Autor Tema: Road to LEGEND!  (Pročitano 7927 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Road to LEGEND!
« Odgovor #15 poslato: 29. maj 2015, 19:25:19 »
[ATTACH=CONFIG]25670[/ATTACH]
METALAC NAKON DVA KOLA UZEO 4 BODA, ALI KAKVA TRI PROTIV MORAVCA!

Nakon loseg fudbala kod kuce i rezultata 0:0 protiv Radnika, Metalac je gostovao Moravcu i napravio "malo cudo" Nakon gola Cirkovica Metalac je poveo sa 1-0, nakon toga domacin stize to izjednacenja preko Cokica, u drugom poluvremenu pred sam kraj u 83' Cokic zabija za 2-1 Moravca, svi su mislili da Metalac ostaje bez bodova, svi osim Metalca. 89' Plecic poravnava rezultat na 2-2, pa minut poslije asistira Djurckovicu za 3-2 i potpuni muk na tribinama.

" Mogu biti zadovoljan rezultatom, ali ne i igrom, opet smo primili jeftine golove. Ali moj tim je pokazao slogu i hrabrost na tome im cestitam, takodje zelio bih cestitati i domacinu na odlicnoj utakmici. Mi moramo da u sledeca tri kola uzmemo 9 bodova, i tako se primaknemo samom vrhu i borbi za JSL". Metalac u 9.kolu gostuje Bezaniji od koje je bio bolji u kupu sa 2-1. Dok vodeca Kolubara docekuje Slobodu iz Uzica. Jasnu sliku tabele prve lige Srbije imacemo nakon 10.kola.
 

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Road to LEGEND!
« Odgovor #16 poslato: 29. maj 2015, 19:58:44 »
[ATTACH=CONFIG]25671[/ATTACH]

METALAC OSTAJE BEZ JSL?

Metalac mora da napravi nemogucu misiju da bih usao u JSL. Iz kluba najavljuju pojacanja striktno po zelji trenera. 10 kola do kraja Metalac je na 11. poziciji i -8 u odnosu na prvoplasiranu Slobodu iz Uzica.

"Imali smo dosta oscilacija u igri. Mislim da je lako moguce da zazmemo 3. poziciju. Pojacanja su blizu. Radi se o cetvorici stranaca. Samo jedan od njih je Slovenac tako da ga u nasoj ligi nece recunati kao stranca. Zelim da naglasim da su pojacanja moja licna zelja. Momci koji se nisu dokazali u svojim klubovima te ih je klub odpustijo odlicna su sansa za nas mali budzet. Prvog Januara sve bi tebrebalo da krene na bolje i da udjemo u ritam." Rekao je oprimisticni trener Metalca.
 

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Road to LEGEND!
« Odgovor #17 poslato: 29. maj 2015, 20:07:24 »
[ATTACH=CONFIG]25672[/ATTACH]
UGREN I OTPISANI!

Mladost ludost ili ? Mladi trener dovodi samo igrace bez kluba. Ovoga puta cak cetvoricu stranaca. Hoce li mu se to obiti o glavu i dokle ce uprava kluba imati stpljenja. Ruku na srce igraci su dosli za 0 eura. Ali plate kako kazu su malo vise u odnosu na domace fudbalere. Hoce li to poljuljati kolektiv? Definitvno izbaciti iz kolosjeka kompletan klub ili ce Metlac postati novi Superligas. Ugren stavlja na kocu vjerovatno narednih 5 godina ovog kluba. Uprava mu slijepo vjeruje. On odgovorno tvrdi uspjeh zagarantovan!

" Iako monogi misle da je ovo sto radim pogresno, samo cu se nasmijati i poruciti im. Igraci koji su dosli mozda su nepoznanica za Srpski fudbal i siru javnost, ali njihove godine i talenat ce donijeti JSL, pa mozda cak i pehar KUPA SRBIJE! Znam da zvucim kao ludjak, ali ostavicu vas da uzivate u igri Metalca u nastavku sezone. Racunica je jasna bez poraza do kraja sezone i Metalac je siguran SUPERLIGAS, tako ce i biti!" Rekao je danas za MozzartSport mladi trener!

