Autor Tema: FC Internazionale - Pazza INTER Amala  (Pročitano 3742 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

želj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
FC Internazionale - Pazza INTER Amala
« poslato: 7. april 2015, 16:42:03 »
Tohir više nema strpljenja!.

Iako Mancini smatra da nije dobio dovoljno vremena na klupi Intera,Tohir nije imao druge nego otpustiti 50-ogodišnjeg Talijana.                                    Još uvijek se ne zna ko ce naslijediti ovu 'vruću' klupu Neroazzurra.Iako je bilo govora da će se uskoro vratiti u Inter,Diego Simeone je prije nekoliko mjeseci produžio ugovor sa Jorganđijama,pa kladionice daju male šanse za ovako nešto.Ipak,blizu Interove klupe je Siniša Mihajlović,kao i Javier Zanetti.Alejandro Sabella,koji je trenutno bez posla,također ima šansu postati trener Intera.Preporuka je i njegov prošlogodišnji podvig sa Argentinom na Sv. Prvenstvu u Brazilu.Naravno ovo su većinom puka nagađanja,no uskoro će se saznati i to ime.Sezona počinje za nešto više od mjesec dana i uprava kluba mora reagovati brzo.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Djoxetina

želj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Re: FC Internazionale - Pazza INTER Amala
« Odgovor #1 poslato: 7. april 2015, 20:28:33 »
Veliki preokret na Apeninima!
Simeone ipak u INTERU!


Ovo je vjerovatno malo ko mogao očekivati.Još jednom se pokazalo da je u fudbalu sve moguće.Simeone je danas stigao na aerodrom u Milanu i odmah se zaputio ka Meazzi.
Održao je konferenciju za novinare,a evo i nekih detalja.


Simeone:"Odavno govorim da mi je želja trenirati Inter,i ta želja se konačno ostvarila.Obavio sam kratki razgovor sa čelnicima kluba i vrlo brzo odlučio reći 'DA' Interu.Ostavio sam jednu vrlo zdravu i zrelu sredinu u Madridu i želim im svu sreću u budućnosti.Ostajem njihov navijač do kraja života,a sada ispred sebe imam jedan veliki izazov.
Pratio sam situaciju u Interu i vrlo sam razočaran.Jedan klub takvog renomea ne zaslužuje jednu slabu sezonu,a kamoli dvije ili tri.Dati ću sve od sebe da Inter vratim na pravi kolosijek,a veliku ulogu u svemu tome imat će i navijači.Zato ih ovim putem pozivam da već jednom ispune Meazzu do posljednjeg mjesta,a mi ćemo im se odužiti sjajnim partijama."
-Na pitanje novinara o mogućim transferima,Simeone je rekao:
"Trebaju mi otprilike dvije sedmice da upoznam igrački kadar na koji ću moći računati.Zakazujem konferenciju tačno za dvije sedmice i tada ću vam iznijeti svoje želje i planove za ovu sezonu."
Prvi pomočnik Diega Simeonea bit će veteran Javier Zanetti.
Da li će novi Inter na čelu sa Argentincima imati uspješnije rezultate ostaje da se vidi.
Sezona je duga, a put do Scudetta vrlo težak.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Djoxetina

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: FC Internazionale - Pazza INTER Amala
« Odgovor #2 poslato: 7. april 2015, 20:41:08 »
Samo napred,vrati Inter na stare staze :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: želj

želj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Re: FC Internazionale - Pazza INTER Amala
« Odgovor #3 poslato: 8. april 2015, 15:43:34 »
TIAGO BLIZU DOLASKA U INTER!

