Autor Tema: iHala Madrid!  (Pročitano 12110 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cavani^^^^

  • Gost
Re: iHala Madrid!
« Odgovor #15 poslato: 23. jun 2015, 20:10:25 »
Liga BBVA: Barselona na +19, ima li nade za Real?



Real Madrid - Valensija 4:0
Real Madrid - Rajo Valjekano 5:0
Real Madrid - Levante 3:1




Real je u poslednja tri kola odigrao odlično, ali izgleda se prvak Evrope kasno setio da počne da igra onako kako zna. Barselona je isto tako u neverovatnom ritmu, Katalonci nisu izgubili već 7 utakmica zaredom i veoma su blizu titule. Imaju 19 boda prednosti u odnosu na Real koji drži drugo mesto i ima 6 boda više od Sevilje!

Tabela



Marca: Real u problemima, dug od 37 miliona!



Kraljevski klub iz Madrida, Real, trenutno se nalazi u velikim problemima. Prvi problem je taj što je Barsa na + 19 i već 80 posto je ona novi šampion Španije, a drugi još veći problem je taj što Real duguje 37 miliona evra, to se verovatno napravilo dolaszima Levandowskog i Candreve, a tu su i velike plate koje imaju Ronaldo, Ramos, Kasiljas i ostali... Videćemo hoće li se tim Nikole Djokića izvući iz krize i vratiti se u prvobitni položaj!
« Poslednja izmena: 23. jun 2015, 20:44:08 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: iHala Madrid!
« Odgovor #16 poslato: 23. jun 2015, 20:54:06 »
Olakšanje: Realu pripao FIFA World Cup!



Real Madrid - Kruzeiro 2:1



Donekle i očekivano, Real je osvojio i Fifa World Cup! Ovo je veoma važan trofej za Real u ovom trenutku, pošto znate i sami da se Đokićev klub nalazi u teškoj materijalnoj situaciji. Utakmica je počela onako kako smo i očekivali, napadima Reala, ali u su mreže u prvom poluvremenu mirovale. u 54.minutu meča posle kornera, Real preko Levandowskog postiže gol i vodi sa 1-0! Ubrzo zatim, veliku priliku je propustio i Rodrigez i ostalo je 1-0! u 77.minutu meča velika radost za Brazilce, Kruzeiro stiže do izjednačenja! Posle toga, Kruzeiro je mogao i da povede zbog velike nepažnje odbrambene linije Madriđana! I onda...kada su svi pomislili da će se igrati produžetci, najbolji igrač Reala, Kristijano Ronaldo stavlja tačku na utakmicu i gasi svaku nadu Brazilcima!

Ronaldo: Voleo bih da ovako bude i u Ligi Šampiona!



Danas smo odigrali dobro, igrali smo onako baš kako trebamo da igramo, jedino me plaši to što je protivnik iz jedine prilike koju je imao postigao gol, ali sredićemo i to. U narednom periodu daćemo sve od sebe da nastavimo sa ovakvim igrama i da pokušamo da osvojimo Ligu Šampiona drugi put zaredom, biće teško, nijednom klubu to nije pošlo za rukom do sada, voleo bih da mi budemo prvi!
« Poslednja izmena: 23. jun 2015, 21:00:26 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: iHala Madrid!
« Odgovor #17 poslato: 23. jun 2015, 21:24:03 »
LŠ - 1/8: Ludilo u najavi! Siti na megdan Realu, Roma stiže na Enfild, Napoli dočekuje PSŽ!



Biće pakleno! U osmini finala Lige Šampiona, dobili smo gotovo sve neizvesne utakmice, Real će u prvom meču dočekati neugodni Siti, Barselona putuje u Donjeck, dok će Napolitanci spremati oružje za PSŽ! Bajern Minhen će u prvom meču gostovati u Španiji gde ih čeka Sevilja koja će sigurno uraditi sve da izbaci Bavarce!

Đokić: Moglo je i gore...



Ne želim da se ovo shvati pogrešno, Siti ima odličnu ekipu, igraju odlično i sigurno žele prolazak dalje isto koliko i mi! Ali mislim da su oni jedna od slabijih karika od ostalih ekipa koje su mogle da nam se padnu, mislim da imamo šanse za prolaz dalje i pokušaćemo da iskoristimo šansu na pravi način!
« Poslednja izmena: 23. jun 2015, 21:27:26 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7, Nikola9876

Cavani^^^^

  • Gost
Re: iHala Madrid!
« Odgovor #18 poslato: 24. jun 2015, 11:49:35 »
Još jedan u nizu: Real osvojio Kup!



Rajo Valjekano - Real Madrid 0:1



Real Madrid je danas odigrao veoma dobro protiv dosta dobrog Valjekana. Oni su u 41.minutu poveli sa 0-1 preko Benzeme i ispostavilo se da je to bio i konačan rezultat na kraju utakmice, i tako i ovaj trofej pripada Realu iz Madrida!

...

LŠ - 1/4: Španci se oprostili od trofeja, Fiorentina u polu-finalu!



Real Madrid - Napoli 2:3 (1:1,1:2)



Napolitanci i Kraljevi su se sastali u 1/4 finalu Lige Šampiona. U prvom meču smo gledali dobru utakmicu sa puno šansi i sa dosta lepih poteza. Početkom utakmice je Higuain iz bukvalno prve prilike za Napoli postigao pogodak i doveo svoj tim u veoma dobru priliku da se plasira u polu-finale. Odličan odgovor su imali Madridjani koji su samo 5 minuta kasnije, preko Ronalda izjednačili i vratili nadu za prolaz dalje. U drugom poluvremenu uglavnom smo gledali dominaciju Reala, ali nisu uspeli da postignu i drugi pogodak. U drugom meču, u Italiji, skroz druga priča, Napolitanci su gotovo celu utakmicu imali inicijativu i dosta veći posed lopte od gostiju iz Madrida, ali ih je Real iznenadio i u 42.minutu meča ni od kuda postigao pogodak preko Iljaramendija i poveo sa 0-1, i tim rezultatom ušli u poluvreme. U drugom poluvremenu, Napoli je krenuo ozbiljnije i jače da napada Real, to im se isplaćuje u 66.minutu kada su preko kapitena Hamšika izjednačili na 1-1! Kada su svi mislili da će se igrati produžetci, Žoržinjo je šokirao Madridjane i u 90.minutu postigao neverovatana pogodak i doveo Napoli do polu-finale Lige Šampiona!

P.s odigrao sam i meč sa Sitijem,ali nisam slikao,nešto mi se zeznulo, prva utakmica 1-1, druga 0-1 za mene i tako sam prosao dalje.

Đokić: Pad koncentracije...



Veoma mi je krivo što smo na ovaj način završili takmičenje u Ligi Šampiona. Igrali smo dosta dobro u ova dva meča, ali smo primili veoma glupe i jeftine golove, i to nam se desilo i u 90.minutu kad smo trebali da budemo najspremniji i najkoncentrisaniji, a mi smo tad doživeli pad... Ostaje žal i za ovim trofejom...

Liga BBVA (poslednje kolo): El Klasiko bez pobednika, Barsa šampion, Viljareal u LE!



Real Madrid - Barselona 2:2



Dva najbolja španska kluba sastali su se danas na Santiagu Bernanbeu i pobedili bodove, Barselona je već odavno proslavila titulu i utakmica nije imala rezultatski značaj. Katalonci su bolje otvorili utakmicu i oni su preko Suareza u 13.minutu postigli pogodak i poveli sa 0-1! Pri kraju poluvremena, Real odgovara golom Kandreve koji izjednačuje na 1-1! U drugom poluvremenu smo videli mnogo bolju igru i jednih i drugih, Real je bio konkretniji a Barsa je bila bolja na sredini terena. Do 80.minuta su se redjale šanse ali su one završavale uglavnom pored gola ili u rukama golmana, sve do ove koja je završla u golu Reala, Suarez je odlično sačekao centaršut Alveša i postigao njegov drugi pogodak! U 88.minutu Real postiže gol preko Bejla i to je konačnih 2-2!

Tabela i ućinak



Đokić: 3 od 5 trofeja...



Mislim da smo mogli a i morali bolje, sezona kao sezona je bila mnogo bolja u drugom delu. U prvom delu trebalo nam je dosta vremena da se spremimo i uklopimo, došli su nam Levandowski i Kandreva i njih smo morali da uključimo u naš stil igre i to se odužilo. Ali sve u svemu, 3/5 trofeja i nije toliko loš posao, ostaje žal za Ligom Šampiona i još veći žal za ligu!

Real Madrid: Sezona loša, smena Đokiću!



Nismo zadovoljni na kraju sezone, jer nismo dobili ono što nam je Đokić obećao na početku sezone. On je danas smenjen i slobodan trener, hvala mu za sve i za sve radosti koje je doneo našem klubu, ostaće upamćen po ova 3 trofeja koja je osvojio sa ovom generacijom!
« Poslednja izmena: 24. jun 2015, 12:33:16 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7

Cavani^^^^

  • Gost
Re: iHala Madrid!
« Odgovor #19 poslato: 24. jun 2015, 12:36:14 »
Real ga više ne želi, gde će Đokić?! Ovo su klubovi koji ga žele!



Nikola Đokić, doskorašnji trener Reala iz Madrida,nalazi se na velikom raskrsnici i razmišlja gde da nastavi svoju trenersku karijeru, ima dosta ponuda, videćemo gde će Đokić, ali po njegovoj izjavi se ćini da on želi na Čizmu!

Đokić odlučio: Rimljani, idemo po Ligu Šampiona!



FK Roma je fudbalski klub iz Rima, u Italiji. Osnovan je 1927. spajanjem rimskih klubova „Roman“, „Alba-Audače“ i „Fortitudo“, a takmiči se u prvoj italijanskoj ligi sve od osnivanja, sa izuzetkom sezone 1951/52, kada se takmičio u Seriji B. Klub je osvajao Seriju A u tri navrata: u sezonama 1941/42,1982/83 i 2000/01, a Kup Italije devet puta. U sezoni 1960/61. osvojen je Kup sajamskih gradova (preteča današnjeg Kupa UEFA), a stizao je i do finala Kupa šampiona (1983/84) i Kupa UEFA (1990/91). Stadion fudbalskog kluba Roma se zove Olimpiko i ima kapacitet od 72.698 mesta, a koristi ga i gradski rival Lacio. Ovo je drugi najveći stadion u Italiji, posle San Sira, koji može da ugosti 80.000 navijača.Nikola Đokić danas je prihvatio ponudu Rome i on će biti novi trener Rimljana! Đokić dolazi iz Real Madrida odakle je dobio otkaz, tamo je proveo jednu sezonu i osvojio 3 trofeja, videćemo kako će se snaći u Rimu.Nikola Đokić danas je prihvatio ponudu Rome i on će biti novi trener Rimljana! Đokić dolazi iz Real Madrida odakle je dobio otkaz, tamo je proveo jednu sezonu i osvojio 3 trofeja, videćemo kako će se snaći u Rimu.

N. Đokić: Čast mi je što ću biti deo Rome!



"Roma, veliki klub, odlični igrači, fenomenalna uprava, dosta legendi... Baš mi je drago i velika mi je čast što ću biti deo Rome, nadam se da ću se ovde zadržati malo više od onog boravka u poslednjem klubu. Razmišljao sam dosta o pojačanjima, izgleda da ćemo dovesti možda jednog, dva igrača najviše, kažem vam, nepotrebni su nam igrači, imamo odlične igrače na svim pozicijama, ali imam jednu transfer želju, videću da li će dogovor biti postignut."

Transferi: Dvojac stiže na Olimpiko, Danilo u Čelsiju, Duško Tosić postao Napolitanac!



