Anketa

Milan ili Lacio?

ilan
5 (71.4%)
acio
2 (28.6%)

Ukupno glasova: 7

Anketa završena: 16. februar 2015, 19:35:47

Autor Tema: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos  (Pročitano 19009 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #30 poslato: 10. februar 2015, 11:48:06 »
Citat: SoneKragujevac;1346999
Imas problem kao na FM-u kada dovedes dosta igraca tesko je da se uklope svi :)
Polako ,.. Fudbal je to ne moze stalno pobede da se nizu

Ma nije velika kriza u pitanju nego sam ubacio i to u priču da ne bude da je sve ružičasto. Imala je Valensija odlični igrački kadar ali ja u svakoj ML želim da imam tim po svom ukusu tako da sam zato doveo veliki broj igrača i takođe prodao veliki broj standardnih prvotimaca. Gazićemo u drugom delu, samo da se vratimo u prvih 4 na tabeli :)
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #31 poslato: 11. februar 2015, 00:03:53 »
STANJE NA TABELI

 

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #32 poslato: 11. februar 2015, 00:32:07 »
Loše si počeo sezonu, ali ne sumnjam da će biti mnogo bolje na kraju :)
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #33 poslato: 11. februar 2015, 01:19:15 »


LIGA ŠAMPIONA - GRUPA B: VALENSIJA RAZBILA ČELZI NA "MESTALJI" I OBEZBEDILA LIGU EVROPE NA PROLEĆE!




Fudbaleri Valensije bili su u jako teškoj situaciji u Ligi Šampiona ali će na kraju grupne faze LŠ imati itekako razloga da budu zadovoljni. Nakon poraza protiv Legije, Čelzija i Rome i kasnije pobede i revanša poljskom šampionu na njegovom stadionu, "slepi miševi" dočekali su Čelzi spremni da daju sve od sebe kako bi konačno prevazišli krizu u kojoj se nalaze od početka sezone i izgleda da su u tome i uspeli. Fantastična partija čete Ivana Mladenovića koja je bukvalno oduvala Murinjov tim sa velikih 4-1. A, kada sam Murinjo prizna da nisu imali nikakve šanse na "Mestalji" , onda je jasno da su fudbaleri domaćeg tima odradili odličan posao. Valensija će sa skorom od dve pobede i četiri poraza na proleće igrati u šesnaestini finala Lige Evrope. Golove za Valensiju postigli su Rodrigo u 2, Štoh nakon penala u 19, Belhanda u 26 i Pako Alkaser u 67.minutu. Jedini pogodak za "plavce" postigao je Dijego Košta u 75.minutu utakmice. Verovatno je prelomni trenutak utakmice viđen u 19.minutu kada je Čeh srušio Belhandu u šesnaestercu gostujućeg tima i zaradio direktan crveni karton! Na gol je posle stao Cilesen koji je "popio" 3 komada. Svakako treba pohvaliti i fantastičan penal koji je izveo Miroslav Štoh, krilni napadač "slepih miševa". On je zamolio Belhandu da izvede najstrožu kaznu a onda izveo čuvenu panjenku i zatresao mrežu za 2:0! Nakon toga, Čelsi nije imao gotovo nikakve šanse da preokrene rezultat. Valensija je zatvorila sve prilaze ka golu, odbrana je delovala fantastično a u suvereni komandant zadnje linije "slepih miševa" bio je desni bek Žoao Kanselo koji je zaustavio sve napade Čelzija koji su išli po njegovo desnoj strani a da ne bude da preterujemo, bukvalno ga je bilo svuda na terenu. Odvojite 2 minuta i pogledajte ovaj klip. Nećete se pokajati.






* GALERIJA:
Spoiler
[/B]








* STATISTIKA




* OCENE IGRAČA





* TABELA - GRUPA B






Murinjo:"Nismo ličili na sebe!"




"Mislim da je ovo bila jedna od najlošijih utakmica Čelsija u oba moja mandata na klupi "plavaca".  Potcenili smo protivnika jer je bio poslednji na tabeli a, zahvaljujući večerašnjoj pobedi protiv nas, uspeli su da se pretkenu Legiju i obezbede treće mesto i proleće u Evropi. Znam da su u krizi ove sezone ali takođe smatram da je ovo tim prepun mladih i talentovanih igrača. Mislim da je prelomni trenutak meča bio kada je Čeh dobio direktan crveni karton zbog starta nad Belhandom. Mi smo nakon toga morali da izvršimo izmenu a na gol je stoa Cilesen koji, po meni, još nije dorastao izazovima u Ligi šampiona što je pokazala i večerašnja utakmica. Pitanje je kako bi utakmica tekla da Čeh nije isključen odnosno da nije srušio Belhandu al' šta je, tu je. Nema mesta kuknjavi, obezbedili smo drugo mesto u grupi što znači da će nas u Osmini finala čekati teži protivnik ali daćemo sve od sebe. Takođe, poželeo bih sve najbolje ekipi Valensije i treneru Ivanu Mladenoviću i želim im od srca da osvoje Ligu Evrope" - izjavio je strateg Čelzija.



Mladenović:"Konačno i nama da svane!"




"Mislim da je ova utakmica na najbolji način pokazala koliki kvalitet ovaj tim ima. Jeste da trenutno jako loše stojimo u španskoj primeri i da smo ispali već na startu u kupu Kralja ali niko od navijača nije izgubio veru u ove momke. Rekao sam im da je Čelzi veliki klub i da imaju sjajan tim i sjajnog trenera ali da nisu nikakav bauk i da ako ostave srce na terenu, osvojiće tri boda i obezbediti Ligu Evrope na proleće. Videćemo ko će nam biti protivnik ali ko god da bude, daćemo sve od sebe. Zahvalio bih se mom kolegi i trenru Čelzija Žozeu Murinju na lepim željama a naravno da bi mi voleli da osvojimo Ligu Evrope. To bi bio pun pogodak ali ne smemo da poletimo a nismo još ni saznali ime protivnika u nokaut fazi. Pohvalio bih moje momke na trudu i zalaganju koje su pokazali na ovoj utakmici. Pokazalo se da je "ranjeni lav" najopasniji a srećom po nas, probudili smo "uspavanu zver" i očekujemo da ćemo izaći iz ove rezultatske krize." - izjavio je trener "slepih miševa"
« Poslednja izmena: 11. februar 2015, 01:24:04 od strane Ivan94 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac, elcapiteno7

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #34 poslato: 11. februar 2015, 01:21:42 »
Citat: Looodak;1347200
Loše si počeo sezonu, ali ne sumnjam da će biti mnogo bolje na kraju :)


Biće bolje jer gore biti ne može :)
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #35 poslato: 11. februar 2015, 07:54:31 »
LIGA EVROPE - ŽREB ZA ŠESNAESTINU FINALA









IGRAČ I TRENER GODINE - LIONEL ANDREAS MESI I LUIS ENRIKE








TRENUTNO STANJE NA TABELI ŠPANSKE PRIMERE

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: uploader, elcapiteno7

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #36 poslato: 11. februar 2015, 08:29:26 »


TRAMPA VALENSIJE I CSKA: DUMBIJA STIŽE NA MESTALJU, DI SANTO IDE U MOKSVU!



Franko Di Santo stigao je letos u naš klub za sumu od  7 miliona evra. Najavljivan kao veliko pojačanje i zamena za Alvara Negreda, Argentinac je potpisao ugovor sa našim klubom i izjavio da će dati sve od sebe kako bi se što pre uklopio u tim. Ipak, tokom jesenje polusezone, biviši golgeter Verdera iz Bremena postigao je samo 1 gol i ubrzo je zbog očajnog učinka, izbačen iz startne postave a umesto njega zaigrao je talentovani Pako Alkaser. Alkaser je, od trenutnka kada je zamenio Argentinca u startnih 11, postigao 10 golova! Sjajan učinak buduće legende našeg kluba. Neka samo ovako nastavi. Ipak, trener Mladenović smatrao je da on još treba da se uči ali da će vrlo brzo postati simbol kluba. No, da se vratimo na Di Santa. Ispostavilo se da je Argentinac potpuni promašaj. Spor, trom, bukvalno nezainteresovan za igru a tim je bio u velikoj rezultatskoj krizi i na 12.mestu na tabeli španske primere i poslednji u Ligi Šampiona. Uspeo je da postigne samo 1 gol i to protiv Sevilje u utakmici koja je završena bez pobednika(1:1). Nakon toga, nije uradio ništa vredno pomena.  Zbog toga, Mladenović je u dogovoru sa sportskim direktorom Santjagom Kanjizaresom odlučio da dovede 27-godišnjeg golgetera CSKA i Obale Slonovače Sejdua Dumbiju! A, pošto mu je isticao ugovor, CSKA nije želeo da rizikuje da na leto ostane bez obeštećenja pa je pristao da dva kluba razmene igrače. Epilog ovih pregovora između čelnika našeg kluba i aktuelnog šampiona Rusije je da će Dumbija u narednih 5 sezona nositi dres Valensije a Di Santo dres CSKA. Argentincu želimo puno sreće a Dumbiji dobrodošlicu. Sigurni smo da su Mladenović i Kanjizares napravili pun pogodak dovođenjem Dumbije!



* ZVANIČNO: GUDELJ I BEL STIŽU NA "MESTALJU"!



Nakon dogovora sa CSKA, trebalo je rešiti pitanje štopera jer Otamendi nakon prošlogodišnje fantastične forme, ove sezone na liči na sebe a i dovesti alternativu Ilkaju Gundoganu na poziciji centralnog veznog igrača. Novi centralni bek našeg kluba postaće Stefan Bel. Čak 192 cm visok, doskorašnji član nemačkog Majnca, stiže na "Mestalju"  za 5 miliona evra.  Bel će obući dres "slepih miševa" i potpisati petogodišnji ugovor. Pošto je rešen problem štopera, trebalo je dovesti i alternativu Ilkaju Gundoganu na mestu centralnog veznog igrača jer Mladenović na jednoj od najodgovornijih pozicija u timu, nije imao drugo rešenje sem 25-godišnjeg reprezentativca Nemačke. Mladenović je panično tražio rešenje, pominjao se i vezni igrač Barselone, Brazilac Rafinja ali do dogovora sa "blaugranom" nije došlo, iako su mnogi već pisali da je to gotova stvar. Ipak, uspeli su trener i sportski direktor "slepih miševa" da pronađu fantastično rešenje. Jedan od nosilaca igre srpske reprezentacije i vezni igrač holandskog AZ Alkamara, 23-godišnji Nemanja Gudelj, novi je igrač Valensije! Naš klub je holanđanima isplatio 10.500.000 evra kako bi Gudelj stigao na "Mestalju". Želimo i Belu i Gudelju, kao i Dumbiji, puno sreće.



USKORO SE OČEKUJE I ZVANIČNA PROMOCIJA NOVIH IGRAČA
[/B]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: uploader, elcapiteno7

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #37 poslato: 11. februar 2015, 11:31:47 »
Gudelj je zver ,a i Doumbia :) !!
SAMO GAZI!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #38 poslato: 11. februar 2015, 16:27:13 »


PROMOVISANI GUDELJ, DUMBIJA I BEL!
[/B]



Baš lep dan za navijače Valensije! Na "Mestalju" su jutros stigli Nemanja Gudelj, Sejdu Dumbija i Stefan Bel. Promocija ovog tria održana je pre tačno sat vremena i sada ćete moći da pročitate šta su naši novi igrači izjavili na predstavljanju kao i šta je o pojačanjima rekao sportski direktor Santjago Kanjizares. Prenosimo njegove reči u celosti:





"Dovođenjem Gudelja, Dumbije i Bela, mi smo završili zimski prelazni rok i ja moram da kažem da smo prezadovoljni što smo uspeli da dovedemo one igrače koje smo želeli. Gudelj je fantastičan fudbaler, u Valensiji će sigurno imati više prostora za napredak i mi očekujemo da postane as svetskog formata. Što se Dumbije tiče, ne treba trošiti reči jer svi znamo kakav je igrač u pitanju. Poseduje strahovitu brzinu, jak je u duelu i praktično ga je nemoguće zaustaviti kada dobije loptu. Prava gol-mašina! Bel je, kao i Gudelj, veoma talentovan fudbaler. Visok je čak 192cm i jedan je od najviših štopera na svetu. Smatram da će on svojim partijama učvrstiti našu odbranu koja je imala dosta problema tokom jesenje polusezone. Na njegovoj poziciji imamo Sokratisa, Matipa, Otamendija tako da će imati veliku konkurenciju ali pošto je lično trener Mladenović insistirao da ga dovedemo, ne sumnjam da će opravdati svaki evro koji smo platili za njega. Da ne dužim, reč prepuštam našim novim igračima. Momci, izvolite:





"Izabrao sam Valensiju i primeru jer želim da napredujem i da se razvijam kao igrač da bi jednog dana mogao da postanem ono što su sad Eden Azar, Pol Pogba i mnoga velika imena današnjeg fudbala. Mislim da je Španija pravo mesto za dokazivanje. Znam da će u početku Gundogan imati prednost i da će on igrati u startnoj postavi ali mene to nimalo ne plaši. Imam 23 godine, mlad sam, ambiciozan i željan dokazivanja. Voleo bih da ostavim trag i u klubu i u španskom fudbalu. Daću sve od sebe da što pre dođem do prve postave. U Holandiji sam stasao i razvio se a u Španiji ću postati as svetskog formata!"






"Čim sam čuo da se pojavila opcija da pojačam Valensiju, nisam se mnogo dvoumio. Ovo je veliki klub, sa sjajnim navijačima i velikom tradicijom u španskom fudbalu. Hvala svima iz CSKA što su mi omogućili da potpišem ugovor sa Valensijom. Moskvu ću zauvek nositi u srcu jer sam tamo proveo 4 predivne godine i osvojio puno trofeja a sada se okrećem novom poglavlju u svojoj karijeri i daću sve od sebe da svojim golovima i asistencijama na najbolji način doprinesem osvajanju trofeja jer ovaj klub je dovoljno jak za to"





"Nisam bio zadovoljan situacijom u Majncu pa sam rešio da promenim sredinu. Imao sam nekoliko ponuda iz Premijer lige i Lige 1 međutim, kada me je kontaktirao trener Mladenović i rekao mi šta očekuje od mene i da me vidi kao stub odbrane u Valensiji, odmah sam mu potvrdno odgovorio. Kao što je Sejdu izjavio, ovaj klub je veliki, ima veliku armiju navijača i veliku tradiciju u španskom fudbalu. Ove sezone borimo se da obezbedimo Ligu Šampiona sledeće sezone ali i da na kraju ove, osvojimo Ligu Evrope. Mislim da ja i moji novi saigrači, to svakako možemo uraditi. Ali, samo ako verujemo u sebe i ako budemo ostavili srce na terenu!"
« Poslednja izmena: 11. februar 2015, 16:30:25 od strane Ivan94 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: uploader, elcapiteno7

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #39 poslato: 11. februar 2015, 17:51:47 »
                                      LIGA EVROPE - ŠESNAESTINA FINALA - VALENSIJA:ŠAHTJOR 5:2(1:1,4:1)



Fudbaleri Valensije plasirali su se u osmini finala pošto su u TOP 32 rundi najmasovnijeg evropskog takmičenja, posle dvomeča, bili bolji od ukrajinskog Šahtjora. Ukupan skor posle revanša na "Donjeck" areni, bio je 5:2. "Slepi miševi" demonstrirali su silu u revanšu i bez ikakvih problema ostvarili ubedljivu pobedu. Posle 90.minuta, na semaforu je stajalo Šahtjor - Valensija 1:4! Strelci za gostujući tim bili su Rodrigo u 2 i 41, Belhanda u 23 i Dumbija u 81.minutu utakmice. Sve što je Šahtjor uspeo da uradi na ovoj utakmici jeste da smanji rezultat na 1:4 a strelac je bio Tešeira u 89.minutu. U prvom meču, odigranom pre 7 dana na "Mestalji", bilo je 1:1. Šahtjor je poveo u 33.minutu preko Tešeire ali je Rodrigo u 77.minutu postavio konačan rezultat. Očekivalo se da će Šahtjor krenuti u revanšu svim silama ka golu protivnika ali se to nije dogodilo. Ispod možete pogledati galeriju sa obe utakmica, video snimak golova sa utakmice na "Donjeck" areni kao i rezultate revanš utakmica šesnaestine finala:




