Autor Tema: iHala Madrid!  (Pročitano 12109 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cavani^^^^

  • Gost
iHala Madrid!
« poslato: 12. jun 2015, 22:04:14 »
Perez: Đokić - čovek od poverenja!



Želimo dobrodošlicu našem novom treneru. Imamo dosta poverenja u Nikolu Đokića, on dolazi iz Partizana, tamo je proveo 5 godina, osvojio je 4 uzastopne titule sa crno-belima. Jednostavno, mi mislimo da je on najbolji izbor za Real Madrid.

Đokić: Ostvarenje sna!



Kada su mi dali otkaz u Partizanu, ceo svet mi se srušio, posle 5 minuta mi je stigla ponuda iz Real Madrida, bio sam presrećan, sve se desilo tako brzo i neočekivano, a kažu da se najlepse stvari dešavaju kada se najmanje nadamo, tako je i bilo kod mene. Dolazim u najveći klub u Evropi, ako ne i na svetu. Biće mi čast što ću baš sa Realom probati da osvojim Ligu Šampiona i titulu Španije, pa i kup. To su velike želje i biće mnogo teško da to ostvarimo, ali jednostavno moramo misliti tako kada u klubu imamo Ronalda, Krosa, Rodrigeza, Ramosa i ostale igrače!
 

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: iHala Madrid!
« Odgovor #1 poslato: 12. jun 2015, 22:57:54 »
Da nije malo smor igrati sa najboljim igracima? :)
Mada tvoja odluka, srecno svakako :)
 

AiN

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1095
    • Pogledaj profil
Odg: iHala Madrid!
« Odgovor #2 poslato: 12. jun 2015, 23:27:49 »
Joooj, sto si sladak na slici :ahah:
 

Cavani^^^^

  • Gost
iHala Madrid!
« Odgovor #3 poslato: 12. jun 2015, 23:55:23 »
Citat: samardzicnba;1376643
Da nije malo smor igrati sa najboljim igracima? :)
Mada tvoja odluka, srecno svakako :)


Vamos Real! :D

Citat: AiN;1376658
Joooj, sto si sladak na slici :ahah:


Ju, zahvaljujem, imponuje mi to :* Haha
« Poslednja izmena: 13. jun 2015, 00:16:58 od strane AiN »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Odg: iHala Madrid!
« Odgovor #4 poslato: 13. jun 2015, 00:06:24 »
Real dobio prvo pojačanje: Kandreva u Realu za 25 miliona!



Madridski Real danas je i doveo prvo pojačanje, u pitanju je Kandreva, jedan od najboljih igrača Lacija koji je potpisao ugovor na 3 godine i transfer je vredan 25 miliona evra. Mnogi su rekli da Kandreva ne vredi ovoliko, ali izgleda da Real zna posao kada su transferi u pitanju.

Kandreva: Klub koji se ne odbija!



Kada sam dobio ponudu uz Madrida, nisam oklevao ni sekunde, odmah sam želeo da potpišem ugovor. Želim ovom prilikom da se zahvalim ljudima iz Lacija na saradnji i na svemu što su učinili za mene. U Laciju sam bio kapiten jedno vreme i postao najbitniji igrač, nadam se da će tako biti i u Realu. Jedva čekam da zaigram pred prepunim Santiagom, i želim da obećam navijačima da od mene mogu uvek da očekuju maksimum!
« Poslednja izmena: 13. jun 2015, 01:35:12 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: iHala Madrid!
« Odgovor #5 poslato: 13. jun 2015, 15:13:34 »
Liga BBVA (1. kolo): Valensija pokazala moć, kiksnuli Madridjani!



Kordoba - Real Madrid 2:2



Real Madrid je danas na čelu sa novim trenerom krenuo put do prvog mesta koji će posle danasnje igre Reala biti veoma težak i trnovit. Real je bukvalno u poslednjih 15 minuta igrao kako zna i samo za toliko kratko vreme postigao je 2 gola koja su na kraju donela remi Madridjanima, koji su odigrali loše danas, pa i sa remijem moraju da budu zadovoljni. Kordoba je u prvom poluvremenu samlela Real Madrid, imali su inicijativu, i postigli su dva brza gola što se na kraju ispostavilo da je dovoljno za veliki bod protiv Reala.
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Odg: iHala Madrid!
« Odgovor #6 poslato: 13. jun 2015, 15:14:04 »
Đokićev plan - Levandowski stiže u Madrid!



Za poziciju desno u napadu su bila dva kandidata. Jedan je Kandreva koji je došao u Real, druga želja kluba je Robert Levandowski. To bi mogao da bude najveći uložen novac u prelaznom roku, oko 60 miliona evra, koliko traži Bajern, ili nešto manje od toga. Dolaskom Levandowskog Real bi izgledao ovako:



U nekoliko dana saznaćemo da li će Levandowski potpisati za Madrid, i time postati 4 najskuplji igrač u timu. Ako bi Levandowski došao u Real, Madridjani bi stvarno imali zastrašujući napad! Levo će igrati Ronaldo, po sredini će biti Rodrigez, desno će biti Bejl, njega će verovatno menjati Kandreva i u napadu će se za mesto boriti Benzema, Ćićarito i Levandowski!

Liga Šampiona: Ibrahimović protiv Liverpula, Juve na Sevilju, Zvezda u grupi smrti, Kraljevi na Vučicu!



Grupe



Danas je oko 13h časova obavljen žreb za Ligu Šampiona. Zvezda će biti u grupi smrti, Barselona ima lak posao, PSŽ če napasti Liverpul, videćemo može li CSKA da napravi iznenađenje i izbaci jednog od velikana. Real Madrid će u prvom kolu gostovati u Rimu, dok će Dinamo Kijev dočekati Makabi!
« Poslednja izmena: 13. jun 2015, 15:52:30 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Odg: iHala Madrid!
« Odgovor #7 poslato: 13. jun 2015, 16:01:34 »
Real samleo Sevilju i osvojio Super Kup!



Real Madrid - Sevilja 3:0

Strelci: Rodrigez 24' 65'
Ronaldo 44'




Real je danas odigrao odličan meč i prvi put su dobili aplauze od kako je trener Đokić! Real je utakmicu otvorio najbolje moguće, James Rodriguez je u 16.minutu odlično savladao golmana Sevilje i zahvaljujući njemu Real vodi sa 1-0! Pri kraju prvog poluvremena, odlično je skočio Ronaldo i glavom postiže pogodak i dovodi Real u veliku prednost! U drugom poluvremenu, Real je krenuo da pojačava tempo i to im se isplaćuje u 65.minutu kada fenomenalni Rodrigez postiže pogodak i otklanja svaku sumnju ko će biti osvajač Super Kupa ove godine!

Ljubav ne prestaje: Đokić kup posvetio Partizanu!



Velika utakmica i velika pobeda. Zadovoljan sam i ponosan na ove igrače koji nisu dozvolili Sevilji da uputi nijedan udarac prema našem golu. Veliki posao je odradio i Kros, možda vi to niste primetili jer nije bio strelac, ali je zato odlično rešio situacije u svoju korist na sredini terena. Rodrigez i Ronaldo, mislim da su reči suvišne i mislim da oni odlično saradjuju i nadam se da će tako i nastaviti. Moja prva titula u Madridu, 5 dana sam ovde, a već upisujem jedan trofej, posvećujem ga Partizanu!
« Poslednja izmena: 13. jun 2015, 16:44:26 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: iHala Madrid!
« Odgovor #8 poslato: 13. jun 2015, 16:07:47 »
A ti igras novu ML? Ja skontao iz stare price da ces da nastavis
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: iHala Madrid!
« Odgovor #9 poslato: 13. jun 2015, 16:37:04 »
Zgazi ih sve.
P.S. Glasaj u anketi u temi za Parmu. Trazim novi klub :-)
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: iHala Madrid!
« Odgovor #10 poslato: 13. jun 2015, 16:43:04 »
Levandowski stigao - iz Reala nema obaveštenja!



Danas oko 10h časova, vidjen je Robert Levandowski koji je sleteo na aerodrom u Madridu sa svojom devojkom. Kada su ga novinari pitali da da izjavu, napadač nije bio raspoložen za priču, ali je njegov menadzer rekao da će danas sve saznati. Izgleda da će on danas potpisati ugovor sa Real Madridom i otkloniti svaku sumnju koje će boje braniti u narednom periodu. Iz Reala još ništa nije javljeno, da li je Levandowski možda izabrao Atletiko?!

Ipak Madridista: Levandowski potpisao!



Real Madrid danas je dobio svoje veliko drugo pojačanje, u pitanju je napadač Robert Levandowski koji je potpisao ugovor na 3 godine i transfer je vredan velikih 60 miliona!  Napadač Bajerna je rekao sledeće: ''Izuzetno mi je drago što sam postao član Reala iz Madrida! Real ima odličnu ekipu, fenomenalnog trenera i upravu koja odlično radi svoj posao. Želeo bih prvo da čestitam igračima na osvojenom Super Kupu, žao mi je što nisam prisustvao slavlju, ali nadam se da će biti prilike.''
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Odg: iHala Madrid!
« Odgovor #11 poslato: 13. jun 2015, 16:43:40 »
Citat: Ivan94;1376833
Zgazi ih sve.
P.S. Glasaj u anketi u temi za Parmu. Trazim novi klub :-)

Hvala buraz, pogledacu :)
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: iHala Madrid!
« Odgovor #12 poslato: 13. jun 2015, 16:44:57 »
Citat: samardzicnba;1376827
A ti igras novu ML? Ja skontao iz stare price da ces da nastavis

Novu igram, da :)
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: iHala Madrid!
« Odgovor #13 poslato: 13. jun 2015, 17:01:55 »
Liga BBVA: Ronaldo drži Real u igri, Barsa fenomenalna!



Rajo Valjekano - Real Madrid 0:1



Madridjani su danas jedva savladali Rajo Valjekano. Real je igrao dobro i u prvom i u drugom poluvremenu, ali lopta nije htela da udje u gol. Kros je imao veliku šansu u 42.minutu kada je izašao 1 na 1 sa golmanom ali je šutirao pored gola. U 64.minutu veliku priliku je propustio Ronaldo koji je glavom pogodio prečku. Ubrzo nakon toga, priliku je imao Sergio Ramos koji je šutirao preko gola. U 77.minutu, laknulo je Madrijanima, Perezu i Đokiću, Ronaldo je fenomenalnim udarcem iz slobodnjaka savladao golmana Raja i odveo svoj tim u vodstvo! Do kraja utakmice, veliku priliku je imao Bejl da poveća prednost, ali ništa od toga!

Rezultati i tabela nakon 6.kola

« Poslednja izmena: 13. jun 2015, 17:13:35 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: iHala Madrid!
« Odgovor #14 poslato: 21. jun 2015, 10:31:31 »
LŠ: Real kroz iglene uši, Barsa i Atletiko fenomenalni, Zvezda nemoćna!



  • Roma - Real Madrid 3:1
  • Makabi Tel Aviv - Real Madrid 0:2
  • Real Madrid - Dinamo Kijev 0:0
  • Real Madrid - Roma 2:1
  • Real Madrid - Makabi Tel Aviv 1:3
  • Dinamo Kijev - Real Madrid 1:2
[/SIZE][/FONT][/I][/B]



Grupe


Grupna faza Lige Šampiona je završena, uglavnom nije bilo iznenađenja. Favoriti svojih grupa su završili na prvom i drugom mestu, dok će neki takmičenje nastaviti u Ligi Evrope, a neki se pozdravljaju sa Evropom za ovu godinu. Real Madrid je završio na drugom mestu, to je možda i jedno od iznenađenja, ali Roma igra odlično u poslednje vreme, pa možemo reći i da nije iznenađenje što je Roma na prvom mestu. Barselona i Atletiko su se prošetali kroz grupnu fazu, Mitrovićevom Anderlehtu je falilo 3 boda do nastavka takmičenja, i gledaćemo ih u Ligi Evrope, u grupi B, Šahtjor će nastaviti takmičenje samo zbog gol razlike, Bazel ide u LE!

Đokić ogorčen: Nismo imali želju, prvak sveta ne sme ovako da igra!



U ovih 6 utakmica nismo bili na nivou, priznajem. Ali ako želimo da osvojimo Ligu Šampiona i da se što duže zadržimo u Evropi, moraćemo mnogo bolje od ovoga, ne smemo da pravimo greške koje smo pravili do sada. Prvak Evrope i sveta ne sme ovako da igra, mora uvek da pokaže najbolje što zna, nebitno da li vodili 10-0 ili gubili 10-0, u svakom trenutku moramo da damo maksimum i da pokažemo snagu, mi to nismo radili do sada...
« Poslednja izmena: 21. jun 2015, 10:39:30 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876, rma_7