 25.kola engleske premijer lige. Golove za Čelsi postigli su Azar u 6, Oskar u 72 i Kosta u 78.minutu dok je jedini gol za Liverpul zapravo autogol Oskara u 42.minutu.

"Plavci" su poveli u 6.minutu. Kosta je šutirao, Minjole je uspeo da zaustavi njegov udarac ali se lopta na nesreću belgijskog čuvara mreže odbila do Azara koji glavom šalje loptu u praznu mrežu. Prvu priliku u 41.minutu za Liverpul imao je Džordan Henderson kada je sa ivice šesnaesterca snažno šutirao ali je Kurtoa uspeo da odbrani i izbaci loptu u korner. Nakon Kutinjovog udarca iz ugla, Oskar je ubacio loptu glavom u sopstvenu mrežu!

Čelsi je ipak uspostavio inicijativu u drugom poluvremenu i u 72.minutu, Dijego Kosta je uputio pas u prostor za Oskara, Minjole je istrčao u pokušaju da interveniše ali je Oskar bio brži i lob udarcem doneo novu prednost timu iz Londona.

Sve je bilo gotovo u 78.minutu kada je Eden Azar dugom loptom pronašao Dijega Kostu koji je izdržao duel sa Mamadu Sakoom, šutirao i postavio konačan rezultat - 3:1 za Čelsi.

Liverpul u naredna tri kola kao i jesenas, igra tri derbija i to sa Evertonom, Arsenalom i Mančester Junajtedom.


STATISTIKA


25.KOLO


TABELA


GALERIJA
Spoiler





 





VIDEO
[/FONT][/U][/B]


Mladenović:"Sve smo zakomplikovali"


"Svaki poraz je težak i može u negativnom smislu da utiče na ekipu. Pogotovo ako je to poraz na svom terenu od direktnog konkurenta u borbi za titulu. Pobedili smo Čelsi na početku sezone, oni su nam se večeras revanširali. Prosta matematika. Jesmo razočarani i tužni što smo izgubili pred ovom divnom publikom, što im nismo priredili još jedno nezaboravno veče ali šta da se radi? Moramo se brzo pribrati jer iako je ovo bolan poraz i iako nam je Čelsi sada prišao na šest bodova, tek sada ne smemo sebi da dozvolimo da se opustimo. Moramo da verujemo u sebe i u kvalitet koji ovaj tim itekako ima. Još uvek smo prvi, imamo dobar tim i ostavićemo srce na terenu kako bismo na kraju sezone osvojili pehar koji naši navijači toliko dugo čekaju. Ako mene pitate, dosta je bilo čekanja!"


Murinjo:"Titula je naš cilj!"


"Titula je naš cilj i pobedom protiv lidera na tabeli smo to i pokazali. Borićemo se, kao i oni, do poslednjeg kola za titulu. Mi smo aktuelni šampioni premijer lige i nećemo se tako lako predati i velikom rivalu prepustiti šampionski tron. Uostalom, Liverpul već dugo godina čeka na PRVU titulu u istoriji premijer lige a ja im poručujem da će morati još malo da pričekaju jer sam siguran da ćemo se u maju radovati novoj tituli, drugoj u nizu. Pohvalio bih ceo tim jer ovi momci koji su večeras nosili Čelsijev dres, su pokazali da su najbolji tim u ligi. Ne bih nikoga posebno izdvajao, ovo je bila timska pobeda!"
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92, Nikola9876

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: You'll never Walk Alone...
« Odgovor #33 poslato: 20. novembar 2015, 23:46:00 »


LIVERPUL PREBOLEO PORAZ OD ČELSIJA I POBEDIO U DERBIJU "MERSISAJDA"!


Fudbaleri Liverpula po drugi put ove sezone savladali su gradskog rivala Everton u derbiju "Mersisajda". Ovoga puta, rezultat je bio 2:0 u korist tima koji sa klupe predvodi legendarni as Ivan Mladenović. Golove su postigli Danijel Staridž u 29 i Arkadijuš Milik u 73.minutu utakmice.

SASTAVI


STATISTIKA


26.KOLO


TABELA


GALERIJA
Spoiler





]









VIDEO
[/FONT][/U][/B]


Mladenović:"Pobeda u pravi čas!"


"Mislim da je ova pobeda došla u najboljem mogućem trenutku po nas. U prošlom kolu smo poraženi od Čelsija i taj poraz nas je prilično demoralisao ali brzo smo shvatili da nije smak sveta, da smo još uvek prvi i da sve zavisi od nas jer smo prvi na tabeli. Rekao sam momcima da večeras moraju da odigraju iznad svih očekivanja i možda sam malo preterao u tome jer nisu igrali tako ali odigrali smo dovoljno dobro da bismo ostvarili pobedu i osvojili tri boda u derbiju sa gradskim rivalom. Pokazali smo ko je broj 1 u gradu"


Martinez:"Mnogo propuštenih šansi!"



"Liverpul je ovaj derbi dobio jer je za razliku od nas, iskoristio šanse koje je imao. Mi smo promašili nekoliko stopostotnih prilika za gol, ono što je jednostavno moralo da završi u mreži, završavalo je uglavnom pored ili preko gola. Naravno, to ne umanjuje dobru igru i pobedu Liverpula ali mislim da bi sve bilo drugačije da smo bili malo hladnokrvniji jer smo veoma nervozni ušli u ovaj meč a ne znam koji su razlozi za to. Shvatam da je derbi "Mersisajda" nešto posebno i da to shvataju i svi igrači našeg kluba ali ne želim nijednog trenutka da pomislim da smo se uplašili Liverpula i da smo zato izgubili."
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: You'll never Walk Alone...
« Odgovor #34 poslato: 21. novembar 2015, 00:04:53 »


LIVERPUL SLOMIO OTPOR "TOBDŽIJA", KOKELAN "PRESUDIO" SVOJIMA!


Fudbaleri Liverpula savladali su Arsenal u 27.kolu premijer lige rezultatom 2:0. Golove su postigli Staridž u 55. i Kokelan(AG) u 77.minutu.

Liverpul je po mnogima bio bolji tim na večerašnjem susretu sa Arsenalom ali "crveni", iako su bili bolji tim na terenu, nisu uspeli da savladaju "tobžije" ubedljivijim rezultatom. Stopostotone šanse nisu iskoristili Henderson, Bojlesen i Delufeu koji je u 80.minutu bio potpuno sam pred Petrom Čehom, šutirao ali je lopta na njegovu žalost završila pored stative a ne u mreži.

U sledećem kolu, Liverpul gostuje Mančester Junajtedu na "Old Trafordu".


STATISTIKA


27.KOLO


TABELA


VIDEO




Mladenović:"Uvertira pred derbi nad derbijima"



"Nismo pružili svoj maksimum večeras, savetovao sam igrače da se čuvaju sa derbi sa Junajtedom i sa Čelsijem u četvrtfinalu FA kupa i drago mi je što su me poslušali. Eto, dovoljan dokaz da možete pobediti velikog rivala i kada ne odigrate baš pokazala je večerašnja utakmica gde smo uspeli da savladamo Arsenal iako nismo blistali. Čak šta više, po meni smo ovu pobedu izvojevali zbog individualnog kvaliteta a ne zahvaljujući timskoj igri. Ipak, nismo želeli da srljamo, jednostavno imamo veoma važne utakmice pred nama ali to ne znači da smo potcenili Arsenal. Shvatili smo ovu utakmicu maksimalno ozbiljno i tako smo se svo vreme i ponašali. Pobedio je Liverpul a pobedio je i fer plej."


Venger:"Autogol Kokelana je odlučio meč"


"Nemam mnogo toga da kažem što se tiče ovog meča. Liverpul je zasluženo pobedio, mi nismo iskoristili šanse koje smo imali a ruku na srce, nismo ih imali mnogo. Uglavnom su to bili šutevi iz daljine koje je Simon Minjole bez većih problema zaustavljao. Ne znam kako ćemo završiti ovu sezonu i na kom mestu na tabeli ali definitivno je da nešto ne štima u našim redovima. Sešću i razgovarati sa igračima pa ćemo zajedno odlučiti šta dalje."
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92, Nikola9876

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: You'll never Walk Alone...
« Odgovor #35 poslato: 21. novembar 2015, 00:30:12 »


FA KUP: LIVERPUL U POLUFINALU! MILIK SRUŠIO ČELSI!


Liverpul je golom Arkadijuša Milika u 80.minutu savladao Čelsi i plasirao se u polufinale FA kupa gde će igrati sa Arsenalom. U drugom polufinalnom duelu, sastaće se Vest Hem i Mančester Junajted.

Do pobede u četvrtfinalnom meču sa Čelsijem, Liverpul nije došao tako lako. Mučili su se "crveni" kao i protiv Svonsija ali su i ovoga puta uspeli da slave i to minimalnim rezltatom(1:0). Kao što smo već rekli, jedini gol postigao je poljski internacionalac Arkadijuš Milik koji je od prvog minuta igrao umesto Kristijana Bentekea.

Mladenović je i ovoga puta odlučio da u FA kupu napad čine Milik i Ings i kao i u meču sa Svonsijem, srpski strateg doneo je pravu odluku. Milik je bio čovek odluke u duelu sa Svonsijem a uspeo je da savlada Kurtou i tako donese Liverpulu plasman u polufinale.


SASTAVI


STATISTIKA


ČETVRTFINALE


VIDEO



Murinjo:"Kup nije prioritet"



"Osvajanje FA kupa nije prioritet za nas. Nismo to postavili kao cilj za ovu sezonu ali to ne znači da nas ovo takmičenje nije zanimalo jer smo u meču sa Liverpulom na teren izveli najjači sastav i žao mi je što nismo pobedili i prošli dalje. Ipak, možda je i bolje što nismo jer sada u potpunosti možemo da se posvetimo premijer ligi i borbi za titulu. Liverpulu želim sreću u polufinalu."


Mladenović:"Milik je pun pogodak!"


"Mislim da ne razumem ljude koji kažu da prioritet nije osvajanje FA kupa kada je to najstarije klubsko takmičenje na svetu. Čelsi je na teren izašao sa najjačim sastavom dok sam je rešio da malo promešam karte i poslao sam na teren Milika i Ingsa umesto Staridža i Bentekea i vidite i sami da sam napravio pravi potez. Milik nam je doneo pobedu protiv Svonsija a i večeras je bio odličan i svojim golom nam je odškrinuo vrata polufinala."
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92, Nikola9876

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: You'll never Walk Alone...
« Odgovor #36 poslato: 21. novembar 2015, 02:08:51 »
Mourinha bar na pesu ide kad ne ide u stvarnosti :D Nadam se da će on biti vazda biti iza Liverpoola na kraj sezone :D
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: You'll never Walk Alone...
« Odgovor #37 poslato: 21. novembar 2015, 10:37:28 »
Citat: enzocro92;1408246
Mourinha bar na pesu ide kad ne ide u stvarnosti :D Nadam se da će on biti vazda biti iza Liverpoola na kraj sezone :D

Daće Bog, daće Bog :D Murinju ide na PES-u ali zato su Venger i Arsenal očajni ove sezone. Ne mogu da verujem da su ovoliko loši :)
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: You'll never Walk Alone...
« Odgovor #38 poslato: 21. novembar 2015, 11:08:43 »


GOLEADA U DERBIJU ENGLSKE, PENAL, DVA CRVENA KARTONA I POBEDA LIVERPULA!!!


Pred krcatim tribinama "Old Traforda", odigran je drugi ovosezonski derbi Engleske između Mančester Junajteda i Liverpula. Oni srećnici, koji su kupili karte i bili na tribinama Junajtedovog stadiona, prisustvovali su jednom od najboljih susreta ikada odigranih između dva najveća i najtrofejnija engleska kluba. Postignuto je osam golova, viđen veliki broj žutih kartona a i dva crvena. Kompletan derbi!

Liverpul je poveo u 7.minutu preko Felipea Andersona koji je glavom nakon centaršuta Delufeua, savladao Davida De Heu. Nakon vodećeg gola Liverpula, gosti su krenuli da melju protivnika jer su do kraja poluvremena postigli još četiri gola ali da stvari ne budu baš toliko crne, pobrinuo se Huan Mata koji je u prvom minutu nadoknade u prvom poluvremenu smanjio na 5:1.