GALERIJA:
Spoiler


                                  LIGA EVROPE - REVANŠ UTAKMICE ŠESNAESTINE FINALA



« Poslednja izmena: 11. februar 2015, 17:56:31 od strane Ivan94 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: uploader, SoneKragujevac

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #40 poslato: 12. februar 2015, 00:24:53 »


PRIMERA - ŠOU DUMBIJE NA "VISENTE KALDERONU" - VALENSIJA PONIZILA ATLETIKO - 1:5!!!




Znate ono kad su na "Mestalji" pričali da su u krizi i da ne znaju šta im se dešava?! Pa, ta kriza je očigledno prošla čim je dres Valensije obukao Sejdu Dumbija! 27-godišnji reprezentativac Obale Slonovače prosto se poigravao sa odbranom "jorgandžija". Postigao je 3 gola i to u 12, 13 i 58.minutu a uspeo je da upiše i jednu asistenciju. Pored Dumbije i njegovog het-trika, mrežu nemoćnog Atletika zatresao je i Rodrigo i to dva puta! Prvi put u 24.minutu a drugi put u 82.minutu utakmice. Po jednu asistenciju, pored maestralnog Dumbije, upisali su i Žoa Kanselo, Emilijano Insua i Andre Širle. Sve u svemu, fantastično izdanje "slepih miševa" koji polako počinju da liče na ozbiljnog protivnika. Nakon demoliranja Šahtjora u Ligi Evrope, uspeli su da razbiju i bivšeg šampiona i direktnog konkurenta u borbi za treće mesto pošto su prva dva, zbog loših igara Valensije u prvom delu sezone, ostala udaljena 20 bodova. Pitanje je šta će se sve desiti do kraja prvenstva ali otom potom. Na linku ispod možete pogledati video snimak golova sa današnjeg meča, galeriju kao i statistiku i ocene igrača. Naravno, za igrača utakmice proglašen je Dumbija i mi smo posle meča uspeli da uzmemo izjavu od njega ali i od "žrtve" odnosno kapitena Atletika, 22-godišnjeg golmana Jana Oblaka:



GOLOVI:




GALERIJA:
Spoiler







OBLAK:"DUMBIJU NE MOŽETE ZAUSTAVITI!"



"Kada izgubite na svom stadionu sa 5:1 onda morate da se nosite sa osećajem da ste izneverili i klub i milionsku armiju navijača, da ste obrukali grb i dres koji nosite. Mi smo to uradili na ovoj utakmici i dugo će nam trebati da se oporavimo od ovog poraza. Mislim da je ovo najbolja partija Valensije ove sezone. Dominirali su u svim segmentima igre, bili su bukvalno, svuda po terenu, kontrolisali su utakmicu od prvog minuta. Mi nismo ličili na sebe. Izvinjavam se navijačima zbog ovakvog sramotnog izdanja. Atletiko je poslednjih godina u vrhu španskog fudbala i kao takav, on mora stalno pobeđivati i osvajati trofeje. Takođe bih upozorio i ostale koji budu igrali protiv Valensije da nikako ne ostavljaju Dumbiji prostor da izgradi sebi šansu ili da asistira. Njega, ako to učinite, nećete moći zaustaviti"



DUMBIJA:"OVO NIJE NORMALNO!"



"Osećam se sjajno! Odigrali smo potpuno ludu utakmicu, svi smo dali sve od sebe da bismo zabeležili pobedu ali nismo se nadali da će biti ovako ubedljiva. Ambijent je bio fantastičan, tribine su bile krcate kao što treba da bude na svakoj velikoj utakmici. Krivo mi je što sam tek u januaru stigao u Valensiju jer da sam došao ranije, možda bismo se sada borili za titulu. Presrećan sam što sam uspeo da postignem 3 gola a eto, stigao sam i da upišem i 1 asistenciju. Mnogo mi znači što sam proglašen za igrača utakmice jer je to veliko priznanje za svakog igrača. Kada novinari izdvoje vas i onda odrade analizu kako ste se kretali, kome ste asistirali, kako ste i na koji način davali golove itd. Sada se okrećemo sledećoj utakmici i sledećem protivniku. Nadam se da ćemo nastaviti sa dobrim partijama"- izjavio je sjajni golgeter "slepih miševa"                              
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #41 poslato: 12. februar 2015, 00:47:57 »
LIGA EVROPE - NOKAUT FAZA


                                                              OSMINA FINALA



                           

U Osmini finala sastali su se PSŽ i Valensija. Na "Parku Prinčeva" pobedu su odneli "slepi miševi" a jedini pogodak na utakmici postigao je Rodrigo u 77.minutu. U revanš utakmici na Mestalji, nije bilo pobednika. PSŽ je poveo sa "bele tačke" nakon što je Stefan Bel kao poslednji igrač odbrane, faulirao Ibrahimovića. Siguran izvođač najstrože kazne bio je Kavani. Ipak, samo minut kasnije, tačnije u 28.minutu Valensija izjednačuje preko Belhande i zahvaljujući golu u gostima, prolazi dalje.


                                                                      ČETVRTINA FINALA

                                 

Nakon dvomeča sa PSŽ-om, Valensija je na "Mestalji" i u četvrtfinalu, dočekala nemački Štutgart. Gosti su iznenadili domaći tim, odigrali odličnu utakmicu i bacili u očaj navijače "slepih miševa". Rezultat za "švabe" bio je 1:3 a dvostruki strelac bio je Timo Verner! U revanš utakmici na "Mercedes" areni, Valensija se morala da ide na sve ili ništa što se i isplatilo. Pobedili su sa 3:0 i uspeli su da prođu u polufinale! Kakav veliki preokret ekipe sa "Mestalje". Golove su postigli Rodrigo, Dumbija i Širle. POLUFINALE JE NA PRAGU!



                                                                         POLUFINALE
 
                                                   


Pred četom Ivana Mladenovića i osvajanjem trofeja ostala su bila još 2 prepreke - polufinale i finale Lige Evrope! Međutim, zahuktalu mašineriju koja od dolaska Sejdua Dumbije melje sve pred sobom, nije mogao da zaustavi ni simpatični Njukasl. "Svrake" su ispraćene sa "Mestalje" sa 3 lopte u mrežia u revanšu na "Sent Džejms" parku, uspeli su samo da odigraju 2:2. Ukupnim skorom 5:2, Valensija je prošla u finale najmasovnijeg evropskog takmičenja i zakazala duel sa engleskim Liverpulom!
 

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #42 poslato: 12. februar 2015, 01:46:05 »
Svaka čast majstore :clap2: Dumbija zver :D A za finale ne znam šta da ti kažem sa obzirom da igraš protiv voljenog mi L'poola
 

МилошЦЗБГ

  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!!
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 6301
    • Pogledaj profil
Re: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #43 poslato: 12. februar 2015, 01:46:41 »
Само гази!

видим послушао си ме за неке играче. :mrgreen:
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #44 poslato: 12. februar 2015, 08:51:34 »
Citat: МилошЦЗБГ;1347483
Само гази!

видим послушао си ме за неке играче. :mrgreen:

Да, да :D

Citat: Looodak;1347482
Svaka čast majstore :clap2: Dumbija zver :D A za finale ne znam šta da ti kažem sa obzirom da igraš protiv voljenog mi L'poola

Pa volim i ja Liverpul. :D Hahaha :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: uploader