Autor Tema: Cordoba- velika borba za opstanak  (Pročitano 9844 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Cordoba- velika borba za opstanak
« Odgovor #30 poslato: 7. februar 2015, 01:59:08 »
CORDOBA ZAVRSILA SEZONU NA 11 POZICIJI!!

Dosao je i kraj sezone,.. Moje prve i debitantske sezone a,ja sam vrlo zadovoljan.
1.Uspeo sam da ispunim sve zelje uprave
2.Navijacima da donesem srecu od ne ispadanja i dobre rezultate
3.11mesto sto uopste nije lose i dobru igru mojeg tima!!


Predsednik kluba Carlos González izjavio je : Mi smo tacno znali sta radimo sa Balovicem,.. Ovo smo i ocekivali od njega ali je cilj bio opstanak. Cilj za narednu sezonu je Liga Evrope.

Pantic:Ovaj tim,klub su mi kao porodica osecam se kao da sam kod kuce u Beogradu.

Bebe i Ghilas: Mozda i najbolja sezona u nasim karijerama hvala Balovicu na ukazanoj prilici a, u sledecoj sezoni idemo do Lige Evrope!!




PS:Momci,zaigrao sam se :) ,.. Odigrao sam celu sezonu a, nisam bas izbacivao izvestaje,.. Nemoj da mi zamerite :)
« Poslednja izmena: 7. februar 2015, 02:24:45 od strane SoneKragujevac »
 

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Cordoba- velika borba za opstanak
« Odgovor #31 poslato: 7. februar 2015, 22:41:23 »

Balović preuzeo Mađarsku reprezentaciju!!

Veliko bum u FS Mađarske danas je predstavljen  novi selektor je Nenad Balović.On ce jos uvek voditi Cordobu ali ce biti i na celu naseg saveza.Mogu vam preneti velike pozdrave Balovica on nije mogao da dodje zbog obaveza u Cordobi,predsednik je rekao ukratko.



« Poslednja izmena: 8. februar 2015, 03:11:04 od strane SoneKragujevac »
 

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Cordoba- velika borba za opstanak
« Odgovor #32 poslato: 8. februar 2015, 21:07:15 »
ITURBE U CORDOBI!!
Pun stadion je docekao Iturbea danas a, on je bio vidno odusevljen!!



Vrlo sam zadovoljan ovim pojacanjem ipak Iturbe je igrac svetske klase!!Moramo puno da razmisljamo i biramo igrace pa zbog toga ovoliko dugo pregovaramo!!

Iturbe je izjavio: Veoma sam srecan dolaskom u Cordobu!! Klub sa velikim navijacima,tradicijom i sa velikim trenerom!!
 

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: Cordoba- velika borba za opstanak
« Odgovor #33 poslato: 8. februar 2015, 23:35:12 »
Srećno u narednoj sezoni, lepo si počeo prelazni rok. Samo cepaj :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Cordoba- velika borba za opstanak
« Odgovor #34 poslato: 9. februar 2015, 00:47:18 »
Brate,ja jos uvek idem u skolu pa pisem kolko stignem :)
 

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Cordoba- velika borba za opstanak
« Odgovor #35 poslato: 10. februar 2015, 01:19:31 »
NOVA POJACANJA U CORDOBI!




Posle Iturbe-a u redove Cordobe stigla su nova pojacanja!!



Povremeni reprezentativac Italije i decko koji je igrao za Torino,prelazi u Cordobu!! Rec je o Matteo Darmianu!! On igra na poziciji desnog beka i dosao je za klauzulu od 2.5miliona i potpisao je ugovor na 5godina!


Stvarno ne znam sta da kazem,.. Cordoba je pravi klub za mene i za moje dalje napredovanje!! Hvala ljudima iz Torina sto su mi dopustili da predjem u Cordobu a,treneru Baloviću na ukazanoj prilici




Jos jedno pojacanje je doslo ali iz redova Sporting-a,a rec je o Andreu Martinsu!!Vrlo brz,okretan i dobar  tehnicar potpisao je za Cordobu tako je stajalo objasnjenje na sajtu Cordobe!!

A.Martins je izjavio : Cordoba je klub u kojem mogu da napredujem a, Spanska liga je liga u kojoj mogu da pokazem sav svoj talenat i kvalitet.


A.Martial je novi igrac Cordobe!!Omaleni napadac je presao iz Monaca kao slobodan igrac i potpisao je ugovor na 3 godine!!


Ovde mogu da napredujem i da postanem igrac velike klase izjavio je Martial



[/FONT]

A.Chavez je jos jedno pojacanje Cordobe!! Stigao je iz Boce Juniors i potpisao ugovor na 3 godine a, uslovi ugovora nisu poznati!!




On je ukratko rekao : Ne volim mnogo da pricam van terena!! Dokazacu se na terenu :) !
« Poslednja izmena: 10. februar 2015, 01:26:52 od strane SoneKragujevac »
 

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Cordoba- velika borba za opstanak
« Odgovor #36 poslato: 10. februar 2015, 02:07:11 »
POCINJE NOVA SEZONA SPANSKE PRIMERE



Pocinje nova sezona Primere!! U 1kolu ekipa Cordobe sastala se sa Barcelon na svom stadionu. Utakmica je bila uzbudljiva a, podelili su poluvremena. Kada je pocela utakmica ekipa Cordobe je napadala svim silama ali lopta nije htela u gol. Ne pisano pravilo fudbala kaze da ako promasis dosta sansi slediti kazna ,a to se i desilo u drugom poluvremenu.




Balovic je izjavio:Mislim da navijaci mogu biti zadovoljni,.. Igrali smo dobro i napadali a, video sam i da su nas ispratili aplauzima,.. Nista ,propustili smo svoje prilike i idemo dalje!!

Ps:Poceo sam novu sezonu na tezini Super Star
 

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Cordoba- velika borba za opstanak
« Odgovor #37 poslato: 10. februar 2015, 03:05:20 »
CORDOBA SAVLADALA ATLETIKO!!



Sjajna igra Cordobe dovela je i do prve pobede u tek poceloj sezoni.Pobedu je doneo Iturbe koji je kroz ceo mec dodavao sjajne lopte i asistirao je za pogodak koji je pogodio Florian Andone.



Iturbe je izjavo : Ovo za mene nije iznenadjenje,.. Dobro smo se uigrali i ocekujem jos ovakvih rezultata!!

 

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Cordoba- velika borba za opstanak
« Odgovor #38 poslato: 10. februar 2015, 03:12:00 »
NOVI PORAZ CORDOBE!!

Sjajna utakmica se danas igrala,..Propustili smo svoje sanse a, Martial i Ghilas su izlazi dva puta 1na1 i promasili ali dobro to je fudbal. Nekada gubis ,a nekada pobedjujes.Ocekuje nas reprezentativna pauza a, ja moram da objavim spisak reprezentacije Madjarske u toku ova 2 dana-izjavio je Balović za Žurnal






Ghilas: Propustio sam sansu koja se ne ukazuje dva puta na utakmici ali nadam se da cemo bolje odigrati u narednom kolu protiv Valencie!!
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Cordoba- velika borba za opstanak
« Odgovor #39 poslato: 10. februar 2015, 11:00:47 »
Dobar si, dobar si. :clap2: Ja sam trenutno u velikoj krizi sa Valensijom ali ne predajemo se :D
 

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Cordoba- velika borba za opstanak
« Odgovor #40 poslato: 10. februar 2015, 11:24:07 »
Nisam bolji od tebe,.. Moram jos puno da radim da stignem do tvog nivo-a :)
Nema predaje,.. Znas onu moju krizu u prvoj sezoni kad sam ti kukao tamo u inboxu ,.. Kako cu da batalim itd,.. NEMA POVLACENJA,NEMA PREDAJE
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Odg: Cordoba- velika borba za opstanak
« Odgovor #41 poslato: 10. februar 2015, 12:03:10 »
Citat: SoneKragujevac;1346998
Nisam bolji od tebe,.. Moram jos puno da radim da stignem do tvog nivo-a :)
Nema predaje,.. Znas onu moju krizu u prvoj sezoni kad sam ti kukao tamo u inboxu ,.. Kako cu da batalim itd,.. NEMA POVLACENJA,NEMA PREDAJE


Nikad ne odustaj, kad padneš odmah ustaj! Bori se do kraja i lako ne posustaj! :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Cordoba- velika borba za opstanak
« Odgovor #42 poslato: 10. februar 2015, 18:35:06 »
CORDOBI BOD PROTIV VALENCIE!!



Posle dva vodstva Cordobe i jednog vodstva Valencie krajnji rezultat ove utakmice bio je 3:3.Mozda i jedan od najlepsih meceva od pocetka sezone odgledali smo danas i to je bas ovaj susret iskazao je trener Valencie.

Balović je rekao: Mozda bi i pobedili ali fali,fali nam dosta toga pre svega puno iskustva jos uvek je ova ekipa ne zrela i cekamo da se uigramo tek,.. Pohvalio bi golmana Batza imao je jednu katastrofalnu gresku ali kada pogledate sve ostalo,.. On je na visini zadatka



Batz:Veoma mi je drago zbog pohvala trenera  i trudim se da budem jos bolji! :)



Ghilas : Pogodio sam i danas ali ocekujem da poboljsamo rezultate. Kada pogledam tim mislim da je LE nas cilj!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Cordoba- velika borba za opstanak
« Odgovor #43 poslato: 10. februar 2015, 19:03:37 »
A.Martial i Ghilas za novu pobedu Cordobe!!


Izmesao sam sastav ali opet smo pobedili.Igrali smo sjajno a, sve je bilo sjajno.Odbrana je sjajno funkcionisala,napad je imao dobru realizaciju a, veza je odradila svoj posao na nivou , rekao je Balović






 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: uploader

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Cordoba- velika borba za opstanak
« Odgovor #44 poslato: 12. februar 2015, 17:09:33 »
CORDOBA PONOVO POBEDILA!!

Cordoba je sjajno docekala danas ekipu Celte.Kada je Bebe u dva navrata postigao gol i vec 3 mec je u prvoj postavi mozemo reci da je Gabriel Barbosa izgubio mesto u prvih 11!!






Bebe: Dobro smo igrali!! Nemam sta drugo da kazem :) !