Autor Tema: Real Madrid by Ronaldo Luís Nazário de Lima  (Pročitano 5328 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

hemperor

  • Regular
  • **
  • Poruke: 79
    • Pogledaj profil
Real Madrid by Ronaldo Luís Nazário de Lima
« poslato: 14. mart 2015, 01:05:47 »
Ajde započeti ću ovdje da vidite malo kako meni ide.

Znači, igram na superstar, 6min, sezona je 2024/2025 i koristim patch "QPES 2015 v1.0".

Inače, nisam baš od novinarskog vođenja teme kao drugi ovdje, svaka vam čast ali ne vidim se u tome, tako da će tema više biti onako "obavijesti, najave, zbivanja", znači izvještaji na kraju polusezone i sezone, transferi, golovi itd.

Za sada samo slika postave s kojom igram, naravno ovo je samo prva postava, imam sveukupno 31 igrača, o ostalima više narednih dana, kao i o situaciji u ligi, kupu i Ligi Prvaka.




Pozdrav!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, rma_7

hemperor

  • Regular
  • **
  • Poruke: 79
    • Pogledaj profil
Re: Real Madrid by Ronaldo Luís Nazário de Lima
« Odgovor #1 poslato: 16. mart 2015, 03:18:30 »
Evo završila je sezona 2024/2025 i mogu reći da mi je ovo najuspješnija sezona od kada igram ML.
Dovoljan je samo podatak da sam izgubio samo jednu utakmicu u ligi u cijeloj sezoni i da mi je ukupna gol razlika veća od 2. 3. i 4. tima na tablici ZAJEDNO.

Ali ajmo redom.


Bila su još neka napredovanja:








Konačan rezultat kupa i lige:















Liga prvaka je završila neočekivano jer sam igrao finale sa Crystal Palaceom haha.








Mogu reći da je čak tvrda utakmica bila naravno jer je finale LP bez obzira što je to Crystal Palace, i čak su poveli, pa sam ja izjednačio pa smo išli u produžetke ali se ipak moja nadmoć pokazala tamo jer su svi bili krepani i moji i njihovi ali pošto je moja ekipa nemjerljivo kvalitetnija dali smo im još jedan gol na kraju prvog produžetka i fulali još 2 zicera u drugome.... Da se igralo još 20 minuta mislim da bi još dva gola dobili.



UEFA superkup je s lakoćom prošao nevjerojatnom izvedbom Van Persiea koji je zabio hattrick.





Poredak klubova na kraju sezone:





Španjolski superkup:





I konačni učinak kluba za prethodnu sezonu:



46 pobjeda, 16 remija i samo 3 izgubljene pokazuju koliko sam dominirao u ovoj sezoni. Jedina mrlja je naravno 2. mjesto u FIFA klupskom svjetskom prvenstvu i nadam se da ćemo ove godine to ispraviti.

Još jedna zanimljivost je da Barcelona po prvi put od 2014/2015 nije prošla u LP falila im je jedna pobjeda pogledajte tablicu gore.



Didier Drogba je opet osvojio titulu najboljeg igrača Europe:




Eto to bi bilo to što se tiče rezultata.


A u vezi ekipe, Iniesta i Tevez su otišli na jednogodišnju posudbu jer su vrlo mladi i VRHUNSKI igrači, ali premalo dobivaju šanse u ekipi zbog jake konkurencije tako da sam ih pustio da igraju godinu dana u drugim klubovima i da mi se vrate još jači, jer oni su sa svojih 18 (Iniesta) i 20 (Tevez) godina sigurno budućnost ovog kluba.

Teške odluke sam prodao Danila jer je strahovito počeo opadati, dobio sam dobru svotu za njega (cca 28mil€) ali to se moralo dogoditi.
Jako sam vezan uz tog igrača jer me pratio još od mojih ranih menađerskih dana u Milanu i preporučio bih ga svima ako tražite čvrstog DMF-a koji drži sve konce obrane u svojim rukama.
Jump, Strenght in air, Physical strengh i Ball Winning sve 90+ kada je bio u najboljim danima.

Sretno legendo, a sada si svoje mjesto prepustio mladim pulenima Mascheranu i Luiz Gustavu koji već sada pokazuju kakva su klasa, a što će tek biti, nisu ni krenuli.

Kupovao nisam nijednog igrača jer nema potrebe za to, ekipa mi je potpuna i savršena.

Kratki osvrt na pojedince po mom izboru:

Ze Roberto - overall 100 i still developing... treba li išta dodati?
C.Ronaldo - sada sa 20 godina ima overall 88 i počinje već ličiti na sebe, vidi se njegov stil igre, speed je 99, snažan, jak šut, čekamo napredak kojeg predviđam ubrzo.
Riise - savršeni LB po mom mišljenju, nevjerojatno kakva je to radilica, stamina oko 95, shot power 99, defanziva, ofanziva, svugdje savršen
Srna i Tevez - iako su overallom slabiji od Alvesa meni su bolji, ponajprije radi boljih defanzivnih mogućnosti ali i radi nevjerojatne preciznosti dugih lopti po zraku... savršeni za brzu kontru
Pirlo - s njim samo forsiram L1+trokut to je laserska preciznost uparena sa backspinom lopte praktički servirana lopta, samo treba postaviti nogu ili glavu i ona se odbija u gol. A slobodnjaci da ne govorim, ima jedan, video ide ovih dana.
Kaka - odkad je napredovao je postao zvijer. Trči u obranu, uzima loptu, gradi se, izgurava protivnike, brz je jako, a o asistenciji da ne govorim, savršeni AMF i dostojna zamjena za Mastoura koji je sada već definitivno počeo opadati.
Mastour - eto, igram s njim od 2014/2015 kada je imao 16 godina i overall 71 sjedio na klupi Milana. Od onda sam ga forsirao i svaku tekmu mi je igrao, uvjerljivo ima najviše odigranih utakmica od svih igrača i kada je bio u Milanu i kada sam ga uzeo sa sobom u Real. Počeo je opadati ali još uvijek je to Mastour i ne razmišljam uopće tko mi je glavni AMF, to je još uvijek on.
Van Persie - čudo čudo čudo. Ako igra RWF onda radi nevjerojatne asistencije ili šuteve sa 20-25 metara a ako igra kao CF onda je svaki napad gol, taj nemože fulati gol, 1 na 1 s golmanom mu je ja mislim 100% učinak. Savršeni napadač.

Evo i popis cijele momčadi:











Eto to bi bilo to.

I još nešto, pošto je 2025/2026 sezona FIFA WC prihvatio sam ponudu Italije da ih vodim, jer kad sam vidio ekipu nisam mogao vjerovati.
Igrali smo prvu prijateljsku i to protiv Hrvatske koja je isto vrlo jaka, svi mladi, u punoj snazi (Halilović, Modrić, Kovačić, Srna, Mandžukić, Olić) ali protiv moje Italije nisu imali šanse, 4-1 sam ih razvalio.

Evo game plan, pogledajte ta imena.



Mada je krivo postavljeno, Pirlo sa Verattijem igra DMF, Mastour je AMF, Totti je lijevi SS, Pepe je desni SS i Di Natale je špica, tako mi je izgledala postava protiv Hrvatske.

Pogledajte ove 4 zvijerke:









Eto a sad u nove pobjede.

Jedino još čekam Messia da ode u tu glupu penziju, ima 38 godina, overall 79 ili 80 i još nije najavio da će u penziju. E kad mi napad bude C.Ronaldo, Messi i Ibrahimović, onda ću biti miran.

:D
« Poslednja izmena: 16. mart 2015, 03:30:42 od strane hemperor »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92, Bayern-fussball

ivanko1982

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Re: Real Madrid by Ronaldo Luís Nazário de Lima
« Odgovor #2 poslato: 16. mart 2015, 12:46:23 »
Kako ti je uopće zanimljivo igrat s ovakvim igračima? Lijepo je imat odlične igrače, ali ovo je ipak malo previše.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac, KaSskadeR

hemperor

  • Regular
  • **
  • Poruke: 79
    • Pogledaj profil
Re: Real Madrid by Ronaldo Luís Nazário de Lima
« Odgovor #3 poslato: 16. mart 2015, 12:51:14 »
Bas mi je zanimljivo jer se lijepo igra. Igram ja i ponekad jos jednu master ligu sa bayer leverkusenom kad mi ovo dosadi. Al gle ja sam sve ove igrace kupio kad su imali 16 i overall oko 72-73 tako da nisu ovako jaki cijelo vrijeme

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Real Madrid by Ronaldo Luís Nazário de Lima
« Odgovor #4 poslato: 16. mart 2015, 12:56:14 »
Meni je iskreno *****e u pesu sto se igraci vracaju iz penzije ,..
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: KaSskadeR

ivanko1982

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Re: Real Madrid by Ronaldo Luís Nazário de Lima
« Odgovor #5 poslato: 16. mart 2015, 13:39:28 »
Citat: SoneKragujevac;1355642
Meni je iskreno *****e u pesu sto se igraci vracaju iz penzije ,..

Malo jest glupo, što se vraćaju kao igrači s 16 ili 17 god. Mora tako bit, jer bi nakon 5-6 sezona nestalo igrača i nebi mogo igrat normalno, pa bi onda mogo PES bacit u smeće.
 

hemperor

  • Regular
  • **
  • Poruke: 79
    • Pogledaj profil
Re: Real Madrid by Ronaldo Luís Nazário de Lima
« Odgovor #6 poslato: 16. mart 2015, 13:43:41 »
Tako je. Meni sada u 2025 godini ima masu dummy igraca. A zamisli da se ovi opet ne stvaraju pa na sta bi to licilo.... s kim bi ti igrao nakon 10 godina?

Jos su ti dummy igraci po velikim klubovima Barca Manutd Juve ma svugdje ih ima.... hrvatska repka ima dvojicu koji imaju xyw u imenima..... a da se ovi ne radjaju opet to bi bilo uzas
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: Real Madrid by Ronaldo Luís Nazário de Lima
« Odgovor #7 poslato: 21. mart 2015, 23:19:50 »
Čoveče kako te ne mrzi da igraš 10+ sezona? :D
 

Genije

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Re: Real Madrid by Ronaldo Luís Nazário de Lima
« Odgovor #8 poslato: 23. mart 2015, 14:22:06 »
Citat: Looodak;1357075
Čoveče kako te ne mrzi da igraš 10+ sezona? :D
Pusti kume čoveka na miru :D
 

hemperor

  • Regular
  • **
  • Poruke: 79
    • Pogledaj profil
Re: Real Madrid by Ronaldo Luís Nazário de Lima
« Odgovor #9 poslato: 1. april 2015, 04:01:11 »
Evo prestao sam malo mi postalo bezveze da imam veću gol razliku na kraju sezone nego klubovi od 2. do 5. mjesta zajedno haha.

Počeo sam novu ML sa Auxerrom pa da vidimo jesam li ja igrač, da uzmem klub sa 1 zvjezdicom pa probam...

Bit ce i tema :D

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Real Madrid by Ronaldo Luís Nazário de Lima
« Odgovor #10 poslato: 1. april 2015, 12:07:46 »
To legendo :D Bači komentar neki put na moju ML sa Zvezdom da znam da li pratiš :D