Anketa

Da li bi Herta morala da dovede nekog superstara da bi prekinula dominaciju Bajerna?

a
0 (0%)
e
6 (100%)

Ukupno glasova: 6

Anketa završena: 4. februar 2015, 23:19:37

Autor Tema: Herta BSC - Road to the glory  (Pročitano 24581 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #30 poslato: 25. januar 2015, 12:30:25 »
Citat: Looodak;1343219
Pa ti si ceo tim promenio :D Nema druge, moraš nakantati taj Bajern :D Smučio se i meni dok gledam kako kod tebe dominira :D A kod mene ih u LŠ u prvoj sezoni izbacio Liverpool u 1/8 finala :D


Kod mene ti je prva sezona uvek selektivna. Ko se pokaže - ostaje. Ko se ne pokaže - srećan mu put :D Mogao sam da ih nakantam i prošlu sezonu al' zbog šuplje odbrane, nisam im'o sreće. Sad će valjda biti bolje. :D Inače, moram ti preporučiti da dovedeš Kaspera Slota. Dečko je zver :gunsmilie:
 

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #31 poslato: 25. januar 2015, 12:37:06 »
Jel on u Herti na početku? Ako jeste onda nema šanse, nemam peč sa Bundesom...
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #32 poslato: 25. januar 2015, 13:25:42 »
Srecno u LE !!! :gunsmilie:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #33 poslato: 25. januar 2015, 14:14:49 »


PRELAZNI ROK: HERTA RASPRODALA POLA TIMA I DOVELA 8 NOVIH IGRAČA!




Fudbalski klub Herta iz Berlina, čiji je šef stručnog štaba legenda srpskog fudbala Ivan Mladenović, rasprodala je pola tima i dovela u klub  7 novih igrača + Drista Mertensa na pozajmicu iz Napolija. Kako je, na početku prošle sezone, sam Mladenović izjavio, tek završena sezona 2014/2015 u Bundesligi za igrače Herte bila je selektivnog karaktera. Odnosno, mladi trener je želeo da na kraju sezone ima jasnu sliku o tome ko zaslužuje da ostane u klubu a ko će biti stavljen na transfer listu. Kako se može čuti od naših nemačkih kolega, Mladenović smatra golmana Kivraka, levog beka Abdenura, desnog beka Rafaela, ofanzivnog vezistu Kaspera Slota i tandem napadača Maršal-Kalu kao najzaslužnijima za plasman Herte u grupnu fazu Lige Evrope sledeće sezone. Iz kluba su otišli sledeći igrači: Platenhart,,Kortman, Roni, Janker, Hegeler, Hosoga, Mukhtar, Salomon Kalu itd. Pošto se otarasio onih koji nije želeo u svojoj ekipi, šef stručnog štaba je u dogovoru sa direktorom Markom Pantelićem, doveo sledeće igrače:




1. OFANZIVNI VEZNI(AMF) - MAKSIMILIJAN ARNOLD



Još jedan mladi talenat Nemačkog fudbala koji je završio u Herti. Tim iz Berlina kao da se pretplatio na dovođenje bisera nemačkog fudbala. 20-godišni vezista Volfsburg plaćen je 5.768.235 evra a godišnja plata u Herti biće mu 1.500.000 evra. Važi za jednog od najvećih talenata nemačkog fudbala. Ima odličnu kontrolu lopte, vešt je dribler i odličan kreator igre što mu je i osnovni zadatak. Za njega se, ne tako davno, interesovao italijanski velikan Juventus što dovoljno govori o kakvom se igraču radi. U klub stiže kao zalog za budućnost i kao konkurencija Kasperu Slotu koji je trenutno neprikosnoven na poziciji kreatora igre plavo-belih


2. KRILNI NAPADAČ(RWF)- HUAN ITURBE



Po nama, najveće pojačanje Herte u letnjem prelaznom roku! Fantastičan mladi igrač, doveden praktično za dž! Odbio je da produži ugovor za Romom izjavivši da u Seriji A ne može da napreduje onoliko koliko želi i da postane veliko ime u fudbalskom svetu. Tu situaciju iskoristila je Herta i ponudila vihornom krilnom napadaču trogodišnji ugovor i godišnju platu od čak 2.884.000 evra! Time je 21-godišni Argentinac zvanično postao jedan od najplaćenijih igrača u timu Ivana Mladenovića. Šef stručnog štaba u njemu vidi buduću legendu kluba


3. KRILNI NAPADAČ (RWF ) - KEVIN VULAND




Još jedan mlad igrač stiže u redove Herte! 23-godišnji krilni napadač Kevin Vuland stiže u redove "plavaca" za 2 miliona evra. On će biti direktna konkurencija Huanu Iturbeu na poziciji desnog krila. Šef stručnog štaba smatra da je dovođenje  Iturbea i Vulanda velika stvar za klupske ambicije u predstojećem periodu. Vuland će u Herti zarađivati 1.313.000 evra na godišnjem nivou. On je, kao i Iturbe, potpisao trogodišnji ugovor.


4. CENTRALNI BEK (CB) - JANGA MBIVA



Veliko pojačanje za tim Ivana Mladenovića stiže iz italijanske Rome. 25-godišnji francuski reprezentativac Janga Mbiva stiže na Olimpijski stadion za sumu od 7 miliona evra i 2.170.000 evra po sezoni! Time će se ostvariti još jedna velika Ivana Mladenovića.


5. ZADNJI VEZNI(DMF) - LUKAŠ LEIVA



Vagao je Ivan Mladenović skoro celu prvu sezonu u Herti za pravim rešenjem na jednoj od najzahtevnijih pozicija u timu- poziciji zadnjeg veznog. Isprobao je četiri različita igrača na toj poziciji ali ni sa jednim, nije bio zadovoljan. Zimus je planirao da dovede iskusnog Tijaga Motu međutim, nije se odlučio na taj potez. Ipak, shvatio je da, za igranje u Evropi, bundes ligi i kupu Nemačke treba veliki igrački kadar pa je rešio da odreši kesu i da dovede Lukaša Leivu iz Liverpula. Liverpul je probitno tražio 15 miliona evra i u početku nije hteo da pristane na manju sumu ali je sportski direktor Marko Pantelić uspeo da ubedi Brendana Rodžersa da pusti Brazilca za 11 miliona. Nakon toga, sportski direktor je razgovarao sa reprezentativcem Brazila i ponudio mu dvogodišnji ugovor i platu od 3.487.000 evra po sezoni što je ovaj prihvatio! Time je 27-godišnji vezista postao najskuplje pojačanje Herte od dolaska Ivana Mladenovića na mesto trenera



6. ZADNJI VEZNI (DMF) - LUAN



25-godišnji defanzivni vezista brazilskog Atletiko Mineira stiže u Hertu kao konkurencija svom zemljaku Lukašu Leivi. Herta je Atletiko Mineiru platila 4.565.000 evra za Luana. Luan će zarađivati milion evra po sezoni.





7. NAPADAČ(CF) - KOLBEJN SIGTORSON




Jedna od najproblematičnijih, ako ne i najproblematičnija pozicija u timu Herte tokom protekle sezone. Tokom jesenje polusezone napadački tandem činili su talentovani 19-godišnji Portugalac Minandinjo i prekaljeni 30-godišnji reprezentativac Obale Slonovače, Salomon Kalu. Minandinjo je pokazao da još uvek nije dorastao izazovima Bundeslige pa je Mladenović bio prinuđen da dovede napadača u januaru, što je i učinio. U klub je kao slobodan igrač stigao veliki talenat francuskog fudbala, 18-godišnji Entoni Maršal koji je, svojim dolaskom "zakucao" Portugalca za klupu. Francuz je u potpunosti opravdao očekivanja i postao je udarna igrla nemačke "stare dame". Ipak, prodat je Salomon Kalu a Mladenović je želeo da dovede 25-godišnjeg reprezentativca Islanda i centarfora Ajaksa, Kolbejna Sigtorsona pa je poslao Marka Pantelića u Amsterdam da pregovara o prelasku Islanđanina u tabor berlinskih "plavaca". Naravno, kao prekaljen sportski funkcioner, Marko Pantelić ni ovoga puta nije omanuo. Dogovorio je dolazak centarfora Islanda za sumu od 6 miliona evra i godišnju platu od 2.138.000 evra! Islanđanin je potpisao dvogodišnji ugovor.




* ZVANIČNO: MERTENS NA POZAJMICI U HERTI!





28-godišnji belgijski reprezentativac i krilni napadač Napolija, Dris Mertens, stiže u redove Herte na jednogodišnju pozajmicu s opcijom da klub iz Berlina, na kraju sezone, otkupi njegov ugovor od Napolija. Napoli procenjuje belgijanca na 26 miliona evra! To je suma, koja je trenutno naučna fantastika za Hertu pa je pozajmica bila jedino moguće rešenje. Videćemo, možda Napoli popusti ako Marko Pantelić porazgovara s' njima :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: elcapiteno7

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #34 poslato: 25. januar 2015, 14:16:56 »
Citat: Looodak;1343226
Jel on u Herti na početku? Ako jeste onda nema šanse, nemam peč sa Bundesom...


Nije u Herti na početku. On igra za Lids :)

Citat: Djoxetina;1343236
Srecno u LE !!! :gunsmilie:


Gazimo do finala! :gunsmilie:
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #35 poslato: 25. januar 2015, 21:43:14 »


GRUPA I:"POBEDA HERTE NA STARTU - 2:0, MARŠAL DVOSTRUKI STRELAC! :clap2:




19.septembra krenula je i Liga Evrope. U grupi I, večeras su odigrane prve utakmice. Herta je na svom stadionu bila bolja od španske Sevilje rezultatom 2:0. Dvostruki strelac za plavo-bele bio je 19-godišnji francuski reprezentativac Entoni Maršal. Utakmica je počela, tribine su  bile krcate. Sa centra su krenuli fudbaleri Herte koji su već u prvih nekoliko minuta stvorili par šansi koje se mogu svrstati u kategoriju stopostotnih. Iturbe je dugom loptom uposlio Sigtorsona, Islanđanin je uputio udarac glavom ali je golman Sevilje uspeo da odbrani. Nakon početne inicijative domaćina, opao je tempo igre i tako je bilo sve do 30.minuta kada je Entoni Maršal sam istrčao kontru i rutinski savladao iskusnog Palopa - 1:0! Nakon toga, u centru pažnje opet je bio Sigtorson. Rafael je kao brzvi voz protutnjao po desnoj strani, centrirao na peterac, Islanđanin skače i opet šutira glavom iiiiiiiii PREČKA! Neverovatno koliko sreće nema reprezentativac Islanda. U 35.minutu, gotovo preslikana situacija! Iturbe prolazi bez problema po desnoj strani, šalje loptu ka Sigtorsonu, ovaj opet glavom pogađa prečku ali se lopta od prečke odbija pravo na nogu Maršalu koji sa par metara šalje loptu u praznu mrežu! Ispod možete pogledati golove i šanse sa utakmice, statistiku, ocene igrača, izvršene izmene i dr.  kao i pročitati izjavu najboljeg igrača na večerašnjoj utakmici, Entonija Maršala:



*GOLOVI I ŠANSE SA UTAKMICE HERTA - SEVILJA





* STATISTIKA





* OCENE IGRAČA




* IZVRŠENE IZMENE





*TABELA GRUPE I POSLE 1.KOLA






MARŠAL:"FANTASTIČNA UTAKMICA, IMAO SAM PRILIKA I ZA HET-TRIK"




"Prezadovoljan sam kako smo ja i moji saigrači odigrali ovu utakmicu. Postigli smo golove na vreme, posle imali još nekoliko stopostotnih šansi koje nažalost nismo iskoristili ali u svoje ime mogu da kažem da sam lično prezadovoljan svojim učinkom. Kada čujete da ste proglašeni za igrača utakmice, onda znate da ste odradili dobar posao. Postići dva gola i imati još nekoliko šansi za treći odnosno het-trik. Lepši debi u Evropi nisam mogao da poželim" - sa osmehom na licu izjavio je mladi napadač.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: elcapiteno7

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Re: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #36 poslato: 25. januar 2015, 22:52:54 »
Opaa, vidim da si doveo Maršala.....kakav ti je?
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #37 poslato: 25. januar 2015, 23:18:50 »
Citat: uploader;1343407
Opaa, vidim da si doveo Maršala.....kakav ti je?

Ubija kako igra! Niko mu ne može ništa! Da sam žensko, odmah bi mu dala! :D :lolabove:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Djoxetina

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Re: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #38 poslato: 25. januar 2015, 23:21:54 »
Hahaha. ...dobar si majstore. ...
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #39 poslato: 25. januar 2015, 23:29:09 »
Citat: uploader;1343415
Hahaha. ...dobar si majstore. ...

Haahah esi mi dobarrrrrrrr :D
 

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #40 poslato: 25. januar 2015, 23:45:08 »
Citat: Ivan94;1343247
Nije u Herti na početku. On igra za Lids :)

Ok, videću da ga dovedem na polusezoni pošto sam već završio letnji prelazni rok...
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Odg: Re: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #41 poslato: 25. januar 2015, 23:50:43 »
Citat: Looodak;1343426
Ok, videću da ga dovedem na polusezoni pošto sam već završio letnji prelazni rok...

Tad možda bude i slobodan igrač ili bude odbio da produži ugovor sa klubom. Daj Bože da ga dovedeš za dž. A i ako budeš morao da ga platiš, nema veze. Vredi svaku paru. Meni je on u Sent Etjenu bio glavni igrač, mozak ekipe što bi se rekla. Isto to je bio i u Parmi sa kojom sam, logično, osvojio sve hehehe :D
 

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: Odg: Re: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #42 poslato: 26. januar 2015, 00:00:00 »
Citat: Ivan94;1343430
Tad možda bude i slobodan igrač ili bude odbio da produži ugovor sa klubom. Daj Bože da ga dovedeš za dž. A i ako budeš morao da ga platiš, nema veze. Vredi svaku paru. Meni je on u Sent Etjenu bio glavni igrač, mozak ekipe što bi se rekla. Isto to je bio i u Parmi sa kojom sam, logično, osvojio sve hehehe :D

Bilo bi ekstra kada bih ga doveo za dž :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #43 poslato: 26. januar 2015, 01:10:44 »


GRUPA I - 3.KOLO: HERTA UNIŠTILA GRONINGEN - 6:0 !!! :gunsmilie:




Fudbaleri Herte su nakon remija u prošlom kolu protiv Bate Borisova, dočekali na svom stadionu ekipu Groningena. Mnogi su mislili da će se Herta opeći na svom terenu pošto je pre samo 4 dana izgubila od Bajerna 1:2 međutim, to se nije dogodilo. Ekipa Ivana Mladenovića demolirala je holandski tim i poslala ga kući sa 6 lopti u mreži! Trostruki strelac i dvostruki asistent i igrač utakmice je Kolbejn Sigtorson. Entoni Maršal postigao je 2 gola i zabeležio 2 asistencije. Jedan gol postigao je kapiten Kasper Slot nakon centaršuta Branta. Ukupno - 6:0 za tim iz Berlina! Rapsodija oduševljenja na Olimpijskom stadionu. Herta je istakla kandidaturu za osvajanje Lige Evrope!


* TOK UTAKMICE



1.minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!  !!!!!!!! 1:0 vodi Herta. Navijači  na stadionu nisu ni stigli da nađu sebi mesto a njihov tim je već poveo! Strelac, ko bi drugi nego Entoni Maršal. Asistent Kolbejn Sigtorson. Islanđanin je svom kolegi iz napada maestralno poslao loptu, Francuz je protutnjao do šesnaesterca gostiju i lagano sproveo loptu u mrežu




30.minut- GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO  OOOLLLLLLLLLL!!!! 2:0 vodi Herta. Maršal je odlučio da se "revanšira" Kolbejnu, fantastično ga uposlio, Islanđanin je prvo levom nogom prihvatio loptu a potom je prebacio na desnu. Usledio je efektan šut nakon kojeg je lopta okrznula levu stativu i završila u mreži!





35.minut- GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:0! Čudesna igra Herte! Leiva je dugom loptom pronašao Branta, mlađani vezista je uputio centaršut a kapiten Kasper Slot glavom skače i trese mrežu!





45.minut- GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ima li kraja?! Ponovo tandem Maršal-Sigtorson. I opet su zamenili mesta. Sjajan pas Kolbejna za Maršala a ovaj kao i 1.minutu lagano šalje loptu u mrežu. GRMI OLIMPIJSKI STADION!


DRUGO POLUVREME:



78.minut-GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO  L! Napadački tandem Maršal-Sigtorson ponovo u akciji. Maršal sada u ulozi asistenta a Kolbejn postiže drugi gol na utakmici!





84.minut- GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO  OOOLLLLLLLLLL! HET-TRIK KOLBEJNA SIGTORSONA! Erupcija oduševljenja na Olimpijskom stadionu u Berlinu. Svaki navijač je na nogama i kida glasne žice za ovih 11 momaka na terenu i maestra Mladenovića na klupi!



90.minut- KRAJ! EPSKA PREDSTAVA U REŽIJI IVANA MLADENOVIĆA I FUDBALERA HERTE!



*STATISTIKA, OCENE IGRAČA, STRELCI, IGRAČ UTAKMICE, TABELA






SIGTORSON:"JOŠ NE MOGU DA DOĐEM SEBI!"




"Mislim da niko od nas nije očekivao da ćemo ovako ubedljivo pobediti. Još nam je u glavi meč sa Bajernom gde smo nesrećnim spletom okolnosti, ostali bez sva tri boda(1:2 za Bajern). Želim da se zahvalim navijačima što su ispunili tribina olimpijskog stadiona do poslednjeg mesta. Svaku utakmicu zu tu za nas, bodre nas, veruju da ćemo napraviti nešto veliko. A, san polako postaje java. Želim da se zahvalim i treneru Mladenoviću što je hteo da ja dođem u klub ali i mom saigraču iz napada Entoniju Maršalu jer bez njega, ne bih odigrao ovako dobar meč. Možda i najbolji u mojoj klupskoj karijeri. Za kraj, dodao bih i da sam ponosan što sam igrač Herte i želim da osvojim mnogo trofeja sa mojim klubom u godinama koje dolaze. Ovo je zaista, početak iz snova".
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: elcapiteno7

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Re: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #44 poslato: 26. januar 2015, 11:49:59 »
Fino to tebi ide...svaka cast :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94