Anketa

Kako da pišem

nako kako se i čita npr. Liverpul,Čelsi,Mančester
6 (85.7%)
nako kako se i piše npr. Liverpoo,Chelsea,Manchester
1 (14.3%)

Ukupno glasova: 7

Anketa završena: 23. septembar 2015, 19:59:35

Autor Tema: Master League by Djoxetina  (Pročitano 9426 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Master League by Djoxetina
« poslato: 20. septembar 2015, 21:42:25 »
RODGERS OUT,JOSIĆ IN!

Bomba na ostrvu,Brendan Rodgers više nije trener Liverpoola,njegov naslednik je Đorđe Josić,koji će po drugi put sedeti na klupi Redsa!
15 dana pre početka nove sezone u Liverpoolu je došlo do zamene trenera,na zadovoljstvo svih navijača Rodgers više nije strateg Liverpoola,naslednik mu je Josić koji će drugi put predvoditi Redse sa klupe,prvi put je bio jako uspešan.


Josić:
"Ponovo na Anfieldu! Posle odlaska iz Liverpoola nisam nikad pomislio da ću se ovde vratiti,a priželjkivao sam to.Poziv je ne očekivano stigao pre nekoliko dana,nisam mogao da odbijem ponudu mog omiljenog kluba!Nažalost došao sam pred sam kraj prelaznog roka,to može biti loše jer ekipa nije uigrana,neću imati pravo na pojačanja jer je predhodni stručni štab potrošio dosta novca na igrače,koji su mogu da kažem kvalitetni,videćemo ko će od njih imati mesta kod mene  u timu.Ne obećavam odličan start sezone,a ni odličnu ovu prvu sezonu,probaćemo da se nametnemo u Ligi Evrope.U Premier Ligi ćemo da se borimo za TOP 5.Hvala svim navijačima koji su mi pružili podršku preko društvenih mreža. YNWA! "
Spoiler


Postava koju ću koristiti u početku:



Težina igre: Super star
Vreme utakmice: 5 minuta
Patch: Exclusive Patch
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, enzocro92, rma_7, Nikola9876

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Master League by Djoxetina
« Odgovor #1 poslato: 20. septembar 2015, 22:25:07 »
Pobeda Liverpoola na startu sezone!

Liverpool je zabeležio pobedu u 1. kolu PL-a pobedivši Watford sa minimalnih 1:0 strelac je bio Coutinho.
 
 
Loša igra i jednih i drugih,malo šansi,malo fudbala.U drugom poluvremenu Liverpool je počeo da igra nešto ofanzivnije,Watford se i dalje uspešno branio,ali tako nije bilo i u 74. minutu meča kada je Milner poslao loptu za Cana koji centrira i Coutinho nije imao težak zadatak da ovu loptu glavom zakuca u mrežu.Do kraja meča samo je još Benteke imao jednu šansu,ali je očajno reagovao i poslao loptu na tribine.Treba istaći i da je Sturridge odigrao ceo meč,što govori da se potpuno oporavio od povreda koje su ga mučile.


Foto galerija:
Spoiler





Postave:
Spoiler[/img]

Tri boda,ali igra očajna,fali Gerrard

"Jako je lep osećaj ponovo čuti YOU'LL NEVER WALK ALONE!
Igra nam je bila očajna,ali dobro treba da budemo zadovoljni sa 3 boda.Watford nam je zapretio par puta u prvom poluvremenu,ali naša odbrana je odlično reagovala,uspeli smo do nekle u nekoj našoj taktici,umorli smo protivničke igrače i postigli gol koji je bio dovoljan za bodove.Sledi nam meč sa Swansea City-em,idemo na pobedu naravno,probaćemo da nametnemo neki stil igre koji pokušavam da razradim sa igračima,jako je teško raditi sa istim igračima ali nema jednog čoveka a to je Gerrard,jako je teško voditi ekipu tokom utakmice,dok je Gerrard bio tu on je obavljao pola posla u igračkom smislu a pola u smislu da govori igračima šta da rade,a sada ja moram da budem 200% uključen u meč.Hendersonu treba još dugo da dođe na Stivenov nivo...I još nešto što se tiče kapitena,kod mene će Škrtel biti zamenik kapitena,tako sam ja odlučio,on je vođa na terenu i zaslužuje da bude barem zamenik kapitena!"



