Autor Tema: Master League - Sernik  (Pročitano 17480 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #45 poslato: 12. decembar 2014, 21:53:33 »
Još samo 3 utakmice do titule?!
(Ajax ponovo kiksnuo)



PSV-a deli samo još tri utakmice do titule, da li će uspeti PSV nakon 5 godina da povrati titulu u svoj grad? Ajax ponovo kiksnuo, remi kod kuće ga je odaljio na 3 boda od PSV-a, ako PSV sledeće dve utakmice bude uspešan moćiće bez problema da igra nerešeno sa AZ-om kod kuće, odnosno biće mu dovoljan bod, ako Ajax ne kiksne ponovo, a ako kiksne možda će titula i ranije stići, fudbaleri PSV-a su prikazali sjajnu igru i pobedili Ado Den Hag-a sa 1-3, Ajax je kući odigrao 0-0.

 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #46 poslato: 12. decembar 2014, 22:24:59 »
Remi dovoljan, titula nikad bliža!
(PSV na +4 dva kola pre kraja)



Fudbaleri PSV-a odigrali su nerešeno sa ekipom NAC Bred-e, znatno dobra ekipa koja se nalazi na 4oj poziciji i koja će verovatno igrati Ligu Evrope, Ajax je još jednom ponižen izgubivši kod kuće 0-1 od Vitese-a, ekipa koja je čitave sezone gazila, kao baksuz poslednje 5,6 utakmice gubi i igra nerešeno što je PSV iskoristio i sada je na +4, dovoljna je pobede u sledećem kolu i PSV je šampion posle 5 godina!



Tabela
Spoiler

Stefan Nikolić: Očekujem pun stadion!



Fudbaleri PSV-a u predposlednjem kolu dočekuju ekipu 'Heerenveen-a' i ako pobede zasigurano su osvojili titulu prvaka Holandije, poslednje kolo mogu odigrati čisto za svoju dušu, Ajax je dosta puta kiksnuo i nije uspeo da zadrži prvo mesto, potrebno je čudo da bi Ajax osvojio titulu, Stefan Nikolić misli da je njegova ekipa zaslužila da pred punim stadionom i dobrom atmosferom odigra ovaj meč i uz njihovu podršku pobedi i osvoji titulu.

Edit: Pobeda 1-0, Ajax takođe pobedio Tvente-a 1-4
« Poslednja izmena: 12. decembar 2014, 23:47:48 od strane sernik »
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #47 poslato: 12. decembar 2014, 23:44:00 »
PSV slavio titulu, AZ slavio pobedu!
(PSV šampion Holandije posle 5 godina)



Fudbaleri PSV-a izgubili su u poslednjem kolu Holandske Lige od AZ-a minimalnim rezultatom 0-1, to ništa nije promenilo stanje na tabeli što se tiče prvog i drugog mesta, PSV je ostao prvi bod ispred Ajax-a, sledeće sezone PSV će direktno igrati Ligu Šampiona, vidi se napredak od kad je došao Stefan Nikolić u klub, sada sledi letnja pauza gde će PSV imati prilike da se pojača, i spremi za narednu sezonu. Utakmica je prošla sa dosta šansi ali je AZ bio uspešniji i postigao gol, bilo je dosta zanimljivih situacija, međutim to nije promenilo dobru atmosferu navijača koji su na pravi način proslavili titulu.



Stefan Nikolić
Zadovoljan sam igrom mojih fudbalera, ovo je bilo čisto da završimo sezonu, jesmo izgubili ali smo osvojili titulu ovaj poraz gledamo kao uspešno okončanu sezonu, moji fudbaleri nisu igrali pod pritiskom i solidan meč su prikazali, hvala svim navijačima koji su cele sezone bili uz nas i koji su verovali da možemo do titule, ovo je za ceo grad, klub i za sve navijače, uspeli smo zajedno, sledi letnji period, imaćemo neke prijateljske utakmice i naravno očekujem pojačanje, videćemo u nastavku, igramo i Ligu Šampiona naravno sledeće sezone pa će nam trebati jaka ekipa.

[Nisam mogao da ne postavim ova dva kako su ispala driglinga ili poteza i ovaj šut koji zamlo nije završio u gol]
Sutra postavljam sve golove iz ove sezone i najbolje strelce, osvajače LŠ, LE itd.. :)

 

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #48 poslato: 12. decembar 2014, 23:47:56 »
Bravo,  svaka cast....ja se kos uvijek patim. ...nadam se da cu biti treći na kraju i ostvariti svoj cilj; plasman u prvu lgu!


Koliko se dobije love za osvojeno prvo mjesto na kraju sezone?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: sernik

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #49 poslato: 12. decembar 2014, 23:51:17 »
Citat: uploader;1332789
Bravo,  svaka cast....ja se kos uvijek patim. ...nadam se da cu biti treći na kraju i ostvariti svoj cilj; plasman u prvu lgu!


Koliko se dobije love za osvojeno prvo mjesto na kraju sezone?

Hvala, ja još uvek nisam dobio ništa, sutra ću da nastavim pa da pogledam moguće da se dobije na kraju, samo posle utakmice sa AZ-om dobio 1 000 000 ali to sam dobio i na nekoliko utakmica, sad nzm još uvek
Edit: Msm da se dobija pred početak prelaznog roka kao u PESu 14
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #50 poslato: 13. decembar 2014, 14:25:20 »


Uspešno okončana sezona :D
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #51 poslato: 13. decembar 2014, 17:51:32 »
Kraj sezone, sledi letnja pauza



Fudbaleri PSV-a nakon teške sezone uspeli su da osvoje titulu prvaka Holandije, očekuje ih letnja pauza, PSV će imati prilike da se pojača i spremi za sledeću sezonu, sledeće sezone PSV će igrati čak 4 takmičenja, Ligu, Kup, Ligu Šampiona i Super Kup Holandije, Stefan Nikolić ima na umu nekoliko fudbalera da dovede u klub, PSV će takođe igrati prijateljsku utakmicu sa Galatasarajom što će biti utakmica da vide na čemu su trenutno.
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #52 poslato: 13. decembar 2014, 18:18:37 »
Citat: uploader;1332789
Koliko se dobije love za osvojeno prvo mjesto na kraju sezone?


Tako sam i mislio na početku prelaznog roka dobijaju se pare.. :)

P.S. Pobeda protiv Galate 4-1, u tim sam doveo Lazara Markovića iz Liverpula za 8 000 000 evra..
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #53 poslato: 13. decembar 2014, 18:46:47 »
PSV spreman za novu sezonu!



Marko Marin i Lazar Marković su nova pojačanja, PSV ove sezone želi da odigra maksimalno, zato su doveli 2 velika pojačanja, Nikolić tvrdi da bi ova 2 fudbalera mogli da pomognu... PSV ove sezone direktno nastupa u Ligi Šampiona
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Odg: Master League - Sernik
« Odgovor #54 poslato: 16. januar 2015, 22:11:31 »
Nije me bilo duže vreme, imao sam nekih problema, e sad reinstalirao sam PES jer sam želeo da ubacim PTE Patch v3, pa mi se save obrisao imao sam problema sa pečom, sada je sve ok pa sam dosta odigrao, da ne pišem sad kad sam već prošao nekoliko sezona sačekaću da izađe PES Serbia Patch pa ću iz početka krenuti sve da pišem, tako da čim izađe JSL možete da očekujete nastavak moje karijere :) Pozdrav svima!
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #55 poslato: 2. maj 2015, 15:02:05 »
Sernik se vratio!

Evo nakon dužeg vremena se vraćam pisanju svoje Master Lige, usroko počinjem, JSL Patch, Super Star, 10 minuta....
Počinjem sa Voždovcem i nadam se solidnom uspehu... :)
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #56 poslato: 2. maj 2015, 15:36:17 »
Stefan Nikolić stigao u Beograd



Stefan Nikolić, nov trener FK Voždovca! Kako saznajemo jutros oko 9h posle duže koferencije odlučeno je da će ekipu FK Voždovca predvoditi trener Stefan Nikolić iz Valjeva, ovaj trener nema mnogo iskustva ali su većina timova hvalili ovog mladog trenera, uprava Voždovca očekuje solidne rezultate, a to će imati priliku da vide u prijateljskom meču za nedelju dana koji je zakazan na stadionu Voždovca.

Izjava
Srećan sam što sam dobio ulogu trenera na klupi Voždovca, pokušaćemo da podmladimo tim, dovedemo omladince koji imaju talenda i snage, i takvom ekipom pokušati da uradimo nešto bolje u Jelen Super Ligi, imamo prijateljski meč za nedelju dana pa ćemo imati prilike tu da vidimo svoje kvalitete, još jednom se zahvaljujem celoj ekipi iz uprave za dovođenje na klupu u FK Voždovac i naravno dokazaću da nisu pogrešili.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7