Anketa

Milan ili Lacio?

ilan
5 (71.4%)
acio
2 (28.6%)

Ukupno glasova: 7

Anketa završena: 16. februar 2015, 19:35:47

Autor Tema: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos  (Pročitano 19010 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #15 poslato: 7. februar 2015, 14:21:23 »


ZIMSKI PRELAZNI ROK - VALENSIJA DOVELA MIROSLAVA STOHA I DANILA AMBROZIA!




Spuštena je zavesa na zimski prelazni rok u Španiji a naš klub uspeo je da, u poslednji čas, dovede još 2 pojačanja. Sportski direktor Kanjizares uspeo je da dogovori dolazak krilnog napadača reprezentacije Slovačke,25-godišnjeg Miroslava Stoha i 26-godišnjeg desnog beka Intera i reprezentacije Italije, Danila Ambrozia. Slovak stiže u Valensiju kao slobodan igrač dok će se Ambrozio, za 3 miliona evra, preseliti na "Mestalju" i potpisati petogodišnji ugovor vredan milion evra po sezoni:




"Zadovoljstvo mi je što mogu da potvrdim da su naš klub, poslednjeg dana prelaznog roka, pojačali Miroslav Stoh i Danilo Ambrozio. Miroslav je juče doputovao u Španiju i potpisao trogodišnji ugovor. Radi se o igraču koji je reprezentativac Slovačke, vešt je dribler i poseduje odličnu tehniku i brzinu. Biće sigurno veliko pojačanje za naš klub. Što se Ambrozia tiče, za njega smo Interu platili 3 miliona evra i on je doveden kao trajno rešenje na pozicija desnog beka. Žoao Kanselo je time dobio žestoku konkurenciju na poziciji kraj desne aut linije. Na leto će gotovo sve linije tima pretrpeti velike promene. Za sada, ne smem ništa da obećavam ali na leto navijači mogu očekivati bombastične transfere. Naravno, gledaćemo da dovedemo i one igrače kojima ističe ugovor na kraju sezone a da svojim kvalitetom i iskustvom, mogu podići igru Valensije na viši nivo što nam je u ovom trenutku, preko potrebno".
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: elcapiteno7

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #16 poslato: 8. februar 2015, 00:12:16 »


REAL OSVOJIO DUPLU KRUNU, VALENSIJA ČETVRTA!




Barselona nije uspela da izdrži prvenstvenu trku sa Real Madridom pa je kraljevski klub osvojio duplu krunu. "Galaktikosi" su prošle nedelje u finalu bili bolji od Atletiko Madrida koji je u polufinalu izbacio Valensiju u uzbudljivom dvomeču - 2:0 su pobedili na "Mestalji" a 2:1 je Valensija pobedila na "Visente Kalderonu" . Četa Ivana Mladenovića sezonu u primeri završila je na četvrtom mestu tako da će igrati u plej ofu za Ligu Šampiona. Kao što smo već rekli, Real je osvojio duplu krunu posle jako neizvesne završnice. U finalu kupa kralja, aktuelni prvak sveta savladao je gradskog rivala, ekipu Atletiko Madrida sa 1:0 a u poslednja 3 kola uspeo je da ostvari 3 pobede dok je Barselona odigrala 2:2 sa Valensijom i izgubila 1:0 od Viljareala pa je Real postao šampion. Zbog tehničkih problema, nismo u mogućnosti da vam pokažemo tabelu na kraju sezone ali možete pogledati rezultate polufinala i finala kupa, učinak Valensije u sezoni 2014/2015 , pojedinačna priznanja, tim kupa i tim prvenstva 2014/2015. Još jednom, izvinjavamo se zbog nemogućnosti da objavimo tabelu( zaboravio sam da slikam ****nu tabelu :wall::wall::wall:)



*

*

*
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: elcapiteno7

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #17 poslato: 8. februar 2015, 00:41:42 »


PROMOVISANI ŠIRLE, ČEMBERLEJN, KAMPOS I MARKEZ!



