Autor Tema: Заклињем се именом твојим да заувек остаћу ту...  (Pročitano 20197 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cavani^^^^

  • Gost
ЛШ: Мурињо има прилику да се реваншира Барси, Монако - Партизан!



Остали резултати



А.Живковић: Имали смо среће, али...



Мислим да смо на неки начин и имали среће када је противник који смо добили у питању, Монако у Лиги Шампиона има 2 победе, 2 нерешене и 2 изгубљене утакмице, брине ме то што су тренутно у одличној форми и што заузимају прво место у Лиги 1. Знам да доста тога зависи од нас, надам се да ћемо да направимо још једно изненађење и ући у 1/4!

...


Јелен Супер Лига: Невероватан повратак црно-белих, Звезда кикснула, Спартак хоће Европу!



Партизан - Доњи Срем 3:3



Црно-бели нису дозволили да Доњи Срем буде екипа која би Партизану други пораз у сезону. Утакмица је почела катастрофално по домаћина, Доњи Срем је већ у 2.минуту имао предност од 0-1! Шоковима није дошао крај, у 11.минуту Доњи Срем постиже још један погодак и има 0-2 против Партизана! После тог гола, Партизан је кренуо да напада, играли су са 3 нападача, али им се то обило о главу у 35.минуту меча када је Доњи Срем постигао свој трећи гол и био на прагу велике победе! У другом полувремен шампион је одлучио да крене на све или ништа, храбра игра Партизана се у 51.минуту награђује голом Зезиња, мало касније, у 66.минуту Дијара постиже свој најлешпи погодак од доласка у Партизан и смањује на 2-3! Партизан креће да напада још јаче, Доњем Срему је требало мало да смире игру и покушају да зауставе у том тренутку распуцани Партизан, то им није пошло за руком, јер је Зезињо у 87.минуту постигао одличан гол главом и изједначио на 3-3! До краја утакмице, Бабовић је имао одличну прилику да постигне гол и да нам донесе највећи преокрет у историји српског фудбала, али за сада ништа од тога.

Остали резултати и табела



Ђокић: Игра одлична, бод нереалан!



Ја сам веома задовољан после ове утакмице, иако нам је остао само бод. Делује невероватно, али Доњи Срем је имао свега 3 шута у гол и постигао три гола, стварно немам речи, свака част. Ми смо у првом полувремену одиграли катастрофално, али ме радује то што смо показали моћ, снагу и карактер и вратили се потпуно у меч, чак смо на крају и пропустили прилику да поведемо, али ко зна зашто је то добро!
« Poslednja izmena: 27. maj 2015, 21:08:39 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
ЛШ: Јунајтед демолирао Борусију, Барса иде даље, Кнежеви прејаки за Партизан!



Монако - Партизан 2:1
Партизан - Монако 0:3




Црно-бели су се утакмицом у Београду против Монака опростили од Лиге Шампиона. Партизан је у првом мечу имао предност од 0-1, али је за само 15 минута, Монако постигао два брза гола и имао задовољавајућих 2-1! У Београду, Монако постиже рано гол, и то је вероватно сломило српског шампиона и нису могли никако да се врате у меч, убрзо је Монако постигао још 2 гола и тако славио са 0-3 и обезбедио пласман у 1/4!!

Ђокић: Избацила нас је одлична екипа!



Једноставно нисмо то били ми, а и Монако је у обе утакмице одиграо феноменално и на високом нивоу, шта је ту је... Окрећемо се сада лиги и покушаћемо да освојимо у куп, и то би мени била прва дупла круна, али још је рано за причу.
« Poslednja izmena: 28. maj 2015, 14:37:32 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Јелен Супер Лига (21.коло): Звезда прва, Партизан разбио Рад, Инђија тражи спас!



Партизан - Рад 4:1



Партизан је данас одиграо одличну утакмицу и наставља борбу за титулу, тренутно је Црвена Звезда прва и има три бода више од актуелног шампиона!

Остали резултати и табела



...

КУП: Партизан напада куп, последња препрека - Раднички 1923!



Борац Чачак - Партизан 1:2



Црно-бели су после 4 године обезбедили играње финала Купа Србије. Партизану је до финала било потребно да савлада неугодну екипу Борца! Марко Јанковић је у 36.минуту меча имао свој шоу, и одлично преварио своје чуваре и постигао гол којим је Партизан био знатно ближи финалу. Убрзо након тога, велика грешка Живковића који постиже ауто-гол и Борац стиже до изједначења! У 77.минуту утакмице, Карлитос је одлично прошао, вратио повратну лопту, на њу је налетео Дијара и постигао гол који је Партизан одвео у толико дуго очекивано финале!

Ђокић: Сад ил' никад!