Velikani svojih liga su već na početku prelaznog roka odlučili da pojačaju svoje redove i da krenu u bitku na trofeje! Roma je dobila dva nova pojačanja, i dosta se istrošila, u pitanju su Nkoulou iz Marseja, i biser Barselonine škole Adama Traore koji ima samo 19 godina. Kod Murinja danas je stigao i Danilo koji je potpisao ugovor na 3 godine, njegovim stopama će i Mirko Vučinić kako se priča, malo dalje od Londona, u Liverpulu, kod Rodzersa je stigao Asuo-Ekoto koji je zadužio dres Redsa! I Napoli je danas predstavio svoje prvo pojačanje, u pitanju je Duško Tošić koji je u Napoli stigao kao slobodan igrač!

Roma - Traore zbog mladosti i talenta, Nkoulou zbog iskustva!




Barselona B > As Roma (8.250.000m)
[/SIZE][/FONT][/I][/B]

Ime i prezime - Adama Traoré Diarra
Datum rođenja - 25 Januara 1996 (godina 19)
Mesto rođenja - L'Hospitalet, Španija
Visina - 1.78 m
Pozicija - Napadač
[/COLOR]
[/SIZE][/FONT][/I][/B]

Marsej > As Roma (18.450.000m)
[/SIZE][/FONT][/I][/B]

Ime i prezime - Nikolas Alexis Julio Nkoulou Ndoubuena
Datum rođenja - 27 Marta 1990 (godina 25)
Mesto rođenja - Ndoube, Senegal
Visina - 1.80 m
Pozicija - Štoper
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
« Poslednja izmena: 24. jun 2015, 16:22:39 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876

rma_7

  • Regular
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Re: iHala Madrid!
« Odgovor #20 poslato: 24. jun 2015, 15:17:17 »
Srećno u nastavku.Šteta što nisi nastavio sa Realom,iako znam da je dosadno sa prejakim igračima.Ali nema veze,i Roma je zanimljiv izbor. :)
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: iHala Madrid!
« Odgovor #21 poslato: 24. jun 2015, 16:48:03 »
Seria A (1.kolo): Traore već daje golove, Juve i Lacio sigurni, Inter loš!
[/SIZE][/FONT][/I][/B]

[/SIZE]

Palermo - Roma 0:3
[/SIZE][/FONT][/I][/B]

Strelci: A.Traore 11' 45' Doumbia 67'
[/SIZE][/FONT][/I][/B]



Roma je odlično otvorila sezonu, i u gostima savladala Palermo ubedljivim rezultatom 0-3! Roma je utakmicu započela sa jednim špicom i to Adama Traore, njemu nije trebalo puno vremena da već pokaže koliko vredi i zbog čega je u prvoj postavi. U 11.minutu odličan napad rome, centaršut Totija i Traore se našao na pravom mestu i postigao gol i svoj prvenac. U 45.minutu meča, dobro je prošao Holebas po strani, ušao unutra, ostavio povratnu loptu opet Traoreu, koji je fenomenalnim udarcem savladao golmana Palerma! U 67.minutu, Doumbia stavlja tačku na ovu utakmicu i Roma osvaja prva tri boda na u gostima i najavljuje bitku za trofej!
« Poslednja izmena: 24. jun 2015, 16:53:10 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Cavani^^^^

  • Gost
Re: iHala Madrid!
« Odgovor #22 poslato: 24. jun 2015, 16:49:01 »
Citat: rma_7;1379674
Srećno u nastavku.Šteta što nisi nastavio sa Realom,iako znam da je dosadno sa prejakim igračima.Ali nema veze,i Roma je zanimljiv izbor. :)

Nastavio bih ja, ali sam dobio otkaz. :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7

Cavani^^^^

  • Gost
Re: iHala Madrid!
« Odgovor #23 poslato: 24. jun 2015, 20:45:13 »
Izvučene grupe za Ligu Šampiona: Večiti pred nemogućom misijom, Jorganzdije na Đavole, Murinjo se osmehuje!
[/SIZE][/FONT][/I][/B]


Grupe
[/FONT][/I][/B]


Uloge su podeljenje, sve je spremno za šou! U Monaku je održan žreb za grupnu fazu Lige šampiona i 32 najbolja kluba Evrope su raspoređeni u osam grupa. Žreb je hteo da Zlatan Ibrahimović sa PSŽ-om ode na megdan Fiorentini koja je prošle godine izgubila finale. Odlično je prošao Čelsi koji je za rivale dobio Spartak, Bešiktaš i Bazel. Real i Borusija bi trebalo da imaju lak posao protiv Fenera i Partizana. Anderleht, Galatasarej i Šahtjor će tražiti priliku za drugo mesto, jer Vučica igra odlično od početka sezone i neće tako lako ispustiti priliku za vodeće mesto u grupi!

...

Transferi: De Santis i Iturbe nisu na prodaju, Ibra produžio ugovor!



Prelazni rok se bliži kraju, klubovi žele još velikih igrača, ali izgleda da oni ostaju u svojim klubovima. De Santis je dobio sramnu ponudu iz Zenita, Rusi su poslali ponudu koja vredi ne-puna 4 miliona, čelnici Rome nisu ni u jednom trenutku razmišljali, i odmah su odbili ponudu. Druga ponuda koja je stigla u Rim, dolazi iz pravca Nemačke, iz Minhena, u pitanju je ponuda od 13 miliona za odličnog napadača Iturbea, ali je Roma i to odbila odlučujući da sačuva tim. Ibrahimović je produžio ugovor sa PSŽ-om i otklonio svaku sumnju da će napustili redove francuskog šampiona!
« Poslednja izmena: 24. jun 2015, 21:17:14 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: iHala Madrid!
« Odgovor #24 poslato: 24. jun 2015, 20:55:53 »
Srecno sa Romom :D

Sta ce ovo biti?
Real,Borussia,Fener,City,Wolfsburg i Sevilla u BG-u auu :D
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Odg: iHala Madrid!
« Odgovor #25 poslato: 25. jun 2015, 12:17:14 »
Citat: Djoxetina;1379795
Srecno sa Romom :D

Sta ce ovo biti?
Real,Borussia,Fener,City,Wolfsburg i Sevilla u BG-u auu :D

Hvala puno, trebace mi sreca, planiram da vratim titulu u Rim :D Au, bice ludo, ali verujemo u cuda!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Djoxetina, rma_7

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Odg: iHala Madrid!
« Odgovor #26 poslato: 25. jun 2015, 12:25:50 »
Zvanično: Saga završena - Radja Nainggolan stavio potpis!



Konačno je završena saga oko transfera Belgijanca.Naime, Radja Nianggolan je zvanično fudbaler Rome, jer je rimski klub otkupio polovinu prava od Cagliarija, jer je reprezentativac Belgije bio u zajedničkom vlasništvu dva pomenuta kluba.Radja Nianggolan je prethodne sezone bio jedan od najboljih igrača Rome i na 35 susreta je postigao pet golova.

"Konačno sam 100% Rimljanin, veoma sam srećan što sam postao igrač kluba koji sam oduvek želeo. Sve ću im vratiti na terenu, forca Roma." - rekao je Nainggolan.



Roma - Možda i najveće pojačanje ovog leta!



"Mislim da smo odradili veoma dobar posao, i da će nam se isplatiti sva ova saga oko Nainggolana. On je odličan mladi igrač koji nam je jako potreban na sredini terena, bez njega ova ekipa bi imala znatno manje šanse za osvajanje trofeja."
« Poslednja izmena: 25. jun 2015, 12:31:34 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7, Bayern-fussball

Cavani^^^^

  • Gost
Re: iHala Madrid!
« Odgovor #27 poslato: 25. jun 2015, 16:06:18 »
Seria A: Juve i Udine se približili Romi, Florenzi ne da presto!


7.kolo
Juventus - Roma 1:0
Strelac: Tevez 44'

8.kolo
Roma - Udineze 0:1
Strelac: Di Natale 34'

9.kolo
Verona - Roma 0:2
Strelac: Florenzi 24' 64'
[/SIZE][/FONT][/I][/B]


Roma je u poslednjih nekoliko utakmica pala, taj pad se očekivao pre ili kasnije, i to im se zadesilo upravo sad. U 6.kolu, Roma je gostovala u Torinu, protiv Juventusa. Juventus je morao da ide samo na pobedu, jer ga samo pobeda održava u trci za titulom i odbrane trofeja, tako je i bilo. Juventus je pogotkom Teveza slavio protiv Rome, i naneo im prvi poraz do sada. U 7.kolu, Rimljani dočekuju neugodnu ekipu iz Udina. U 14.minutu meča, Maikon je dobio crveni karton i to je verovatno poremetilo planove Rome i Di Natale je iskoristio zbunjenost i savladao De Santisa i doneo veoma važna tri boda svojoj ekipi. U 9.kolu, Verona, ekipa koja se nalazi na poslednjem mestu, dočekala je Romu. Roma je tražila bodove posle dva kola, Verona je tražila spas od zone ispadanja. Florenzi je bio najbrži i on je dobio tu potragu za bodovima, i sa svoja dva kola održao svoj tim na prvoj poziciji.

Tabela nakon 9.kola
[/SIZE][/FONT][/I][/B]


Đokić: Slede teške utakmice!
[/SIZE][/FONT][/I][/B]


"Prošlo je i 9.kolo, imamo 6 pobeda, 1 remi i 2 izgubljenje utakmice. Mislim nismo zaslužili da izgubimo u ona dva meča, ali su protivnici bili veoma dobri rivali. Slede još teže utakmice, nezgodni Inter, Lacio, Napoli, Sampdorija, a tu su i utakmice Lige Šampiona, biće teško, ali probaćemo da održimo ovaj pobednički duh i da izađemo kao pobednici!"

...

Liga Šampiona: Bajern i Real sigurni, Bešiktaš gazi, ludo u grupi B, Španci šta je sa vama?
[/SIZE][/FONT][/I][/B]


Galatasarej - Roma 0:3
Strelci: Holebas 24' Traore 43' 78'

Roma - Sahtjor 1:2
Strelci: John 18' Luiz Adriano 67' Strootman 54'

Roma - Anderleht 2:1
Strelci: Praet 24' Ibarbo 41' Ešli Kol 89'
[/SIZE][/FONT][/I][/B]



Prva tri kola Lige Šampiona su već iza nas. Imamo dosta iznenađenja, za neke klubove prijatna, za druge neprijatna. Od najvećih iznenađenja je ekipa Malmea, koja je posle tri kola na prvom mestu sa 6 bodova, dok se Arsenal i Barselona nalaze na trećem i četrvtom. U grupi B je možda i najzanimljivija situacija, Roma, Šahtjor i Galatasarej imaju po 6 bodova, dok se Anderleht polako oprašta od daljeg takmičenja. U grupi E, vodeću poziciju ima Bešiktaš, Čelsi im diše za vratom, dok je Bazel blizu ispadanja. U grupi G, sve ide po planu za Madridjane koji imaju svih 9 bodova i čvrsto drže prvu poziciju.

Grupe

« Poslednja izmena: 27. jun 2015, 17:15:40 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876, rma_7, Bayern-fussball

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: iHala Madrid!
« Odgovor #28 poslato: 28. jun 2015, 12:32:45 »
http://www.pes-serbia.net/threads/35350-Association-Sportive-Saint-%C3%89tienne-Loire Glasaj :)

Sve najbolje sa Romom. Da prekineš dominaciju Juvea :)
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Odg: iHala Madrid!
« Odgovor #29 poslato: 28. jun 2015, 21:44:44 »
Citat: Ivan94;1380520
http://www.pes-serbia.net/threads/35350-Association-Sportive-Saint-%C3%89tienne-Loire Glasaj :)

Sve najbolje sa Romom. Da prekineš dominaciju Juvea :)

Hvala brate , pokusacu! Poslusaj me sad, Verder te ceka :)