Što je obećano, to je i učinjeno. Valensija će u novu sezonu ući mnogo snažnija i kvalitetnija. Sportski direktor Kanjizares je, posle konsultacija sa trenerom Mladenovićem, dogovorio dolazak Andrea Širlea, Aleksa Okslejd Čemberlejna, Markeza kao i Matijasa Kamposa. Zamislite samo navalu "slepih miševa" sa ovim igračima, pogotovo Širleom i Čemberlejnom. Nemac i Marselo na levoj strani, Englez i Ambrozio na desnoj a u napadu Rodrigo i novi napadač pošto je Alvaro Negredo prešao u Internasional za 15 miliona evra! Time je trener Mladenović bio primoran da nađe novog napadača i kako se nezvanično saznaje, Franko Di Santo iz Verdera, mogao bi da bude Negredov naslednik u Valensiji. Novi kapiten kluba biće Dijego Alveš, doskorašnji zamenik kapitena. Takođe, Mladenović je na promociji četvorice novajlija izjavio i da prelazni rok nije završen i da će do početka sezone, u klub stići napadač, štoper i još jedan ofanzivan vezista pošto je Feguli prešao, kao i Negredo, u Internasional s tim što je Alžirac napustio "Mestalju" za nešto manju sumu - 11 miliona evra:





"Prošla sezona je bila relativno uspešna za nas. Igrali smo polufinale kupa gde smo posle velike borbe, ispali od Atletiko Madrida a u primeri, zauzeli smo četvrto mesto i igraćemo dvomeč u plej-ofu za Ligu Šampiona. Očekujemo da ćemo se plasirati u grupnu fazu najelietnijeg evropskog klubskog takmičenja pa zato užurbano dovodimo pojačanja. Naravno, gledamo da dovedemo što manje igrača ali isto tako da oni koji dođu, podignu igru Valensije na viši nivo. Smatram da smo dovođenjem Širlea, Čemberlejna, Kamposa i Markeza, potpuno renovirali ofanzivni deo ekipe i što se mene tiče, tu smo završili posao s tim što će još jedan ofanzivni vezista stići na "Mestalju". Takođe, tragamo za rešenjem na poziciji napadača nakon što je Negredo prešao u Internasional i u planu je dovođenje još jednog štopera pošto je klub napustio Mustafi. Moja velika želja je Žoel Matip iz Šalkea i videću sa Kanjizaresom da li ga možemo dovesti"- izjavio je šef stručnog štaba "slepih miševa"
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: elcapiteno7

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #18 poslato: 8. februar 2015, 14:56:38 »


ŽREB ZA LIGU ŠAMPIONA - VALENSIJA U GRUPI B SA ČELSIJEM, ROMOM I LEGIJOM!




Valensija je, nakon što ju je preuzeo Ivan Mladenović, dogurala do četvrtog mesta u primeri što je bilo dovoljno da se obezbedi plej-of za Ligu Šampiona. Usledio je letnji prelazni rok a potom i okršaj sa finskim Helsinkijem. Nakon iznenađujućeg remija u Finskoj(2:2) na Mestalji su stvari došle na svoje mesto i "slepi miševi" su bukvalno oduvali protivnika - 4:1 i obezbedili grupnu fazu. Žrebom je odlučeno da će četa Ivana Mladenovića biti u grupi B sa Čelsijem, Romom i Legijom iz Varšave. Ako nas pitate, prilično su jaku grupu dobili ali znaće Ivan Mladenović da motiviše svoje momke za pokidaju u grupnoj fazi. Nakon što su saznali protivnike u grupi B, fudbalerima kluba sa "Mestalje" nije bilo svejedno pa smo odlučili da ih kontaktiramo ne bi li dobili izjavu nekoga od njih i uspeli smo da uzmemo izjavu od kapitena Diega Alveša:






