Autor Tema: PES 2016 Free Kick Tutorial (Xbox & Playstation) HD  (Pročitano 5309 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

PesManijak95

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 626
    • Pogledaj profil
    • http://www.youtube.com/user/worldofpes
PES 2016 Free Kick Tutorial (Xbox & Playstation) HD
« poslato: 16. septembar 2015, 22:06:17 »
WorldOfPES
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Konfucije, tuksamas

anatom

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 609
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Free Kick Tutorial (Xbox & Playstation) HD
« Odgovor #1 poslato: 17. septembar 2015, 18:16:50 »
Je li ima neki tut. za one koji koriste tastaturu, ja vec zanjih par naslova prekide i ne racunam jer je sve užas grubo i mašam na veliko :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

PesManijak95

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 626
    • Pogledaj profil
    • http://www.youtube.com/user/worldofpes
Re: PES 2016 Free Kick Tutorial (Xbox & Playstation) HD
« Odgovor #2 poslato: 17. septembar 2015, 19:34:20 »
Citat: anatom;1395389
Je li ima neki tut. za one koji koriste tastaturu, ja vec zanjih par naslova prekide i ne racunam jer je sve užas grubo i mašam na veliko :)

Pa tesko je preko tastature izvoditi slobodne udarce, jer sve je automatski dok je sa dzojstikom koji ima analog mnogo lakse jer mozes mnogo osecajnije da izvedes! Za sad nisam video da je neko pravio tut za tastaturu, ako nesto bude ili ako budem pravio, bice objavljeno ! :)
WorldOfPES
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Konfucije, anatom

Kamenorezac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 665
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Free Kick Tutorial (Xbox & Playstation) HD
« Odgovor #3 poslato: 21. septembar 2015, 10:24:51 »
Citat: anatom;1395389
Je li ima neki tut. za one koji koriste tastaturu, ja vec zanjih par naslova prekide i ne racunam jer je sve užas grubo i mašam na veliko :)


Sve sto ima na dzojstiku ima i na tastaturi pa mi imamo pet puta vise dugmica,samo dobro podesi komande.Nema tu neke pameti kod slobodnjaka bitno samo da je dobar izvodjac,da je golman los i da zivi zid ne skoci.Salim se,samo dobro navezbaj u treningu koliko da napunis,kakav fels da das,da li da dizes strelicu ili ne u zavisnosti od udaljenosti i to je to po meni to je samo vezba da se stekne osecaj.Kad sutnes sto puta videces napredak.Pozz.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: PesManijak95