Pojacanja:
1. M. Borja (21) Kolumbija, NAPAD
2. M. Crnic (22) Slovenija, KRILNI
3. Landa    (23) Brazil, KRILNI
4. Pecks    (21) Copa Verede, STOPER
 

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Road to LEGEND!
« Odgovor #18 poslato: 31. maj 2015, 17:24:49 »
[ATTACH=CONFIG]25679[/ATTACH]

METALAC AKUMULIRAO 19 BODOVA I ZASJEO NA DRUGO MJESTO!

Fudbalari Metalca imaju odlican niz, u sedam utakmica imaju, cak 6 pobjeda i jedan nerjesen rezultat. Defintivno pojacana koja je Ugren doveo su napravila ogromnu razliku na terenu. Pojedinac koji je ostavio najveci utisak je Kolumbijac Borha. On je zabio 7 golova i tenutno je 3 strijelac lige. Borha nakon 7 odigrani meceva u dresu metalca postigao isti broj pogodaka. Metalac je u ovih sedam utakmica slavio na sledecim utakmicama:
Metlac 2-0 Sloga Petrovac Na Mlavi
Sloboda Uzice 0-1 Metlac
Radnik Rosa Surdulica 0-2 Metalac
Metalac 3-1 Moravac Orion
Metalac 1-0 Bezanija
Indjia 0-1 Metalac,
jedini remi igraci metalca su odgirali u Uzicama, protiv Jedinstva Puteva 1-1!


[ATTACH=CONFIG]25680[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25680[/ATTACH]

"Mislim da sam svima koji osporavali moj rad dokazao da nisu bili u pravu! Naravno, jos nista nije gotovo, ima se igrati jos utakmica. Ali ubjedjen sam da ce moj tim zauzeti prvu poziciju i plasirati se u JSL. To je bio prevashodni cilj i na krorak smo da ga ispunimo! Jos cetiri kola su do kraja, moramo biti skoncentrisani bez prava na kiks. Jasno je da u cetri kola imamo tri ekipe koje su medju prva 4 tima u ligi. I posao ce biti tezak. Ali vjerujem da smo zdrav tim da laganim korakom ostvarimo sve trimfe. Slijedi nam Cetvrt-finale Kupa, u kojem cemo dati maksimum i docepati se Polu-finala." Zakljucio je mladi Ugren.
 

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Road to LEGEND!
« Odgovor #19 poslato: 31. maj 2015, 18:34:38 »
[attach=config]25681[/attach]

METALAC U POLUFINALU KUPA!

Partizan ce imati okrisaj sa najprijatinijm iznenadjenjem ovog proljeca u Srbiji. Metalac je sa 0-1 savlado Jedinstvo Puteve, i time zakazao okrsaj sa Partizanom u polufinalu kupa! Metlac je sigurnom igro i pobjedom zasluzeno izborio plasman medju cetiri najbolje ekipe.

"Ocekivao sam utakmicu sa manje golova, i tako je i bilo. Sve pohvale idu na golmana domacina, koji je odlicno branio svih 90' min. Presrecan sam zbog ovog supjeha, sada se okrecemo ligi, gdje nas ceka bitna utakmica protiv  Macve iz Sabca."
 

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Road to LEGEND!
« Odgovor #20 poslato: 31. maj 2015, 18:41:31 »
[ATTACH=CONFIG]25682[/ATTACH]
CENIC U DRESU SLOVENIJE!

Mladi slovenac, je dobio poziv da po prvi put u svojoj karijeri nastupi za reperezentaciju Slovenije. On je odlicnim igrama ovog proljeca u Metalcu zasluzio poziv selektora Slovenske reprezentacije Srecka Kataneca. Ali veoma vazna informacija dolazi nam iz kluba sa Gornjeg Milanovca. CENIC je prvi igrac u istoriji ovog kluba koji je pod ugovorom sa Metalcom, nastupio za reperezentaciju. Slovenija ce odigrati prijateljski mec sa Malijem, gdje ce po prvi put mladi slovenac dobiti sansu da obuce dres svoje zemlje!

"Moji osjecaji prema Sloveniji su jaki. I ako sam ista na svjetu moga da pozelim onda je da jednog dana obucem dres sa grbom moje zemlje, izdjem na teren i glasno zapjevam himnu! Za ovaj moj uspjeh zasluzan je nas trener Ugren, dao mi je dosta savjeta i kada sam prvi put istrcao na teren u Srbiji, znao sam da je ugren jedan od najboljih trenera. Prepoznao je moj kvalitet, naso mi poziciju gdje mi je mjesto, nikada nisam imao takav status kao u Metalcu. I zato mu se zahvaljujem i trudicu se da Metalac ostvari svoje ciljeve.! Rekao je Slovenac.
 

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Road to LEGEND!
« Odgovor #21 poslato: 31. maj 2015, 19:23:21 »
[ATTACH=CONFIG]25683[/ATTACH]

METALAC BEZ PRVOG MJESTA, ALI BOD DO JSL!

Zadnje kolo Prve Lige Srbije ce nam dati odgovor na to ko su novi Super Ligasi! Proleter iz Novog Sada je rezerviso svoju kartu za JSL. Ali jos sest ekipa se bori za ulazak, a kate su samo dvije! Metalac je na bod od jedne, a Kolubara na tri boda. U igri su jos Jedinstvo Putevi, Macva Sabac, Sindjelic i Sloboda iz Uzica. Ostalo je zanje kolo u kome se sastaju: [ATTACH=CONFIG]25684[/ATTACH]

Metalac ima najtezeg protivnika prvoplasiranu ekipu Proletera, ali Metalac sa bodom osugurava promociju.Kolubara i Macva ce vjerovatno odluciti treceg clana JSL. A ostali cekaju malo cudo.

"Ubjedjen sam u pobjedu ili bod protiv Proletera, titula nam je izmakla, ali ne i JSL. Jos mo na putu da ostavrimo svoje ciljeve." Rekao je UGREN!
« Poslednja izmena: 31. maj 2015, 20:58:53 od strane srka33 »
 

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Road to LEGEND!
« Odgovor #22 poslato: 31. maj 2015, 21:13:40 »

METALAC SUPERLIGAS!

FK Metalac Gornji Milanovac i FK Kolubara, su preostala dva clana JELEN SUPER LIGE! Metalac je u zadnjem kolu odigrao nerjeseno sa Proleterom koji je vec obezbjedio ulazak u visi rang 1-1, Dok je Kolubara bila siguran domacin pobjedivsi Macvu iz Sabca sa 1-0. Ali za Metalac to nije kraj seozone, njih ocekuje veliki mec sa Partizanom u polufinalu Kupa!

Dok u JelenSuper ligi Partizan slavi titulu, prati ga Cukaricki. Zvezda dozivljava totalni krah kluba i nalazi se na 12. poziciji. I moguce je da ispadne iz lige. Siguran clan Prve Lige Srbije je Donji Srem, jos u igri za nizi rang su: Vozdovac, Spartak, OFK, Novi Pazar i Zvezda
 

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Road to LEGEND!
« Odgovor #23 poslato: 31. maj 2015, 21:19:53 »
[ATTACH=CONFIG]25686[/ATTACH]
METALAC-PARTIZAN! DA LI JE CUDO MOGUCE?

Kup Srbije je dosao do samog kraja. Tacnije polufinala Zvezda i Napredak, Metalac i Partizan. Zvezda koja je po misljenju mnogih dotakla dno, i Napredak koji je uvjek bio na sredini. Sve moguci Partizan protiv mladog Metalca. Metalac je ekipa koja je novi clan Super Lige ima prioritet pobjedu, ali da li su cuda moguca ? " Imam najveci motiv od svih, ja sam veliki Zvezdas i imam priliku da pobjedim Partizan, necu to ispustiti. Vrlo dobro poznajem tu ekipu i znam gdje su najslabiji. Napascemo i pobjediti" Zakljucuje Ugren.
 