"Boga mi, nimalo laka grupa. Uspeli smo nakon dvomeča sa Helsinkijem da obezbedimo grupnu fazu i to je bio jedan od ciljeva u ovoj sezoni. Pojačali smo se na vreme i oni koji su stigli, brzo su se uklopili u tim. Nije nam postavljen cilj da se plasiramo u Osminu finala ali uprava i predsednik kluba, očekuju da ostavimo srce na terenu na svakoj utakmici. Ovo je veliki klub i on treba svake sezone da igra Ligu Šampiona. Ne treba zaboraviti da je Valensija ne tako davno bila dvostruki uzastopni finalista Lige Šampiona a nikad se ne zna - možda sa trenerom Mladenovićem, dođemo do pehara. Mi smo svi jedna velika i složna porodica. Napred u nove pobede!" - izjavio je 31-godišnji kapiten "slepih miševa".





* ZVANIČNO: STIGLI DI SANTO, BELHANDA I ŽOEL MATIP!



Valensija je, odmah nakon plasmana u Ligu Šampiona, dovela još 3 igrača. U pitanju su 26-godišnji centarfor Verdera iz Bremena, Argentinac Franko Di Santo. On će na "Mestalji" zameniti Alvara Negreda koji je otišao u Internasional. Pored napadača, klub su pojačali ofanzivni vezista Dinama iz Kijeva, 25-godišnji Jones Belhanda kao i 24-godišnji centralni bek Šalkea, Kamerunac Žoel Matip koji je bio velika želja trenera Ivana Mladenovića. Di Santo je Valensiju košta 7.450.000 evra, Belhanda je plaćen 10 miliona a Matip 8 miliona evropskih novčanica. Jedno je sigurno, valensija će svakako biti duplo jača nego što je to bio slučaj prošle sezone. Ali, da li je to dovoljno da se klub sa "Mestalje" upusti u prvenstvenu trku sa Realom, Barselonom i madridskim Atletikom, ostaje da se vidi.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: elcapiteno7

elcapiteno7

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 791
    • Pogledaj profil
Odg: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #19 poslato: 8. februar 2015, 16:19:28 »
Probaj Coutinha dovesti :P

P.S. Svaka čast na poslu koji radiš :D
 

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #20 poslato: 8. februar 2015, 23:40:47 »
Čoveče, nema me par dana na forumu i kad uđem konačno imam i šta da vidim. Ti u međuvremenu završio karijeru sa Hertom i počeo novu ML u kojoj si već odigrao jednu sezonu :crying: A ja mesec dana pišem dve sezone :wall: Ništa, ovde ću ti čestitati za sve što si uradio sa Hertom i u prvoj sezoni sa Valensijom, naklon do poda :clap2: I naravno želim ti da sa Valensijom dominiraš isto kao i sa Hertom :D :ziveli:
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #21 poslato: 9. februar 2015, 00:23:57 »
Citat: Looodak;1346760
Čoveče, nema me par dana na forumu i kad uđem konačno imam i šta da vidim. Ti u međuvremenu završio karijeru sa Hertom i počeo novu ML u kojoj si već odigrao jednu sezonu :crying: A ja mesec dana pišem dve sezone :wall: Ništa, ovde ću ti čestitati za sve što si uradio sa Hertom i u prvoj sezoni sa Valensijom, naklon do poda :clap2: I naravno želim ti da sa Valensijom dominiraš isto kao i sa Hertom :D :ziveli:

Hvala brale :D Ma moram užurbano da privodim kraju i ovo zato što uskoro počinjem da radim i posle neću imati vremena :crying: :D
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #22 poslato: 9. februar 2015, 15:11:16 »


