Autor Tema: Alan Shearer - Newcastle  (Pročitano 3117 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Becks7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 155
    • Pogledaj profil
Alan Shearer - Newcastle
« poslato: 25. mart 2015, 01:50:00 »
Tezina: Superstar
Trajanje meca: 8 minuta


Alan Shearer novi trener Newcastlea

Nakon odlaska Alana Pardew-a popularne Svrake su u potrazi za novim trenerom, a njega su nasli u legendi kluba i Engleskog fudbala Alan Sheareru. Alan je kao fudbaler nastupao za ovaj klub i postao jedna od najvecih, ako ne i najveca legenda kluba. Vec je jednom bio trener, ali to je bio na kratak period i to zamjena, ovaj put je tu s planom i programom. Kao fudbaler svoj posao je radio savrseno, a da li ce kao trener ostaje da vidimo. Odmah po dolasku Shearer je dao kratak intervju za klupsku televiziju.

Koji su vasi ciljevi?
Prije svega cilj mi je da od ove ekipe napravim stabilnog prvoligasa i top 10 na kraju sezone, nakon toga cu imati temelje za nesto vise.

Planovi do pocetka sezone, kupovina i prodaja?
U planu imam samo jednog stopera da dovedem, imam neka imena na umu pa se nadam da cu to zavrsiti ubrzo, a sto se tice odlaska igraca nece ih biti puno, mozda nikako, osim ukoliko ne dodje neka fina ponuda.

Koliko ste upoznati sa timom?
Itekako, kao sto znate radio sam na BBC-u analize svakog kola Engleske premier lige, tako da sam dosta upoznat sa svojim timom ali i sa konkurencijom i vjerujem da ce mi to znanje dosta pomoci tokom karijere ovdje.


 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac, Bayern-fussball

Becks7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 155
    • Pogledaj profil
Re: Alan Shearer - Newcastle
« Odgovor #1 poslato: 25. mart 2015, 01:53:54 »
Stefano Denswil prvo pojacanje Newcastlea

Alan Shearer je doveo dugo najavljivanog stopera u klub, radi se o mladom Stefanu Denswillu (21) koji je dosao kao slobodan igrac nakon sto je napustio Ajax.

"Vjerujem da smo za male pare, tj besplatno dobili igraca koji moze biti dugorocno rjesenje na ovoj poziciji. Mlad je i vec ima iskustva, a vjerujem da ce napredovati sve vise i vise. Sto se tice igranja, imam planove da ga odmah "gurnem u vatru" cim sve bude gotovo.


 

Becks7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 155
    • Pogledaj profil
Re: Alan Shearer - Newcastle
« Odgovor #2 poslato: 25. mart 2015, 01:57:00 »
Pobjeda protiv Shaktara u pripremnom mecu

Newcastle je danas u pripremnoj utakmici ugostio ekipu Shaktara, te je ovo takodjer bila prva utakmica za Shearera na klupi Svraka. Newcastle je slavio rezultatom 1:0, a gol je postigao Perez koji je usao sa klupe pred sami kraj utakmice.


 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Becks7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 155
    • Pogledaj profil
Re: Alan Shearer - Newcastle
« Odgovor #3 poslato: 25. mart 2015, 01:58:56 »
1. Kolo
Poraz na otvaranju sezone protiv Ville

Pocela je nova sezona Engleske premier lige, Newcastle je gostovao Aston Villi i na samom startu zabiljezio poraz. Jedini gol za Villu dao je Benteke pocetkom drugog poluvremena.



 

Becks7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 155
    • Pogledaj profil
Re: Alan Shearer - Newcastle
« Odgovor #4 poslato: 25. mart 2015, 02:02:21 »
Steven Taylor napustio Newcastle

Alan Shearer vise ne racuna na Stevena Taylora te je odlucio da ga proda. Ponuda vrijedna oko 3 miliona eura od Seville bila je dovoljna da se realizuje ovaj transfer.

"Rekao sam mu da ove sezone nece imati veliku minutazu ukoliko ne izleti neka iznenadna povreda igraca koje stavljam ispred njega. Mislim da je ovako najbolje za obje strane, zelim mu svu srecu u nastavku karijere." Rekao je Shearer nakon realizacije transfera


 

Becks7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 155
    • Pogledaj profil
Re: Alan Shearer - Newcastle
« Odgovor #5 poslato: 25. mart 2015, 02:06:21 »
2. Kolo
2 Penala i 2 gola Chelsea za pobjedu

Newcastle je dozivio i drugi poraz u sezoni, ovaj put od Chelsea. 2 Penala na samom startu utakmice i crveni karton za Janmata prelomila su utakmicu. Siguran realizator sa bijele tacke bio je Ben Arfa koji je do prije godinu dana nosio dres Newcastlea.

"Razocaran sam jer smo mogli bolje i neki se nisu drzali dogovora, ali nema veze, tek je pocetak i siguran sam da ce biti bolje. U odnosu na proslo kolo danas smo mnogo bolje igrali, bez obzira sto je ovaj put protivnik bio Chelsea. Lagano smo stvorili par prilika i dvije stopostotne koje nazalost nismo realizovali." Izjava Shearera nakon utakmice




 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac, rma_7, Bayern-fussball

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Alan Shearer - Newcastle
« Odgovor #6 poslato: 25. mart 2015, 02:38:24 »
Pratimo :)
Odradio si sjajan posao u Sarajevu :) Ne bi vise bilo realno da si nastavio :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Becks7, Ivan94

Becks7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 155
    • Pogledaj profil
Re: Alan Shearer - Newcastle
« Odgovor #7 poslato: 25. mart 2015, 10:53:08 »
Hvala brate, ma mogao sam jos ali dosta je bilo one dvije sezone, a i red je da odigram sa malo jacim timovima, ono sto sam imao u Sarajevu je bila mrtva patnja, pogotovo prva sezona :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Alan Shearer - Newcastle
« Odgovor #8 poslato: 25. mart 2015, 14:15:30 »
"Svrake'' su jedan od najgotivnijih ekipa u premijerligi. Da osvojiš sve jes čuo? :D I nadam se da pratiš moju temu sa Zvezdom iako pišem na ćirilici :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Becks7, SoneKragujevac

Becks7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 155
    • Pogledaj profil
Re: Alan Shearer - Newcastle
« Odgovor #9 poslato: 25. mart 2015, 14:25:40 »
Pratim drug sve teme na forumu, tvoje pogotovo :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac, Ivan94

Becks7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 155
    • Pogledaj profil
Re: Alan Shearer - Newcastle
« Odgovor #10 poslato: 26. mart 2015, 00:01:31 »
Nazalost moram odmah zavrsiti s ovom master ligom.. Toliki sam kreten da sam aktivirao autosave a nisam napravio onaj save file odmah u startu na kojem ce se sacuvati igrica automatsi, tako da sad nemam nista..
Izgubio sam volju da vodim Newcastle opet, tako da cu nesto novo zapoceti.. FUJ

Obrisite temu najbolje da ne pravi "guzvu" bezveze..
« Poslednja izmena: 26. mart 2015, 01:12:04 od strane Becks7 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac