Autor Tema: Заклињем се именом твојим да заувек остаћу ту...  (Pročitano 20161 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cavani^^^^

  • Gost
Промене у Партизану, Николићу оставка, Ђокић нови тренер!



Ђокић: Срећан сам што сам овде, Партизановац сам!



'Веома сам срећан што долазим баш у Партизан, то је клуб који волим од малена и који пратим већ доста дуго. Желим да вратимо титулу тамо где јој је место и где она припада, желим да останемо што дуже у Лиги Шампиона и вратимо клубу славу коју он заслужује. О појачањима не могу ништа још да кажем, покушаћемо да доведемо нападача што пре.'
« Poslednja izmena: 22. mart 2015, 18:10:44 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
1.коло: Партизан у Пазару, Звезда чека Рад!



За сваку похвалу: Гробари на тренингу Партизана пред пут у Пазар!



Црно-бели су синоћ одрадили последњи тренинг пред пут у Нови Пазар где ће се састати са истоименом клубом у првом колу Јелен Супер Лиге. Навијачи Партизана, познатији као Гробари су дали подршку својим фудбалерима и охрабрили их пред веома важан и тежак меч.

Гробари, одахните! Александров стиже у Партизан!



Званична страница Фк Партизан данас је и потврдила вест да је договор са нападачем Михаилом Александровим постигнут и да ће се он у наредних неколико дана прикључити Партизану у борби за титулу и опстанак у Лиги Шампиона.
« Poslednja izmena: 22. mart 2015, 18:25:35 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
« Poslednja izmena: 23. mart 2015, 12:35:14 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Genije

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Ae srećno, da osvojiš sve moguće trofeje, samo da u ligi, po mogućstvu, budeš drugi :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Citat: Genije;1357358
Ae srećno, da osvojiš sve moguće trofeje, samo da u ligi, po mogućstvu, budeš drugi :D

И ја кажем :ahah:
 

Cavani^^^^

  • Gost
Јелен Супер Лига (1.коло): Звезда бројала до четири, Бабовић утишао Пазарце!



Нови Пазар - Партизан 1-2

Стрелци: Бабовић 11' 69'
Арсенијевић 77'




Црно-бели су данас одиграли одличну утакмицу и напокон победили у Новом Пазару, после доста дуго времена. Утакмица се кретала веома добро за Партизан, они су веома брзо постигли погодак преко Стефана Бабовића и утишали најватреније присталице Новог Пазара. Све је ишло по плану за госте из Београда који су опет преко сјајног Бабовића повећали своју предност на 0-2! У 77. минуту Арсенијевић смањује предност Партизана на 1-2, до краја утакмице није било пуно шанси.

Ђокић: Добро је, увек може боље!



'Веома сам срећан и поносан на моје момке данас који су данас играли против веома доброг противника, против публике и против судије! Успели смо да превазиђемо све ствари које су нам се дешавале пре утакмице а касније и у току утакмице. Идемо даље, и мирних глава чекамо жреб.'
« Poslednja izmena: 22. mart 2015, 23:56:38 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Citat: Genije;1357358
Ae srećno, da osvojiš sve moguće trofeje, samo da u ligi, po mogućstvu, budeš drugi :D

Hvala puno, potrudicu se da ti ne ispunim tu zelju :D
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Прати се,срећно!
 

Cavani^^^^

  • Gost
ЛИГА ШАМПИОНА (ЖРЕБ): Црно-бели пред немогућом мисијом, Маркец и Балотели на Роналда!



Ђокић: Горе није могло!



Нисмо имали среће када је жреб у питању, али шта је ту је. Морамо да мислимо позитивно, нећемо се предати, желимо да прођемо даље, биће много тешко, али циљ нам је остајање у Европи!

Групе



Журнал: Александров стигао!



Александров: Велики изазов!



Задовољан сам што сам постао играч Партизана, то је велики клуб са великом традицијом, надам се да ћу оправдати очекивања.

ЛШ: Има ли Партизан шансе ?



Црно-бели нису имали среће када је жреб у питању, остаје им само да дају све од себе и да покушају да изненаде велике светске клубове. Експедиција црно-белих у недељу креће за Немачку, где их чека одлична екипа Шалке-а који су у одлићној форми и који желе да упишу прву победу у Лиги Шампиона после 5 меча.
« Poslednja izmena: 23. mart 2015, 00:03:15 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Cavani^^^^

  • Gost
Јелен Супер Лига (3.коло): Вечитима по бод, Раднички гази!



Спартак - Партизан 1-1

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Cavani^^^^

  • Gost
ЛШ: Неухватљиви Ројс, Наполи срушио Барсу, Партизане браво!



Шалке - Партизан 1:0

Стрелци: Фукс 47 (пенал)



Веома занимљив почетак Лиге Шампиона, Наполи је изненадио Барселону, Ројс разбио Рому, Роналдо утишао Енфилд, а Партизан подигнутим главама напушта Немачку.Црно бели су одиграли меч који ће се дуго памтити. Партизан је био много бољи ривал, практично лопта није хтела у гол, Шалке је гол постигао из пенала у 47. минуту меча и тако славио против Београдског гиганта. Партизан је до краја утакмице имао бар две веома добре прилике за изједначење али је голман немачког представника био одличан и сасвим заслужено однео титулу најбољег играча меча.
« Poslednja izmena: 23. mart 2015, 00:11:24 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, Bayern-fussball

=Leonidas=

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 517
    • Pogledaj profil
Srecno, puno uspeha i trofeja! :)
 

Cavani^^^^

  • Gost
Citat: =Leonidas=;1357497
Srecno, puno uspeha i trofeja! :)

Hvala care! :)
 

Cavani^^^^

  • Gost
Јелен Супер Лига (5.коло) : Гробари јасни: Управа напоље! Вождовац и Звезда деле прво место!

Партизан - ОФК Београд 0:1

Саша Илић: Катастрофа!

Шта друго да кажем осим речи-катастрофа! После оне утакмице у Немачкој сви смо помислили да је најзад дошло наших пет минута и да ћемо да кренемо са победама у лиги и у Лиги шампиона. ОФК је одиграо веома добро, али не могу да кажем заслужено победио, јер смо ми бити тај тим који је доминирао целу утакмицу. Окрећемо се следећим утакмицама и да пробамо да што пре заборавимо овај хаос.
« Poslednja izmena: 23. mart 2015, 01:18:05 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Cavani^^^^

  • Gost
ЛШ: Шалке изненадио Муриња, Бајерн потценио Монако, Партизан и даље у игри!



Партизан - Севиља 1:1

Стрелци: Александров 36'
Банега 55'




Oстали резултати 2.кола



У другом колу Лиге Шампиона, Реал Мадрид је рутински савладао екипу из Русије и тако учврстио позицију број један. Мало даље од Мадрида, у Каталонији је Барселона после пораза у првом колу од Наполитанаца, искалила бес над Евертоном. Мурињов Челси није успео да забележи и другу победу за редом у Лиги Шампиона, одличан Шалке је пружио отпор и претио Плавцима. Једно од највећих изненађења овог кола десило се у Београду, на стадиону Јна, где је Партизан одиграо перфектан меч и уз помоћ невероватних Гробара успео да откине бод Севиљи! Црно-бели следећу утакмицу путују у Лондон.
« Poslednja izmena: 23. mart 2015, 13:02:39 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7