PRIMERA - VALENSIJA VODILA, REAL PREOKRENUO I POBEDIO - 1:2




Uzbudljiv meč odigrali su Valensija i Real Madrid a iako je Valensija vodila 1:0 do pred sam kraj, Real je uspeo da preokrene rezultat na 1:2 i da odnese ceo plen sa "Mestalje". Meč je obilovao sjanim šansama, potezima, žestokim duelima i fantastičnim paradama golmana i jednog i drugog tima. Valdeš i Kasiljas bili su na visini zadatka ali se na kraju radovao kapiten Reala. Bolji protivnik na ovoj utakmici, bila je Valensija ali Real je, za razliku od domaćina, svoje šanse iskoristio kad je trebalo i zasluženo nosi u Madrid sva tri boda. Čim je Maljenko dunuo u pištaljku i označio početak utakmice, fudbaleri Valensije krenuli su svim snagama ka golu gostiju iz Madrida i već posle prvih 10-ak minuta, imali 3 šuta u okvir gola. Gundogan je uputio udarac sa oko 30 metara od gola a Kasiljas je jedva uspeo da odbrani udarac nemačkog veziste "slepih miševa". Zatim je Rodrigo Maćado samo minut kasnije pogodio prečku a lopta se odbila do Širlea koji je zahvatio loptu glavom ali je Kasljias opet paradom sprečio vođstvo Valensije. Nastavila je četa Ivana Mladenovića da pritiska protivnika koji u prvom poluvremenu nije ličio na sebe i ako navijači Reala nekome treba da zahvale što su pobedili večeras, onda je to čudesni Iker Kasiljas! Međutim, nije to bilo sve od Kasiljasa. Čemberlejn je prošao po desnoj strani, centrirao na peterac gde je bio Širle a Nemac je prihvatio loptu, šutirao a Kasiljas telom zaustavio šut! Nakon čudesnih parada i odbrana, Kasiljas u 37.minutu nije mogao ništa. Di Santo je dubinskom loptom pronašao Belhandu koji je kao voz protutnjao kroz celu odbranu Reala i onda je prevario Kasiljasa koji je ovoga puta bio potpuno nemoćan. Ipak, u drugom poluvremenu stvari su se promenile. Fudbaleri Reala preuzeli su inicijativu a Valensija kao da se uplašila što je konačno došla do prednosti pa je u drugom poluvremenu promašila ono što se ne sme promašiti na ovako bitnoj utakmici i ostala bez sva tri boda. Nakon što je opao tempo utakmice, Real je u 60.minutu preko Kristijana Ronalda stigao do izjednačenja. Asistent je bio Karim Benzema. A desetak minuta kasnije, potpuni preokret gostujućeg tima! Posle gužve u šesnaestercu domaćih lopta je došla do Benzeme koji je prosleđuje ka Kediri a ovaj ne greši - 1:2! Real je uspeo da potpuno preokrene meč u svoju korist i da zatvori sve prilaze ka golu protivnika. Poslednju šansu za četu Ivana Mladenovića imao je Širle ali je, nakon što ga je Di Santo izbacio samog pred Kasiljasa, šutirao visoko preko gola!


* GALERIJA:

Spoiler


* STATISTIKA




* OCENE






ANĆELOTI:"DOBAR MEČ!"



"Nismo odigrali ovu utakmicu onako kako sam ja očekivao. Nismo bili na nivou, Valensija nas je taktički potpuno razbila i čak i ja nisam mogao da verujem kako je Kasiljas skidao sve te zicere i šanse koje su imali protivnički igrači. Dobro je što nismo ispraćeni na poluvreme sa 4 ili 5 komada u mreži! U nastavku, sve je došlo na svoje mesto. Naravno, Valensija se nije povukla ali nije vršila toliki presing na našu zadnju liniju kao u prvom poluvremenu. Svaki njihov napad presretali su Ramos i Pepe koji su bili nerešiva enigma za protivničke napadače. Valensija je, po meni, izgubila ključnog igrača u letnjem prelaznom roku. Da nisu pustili Negreda, mislim da sada ne bi bilo problema ali iskreno sumnjam da će Di Santo ostaviti trag u Španiji. Negreda nije lako zameniti jer je sa njim Valensija igrala fantastično a on i Rodrigo su bili paklen tandem. Čestitam domaćinu na muškoj i požrtvovanoj borbi, taktički su nas razbili ali nisu dali golove kad je trebalo, mi jesmo i prezadovoljni se vraćamo kući" - izjavio je legendarni DON Karlo



BELHANDA:"NISMO LIČILI NA SEBE U NASTAVKU"



"Mislim da smo odigrali odlično a očajno drugo poluvreme. Ipak, iako smo igrali dobro prvih 45 minuta, nismo dali više od jednog gola i to nam se kasnije obilo u glavu. Da smo iskoristili još jednu ili dve šanse, sada bismo slavili. Ali, nismo i ostaje nam da u sledećem meču protiv Sevilje, ispravimo sve greške. Čestitam Realu na pobedi ali ipak mislim da ne bi bilo nezasluženo i da se utakmica završila bez pobednika. Kasiljas je stvarno činio čuda, nisam mogao da verujem šta je sve odbranio. Svi bi videli loptu u golu a on se pojavi niotkuda i spasi svoj tim. Prosto neverovatno ali to vam je Iker Kasiljas - najveća legenda među golmanima. Kad se sve sabere, nismo zaslužili da izgubimo" - izjavio je strelac vodećeg gola na utakmici.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: elcapiteno7

MC93

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 311
    • Pogledaj profil
Odg: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #23 poslato: 9. februar 2015, 15:20:50 »
Nisi morao toliko da izmenjas igrace, ima odlicne igrace Valensija. Samo, samo gazi!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #24 poslato: 9. februar 2015, 15:47:45 »
Citat: MC93;1346847
Nisi morao toliko da izmenjas igrace, ima odlicne igrace Valensija. Samo, samo gazi!

Ma znam da Valensija ima odlične igrače ali neki mi se baš i nisu dopali. Tu su i dalje Alveš, Mustafi, Otamendi, Alkaser itd Nisam sve promenio :D
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #25 poslato: 9. februar 2015, 19:13:22 »


NOVI KIKS VALENSIJE : SEVILJA IZVUKLA BOD U DERBIJU!



Fudbaleri Sevilje i Valensije, odigrali su nerešeno 1:1 u derbiju 6.kola španske primere. Kriza, u kojoj se slepi miševi nalaze, danas je samo produžena. Vodili su sve do poslednjeg minuta utakmice golom Franka Di Santa a onda je sevnula kontra "andalužana" koju je golom krunisao fantastični Đerar Delufeu. Nekadašnja nada Barselone i izdanak čuvene La Masije, umakao je odbrani "slepih miševa", prevario istrčalog Diega Alveša i poslao loptu u mrežu. Time je španski reprezentativac spasio svoj tim poraza u velikom derbiju. Umesto tri, gosti nose samo jedan  bod na "Mestalju". Nažalost po tim Ivana Mladenovića, ovim remijem su pali na 12.mesto tabele španske primere i time produžili krizu u kojoj se trenutno nalaze. Ipak, jedno je sigurno. Nemojte Valensiju nikako otpisivati jer oni su bili u mnogo većoj krizi nego sada i vratili su se duplo jači. Mi verujemo da će tako biti i sa četom Ivana Mladenovića. Sigurno je da će ekipa koju čine Alveš, Matip, Sokratis, Marselo, Rodrigo, Širle i mnogi drugi, prevazići ovu tešku krizu i na kraju sezone, biti u samom vrhu tabele. Ispod možete pogledati galeriju sa današnjeg derbija, statistiku i ocene igrača kao i pročitati izjavu Banege i Di Santa.

* GALERIJA:

Spoiler


* STATISTIKA



* OCENE IGRAČA





BANEGA:"DOBRO SMO PROŠLI"


"Mislim da smo odigrali jako dobru utakmicu, imali smo dosta šansi za gol ali smo, nažalost, samo jednu iskoristili. Ali, bolje i ta jedna iskorišćena šansa odnosno gol Delufea nego da je ostalo 1:0 i da smo izgubili. Na kraju, 1:1 je sasvim pravedan rezultat jer i mi i oni so tokom cele utakmice bili gotovo izjednačeni. Imali smo 50% loptu u posedu, oni takođe 50% tako da je tu stvar jasna. Okrećemo se novim izazovima, pokušaćemo da osiguramo poziciju koja vodi u Evropu i nadam se da ćemo uspeti u tome"



DI SANTO:"NE ZNAMO ŠTA NAM SE DEŠAVA!"