Близу смо остварењу сна. Стигли смо до финала купа, очекује нас меч у суботу против Звезде који ће одлучити много тога. Надам се да ћемо у суботу савладати вечитог ривала и преузети водство на табели и на крају освојити дуплу круну.
« Poslednja izmena: 29. maj 2015, 03:08:57 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Јелен Супер Лига (28.коло): Партизан срушио Звезду, смеши се четврта у низу! Рад или Борац, ко ће у другу лигу?



Партизан - Црвена Звезда 3:2



Данас је одигран један од најзанимљивих дербија у последње време, видели смо чак 5 голова и то 2 преокрета. Голеаду је отворио Никола Нинковић који је главом постигао погодак у 45.минуту меча и тако је Партизан на одмор отишао са 1-0! У наставку, црвено-бели су почели озбиљније да нападају и створили су одличну шансу коју је Михајло Ристић претворио у погодак! 10-так минута касније, шок за Партизан! Гол постиже још једно Звездино дете и Звезда води са 1-2! Након примљеног гола, тренер Партизана, Ђокић, одлучује да направи све три измене што се и на крају испоставило као детаљ који је одлучио утакмицу и донео веома важну победу Партизану! У 75.минуту меча, Селимовић одлично пролази, и сјајно убацује лопту, на њу је налетео Тошић и сместио је у гол Звезде! Већ у 79.минуту, Партизан постиже још један погодак, опет је феноменални Тошић био стрелац и Партизан је на прагу четврте у низу! Остало је само још два кола до краја, а Партизан има 2 бода више од највећег ривала!

Ђокић: Најлепше доба до сада у Партизану!



Мислим да ми је ова победа дража од оног пласмана у 1/4 Лиге Шампиона! Ово ми је дефинитивно најлепши период у Партизану, на прагу смо 4. титуле у низу, у финали смо купа, једноставно све иде по плану и онако како смо сви желели и маштали о томе. Није још ништа готово, све то можемо да изгубимо ако се опустимо и препустимо игру противнику!Честитам играчима на победи, и све честитке Звезди која је данас била одличан ривал!
« Poslednja izmena: 29. maj 2015, 15:36:04 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
КУП: ПАРТИЗАНУ КУП ПОСЛЕ 8 ГОДИНА! ТИТУЛА СЕ СЛАВИ У ЈАГОДИНИ?



Раднички 1923 - Партизан 1:2



Честитке шампиону Србије на освојеном купу после 8 година! Партизану је ово укупно 14 куп у историји клуба. Утакмица је почела веома опасно по Партизан, Раднички је све шокирао поготком у 2.минуту меча, још већи шок, овог пута за Крагујевчане, је био када је Андрија Живковић у 5.минуту изједначио на 1-1! У првом полувремену била је забележена само једна прилика за Партизан, тачније за Бранка Илића, који није успео да је претвори у погодак. У другом полувремену, Партизан је кренуо на све или ништа, црно-бели су потпуно преузели контролу над игром и у 66.минуту меча, Немања Којић одлично пролази и феноменалним ударцем постиже прелеп погодак и доноси велику радост навијачима Партизана! До краја утакмице, Којић је имао још једну прилику, али ипак није успео да постигне погодак.

Остали резултати



Миловановић: Заслужено, честитке црно-белима!



Заслужена победа Партизана, ми смо дали све од себе али на крају нисмо успели да направимо изненађење и да савладамо Партизан. Честитке на освојеном купу, надам се да ћемо им за 3 дана честитати и на титули!

Ђокић: Куп је наш! Титула на реду...



Велика и историјска победа! После 8 година, куп је поново код нас, надам се да ће титула остати тамо где и јесте, удобно јој је у Хумској, навикла се. Честитке играчима Радничког на лепој и доброј фудбалској представи, жао ми је што су испали из лиге, али се надам се ће се вратити јачи!
« Poslednja izmena: 29. maj 2015, 17:04:49 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
ЈОШ ЈЕДНА У НИЗУ: ПАРТИЗАН НЕ ДА ПРЕСТО!



Јагодина - Партизан 0:2



Све је готово! Партизан слави 29.титулу и 4. у низу и уједни дуплу круну! Партизан је одиграо одличан меч, сви су били веома расположени и вољни за игру, и славили су 0-2 против Јагодинаца који нису имали императив победе! Црно-бели су головима Тодоровића (15.минут) и Бранка Илича (88.минут) уписали још једну победу и коначна разлика је 6 бодова предности за црно-беле који ће наредне сезоне играти у Лиги Шампиона, док ће Црвена Звезда морати прво у плеј оф!


Табела



Најбољих 11



Награде



Ђокић: Када јава стварност постане...



Велики успех, како смо замислили на почетку сезоне то смо сада и остварили. Пресрећан сам и поносан на овај Партизан, који је издржао све, играо против свих, имао доста проблема, и на крају изашао јачи из свега тога и ето, сада славимо дуплу круну! Хвала навијачима на великој подршци, надам се да смо их усрећили и донели им радост. Сада нам остаје да се спремимо, и да доведемо појачања, Волков одлази у пензију, као у Лукач, тако да два играча минимално морамо да доведемо.