Nekoliko igrača je napustilo Anfield:
« Poslednja izmena: 21. septembar 2015, 19:58:07 od strane Djoxetina »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, rma_7, Nikola9876

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: Master League by Djoxetina
« Odgovor #2 poslato: 20. septembar 2015, 22:43:26 »
Jalova pobeda se kaže kad si recimo igrao kup utakmicu i izgubio 3:1, a u revanšu pobedio sa recimo 3:2, ali nedovoljno da se kvalifikuješ dalje.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Master League by Djoxetina
« Odgovor #3 poslato: 20. septembar 2015, 22:48:07 »
Kad sam znao da ćeš da uzmeš Liverpul. Ništa, uzeću ih i ja pa ko bude imao više sreće haha :D Sve najbolje, brale. Ja ću sačekati još koji dan za neki kvalitetniji peč :)
 

MilanCv

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 204
    • Pogledaj profil
Re: Master League by Djoxetina
« Odgovor #4 poslato: 20. septembar 2015, 23:19:44 »
Čekam da ubace hram fudbala Stamford Bridž pa da dominiram sa plavcima al' prvo da prodam indijanca Kostu :D
Na salašu ima jedna baba,
njen je unuk najveća baraba.
 

Spaske94

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 483
    • Pogledaj profil
Re: Master League by Djoxetina
« Odgovor #5 poslato: 20. septembar 2015, 23:58:09 »
Stamford Bridz hram fudbala ? HAhahaha
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: KaSskadeR, Bayern-fussball, elmirmc

Страле

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4452
    • Pogledaj profil
Re: Master League by Djoxetina
« Odgovor #6 poslato: 21. septembar 2015, 04:08:17 »
Citat: MilanCv;1396527
Čekam da ubace hram fudbala Stamford Bridž pa da dominiram sa plavcima al' prvo da prodam indijanca Kostu :D
Košta je jedan od najkorisnijih igrača u igrici.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: Master League by Djoxetina
« Odgovor #7 poslato: 21. septembar 2015, 04:10:27 »
Napokon Rodgers dobio otkaz!  Do naslova :ziveli:
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Master League by Djoxetina
« Odgovor #8 poslato: 21. septembar 2015, 16:30:33 »
Citat: Darcoolio;1396517
Jalova pobeda se kaže kad si recimo igrao kup utakmicu i izgubio 3:1, a u revanšu pobedio sa recimo 3:2, ali nedovoljno da se kvalifikuješ dalje.

Ispravicemo :D
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Master League by Djoxetina
« Odgovor #9 poslato: 21. septembar 2015, 16:31:16 »
Citat: Ivan94;1396519
Kad sam znao da ćeš da uzmeš Liverpul. Ništa, uzeću ih i ja pa ko bude imao više sreće haha :D Sve najbolje, brale. Ja ću sačekati još koji dan za neki kvalitetniji peč :)

Hvala druze :D meni je ovaj pec skroz dobar,transferi uradjeni,dresovi extra,sve je odlicno,samo su brojevi u nekim ekipama pomesani. :D
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Master League by Djoxetina
« Odgovor #10 poslato: 21. septembar 2015, 16:32:14 »
Citat: enzocro92;1396580
Napokon Rodgers dobio otkaz!  Do naslova :ziveli:

Hvala druze :D tesko da cu iz prve sezone uspeti da osvojim titulu,ocajno sam poceo,videcemo :D :ziveli:
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Master League by Djoxetina
« Odgovor #11 poslato: 21. septembar 2015, 21:47:45 »
Josić loše startovao,navijači prave Rodžersa od blata!

Liverpul ima očajan start u novoj sezoni,tek jedna pobeda u prvenstvu i dve pobede u Ligi Evrope.Predpostavlja se da je problem u tome što je Josić imao jako malo vremena da uigra ekipu i da ih navikne na njegov novi stil igre,pak zvog jako loših rezultata Josić je odlučio da vrati svoj stari sistem 4-3-3 iako nema dobar igrački kadar za tu formaciju.

2.kolo:
Liverpul 0:0 Svonsi Siti

3.kolo:
Stouk Siti 2:0 Liverpul

4.kolo:
Liverpul 1:2 Norič Siti

5.kolo:
Liverpul 2:2 Aston Vila

6.kolo:
Čelsi 0:0 Liverpul




Liga Evrope:
1.kolo:
Lil 1:0 Liverpul

2.kolo:
Liverpul 4:0 Vitoria

3.kolo:
Liverpul 4:1 Odersteich



U naredna tri kola Liverpul ima paklen raspored.Prvo sledi derbi protiv Evertona,zatim meč sa Arsenalom,a potom i derbi sa Mančester Junajtedom.Videćemo koliko će ekipi Đorđa Josića trebati da se uigra ove sezone,jer stanje je zaista alarmantno.


Josić:"Ne igramo toliko loše,ali svi naši protivnici su nas taktički pobedili,kontre su nam pravile najveći problem,stoga rešio sam da vratim stari sistem 4-3-3 iako ternutno nemam odgovarajući igrački kadar za tu formaciju,ali uigraćemo se već nekako.Hvala upravi koja mi je dozvolila jedno pojačanje,doduše to je pozajmica ali nadam se da će WITSEL po isteku pozajmice potpisati trajan ugovor sa nama jer je pored još nekolicine igrača jedina svetla tačka u timu.Atmosfera u klubu je fenomenalna uprkos lošim partijama,na treningu je jako dobra atmosfera,nema svađi i čarki kao što to ume da bude slučaj kada neki klub ima rezultatsku krizu.Nas očekuje paklen raspored,Everton,Arsenal,Junajted.Izborićemo se nekako,ne možemo da ne odigramo te mečeve ma koliko bili teški.Sada nam je u glavi samo Everton,idemo na pobedu,to je derbi,po meni drugi po veličini u svetu,odmah posle derbija Boke i Rivera.Formacija za ovaj meč će biti 4-3-3 ne znak ko će igrati u napadu,videćemo,sve zavisi od toga ko kako bude trenirao u preostala dva dana do derbija.Hvala navijačima koji me i dalje podržavaju uprkos očajnim rezultatima,a oni koji me kritikuju,šta da im radim,nadam se da će se jednog dana radovati što sam ja trener Liverpula! YNWA!!!."
« Poslednja izmena: 21. septembar 2015, 21:50:42 od strane Djoxetina »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, Nikola9876, rma_7

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Master League by Djoxetina
« Odgovor #12 poslato: 22. septembar 2015, 23:10:21 »
Podela bodova na Gudinson Parku!

Merseyside derby odigran je u subotu od 14:30h po jako teškom vremenu.Kiša je padala ceo dan pre utakmice i na sam dan meča,uz to duvao je i jak vetar pa je bilo teško kontrolisati let lopte.
Everton i Liverpul su podelili bodove,rezultat je bio 1:1.Od samog starta meča ekipa Đorđa Josića je pokušavala da priže golu Evertona,ipak to nije išlo tako lako pa su Redsi prvi šut imali tek u 38. minutu,tada je zapretio Firmino.Kao da je taj pokušaj napravio mali strah među defanzivcima Evertona,pa su samo 3 minuta kasnije napravili isti kiks koji je ovog puta Firmino iskoristio.Igrao se 45. minut kada je u kontra napad krenuo Everton,Lukaku i Pienar su se našli oči u oči sa Minjoleom koji uspeva da izbije loptu na rub šesnaesterca,ali na nesreću Redsa tu se našao Barkli koji šalje loptu u praznu mrežu gostiju.
Igra se u drugom poluvremenu dosta umrtvila,Everton kao da je bio zadovoljan bodom pa su se povukli u totalnu defanzivu,a Liverpul i ako je želeo nije mogao da zapreti Timu Hovardu.

Postave:
Spoiler
Foto galerija:
Spoiler






Kako smo igrali dobro smo prošli

"Ja sam zadovoljan ovim bodom,možda smo mogli u drugom poluvremenu malo da napadnemo,ali odlučio sam se za defanzivu jer je Liverpul izgledao jako ambiciozno po pitajnu toga da postignu gol za pobedu.Ko zna zašto je to dobro.Mi ćemo nastaviti našu porbu za Evropu,nadam se da ćemo uspeti u tome.!"

Ne valja ovo ništa

"Još jedan dosadan derbi iza nas.Everton se posle izjednačenja povukao a mi nismo mogli da probijemo taj njihov odbrambeni zid.Obećavam navijačima da ćemo u narednih par kola uigrati tim i početi da osvajamo bodove,cilj nam je da budemo u TOP 5,u ostalom to je i moranje,otkriću vam,uprava mi je postavila ultimatum,ako ne budemo u TOP 5 ja dobijam otkaz,samim tim dobio sam još veći motiv za dobrim rezultatima,videćemo šta će biti.!"
« Poslednja izmena: 22. septembar 2015, 23:17:27 od strane Djoxetina »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7, Nikola9876

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Master League by Djoxetina
« Odgovor #13 poslato: 24. septembar 2015, 11:59:47 »
Viđi ankete :D Srećno. Ja ću sad otvoriti temu i čekam dok PTE ili Galaxy ne izbace peč sa svim transferima pa ću onda krenuti. Nisam sa Liverpulom igrao od 13-ice čini mi se i mislim da je red da krenem sa njima posle tolike pauze. Naravno, postoji velika inspiracija jer je LFC poslednjih godina očaj živi a to je uvek magnet za dobru priču :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Djoxetina

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Master League by Djoxetina
« Odgovor #14 poslato: 24. septembar 2015, 20:22:22 »
Ljudi!!!! kada udjem u ML i stisnem bilo koje dugme izbaci me iz igre,zna li neko u cemu moze biti problem???
Krenuo sam i ML sa drugim klubom da vidim da li ce u istom kolu da me izbaci i NECE,neki bag je samo na ovom ML sa Liverpulom...Je l moze neko da pomogne? ako ne da krenem ponovo ili sa Liverpulom ili nekim drugim klubom :/ :yawn: