Autor Tema: PES 2016 DEMO PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360  (Pročitano 174535 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES 2016 DEMO PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
« Odgovor #30 poslato: 13. avgust 2015, 10:24:27 »
Citat: gorantz;1388178
Nadam se da se mogu igrati "normalne" taktike tipa 4-4-2; 4-5-1 i slično a da nisi kao hendikepiran naprijed jer u PES 15 bez 3-4 špica si bezopasan

Ako su napokon stavili da je sredina  važna onda ce biti i nogometa :D, ja igram sa 3 igraca u sredini jer igram na posjed lopte i kruženje oko gola, al zbog ne važnosti sredine u ovom pes 2015 uvijek u tren oka protivnici sa 4 napadaća imaju priliku za gol a nemaju veznog reda, samo obrana i napad
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

niko

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 178
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 DEMO PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
« Odgovor #31 poslato: 13. avgust 2015, 10:55:00 »
Ako neko ima link ka xbox360 demo verz. neka postavi, posto sam nasao samo link ka ps3 ver.
 

Stević

  • G.O.A.T.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5780
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 DEMO PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
« Odgovor #32 poslato: 13. avgust 2015, 10:58:20 »
Citat: Mihajlodc;1388173
nekako preciznije pasove kada se stavi na lvl 3 support za pas igru.
baš me čudi što su precizniji...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: soja7

goran_pesmaster

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2938
    • Pogledaj profil
    • http://www.fm-yu.com
Re: PES 2016 DEMO PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
« Odgovor #33 poslato: 13. avgust 2015, 11:04:06 »



edit:
Drugari, nisam ispratio temu u zadnje vreme, jel imas nekih detalja o licencama i tako tome?

Znam za Ligu Sampiona i Euro, al me zanimaju timovi
« Poslednja izmena: 13. avgust 2015, 11:12:09 od strane goran_pesmaster »
 

blackwhite

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3562
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 DEMO PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
« Odgovor #34 poslato: 13. avgust 2015, 11:09:26 »
Dodao bih jos i da je dosta veca mogucnost raznoraznih kombinovanja i akcija omogucena u ovom demou ,sto mi se takodje svidja...ali ipak mislim da cu pravo lice pesa videti tek kad odigram nekoliko partija sa zivim protivnikom ..za sad nema nekih mana ovaj demo ...
PSN ID : blackwhite985
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 DEMO PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
« Odgovor #35 poslato: 13. avgust 2015, 12:19:21 »
Ajde stevicu da ti objasnim. Ja razumem da to sto ti stoji u potpisu tebe uzbudjuje. Ja pisem o generalnom utisku i razlika izmedju 2015 i 2016. Sam pas ide preciznije u odnosu na proslu verziju. Svako igra kako mu odgovara, meni za lige koje ja igram treba pass suport na max jer svi tako igraju i imaju ogromnu prednost. Ti prijatelju igraj kako tebi odgovara nema potebe za ovakvim postovima jer nista pametno napisao nisi.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: blackwhite, bojanredstar, CroW, NikolaJgd, ficicaaa, Doko89, swedja, Loki87, Nemanja, Горан

PesManijak95

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 626
    • Pogledaj profil
    • http://www.youtube.com/user/worldofpes
Re: PES 2016 DEMO PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
« Odgovor #36 poslato: 13. avgust 2015, 13:13:33 »
Drugari, zapocinjem ovu seriju na mom kanalu pa ko je voljan da ucestvuje moze da mi salje golove na tviteru (#PES2016top5).
WorldOfPES
 

Djordje007

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 122
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 DEMO PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
« Odgovor #37 poslato: 13. avgust 2015, 13:14:50 »
Dobro ovo deluje i na PS3 dosta bolje od 2015 kako vidim

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nidzokralj

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 DEMO PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
« Odgovor #38 poslato: 13. avgust 2015, 13:17:45 »
Realno igranje, ne pričam o manual i načinu igre u ligi, je na 1 support i advanced šut za neki normalan fudbal a da nije za prosto lupanje po dugmićima i posle da se spominje kako je sve automatizovano.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Mihajlodc, Stević

cevali

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3189
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 DEMO PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
« Odgovor #39 poslato: 13. avgust 2015, 13:44:58 »
Ali vidim da i dalje padaju golovi na odbijanje golmana i samo radi R2.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darko_pfc