Da li zbog velike rezultatske prednostii ili zbog umora, tek fudbaleri Liverpula nisu ličili na sebe u drugom poluvremenu pošto je Mančester Junajted zahvaljujući dvostrukom strelcu Memfisu Depaju smanjio na 3:5. Glavni arbitar derbija, Mark Klatenburg, isključio je dva igrača gostujućeg tima - Mamadua Sakoa i Natanijela Klajna i dosudio jedanaesterac za Mančester Junajted koji je realizovao Depaj.

Ipak, Liverpul je uspeo da sačuva prednost koju je stekao pred kraj prvog dela igre i da zabeleži pobedu u drugom derbiju sa najljućim rivalom u sezoni 2015/2016.



SASTAVI


STATISTIKA


28.KOLO


TABELA


GALERIJA
Spoiler

 



 












VIDEO
[/FONT][/U][/B]


Van Gal:"Moglo je biti mnogo gore"


"Teško je bilo šta reći nakon ovakvog poraza. Već u prvom poluvremenu imali smo prilike da vidimo čak šest golova a u drugom samo dva i naglašavam SAMO dva jer nam ti golovi nisu bili dovoljni da osvojimo barem bod u ovom derbiju. Ali, kada se pogleda krajnji rezultat, Liverpul je apsolutno zasluženo slavio. Nismo mogli da se sastavimo u prvom poluvremenu, igrači kao da nisu znali gde se nalaze. Liverpul je konstantno probijao po bokovima, njhovi igrači su bukvalno mogli da biraju u koju će stranu šutirati i rezultat svega toga je taj da smo u prvih 45 minuta primili čak pet golova što je jedna velika sramota. Ipak, uspeli smo da se bar malo vratimo u život golom Huana Mate tako da je Liverpul na poluvreme otišao sa četiri gola prednosti. Drugo poluvreme je već bilo bolje, konačno smo počeli da igramo fudbal ali je bilo isuviše kasno. Istina, postigli smo još dva gola ali to je slaba uteha jer će nas ovaj poraz još dugo boleti"



Mladenović:"Jedno dobro i jedno očajno poluvreme"


"Svaka čast mojim igračima na odličnoj igri u prvih 45 minuta. Postigli smo pet golova, poigravali smo se sa najvećim rivalom kao da je u pitanju trening a ne najveći derbi u premijer ligi. I onda smo u nastavku psihički pali nošeni tom velikom prednošću koju smo stekli u prvom poluvremenu. Da, istina je da smo vodili 5:1 na poluvremenu i da bi mnogi pomislili da je gotovo ali, za ime Boga, tu je i drugo poluvreme i nije gotovo dok sudija ne odsvira kraj. A mi smo se ponašali kao da je sve bilo gotovo i da Junajted nema apsolutno nikakve šanse da nas stigne. Opustili smo se, prepustili terensku inicijativu rivalu koji je u drugom poluvremenu postigao dva gola, od toga jedan sa "bele tačke" a Klajn i Sako su dobili crvene kartone. Neobjašnjivo loša igra u drugom poluvremenu. Ne smem ni da pomislim šta bi bilo da je Junajted izjednačio na 5:5. Srećom, to se nije dogodilo ali ovakvog opuštanja više ne sme da bude. Vodiš 5:0 na poluvremenu? Pa šta? Imaš vremena da daš još neki gol a isto tako možeš za tih preostalih 45 minuta da primiš isto toliko golova koliko možeš da daš. Naravoučenije je da ne smemo nikad više dopustiti ovako opuštanje bez obzira na to ko nam je protivnik i koliku prednost imamo!"
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92, Nikola9876, elcapiteno7

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: You'll never Walk Alone...
« Odgovor #39 poslato: 21. novembar 2015, 11:36:41 »


LE, ŠESNAESTINA FINALA: LIVERPUL SAVLADAO PSV, U OSMINI FINALA NA VOLFSBURG!


Fudbaleri Liverpula igraće sa Volfsburgom u Osmini finala Lige Evrope, odlučeno je žrebom u sedištu UEFA u Nionu.

"Redsi" su do Osmine finala došli pobedom nad PSV-om u šesnaestini finala ukupnim rezultatom 2:4(1:2, 1:2). Slavni engleski tim se pomučio protiv tima iz Ajndhovena koji se pokazao kao "tvrd orah". Iako su u prvoj utakmici primili dva gola(oba je postigao Delufeu) u PSV-u su poručili da se neće predati i da će na "Enfild" doći kako bi pobedili Liverpul i prošli dalje.

Ipak, nisu u tome uspeli jer je domaći tim slavio identičnim rezultatom kao i u prvoj utakmici odigranoj pre dve nedelje u Ajndhovenu.


SASTAVI


STATISTIKA


ŠESNAESTINA FINALA


GALERIJA
Spoiler

 















VIDEO
[/FONT][/U][/B]


Koku:"Više sreće drugi put"


"Borili smo se koliko smo mogli ali to očigledno nije bilo dovoljno da izborimo plasman u osminu finala. I u prvoj i u drugoj utakmici smo bili ravnopravni ali presudilo je iskustvo Liverpula u ovako teškim i neizvesnim utakmicama. Mislim da je to jedan od najvećih problema ovog mladog tima. Možda ćemo dogodine imati više sreće"


Mladenović:"PSV je bio težak protivnik"


"PSV je bio izuzetno težak protivnik. Oni su aktuelni šampioni Holandije i kada smo njih izvukli na žrebu za šesnaestinu finala, znao sam da nam neće biti nimalo lako što se na kraju i pokazalo kao tačno. Složio bih se sa kolegom Kokuom da smo mi ipak za nijansu iskusnija i kvalitetnija ekipa i da je to bio presudan faktor u ovom dvomeču. U Ajndhovenu smo igrali dobro, diktirali tempo i preko Delufeua koji je postigao dva gola došli do pobede i do prednosti u ukupnom skoru ali nije bilo mesta opuštanju pred revanš na našem stadionu. Oni su izjavili da će doći na naš stadion sa namerom da nas pobede i tako su igrali svih 90 minuta. Moram da naglasim da je ipak madam fortuna bila na našoj strani jer golove koje smo večeras dali, nisu bili plod dobre timske igre već su tim golovima kumovale greške odbrambenih igrača PSV-a. U osmini finala ćemo igrati sa Volfsburgom i to je će biti još jedan veliki ispit za nas jer "vukovi" su odlična ekipa, po meni najbolji igrači su im Širle i Draksler i na njih moramo posebno obratiti pažnju."
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92, Nikola9876, elcapiteno7

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: You'll never Walk Alone...
« Odgovor #40 poslato: 21. novembar 2015, 11:37:22 »








 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876, Djoxetina, enzocro92, rma_7

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: You'll never Walk Alone...
« Odgovor #41 poslato: 22. novembar 2015, 01:32:42 »
Ajmoo jos malo i titula! :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: You'll never Walk Alone...
« Odgovor #42 poslato: 23. novembar 2015, 16:20:13 »
Citat: Djoxetina;1408407
Ajmoo jos malo i titula! :D

Budeš li izmalerisao, juriću te po celoj Australiji hahahhahah :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Djoxetina, elcapiteno7

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: You'll never Walk Alone...
« Odgovor #43 poslato: 23. novembar 2015, 18:17:26 »
Citat: Ivan94;1408611
Budeš li izmalerisao, juriću te po celoj Australiji hahahhahah :D



Ne moras trositi pare za Australiju, u Srbiji sam do maja :D
Ali nece biti potrebe Liverpul osvaja titulu! :D
Vidi ubaci nekog poznatog trenera da ti bude pomocni trener, npr Kloop :D
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: You'll never Walk Alone...
« Odgovor #44 poslato: 23. novembar 2015, 21:44:50 »
Citat: Djoxetina;1408635
Ne moras trositi pare za Australiju, u Srbiji sam do maja :D
Ali nece biti potrebe Liverpul osvaja titulu! :D
Vidi ubaci nekog poznatog trenera da ti bude pomocni trener, npr Kloop :D

Približili su mi se na tri boda. Biće čupavo do samog kraja :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: elcapiteno7