"Drago mi je što sam konačno postigao prvenac u dresu Valensije. Očekivao sam da će to biti pobedonosni gol ali eto, opet smo napravili kiks i sada smo tek 12 na tabeli. Ali, mesta panici nema. Tek je odigrano šest utakmica u prvenstvu a siguran sam da će biti bolje posle zimske pauze. Mislim da ćemo se do tada svi prići na stil igre i na formaciju koju trener forsira već godinu dana. Mislim da je ovo samo jedan loš period koji će brzo biti iza nas. Po meni, mislim da je najveći problem realizacija ali to je isključivo naša krivica. Trener nas motiviše da ostavimo srce na terenu na svakoj utakmici a opet nam ne ide. Ali, nećemo klonuti duhom. Siguran sam da ćemo već na sledećoj utakmici pokazati sav kvalitet koji ovaj tim ima. Kada se uigramo, možda budemo i najjači tim u Španiji."
« Poslednja izmena: 9. februar 2015, 19:21:08 od strane Ivan94 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: МилошЦЗБГ, elcapiteno7

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #26 poslato: 10. februar 2015, 10:43:31 »


VALENSIJA ODVODI RAFINJU?!



Fudbalski klub Barselona nedavno je stavila Rafaela Alkantaru, poznatijeg kao Rafinju na transfer listu. Pominju se mnogobrojni klubovi koji bi u svojim redovima voleli da vide talentovanog vezistu Barselone ali za sada je jedino Valensija načinila prvi korak ka dovođenju 22-godišnjeg brazilskog reprezentativca. Ivan Mladenović javno je nahvalio Rafinju rekavši da bi voleo da u svom timu ima takvog igrača i da bi od njega napravio asa svetskog formata. Strateg Valensije dodaje da su uspostavljeni kontakti sa igračem i njegovim menadžerom i očekuje se da posao uskoro bude priveden kraju. "Slepi miševi" na poziciji na kojoj igra Rafinja, imaju samo Ilkaja Gundogana pa je sasvim jasno zašto je slepim miševima potreban Brazilac. Dobili bi još jedno veliko pojačanje i pojačali bi konkurenciju na poziciji centralnog veznog igrača jer u slučaju da se Gundogan povredi, ne bi imali rezervu i bili bi u velikom problemu. Barselona procenjuje Rafinju na 11 miliona evra ali se pretpostavlja da bi pristali i na cifru od oko 9 miliona evra. Videćemo da li će Valensija na "Kamp Nou" poslati nekog igrača kojim bi katalonci bili zadovoljni. Pominje se nemački reprezentativac i centralni bek "slepih miševa", Škodran Mustafi.
« Poslednja izmena: 10. februar 2015, 10:48:17 od strane Ivan94 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: elcapiteno7

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Re: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #27 poslato: 10. februar 2015, 11:08:25 »
Baci tablicu kad stignes...da vidimo di si sad?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #28 poslato: 10. februar 2015, 11:12:39 »
Citat: uploader;1346995
Baci tablicu kad stignes...da vidimo di si sad?

Večeras će biti tabela. Trenutno sam na selu a ovde imam neki poluraspali laptop koji ne može da pokrene PES :D

P.S. Nisam baš u tolikoj krizi sa Valensijom ali moram malo da ubacim i toga da ne bude da je sve ružičasto.
« Poslednja izmena: 10. februar 2015, 11:15:12 od strane Ivan94 »
 

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Valencia Club de Fútbol - Los Murciélagos
« Odgovor #29 poslato: 10. februar 2015, 11:27:47 »
Imas problem kao na FM-u kada dovedes dosta igraca tesko je da se uklope svi :)
Polako ,.. Fudbal je to ne moze stalno pobede da se nizu