Danas je na presici Simeone pričao o igračkom kadru i mogućim pojačanjima.Najvjerovatnije će se Simeoneu pridružiti iskusni Tiago Mendes koji je već jednom i igrao u Calciu za ekipu Juventusa.Očigledna je namjera el Chola da dodatno učvrsti vezu Intera.Tiago je iskusan i Diego ima veliko povjerenje u njega.
Evo sta je jos Simeone danas rekao:
“Sve u svemu zadovoljan sam igračima.Grupa solidnih i perspektivnih igrača kojoj fali ta uigranost.Ipak,zabrinjava me broj Talijana u timu.Nikad ih nije bilo puno,zato se i klub zove Internazionale,ali moramo u ovom ili eventualno u sljedećem transfer roku dovesti bar dva Talijana.Darmian,Luigi Vitale,Immobile, Verratti, T. Motta.Naravno ne planiram ih sve dovesti,ali ovi igrači će biti praćeni do daljnjeg.
 

želj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Re: FC Internazionale - Pazza INTER Amala
« Odgovor #4 poslato: 9. april 2015, 13:40:29 »
Talijani neće pa neće
Inter ostao kratkih rukava
Tiago se pridružio Simeoneu!


Uprkos velikoj želji da pojača svoj tim sa nekoliko Talijana,to Simeone u ovom transfer roku nije uspio. Darmian,Immobile,Verratti i  Motta ne žele na Meazzu.Veratti i Motta su očigledno zadovoljni trenutnim statusom u PSG-u,a razlozi zašto Ciro i Darmian ne žele u Inter još nisu poznati.Ipak Diego vjeruje da će Luigi Vitale(LB) potpisati ugovor u narednih nekoliko dana.
S obzirom da Talijani neće,ima ko hoće.Naime,Tigao je novi igrač Intera.Pored ovog transfera, Inter je u završnim pregovorima sa Van der Wielom i Depayom.
 

želj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Re: FC Internazionale - Pazza INTER Amala
« Odgovor #5 poslato: 9. april 2015, 19:36:36 »
Dapay i Van der Wiel u Interu!
Dapay i Van der Wiel novi su članovi Intera.Njih dvojica su odmah prihvatili ugovore koje je ponudio Inter.Ipak,iznenađujuća je cijena koju su prihvatili u PSV-u,samo 2,5mil. €.Van der Wiel je bio višak u PSG-u,pa je 12,5 mil. € bilo sasvim dovoljno za njegov transfer u Inter.
Spoiler

Sa druge strane,danas je još jedan Talijan odbio Inter.To je L.Vitale koji još ima ponude od Napolia i Juventusa.
Ono što veseli Simeonea je činjenica da će sva trojica novajlija(Tiago,Depay,Van der Wiel) biti spremni za sutrašnju utakmicu sa Sassuolom.Utakmica se igra na Stadio Alberto Braglia sa početkom u 20:45.
[/SIZE][/FONT]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Djoxetina

želj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Re: FC Internazionale - Pazza INTER Amala
« Odgovor #6 poslato: 10. april 2015, 21:38:39 »
INTER  'MINIMALCEM'  DO TRI BODA!

Ne tako uzbudljiva utakmica odigrala se danas u Sassuolu.Istoimeni klub ugostio je Inter.
Kao i uvijek Sassuolo je bio veoma nezgodan protivnik,ali je pitanje pobjednika riješio Ikardi već u 19. minuti utakmice,nakon sjajne asistencije Nemanje Vidića.
Prvih 15. minuta utakmica je bila vrlo uzbudljiva.Obje ekipe imale su priliku da postignu gol.No,nakon Ikardijevog gola meč je krenuo u potpuno drugom pravcu.Simeonovi momci su stali na loptu i u potpunosti umrtvili igru.

Simeone:“ Danas smo prikazali vrlo dobru i sigurnu igru.Nakon tog postignutog gola u potpunosti smo kontrolisali igru.Naravno trebamo još napredovati jer u sljedećem kolu igramo protiv Juventusa.Oni su favoriti i to nam omogućava da u utakmicu uđemo opušteniji,a na kraju ih možda i iznenadimo

Ostali rezultati 1. kola
Spoiler
« Poslednja izmena: 10. april 2015, 21:41:09 od strane želj »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7, Djoxetina

želj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Re: FC Internazionale - Pazza INTER Amala
« Odgovor #7 poslato: 11. april 2015, 10:18:36 »
ŽRIJEB GRUPA ZA LIGU PRVAKA I EVROPA LIGU!
Danas je u Nyonu održan žrijeb za grupnu fazu lige prvaka i evropske lige.Grupe su sljedeće
UEFA Champions League
Spoiler
UEFA Europa League
Spoiler
[/SIZE][/FONT]
 

želj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Re: FC Internazionale - Pazza INTER Amala
« Odgovor #8 poslato: 11. april 2015, 13:21:33 »
JUVE JEDNOSTAVNO PREJAK!

Iako su se Nerazzurri potajno nadali da će uzeti sva 3 boda u Torinu,to se na kraju nije desilo.Taktički je Juve u potpunosti nadigrao Inter i nanio mu poraz od 1-0.Na kraju,Inter treba biti zadovoljan ovim rezultatom jer da nije bilo raspoloženog Handanovića na golu,Inter se ne bi dobro proveo.Jedini gol na meču postigao je Llorente koji je u 65.min.,nakon jednog kornera, iskoristio gužvu pred golom gostiju i jedva uspio savladati Samira.
Oba trenera imali su skoro sve igrače na raspolaganju.Jedino je falio Buffon zbog viroze,pa je umjesto njega između stativa stajao Rubinho.A u galeriji možete vidjeti sve slike sa današnjeg meča.
GALERIJA:
Spoiler
Allegri:“Zadovoljan sam igrom.Dominirali smo od početka meča i zaradili sva tri boda.Nismo im dali puno prostora za kontre,jer je bilo očigledno da će sve svoje nade polagati baš na te kontre.
Simeone:“Pokazali su da nisu slučajno bili prvaci posljednje 2,3 godine.Imaju jak tim i sigurne igrače.Pohvalio bih Handanovića koji nas je danas spasio blamaže,ali i Vidića koji još može igrati na zavidnom nivou.Sve u svemu,iako je to teško reći,danas je Juve zasluženo pobjedio.“[/SIZE][/FONT]
 

želj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Re: FC Internazionale - Pazza INTER Amala
« Odgovor #9 poslato: 13. april 2015, 16:12:35 »
LUDNICA U BERGAMU!
Simeone bijesan na svoje igrače.


Nevjerovatna utakmica se veceras odigrala u Bergamu.Atalanta je ugostila Inter i očekivala da osvoji bar bod.Taj bod činio se nedostižnim u 26.min.,kada je Hernanes postigao svoj drugi gol na utakmici za rezultat 0:2.Iako Cigarini smanjuje prednost Intera u 41.min, u sljedećem napadu Inter preko Depaya ponovno vraća Interu dva gola prednosti.U drugom poluvremenu pogađaju Bianchi i Del Grosso,koji je svojim slobodnim udarcem sa 30 metara oduševio sve na stadionu,te na taj način Atalanta stiže do poravnanja.Ubrzo Shaqiri postiže gol za vodstvo,da bi u 94.min. Cigarini opet zatresao mrežu Handanovića i postavio konačan rezultat 4:4.
Galerija:
Spoiler

Simeone:“Puno golova na obje strane i to mi se ne sviđa.Ljut sam na igrače jer smo imali 3 boda u svojim rukama,a tek tako smo ih ispustili.Odbrana treba biti bolja,a suci ne bi trebali za svaki oštriji start dijeliti žute kartone.Na kraju utakmice iz mog tima samo Handanović,Ikardi i Depay nisu požutili.Šta ja imam tu još govoriti.Današnji startovi uopšte nisu bili oštri,a sudac je kartone dijelio šakom i kapom.Pohvalio bih Atalantu koja se niti u jednom trenutkunisu predali.To je karakter i svaka čast za to.“ [/SIZE][/FONT]