Stević

  • G.O.A.T.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5780
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 DEMO PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
« Odgovor #40 poslato: 13. avgust 2015, 14:10:26 »
Citat: Mihajlodc;1388189
Ajde stevicu da ti objasnim. Ja razumem da to sto ti stoji u potpisu tebe uzbudjuje. Ja pisem o generalnom utisku i razlika izmedju 2015 i 2016. Sam pas ide preciznije u odnosu na proslu verziju. Svako igra kako mu odgovara, meni za lige koje ja igram treba pass suport na max jer svi tako igraju i imaju ogromnu prednost. Ti prijatelju igraj kako tebi odgovara nema potebe za ovakvim postovima jer nista pametno napisao nisi.
sve ovo što si napisao više govori o vašoj ligi nego o pes-u.
Nije džabe stavljen support na 1 na default opcijama. kao što reče Darcoolio, pojedinci kukaju na automatizam, a ne bi probali manji support od 3 (od 4 na pes2015). Ali ja to razumem, manji skill veći support ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: soja7

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 DEMO PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
« Odgovor #41 poslato: 13. avgust 2015, 14:30:09 »
HAHAHAH jesi vragolan, baš si me onako spustio na zemlju :player:. Takve lige nam je omogućio konami. Ljudi samo koriste ono što im je dozvoljeno. Između ostalog svoj skil si pokazao u našim ligama kada si odustao posle prvo ili drugog kola. Ali nismo ovde bitni ni ti ni ja i nije tema za naše prepucavanje.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Stević

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 DEMO PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
« Odgovor #42 poslato: 13. avgust 2015, 14:30:52 »
Stvar je u tome sto se u ligama ovde vecina ljudi bori za bodove (da se ne lazemo malo njih igra iskljucivo iz zadovoljstva) , a u menadzeru i za prihode od cega kasnije kupuju igrace, i sto ne zele da budu hendikepirani u odnosu na protivnika tokom meca. Zato svi koriste sva pomagala koja postoje. Zato nekad vidjamo fliper na terenu.
Mada i ovo full manual je opet neka druga krajnost. Koliko sam gledao one golove sto ste postavljali masa golova je nakon proboja po boku, individualnih akcija i centarsuteva. Jako retko se vidja razmena 3-4 pasa na prvu na protivnickoj polovini i lopta u prostor kroz sredinu.

Mozda ne bi bilo lose definisati ova podesavanja kad liga krene (ako ne klasik onda bar mng), da svi igramo makar jednu polusezonu na pass support 1 recimo pa da vidimo kako ce to da izgleda. I naravno nadam se da postoji neki nacin provere da li je protivnik stavio odredjena podesavanja. Recimo da se pri pravljenju sobe odrede parametri support-a i da onaj koji nema adekvatna podesavanja ne moze da udje u sobu dok to ne sredi.
Strikers win games, defenders win titles !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Stević, Mihajlodc

Stević

  • G.O.A.T.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5780
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 DEMO PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
« Odgovor #43 poslato: 13. avgust 2015, 14:43:39 »
Citat: pilojac85;1388210
Stvar je u tome sto se u ligama ovde vecina ljudi bori za bodove (da se ne lazemo malo njih igra iskljucivo iz zadovoljstva) , a u menadzeru i za prihode od cega kasnije kupuju igrace, i sto ne zele da budu hendikepirani u odnosu na protivnika tokom meca. Zato svi koriste sva pomagala koja postoje. Zato nekad vidjamo fliper na terenu.
Mada i ovo full manual je opet neka druga krajnost. Koliko sam gledao one golove sto ste postavljali masa golova je nakon proboja po boku, individualnih akcija i centarsuteva. Jako retko se vidja razmena 3-4 pasa na prvu na protivnickoj polovini i lopta u prostor kroz sredinu.

Mozda ne bi bilo lose definisati ova podesavanja kad liga krene (ako ne klasik onda bar mng), da svi igramo makar jednu polusezonu na pass support 1 recimo pa da vidimo kako ce to da izgleda. I naravno nadam se da postoji neki nacin provere da li je protivnik stavio odredjena podesavanja. Recimo da se pri pravljenju sobe odrede parametri support-a i da onaj koji nema adekvatna podesavanja ne moze da udje u sobu dok to ne sredi.
Nije pas veliki problem, najveći problem je šut. Većina likova sa ps4 koja igra sa supportom kad proba manual žali se na šut, pas im je zanimljiv jer daje mnogo veću slobodu, pogotovo trougao.

Ali koliko vidim shvatio si o čemu pričam.
 

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 DEMO PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
« Odgovor #44 poslato: 13. avgust 2015, 14:50:17 »
Cepao sam 13-icu na full manual i moglo je bas lepo da se igra. 14-ica i 15-ica slabije, najvise zbog toga sto nije mogao da se promeni pravac dodavanja/sutiranja nakon punjenja X-a/kocke.  Ako to nisu sredili ovde na 16-ici onda ce opet biti mucenja i forsiranja centarsuteva, soliranja, driblanja, vrtenja u mestu itd.
Strikers win games, defenders win titles !