Одлазак шампиона: Лукач и Волков се опростили!



Из табора црно-белих је данас јављено, да су своју каријеру завршили Милан Лукач и Владимир Волков који ће ући у историју клуба и који ће остати познати по томе да су освојили 4 титуле заредом и дуплу круну. Партизан остаје без два велика Партизановца и играча који су сваку утакмицу одиграли срцем, видећемо да ли ће наћи одговарајућу замену...
« Poslednja izmena: 30. maj 2015, 16:11:49 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Поверење огромно: Ђокићу уговор на још 3 године!



Фк Партизан данас је обновио уговор са својим тренером који свој посао ради феноменално. Ђокић је у Партизан дошао пре 5 година, освојио је 4 титула, 1 куп и увео је Партизан у 1/4! Одличан учинак до сада, и зато је уговор продужен на још 3 године, видећемо да ли ће Партизан успети да направи нешто више у Европи ове године, са Ђокићем на кормилу!

Ђокић: Партизан пречи од Арсенала!



Покушаћемо да освојимо и пету у низу, ми смо Партизан и увек мислимо на титулу и увек идемо на победу, небитно да ли је противник Барселона или Металац! Хвала на поверењу, следеће сезоне ћете гледати Европски Партизан! Да,тачно је да сам добио понуду да водим Арсенал, али ипак не, Партизан је мој тим, Београд мој град, а Хумска моја кућа. Овде сам 5 година, навијачи ме обожавају и воле, и хоћу да останем овде где ми је лепо. Арсенал, нек сачека...
« Poslednja izmena: 30. maj 2015, 16:23:41 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7

Cavani^^^^

  • Gost
ЛИГА ШАМПИОНА ЗОВЕ: КАКУТА, БЕН ЈЕДЕР, КУЗМАНОВИЋ И КАРНЕЗИС У ПАРТИЗАНУ!


Појачања јасна: По пету у низу и што дуже у ЛШ!



Фк Партизан је озбиљно схватио Лигу Шампиона, и чак 30 милиона је потрошио на ова 4 појачања. У питању су, ни мало наивни играчи. Какута долази из Челсија и његов трансфер је вредан чак 13 милиона евра, овај играч има само 23. године. Друго појачање је нападач, Бен Једер, он долази из Тулуза и потписао је уговор на 4 године. Кузмановићу се напокон остварила жеља и сан, а то је да заигра са Партизаном у Лиги шампиона и има прилику да освоји титулу са црно-белим тимом. Можда и најзвучније појачање тима из Хумске је, Оскар Карнезис, искусни голман који ће заменити Лукача на голу Партизана у наредне 3 године!

Фк Партизан: Сада смо већ страшна екипа!



Данас у 13 часова је заказана прозивка играча, на којој су се и појавила 4 нова играча Партизана. Конференција за новинаре је одржана после прозивке, из Партизана тврде да су сада озбиљан и страшан тим, и да би са оваквим тимом био неуспех да се не прођу групе.

Голмани: Живко Живковић
Оскар Карнезис


Одбрана: Кенет Отигба
Вранко Илич
Габријел Матеи
Луис Пајарес
Лазар Ћирковић

Средина: Сантос Ербес
Зоран Тошић
Никола Дринчић
Милош Јојић
Зезињо
Саша Здјелар
Обенг Реган
Гаел Какута
Здравко Кузмановић
Марко Јанковић
Един Селимовић
Бавовић Стефан

Нападачи: Ламин Дијара
Андрија Лазовић
Никола Нинковић
Андрија Живковић
Миодраг Тодоровић
Бен Једер
Карлитос
Иван Шапоњић
« Poslednja izmena: 31. maj 2015, 23:01:48 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
КАКАВ ШОК!!! ЂОКИЋУ ОТКАЗ, АНЋЕЛОТИ НА КЛУПИ ПАРТИЗАНА!



Фк Партизан данас је донео невероватну одлуку која је распаметила Гробаре и све навијаче Партизана. Управа црно-белих је из непознатих разлога дала отказ тренеру Николи Ђокићу који је у Партизану 5 година, он је направио са клубом доста ствари у ове 5 године, и не зна се зашто је добио отказ! Сви су шокирани.

Ђокић: Никада ово нисам доживео, Партизану желим све најбоље, одлазим у...



Ово ми се први пут дешава у каријери. Не знам зашто сам добио отказ, провео сам овде 5 година, освојио 4 титуле у низу, куп Србије, и 3 супер купа и направио од Партизана екипу од које ће сви стрепити. Али шта да се ради, изгледа да се не може против управе. Партизане, желим ти све најбоље,жао ми је што се овако завршило, овде сам провео најлепши период у животу и увек ћу носити у срцу овај клуб и ове навијаче где год одем... Имам понуду из Реал Мадрида, прихватићу је, Реал се не одбија, па се надам да ћемо се срести у Лиги Шампиона.
 

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Sada imam brata iz Reala :D