Autor Tema: Заклињем се именом твојим да заувек остаћу ту...  (Pročitano 20058 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cavani^^^^

  • Gost
Јелен Супер Лига (6.коло): Звезда на чело, Партизан прегазио Чуку пред Лондон!

Чукарички - Партизан 2:5

Стрелци: Матић 14' Миљковић 49'
Бабовић 19' 41'
Александров 47' 74'
Шапоњић 88'




Ратко Варда: Увертита пред Челси!



Одиграли смо веома добру утакмицу и победили сигурно један од битнијих мечева. После низа лоших резултата, идемо са победом у Лондом где ћемо покушати да изненадимо Челси и узмемо бод, а ако нам се укаже прилика, сва три!
« Poslednja izmena: 23. mart 2015, 22:41:22 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
ЛШ (3.коло): Кикс Роме и Атлетика, несрећни Партизан!

Челси - Партизан 3:2

Стрелци: Аранго 37 55
Диего Кошта 77
Којић 11
Саша Илић 82




Мурињо: Одличан меч, Партизан нас је изненадио!



Одличан меч, али за играче Партизана који су нас стварно изненадили и пружили веома добар отпор. И ако смо велики фаворити, у Београду ће бити веома тешко, имају луде навијаче који су њихов дванаести играч.

Ђокић: Презадовољан сам!



Презадовољан сам игром своје екипе, имали смо још шанси и могли смо и до тог трећег гола који би нам донео много важан бод, али ни овако ништа не замерам играчима и надам се да ћемо наставити да пружамо овакве партије, резултати ће доћи сами...

Остали резултати 3.кола



ФОТО: Навијачи Челсија поручили Гробарима занимљиву поруку...



Познато је да навијачи Партизана и навијачи Челсија имају веома добре односе и подржавају једне друге, па су поводом тога најватреније присталице навијача Челсија одмах након почетка утакмице изнели транспарент на коме пише 'Who loves to Partizan, who loves Chelsea, this mother ******* Red Star'. Групица од 20-так Гробара који су били на Стамфорд Бриџу су то испратили аплаузима и довикивали су се са навијачима Челсија. Видећемо како ће им се Гробари одужити за ово за 2 недеље.
« Poslednja izmena: 24. mart 2015, 14:36:27 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Choda10

Cavani^^^^

  • Gost
Јелен Супер Лига (9.коло): У Хумској нерешено, Звезда сигурна, Раднички напада Европу!

Партизан - Борац Чачак 1:1

Стрелци: Бабовић 57'
Јовић 88'




Ђокић: Честитке Борцу!



Одиграли смо веома лоше, вероватно нас је сустигао и умор, а и одморили смо неколико играча да би се опоравили за меч са Челсијем. Имали смо доста прилика, морали смо да постигнемо тај други гол, али није нас хтело. Све честитке Борцу на пруженој партији.
« Poslednja izmena: 24. mart 2015, 14:36:03 od strane Cavani^^^^ »
 

Nefi07

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Srecno brate i da osvojis sve trofeje,inace i ja sam krenuo sa Partizanom i resio sam da pisem, ali odustao, nekako nemam dovoljno vremena i hrabrosti,a i nije mi to to bez JNA. Igram na tezini Super star, 7 min. Trenutno sam drugi posle 10 kola, bod ispred Zvezde i bod iza Cukarickog, iz kupa ispao, a u Ligi Sampiona 4. posle tri kola sa 4 bodova koliko ima i Roma, Spartka M. drugi sa 5 i prva BVB sa 9 bodova.
 

Cavani^^^^

  • Gost
ЛШ: Динамо шокирао Рому, Борусија и даље без примљеног гола, Х у Хумској!


Партизан - Челси 1:1

Стрелци: Диего Кошта 4'
Којић 64'




Црно-бели су и овога пута Европу изненадили својом игром, и на крају заслужено освојили врло важан бод у борби за опстанак у Европи. Утакмица је почела веома лоше по Партизан, Дијего Кошта је у 4. минуту меча спектакуларно савладао Лукача који није имао шансе. Челси је наставио са нападима, и имао иницијативу током целог првог полувремена. А онда је тренер Партизана, Ђокић, у игру увео Бабовића који је раздрмао екипу и у 64.минуту послао феноменалну лопту ка Којићу, он се одлично окренуо и погодио други угао голмана Куртое. До краја утакмице је нападао Челси али без већих опасности по гол домаћих, и тако је Партизан сачувао веома важан бод.

ФОТО: Прелепа слика у Хумској!



Навијачи Партизана нису остали дужни Плавцима за онај транспарент у Лондону, и на веома леп начин су се захвалили навијачима Лондонског клуба. Гробари су пре почетка утакмице развили црно-беле и плаво-беле заставице, а убрзо су и уследиле застава Челсија, и црно бела застава.
« Poslednja izmena: 24. mart 2015, 15:29:26 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Citat: Nefi07;1357910
Srecno brate i da osvojis sve trofeje,inace i ja sam krenuo sa Partizanom i resio sam da pisem, ali odustao, nekako nemam dovoljno vremena i hrabrosti,a i nije mi to to bez JNA. Igram na tezini Super star, 7 min. Trenutno sam drugi posle 10 kola, bod ispred Zvezde i bod iza Cukarickog, iz kupa ispao, a u Ligi Sampiona 4. posle tri kola sa 4 bodova koliko ima i Roma, Spartka M. drugi sa 5 i prva BVB sa 9 bodova.

Хвала бураз. :)
 

Cavani^^^^

  • Gost
Јелен Супер Лига (11.коло): Пазарци изненадили, Партизан на -5!



Раднички Ниш - Партизан 0:1

Стрелци: Бабовић 32'



Партизан је данас био бољи од Радничког и заслужено славио минималним резултатом. Утакмица је кренула нападима Партизана који су желели да што пре постигну погодак. У 14.минуту, добру прилику је пропустио Грбић, он је изашао један на један са голманом Борјаном и шутирао поред гола. Црно бели су наставили са нападима, и већ у 32.минуту је Андрија Живковић прошао по десној страни, вратио повратну, ту је налетео Бабовић и спектакуларно је савладао голмана Радничког. До краја полувремена/утакмице није било пуно прилика, сем једне, када је Александар Јовановић имао прилику да поравна резултат али је Лукач био одличан.

М.Раставац: Нисмо имали шансе...



Трудили смо се, покушавали да нађемо ману у одбрани Партизана где бисмо можда могли да прођемо, али нам то није ишло за руком. Партизан у задње време игра одлично, дошли су веома расположени у Ниш и то су и показали на терену. Леп је осећај изгубити само 0-1 од екипе која је пре пар дана узела бод Челсију. Честитке црно-белима!
« Poslednja izmena: 24. mart 2015, 16:23:41 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Трансфери: Леви бек АЕЛ-а на прагу Партизана?

Фк Партизан: Близу смо договора, Петровић одлази

Данас је из клуба из Хумске 1, стигла и званична информација да Петровић напушта клуб, и да ће вероватно, ако све буде било како треба, клуб појачати леви бек АЕЛ-а, Валентинос Сиелис.


ЛШ (5.коло): Рома близу испадања, Бајерн и Монако прошли, Шалке на искуство!



Партизан - Шалке (04) 0:2

Стрелци: Дракслер 41' Хунтелар 85'



Остале групе после 5.кола



Ђокић: У Шпанију на све или ништа!



Све у свему, можда је мало чудно, ми смо изгубили 0-2 а ја сам задовољан игром. Мој тим је данас показао да има карактер и да има квалитет за велике мечеве. Следећа утакмица је одлучујућа, даћемо све од себе да победимо Севиљу, делује уврнуто алу верујем да можемо да направимо чудо. Дали смо 2 гола Челсију у Лондону, узелу смо им бод у Београду, не разумем зашто не бисмо могли да изненадимо и Севиљу...
« Poslednja izmena: 24. mart 2015, 17:43:39 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Cavani^^^^

  • Gost
Јелен Супер Лига (12.коло): Звезда сигурна, дебакл Војводине, Партизан у 90.минуту испустио победу!



Партизан - Рад 1:1

Стрелци: Нинковић 36
Обрадовић 90+




Ђокић: Срамота!



Целу утакмицу смо доминирали, главни судија је покушавао да нам поквари игру, и није му успевало све до тог 90.минута када је свирао пенал. Нисам одмах видео да ли је било контакта, али када сам погледао снимак схватио сам да смо оштећени. Али идемо даље, очекује нас важан меч против Севиље за пар дана.

ВИДЕО: Фаул над голманом или пенал?





Готово: Сиелис за 3 милиона у Партизану!



Веома сам срећан што сам постао члан Партизана. Партизан има веома квалитетан тим, гледао сам их у Лиги Шампиона и рекао сам себи да бих волео да играм овде. Имају невероватне навијаче, једва чекам да истрчим на терен и осетим тај хук са трибина о ком бруји цела Европа!
« Poslednja izmena: 24. mart 2015, 18:43:09 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
ЛШ (ПОСЛЕДЊЕ КОЛО): Фенер као први, Борусија 6/6, ЛЕ чека Атлетико и Рому, Бабовић херој!



Севиља - Партизан 0:1

Стрелци: Бабовић 78



Невероватан шок за Севиљу, која је примила гол у 78.минуту меча и тако испустила трећу позицију која ју је водила у Лигу Европе. Бабовић је перфектним ударцем постигао гол и донео велику радост навијачима Партизана. У петак ће бити извлачење и тад ћемо знати где ће гигант из Београда наставити поход на врх Европе!

Групе



Ђокић: Шта рећи, велики успех...



Сјајна утакмица, и сјајних 90.минута је иза нас. Играмо одличан фудбал,и не желимо овде да станемо. У уторак стиже Сиелис, можда доведемо још једног играча, треба нам још мало искуства у тиму да бисмо прошли даље. Што пре да заборавимо овај меч, у суботу играмо најважнију утакмицу у првенству, против Црвене Звезда на њиховом стадиону и идемо тамо да их победимо и да оправдамо квалитет!
« Poslednja izmena: 24. mart 2015, 21:15:09 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Cavani^^^^

  • Gost
НАЈАВА ДЕРБИЈА: САМОПОУЗДАЊЕ НА НИВОУ!



Лалатовић: Први смо, што би их се плашили?



Ми смо тим који је први на табели, играмо одлично код куће, идемо на победу. Без обзира да ли су остали у Европи или не, без обзира да ли ће извести најјачи састав или другу поставу, ми идемо на победу и желимо да се учврстимо на првом месту и да будемо јесењи прваци!

Ђокић: Најбитнија утакмица до сада!



Када је дерби у питању ту нема изговора. Овакве утакмице се увек иду на победу. Не желим да околишам нешто, да се вадим на умор играча или слично, не... идемо на њихов стадион да их победимо и смањимо предност. Ово је за мене и мој тим најважнија утакмица до сада, и једва чекам да почне меч.

Познати састави: Салами напада Партизан, Александров на клупи!




Све је спремно, дерби може да почне...



Гоооол! 1.минут - Бандаловски пролази по десној страни, центрира на њу налеће капитен Саша Илић и постиже погодак! Шок на стадиону! 0-1!

10.минут - Одлично пролази Лазовић, увлачи лопту у средину, шутира али је голман Живковић био одлично поставњен.

Гооооооол! 15.минут - Бабовић има лопту на средини терена, додаје је до Којићу, који се лепо окренуо, пустио Бабовићу лопту у простор и најбољи стрелац Партизана тресе мрежу! 0-2!

Гоооол! 17.минут - Волков пролази по десној страни, шаље дугачак пас ка Којићу, који искусно препушта лопту Бабовићу и он по други пут на утакмици тресе мрежу распале Звезде! 0-3!

22.минут - Шокирана Звезда! Гооооол 0-4!!! Бабовић додаје до Илића, Илић пролази, центрира, Којић налеће и главом постиже гол!

27.минут - Босанчић шутита преко гола!

Гоооол! 34.минут - Пролази Босанчић, заобилази Балажица, пада и Мажић показује на белу тачку! Босанчић постиже погодак! 1-4!

Полувреме

54.минут - Одличан соло продор Лазовића, повратна лопта за Босанчића који шутира право у Живковића!

87.минут - Александров пролази по левој страни, улази у средину, шутира али је Кахриман био на месту!

Крај: Црвена Звезда - Партизан 1:4

Детаљи са дербија



Голови



Ђокић: Показали смо ко смо и шта смо!



Данас смо одиграли најбољу утакмицу од када сам ја тренер овог тима. Једноставно, у првих пола сата Звезда није пипнула лопту, све што смо шутнули, то је ушло у гол. Показали смо ко смо и шта смо, борба за титулу тек сада почиње!
« Poslednja izmena: 24. mart 2015, 23:49:23 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DM11, Bayern-fussball

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Сине а где ти је Дринчић,још дерби? :ohmy: poz:
 

Cavani^^^^

  • Gost
Citat: Djoxetina;1358072
Сине а где ти је Дринчић,још дерби? :ohmy: poz:

Нерасположан, а и уморан. Није било потребе форсирати, хохо :3 :gunsmilie:
 

Cavani^^^^

  • Gost
ЛЕ (ЖРЕБ): Атлетико на Венгера и екипу, Чука чека Волфсбург, Милан стиже у Хумску!



Остали парови



Зоран Поповић: Могло је и горе!



Далеко од тога да је Милан лоша екипа, али било је и доста бољих тимова који су могли да нам се падну. Милан је тренутно у лошијој форми и пробаћемо то да искористимо.



Јелен Супер Лига (Полу-сезона): Звезда јесењи шампион, Партизан на -7!



Партизан - Младост Лучани 1:3



Црно бели су данас пружили добру партију. Имали су доста добрих шанси, али им је данас велики проблем представљао голман Младости који је све бранио и који је заслужан за ову победу гостију.

''Преко везе'' до најбољег стрелца лиге!



1.Бабовић 9 голова (Фк Партизан)
2.Макарић 6 голова (Фк Војводина)
3.Јовановић 5 голова (Фк Младост Лучани)




Ђокић: Стићићемо Звезду, Европа 5+!



Мислим да ако будемо наставили овако да радимо и да играмо као и до сада, имамо велике шансе да трофеј вратимо где припада. За Европу немам никаквих замерки, неће ми бити криво ако будемо испали од Милана, ми смо наш циљ испунили, то је био остајање у Европи, али то не значи да ћемо овде стати. Надам се да ће нам се прикључити неколико нових играча..

Ни од куда: Кенет Отигба потписао за црно-беле!

Име и презиме:   Kенет Карим Отигба
Датум рођења:29.август 1992 (година 22)
Место рођења:Кадуна, Нигерија
Висина:1.87м
Позиција:Централни бек




Пресрећан сам што сам дошао баш овде. Дошао сам да вратимо титулу и да покушамо да изненадимо Милан и наставимо такмичење. Партизан има најбоље навијаче на свету, то ми је рекао Александров мој веома добар пријатељ, који је и највећи ''кривац'' што сам дошао у Партизан.
« Poslednja izmena: 25. mart 2015, 02:32:50 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7, Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Јел зима комшо? :) Хехеххе :3 Шалим се. Само гази и да останеш други :3
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac