Anketa

Који клуб да узмем?

?партак Москва
1 (20%)
?арма
4 (80%)

Ukupno glasova: 5

Anketa završena: 30. april 2015, 18:42:18

Autor Tema: Нек се Маракани врате славни дани...  (Pročitano 57763 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #30 poslato: 22. mart 2015, 08:26:11 »
Слике јесу. То да бих мало уклопио ради промоције. Оно на стадону ми и није нешто право да ти кажем.
 

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #31 poslato: 22. mart 2015, 08:37:05 »
Citat: Ivan94;1357140
Слике јесу. То да бих мало уклопио ради промоције. Оно на стадону ми и није нешто право да ти кажем.

Slazem se, nista posebno nema
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #32 poslato: 22. mart 2015, 11:29:17 »
Овде да обавестим све који прате тему да постоји тренутни проблем са стадионима Звезде и Партизана у МЛ. Не појављују се у МЛ а у пријатељским утакмицама све функционише беспрекорно. Изгледа да ће то бити решено у апдејту али до тада се МЛ мора играти без oва два стадиона. Али, шта да се ради! Кренуо сам већ и иако ми је криво што тренутно не могу да играм са Звездом на свом стадиону, нема стајања! Вечерас први извештаји са утакмица суперкупа Србије против Партизана и прве првенствене утакмице против Рада!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7

Nemanja 7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 196
    • Pogledaj profil
Re: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #33 poslato: 22. mart 2015, 14:19:11 »
Da li su ti rekli kada ce update za stadione u master ligi?Necu da pocinjem pricudok ih ne urade
Inace ne sumnjam u kvalitet price i igranja amo rokaj :w00t:
Kako se postaje pravi sampion?
Tako sto izadjes na teren kad je najteze i POBEDIS!
:angel:
 

Genije

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Re: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #34 poslato: 22. mart 2015, 17:49:07 »
Ivke, legendo. Vrati LŠ tamo gde i pripada.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #35 poslato: 22. mart 2015, 18:12:18 »


ЈОВИЋ СРУШИО ПАРТИЗАН, ЗВЕЗДА ОСВОЈИЛА СУПЕРКУП СРБИЈЕ!



Фудбалери Црвене Звезде победили су вечитог ривала, екипу Партизана у утакмици Суперкупа Србије резултатом 1:0. Једини гол на утакмици постигао је талентовани нападач црвено-белих Лука Јовић. Доминирала је Црвена Звезда вечерас, имала прилике да дође и убедљивије победе против љутог противника али је на крају остало 1:0. Партизан је играо крајње очајно, за 90 минута црно-бели нису упутили ударац ка голу противника. Панично су држали лопту у свом поседу, Звезда је притискивала задњу линију црно-белих, стезала обруч око гола Милана Лукача и само чекала повољну прилику да сломи отпор ривала. Трагичар меча апсолутно је централни бек Партизана Балажић. Одуговлачио је да пошаље лопту на половину ривала, Дарко Лазовић му се прикрао, украо лопту и онда асистирао Луки Јовићу који је сам као дух био у шеснаестерцу црно-белих, прихватио је лопту и савладао Лукача. Као што смо већ написали, могла је Звезда до убедљивије победе али се Петар Орландић испромашивао за "све паре".

ВИДЕО:



ГАЛЕРИЈА:
Spoiler


ПАРТИЗАН


ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


СТАТИСТИКА


ИГРАЧ УТАКМИЦЕ - ЛУКА ЈОВИЋ


КАРТОНИ


ИЗМЕНЕ



Младеновић:"Само смо играли фудбал вечерас"[/U][/B]


"Момци су одиграли фантастичну утакмицу, постигли смо гол на време, могли да дамо још гол или два али немамо за чим да жалимо. Ми смо изашли да играмо фудбал, да се надигравамо, да пружимо навијачима фудбалски спектакл али Партизан није личио на себе. Панично су држали лопту, нису смели да нападну. Жао ми је што дерби није оправдао очекивања, што је публика остала ускраћена за један спектакл али оно што је било до нас, ми смо то и урадили. Победили смо највећег ривала и освојили први трофеј у сезони. Сада се окрећемо новим изазовима који нам предстоје у овој сезони у којој ће циљ бити одбрана титуле и пласман у европско такмичење. Кажем, европско иако играмо двомеч са Евертоном у плеј-офу за Лигу Шампиона. Нисмо се предали али клубу из премијер лиге не смемо да претимо али можемо да дамо све од себе како би победили"
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, rma_7

Genije

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Re: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #36 poslato: 22. mart 2015, 18:23:44 »
Kako napreduje Luka? Kako ga ceniš u igri posle 6-7 sezona? Možda 84-5?
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #37 poslato: 22. mart 2015, 18:30:06 »
Брате, тек сам одиграо 2 утакмице :) Казаћу ти на полусезони како напредује. Ма може он и до 90 сигурно. Има само 17 година :)
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #38 poslato: 22. mart 2015, 18:54:13 »


ГРАДСКИ ДЕРБИ БЕЗ ГОЛОВА: ЗВЕЗДА-РАД 0:0



У 1.колу Јелен супер лиге одигран је први градски дерби у овој сезони између актуелног шампиона Црвене Звезде и екипе Рада. Звезда је на свом стадиону, пред око 15.000 навијача, била бољи ривал, доминирала читаву утакмицу, вршила јак пресинг на ривала али није успела да пробије тврд бедем "грађевинара" па је утакмица завршена без голова-0:0. Црвено-бели су наставили са неугодном традицијом просипања бодова већ на старту нове сезоне. Победу црвено-белима могао је да донесе Петар Шкулетић али високи центарфор као и на утакмици у Суперкупу против Партизана, није искористио шансе и самим тим још једном је показао да не може предводити напад црвено-белих. До краја прелазног рока има још доста времена, довољно да спортски директор Влада Стошић доведе неког новог нападача који би на прави начин надоместио одлазак тандема Мрђа-Дауда на крају прошле сезоне. Јовић је млад и талентован али и неискусан и он сам не може вући цео тим.

ГАЛЕРИЈА:
Spoiler


ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


РАД


СТАТИСТИКА


ОЦЕНЕ


КАРТОНИ


ИЗМЕНЕ
[/U][/B]


Младеновић:"Немамо проблема са реализацијом већ са нападачима"


"Немамо проблема са реализацијом већ са нападачима. Немамо играче који квалитетом могу да надоместе одласке Мрђе и Дауде који су предводили екипу до титуле прошле сезоне. Орландић улази у шансе али једноставно не уме. Лука Јовић је млад и велика каријера је пред њим али он је још увек клинац и не може сав терет да се свали на њега. Потребан нам је још један искусан нападач, боље речено голгетер јер Јовић не може сам а Орландић не уме"
« Poslednja izmena: 22. mart 2015, 18:56:31 od strane Ivan94 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, Nikola9876, rma_7, SoneKragujevac

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #39 poslato: 23. mart 2015, 01:59:22 »
Samo gazi. Pozdrav sa druge strane brda! :) I da, zanima me kako imas ove koreografije? Srecno :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac, Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #40 poslato: 24. mart 2015, 08:09:18 »
Citat: Cavani^^^^;1357531
Samo gazi. Pozdrav sa druge strane brda! :) I da, zanima me kako imas ove koreografije? Srecno :)

Мораш да имаш онај sider да би могао да имаш кореографије и сцене уласка на терен. Поздрав из комшилука :)
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #41 poslato: 24. mart 2015, 09:11:53 »


ПАО ЈЕ ЕВЕРТОН, ЗВЕЗДА У ЛИГИ ШАМПИОНА!



Фудбалери Црвене Звезде, први пут после далеке 1992.године и полуфинала КЕШ-а са Сампдоријом, играће у најелитнијем европском клубском такмичењу! Црвено-бели, предвођени Луком Јовићем савладали су на стадиону "Рајко Митић" екипу Евертона са 2:0. Двоструки стрелац на тој утакмици био је суперталентовани 17-годишњи Лука Јовић. У реваншу на "Гудисон парку" није било победника. Утакмица је завршена резултатом 1:1 па је Звезда, захваљујући победи у првој утакмици, обезбедила пласман у Лигу Шампиона. Жребом је одлучено да ће шампион Србије бити у групи са Реал Мадридом, Фиорентином и Монаком.

ВИДЕО:


ГАЛЕРИЈА
:
Spoiler



ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


ЕВЕРТОН


СТАТИСТИКА


ОЦЕНЕ


ИГРАЧ УТАКМИЦЕ - ЛУКА ЈОВИЋ


КАРТОНИ


ИЗМЕНЕ



Јовић:"Много ми значе ови голови!"



"Поносан сам што сам одиграо кључну улогу у овом двомечу. Постигао сам 2 гола у првој и 1 у другој утакмици. Мислим да сам на правом путу да постанем велики играч. Једва чекам да почне Лига шампиона"
[/COLOR][/B]
Младеновић:"Остварили смо велики резултат!"



"Шта да кажем сем да сам изузетно поносан на своје играче?! Одиграли су фантастично свих 180 минута, ниједног тренутка се нису уплашили противника који заиста има јак играчки кадар и где појединци одскачу од остатка тима. Ово су биле најбоље 2 утакмице Црвене Звезде у пост-Баријевској ери, још од оне велике победе против Роме. Надам се да ћемо остварити повољан резултат у групној фази и да ћемо и на пролеће играти у Европи"
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, Becks7

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #42 poslato: 24. mart 2015, 09:14:21 »


 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, Nikola9876, SoneKragujevac

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #43 poslato: 24. mart 2015, 10:05:40 »


ЗВЕЗДА ПРЕДСТАВИЛА НЕМАЊУ НИКОЛИЋА И СТЕФАНА ИЛИЋА!



Фудбалски клуб Црвена Звезда након освајања Суперкупа Србије и пласмана у Лигу шампиона, представио је своја нова појачања за сезону 2014/2015. Тренер Иван Младеновић није био задовољан опцијама које има у нападу па је спортски директор Влада Стошић био принуђен да доведе новог нападача. Иако је шеф стручног штаба захтевао једног нападача, Стошић је договорио долазак два центарфора: 27-годишњег искусног српског интернационалца Немању Николића коме је истекао уговор са мађарским Видеотоном и талентованог 19-годишњег Стефана Илића, некадашњег бисера Партизанове омладинске школе и садашњег члана суботичког Спартака. Николић ће у клуб стићи као слободан играч док је новац за трансфер младог Илића, обезбеђен продајом Милоша Босанчића и Гболахана Саламија немачком Хановеру односно Падерборну. Звезда је од трансфера искусног везисте инкасирала чак 3.442.000 евра а од трансфера Саламија, 1.990.000 евра. Црвено-белу опрему раздужили су и Новак Мартиновић и Џошуа Паркер.


Спортски директор Влада Стошић обратио се медијима следећим речима:



"Добар дан свима. Захваљујем вам се што се дошли на промоцију нових појачања нашег клуба за сезону 2014/2015. У питању су 2 нападача, 1 млад и талентован а други искусан и доказан интернационалац. У питању су Немања Николић и Стефан Илић. Николић је, као што већ знате, дуго година носио дрес мађарског Видеотона и имао запажен учинак у том клубу. Њему је у јуну истекао уговор са Видеотоном и чим је постао слободан играч, одлучили смо да га доведемо. Трансфер је завршен пре прве утакмице плеј-офа за Лигу шампиона са енглеским Евертоном. Стефан Илић је млад и талентован играч и за њега смо морали да издвојимо позамашну суму новца. С обзиром на ситуацију у којој се наш клуб налази, морали смо да продамо неке играче како би обезбедили новац за овај трансфер. Зато су опрему раздужили Милош Босанчић који је отишао у Хановер и Салами који је отишао у Падерборн"




"Чим ми је истекао уговор са Видеотоном, мој агент ми је јавио да имам понуду Црвене Звезде и да ме спортски директор Влада Стошић зове на преговоре у Београд. Рекао сам агенту да договори састанак са Стошићем како бисмо што пре обавили преговоре. Прихватио сам услове које су ми понудили и потписао сам петогодишњи уговор са клубом. Даћу све од себе да оправдам очекивања и да својим головима помогнем свом новом клубу да оствари зацртане циљеве."



"Свестан сам да долазим у Црвену Звезду као неко ко је поникао у омладинској школи Партизана али ја у Партизану нисам добио шансу и одлучио сам да пређем у Спартак где сам се доказао и потписао први професионални уговора долазак у Црвену Звезду је, слободно могу рећи, круна моје каријере. Надам се да ћу оправдати очекивања тренера и навијача и да ћу успети да се изборим за место у стартној постави"
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876, SoneKragujevac, Bayern-fussball

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #44 poslato: 24. mart 2015, 11:36:42 »
U ****te, ja vidim S.Ilic, pomislio sam da si doveo Casu Ilica hahaha
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94