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Road to LEGEND!
« Odgovor #24 poslato: 31. maj 2015, 21:51:18 »
[ATTACH=CONFIG]25687[/ATTACH]

NAPREDAK I METALAC U FINALU KUPA!

I Zvezda i Partizan ostali su bez kupa. U polufinalu od Zvezde je bio bolji Napredak sa 3-1, Dok je Partizan porazen na penale. (1-1 regularno) Pobjednik kupa ce se naci u kvalifikacijama za Ligu Evrope. Dok Partizan ima titulu u rukama, a Zvezda na korak do ispadanja iz lige!

" Osjecaj je izvaredan, ponosim se pobjedom nad Partizanom, I obecajem da necu nikada biti porazen od Partizana, dokle sam god trener! U finalu nas ceka odlicna ekipa Napredka, ali mislim da mozemo i do drugog cilja u ovoj sezoni. Zvezdi zelim sve najbolje, i uvjek sam tu za nju. Imam rjesenje za sve njihove probleme. Nase prvensto je gotovo, necu da dozvolim lukuz da nam jedina utakmica bude Napredak, U srijedu nam dolazi druga ekipa PSG! i ocekujem pune tribine! Nakon toga dolazi i druga ekipa Real Madrida." Rekao je Ugren.
« Poslednja izmena: 31. maj 2015, 21:53:58 od strane srka33 »
 

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Road to LEGEND!
« Odgovor #25 poslato: 31. maj 2015, 22:00:10 »
[ATTACH=CONFIG]25688[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25688[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25688[/ATTACH]

FINALE KUPA, KO IDE U EVROPU ?

Napredak ili Metalac? Ko ide u evropu? Su smao jedna od milion pitanja pred ovaj mec. Ko ce ostvariti istoriski uspjeh. Ostaje nam da vidimo u NedeljUGREN: KUP JE NAS!
STAMENKOVIC: EVROPO CUVAJ SE!
 

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Road to LEGEND!
« Odgovor #26 poslato: 31. maj 2015, 23:13:47 »

KUP JE NAS! METALAC SAMPION!

Nakon boljeg izvodjenja penala, Metalac je po prvi put osvojio pehar namjenjen pobjedniku Kupa Srbije. Istoriski uspjeh ovog kluba je istniski takav, samo malo novca, sa dobrim pojacanjima izborili su plasman u JSL i osvojili KUP, te ce se nardne sezone okusati u Evropi. Sve pohvale za ovaj uspjeh idu na racun sefa strucnog staba Ugrena Srdjana koji je proglasen za najboljeg trenera ovog takmicenja.

"Ponosan sam na moju ekipu, zasluzili smo ovaj uspjeh. Ne znam da li ostajem i naredne sezone, nadam se da hocu. Odbicu sve ponude samo nikad Zvezdinu. Ako dodje to toga napusticu Metalac, ali bilo kakav drugi ugovor su odbiti sa zadovoljstvom." Stavio je svima do znanja Ugren.
 

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Road to LEGEND!
« Odgovor #27 poslato: 31. maj 2015, 23:28:56 »
[ATTACH=CONFIG]25689[/ATTACH]

UGREN BIRA?

" Ostajem u Metalcu. Siguran sam u to 100%, ceka nas Evropa i mnogo rada. Sigurno ostajem i naredne sezone" Porucijo je na sve Srdjan Ugren i olaksao disanje navijacima Metalca!
 

Dovla123

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 24
    • Pogledaj profil
Re: Road to LEGEND!
« Odgovor #28 poslato: 12. jun 2015, 11:11:33 »
kod tebe radnik zadnji a u stvarnosti 1.:angel: