Anketa

Da li bi Herta morala da dovede nekog superstara da bi prekinula dominaciju Bajerna?

a
0 (0%)
e
6 (100%)

Ukupno glasova: 6

Anketa završena: 4. februar 2015, 23:19:37

Autor Tema: Herta BSC - Road to the glory  (Pročitano 24580 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #15 poslato: 23. januar 2015, 19:39:13 »
Auu ne bih sada da menjam peč,jer igram ML znaš već,a ako instaliram novi mislim da će mi se obrisati  save :/
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #16 poslato: 23. januar 2015, 23:14:31 »
Citat: Djoxetina;1342794
Auu ne bih sada da menjam peč,jer igram ML znaš već,a ako instaliram novi mislim da će mi se obrisati  save :/

Brate, napraviš backup ML-a tj. kopiraš ga u neki drugi folder i to je to. Pod uslovom da koristiš PES galaxy peč. Ako koristiš neki drugi, onda nećeš moći.
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #17 poslato: 24. januar 2015, 01:24:57 »


TAKO BLIZU A TAKO DALEKO - MINANDINJO DONEO PREDNOST HERTI, IMOBILE IZJEDNAČIO, AUBAMEJANG U POSLEDNJEM MINUTU DONEO POBEDU DORTMUNDU! :crying:





Tako blizu a tako daleko! Ili ako vam je draže - Nije gotovo dok sudija ne svira kraj! Tu lekciju tek treba da nauče fudbaleri Berlinske Herte koje se klupe predvodi legenda srpskog i svetskog fudbala, 40-godišnji Ivan Mladenović. Berlinski plavo-beli su dočekali favorizovanu Borusiju iz Dortmunda na Olimpijskom stadionu. Herta je hrabro krenula protiv velikog protivnika i u 28.minutu inicijativa se isplatila. Kalu je asistirao Minandinju a Portugalac ne greši - 1:0 za Hertu! Nakon toga, Herta je zaigrala nešto defanzivnije i to je iskusna ekipa Dortmunda znala da kazni. Kuba Blaščikovski šalje loptu ka Imobileu, Italijan trči ka šesnaestercu domaćih, izbija sam pred golamana Kivraka i trese mrežu - 1:1! Gol koji su primili, kao da je razbudio uspavalog domaćina koji je u nastavku, zaigrao mnogo bolje i imao više loptu u svom posedu. Ređale su šanse ispred gola "milionera" ali gola nije bilo. U 78.minutu Berens je prošao po desnoj strani, uputio centaršut na peterac, Minandinjo je skočio i glavom šutirao tik pored gola. Nakon toga, domaćin nije više uspeo da pripreti sjajno organizovanoj ekipi Borusije. I taman kad su svi očekivali da će sudija odsvirati kraj, odbrana plavo-belih je ponovo "uhvaćena na spavanju". Šahin je odlično proigrao Aubamejanga kojem nije bilo teško da pošalje loptu u mrežu. Šok na Olimpijskom stadionu, šok na licu trenera Ivana Mladenovića i neopisiva radost Jirgena Klopa! Pogledajte!

 



Spoiler



MINANDINJO:"Ne znam šta da kažem"



Kapiten plavo-belih posle utakmice nije mogao da smogne snage da da izjavu za medije ali je, nakon ubeđivanja od strane svog zamenika Salomona Kalua, ipak uspeo da da izjavu:"Teško je u ovom trenutku bilo šta reći. Kada primite gol maltene 5-6 sekundi pre kraja utakmice - kao da vam se srušio ceo svet. Imali smo sve! Dobru igru, posled lopte u našu korist, imali smo dosta dorih šansi ali kao da se sve okrenulo protiv nas. Lopta nije htela u gol. Kada sam postigao vodeći pogodak, imao sam osećaj da će ceo tim dobiti krila i porušiti protivnika kao "kulu od karata". Ipak, Borusija je iskusna ekipa, za njih ovakve utakmice nisu nikakav bauk. Naši navijači su bili fantastični, nisu prestajali sa navijanjem svih 90 minuta i hvala im od srca na ovoj velikoj podršci. Siguran sam da ćemo ih već na sledećoj velikoj utakmici obradovati. Jednostavno, danas nismo imali sreće. Kad te neće - neće te."
« Poslednja izmena: 24. januar 2015, 01:40:05 od strane Ivan94 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: elcapiteno7

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #18 poslato: 24. januar 2015, 13:21:31 »


HERTA ODOLELA BAJERNU!



Negde su morali da stanu! Herta je načinila prvi veliki korak ka suprotstavljanju Bajernovoj apsolutnoj dominaciji! Iako nisu pobedili, uspeli su da otkinu dva boda Bajernu na njihovom stadionu i time se malo ko može pohvaliti zadnjih 10-ak godina. Utakmica je završena rezultatom 1:1 i zaista su gosti iz Berlina napravili veliki podvig. Možda, za par sezona, Bajern bude taj koji će na jedvite jade uspeti da se spasi poraza od Herte. Ali, otom potom. Bajern je od samog starta krenuo ofanzivno i već u 3.minutu imao je 100% šansu. Levandovski je tukao sa nekih 20-ak metara ali je lopta pogodila stativu. Kakva sreća za goste! Ipak, Bajern je nastavio da napada i u 23.minutu Roben je majstorski izbacio Levandovskog samog pred golmana Kivraka a poljskom reprezentativcu nije bilo teško da savlada Onura Kivraka. U 42.minutu, videli smo opasan napad Herte. Kalu je ušao u šesnaesterac, proigrao Minandinja a ovaj je mrtvog ugla šutirao kao golu Manuela Nojera ali je najbolji golman sveta fantastično reagovao. Ipak, lopta se odbila ka Minandinjo koji je iz iste pozicije opet pokušao da savlada Nojera ali je golman bavaraca opet maestralno reagovao(ovu šansu, kao i ostale interesantne trenutke, možete videti na snimku sa You Tube-a). Drugo poluvreme počelo je u nešto sporijem tempu. Ipak, u 59.minutu opet opasan napad domaćeg tima. Roben je tukao sa nekih 22-23 metra od gola gostiju i - POGODIO STATIVU! Ponovo je sreća pogledala Hertu! A samo minut kasnije- GOL! GOL! GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:1! Minandinjo postiže pogodak i donosi izjednačenje. Sevnula je kontra gostiju, Kalu je dugom loptom uposlio Minandinja a Portugalac kao da se pretplatio da bude strelac na najvećim utakmicama. Doduše, teško da je utakmica između Bajerna i Herte u kategoriji velikih ali, ni dueli Bajerna i Borusije iz Dortmunda do pre par godina nisu bili u toj kategoriji pa je to danas najveći derbi u Nemačkoj. Ispod možete pogledati fotografije sa utakmice, video snimak golova i najboljih šansi na utakmici kao i statistiku.




Spoiler




*STATISTIKA SA UTAKMICE



*OCENE IGRAČA NA DANAŠNJOJ UTAKMICI





GVARDIOLA:''ČESTITAM HERTI, BILI SU SJAJAN PROTIVNIK"



"Pre svega, želim da čestitam protivniku na sjajnoj igri koju su prikazali. Nedelju dana pred ovu utakmicu analazirao sam sa svojim saradnicima tim Herte a pogotovo trenera Ivana Mladenovića. Ili, bolje rečeno, mog dobrog prijatelja i legendu moje i njegove Barselone. Kada sam čuo da dolazi da vodi Hertu i da je pokrenuo veliki projekat bez bogatih sponzora, arapa i slično, pozvao sam ga i rekao sam mu da mu želim sve najbolje i da je vreme da Bundesliga ali i ceo svet dobiju novog giganta koji će ispisati nove blistave stranice fudbalske istorije. Što se ove utakmice tiče, mi smo igrali onako kako najbolje znamo. Posed lopte je bio na našoj strani, jedino što mi se nije svidelo je broj šuteva u okvir gola. Svega 3 za 90 minuta. Doduše, Herta je uputila 2 šuta u okvir gola ali oni su došli ovde da ne izgube i to su i ostvarili. Možda već na sledećoj utakmici oni osvoje sva tri boda. Ivan će biti veliki trener. Za par godina, Nemačka, Evropa i svet će drhtati pred naletima Hertinih asova" - izjavio je "vidoviti" trener Bajerna.


FACIO:" JEDVA"



''Mi smo došli ovde da ostavimo srce na terenu i da pokušamo da osvojimo bod. Imali smo i mi šansi da osvojimo sva tri ali kako je krenulo, 1:1 je sasvim pravedan rezultat. Mislim da ćemo ove sezone puniti naslovne stranice svih sportskih novina u Nemačkoj kao i u Evropi. Nismo imali sreće u kupu jer smo izgubili u 2.kolu od Šalkea posle produžetaka(2:1) ali daćemo sve od sebe da na kraju sezone dođemo do mesta na tabeli koje vodi u Ligu Evrope sledeće sezone. To nam je primarni cilj." - izjavio je stameni štoper.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: elcapiteno7

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #19 poslato: 24. januar 2015, 20:28:33 »


ZIMSKI PRELAZNI ROK: HERTA NAJAKTIVNIJA - STIGAO "TRIO FANTASTIKO"!

 

Zimski prelazni rok je tek počeo a rukovodstvo berlinske Herte, već je odradilo pola posla. Klub iz prestonice Nemačke trenutno se bori za mesto koje vodi u Ligu Evrope sledeće sezone ali i da oformi tim za velika dela. Zato su, već prvog dana 2015-te doveli 3 supertalentovana fudbalera. 18-godišnjeg Entonija Maršala iz Monaka. Supertalentovani napadač, koji ima samo 18 godina je izdanaka Monakove omladinske škole ali je Herta, na veliko iznenađenje svih, dovela tinejdžera bez da je "kneževima" platila i evro! Monako nije želeo da ponudi novi ugovor Entoniju a svo vreme situaciju je pratio trener plavo-belih Ivan Mladenović. On je bio oduševljen mladim napadačem i po svaku cenu je želeo da ga dovede. Zbog toga je u Francusku na pregovore sa igračom i njegovim agentom, poslao SD-a Marka Pantelića. Mladi centarfor prihvatio je ponudu i danas je zvanično promovisan kao prvo januarsko pojačanje. Monako će tek za par godina postati svestan kakvog je igrača pustio da ode za dž!




Pošto su uspeli da dovedu napadača, Mladenović i Pantelić ustremili su se na ofanzivnog vezistu Lids Junajteda, 22-godišnjeg Kaspera Slota. Slot igra na poziciji ofanzivnog veziste i krasi ga velika brzina, prodornost, jak šut. Takođe, Danac poseduje odličan pas i ima dobru kontrolu lopte a može, kad zatreba, da igra i krilnog napadača. Slot je plaćen 5.565.000 evra.




Treće januarsko pojačanje plavo-belih je jedan od najvećih talenata nemačkog fudbala. 18-godišnji Džulijen Brandt, levo krilo Bajer Leverkuzena. Berlinski tim platio je Leverkuzenu 4.500.000 evra za transfer mladog napadača. Brandt važi za jednog od najtalentovanijih mladih igrača u Nemačkoj i mnogi u njemu vide budućug superstara. Kako će se pokazati u redovima plavo-belih, vreme će pokazati.


* KONFERENCIJA ZA MEDIJE - PROMOCIJA MARŠALA, SLOTA I BRANTA!

« Poslednja izmena: 24. januar 2015, 20:30:57 od strane Ivan94 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: elcapiteno7

Džoni™

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 920
    • Pogledaj profil
Odg: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #20 poslato: 24. januar 2015, 22:40:19 »
Ti ne zabušavaš. Svaka čast, samo cepaj. :ziveli:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94, elcapiteno7, Djoxetina

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #21 poslato: 25. januar 2015, 01:23:18 »
Hahaha Rafa idol :D
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #22 poslato: 25. januar 2015, 01:47:47 »


PRELAZNI ROK: HERTA NE STAJE - STIGAO RAFAEL!




Sada dileme nema! Herta gradi tim za velika dela. Nakon što su dogovoreni dolazci Entonija Maršala, Kaspera Slota i Džulijena Branta, sportski direktor plavo-belih dogovorio je dolazak desnog beka Mančester Junajteda, brazilca Rafaela. Rafael je, kako SPORTSKI ŽURNAL ekskluzivno saznaje, trebalo da potpiše novi ugovor sa "crvenim đavolima" čime bi produžio svoj boravak na "Old Trafordu". Ipak, mladi bek je u poslednjem trenutku stopirao pregovore i zatražio raskid ugovora. Sportski direktor Herte, Marko Pantelić, pažljivo je pratio situaciju i kada je video da je Rafael zatražio raskid ugovora, seo je za sto za brazilcem kome je predočio šta bi se od njega očekivalo u Herti i da bi bio prvi izbor za mesto u odbrani kraj desne aut linije. Dogovorena je godišnja plata od 3 miliona evra kao i dodatnih 3.000 evra bonusa za svaki nastup koji reprezentativac Brazila upiše za tim iz Berlina. Evo šta je za SPORTSKI ŽURNAL izjavio sportski direktor Marko Pantelić:






"Na početku sezone sam rekao da je Ivan izričito zahtevao da u zimskom prelaznom roku dobije iskusnog igrača na poziciji desnog beka i odlučili smo se za Rafaela. On ima 24 godine, po meni je on fantastičan spoj mladosti i iskustva. Možda dovedemo i brata da mu pravi društvo hahaha. Šalu na stranu, Rafael je izgradio sebi ime u Junajtedu, igrao je redovno Ligu Šampiona sa "crvenim đavolima" i bio je jedan od stubova Junajtedove odbrane. Drago mi je što smo uspeli da ga dovedemo kao slobodnog igrača. Ali, čak i da nije raskinuo ugovor sa Junajtedom, svejedno bismo poslali ponudu od 10 miliona evra u Mančester jer tolika je njegova vrednost prema proceni naše skauting službe. Ako uspemo da se plasiramo u grupnu fazu Lige Evrope, sledeće sezone ćemo imati duplo jači tim nego što je to sada slučaj."
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: elcapiteno7, Djoxetina, Looodak

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #23 poslato: 25. januar 2015, 11:03:49 »
Brat Pantela zna posao :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #24 poslato: 25. januar 2015, 11:41:10 »
Pantela rasni :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #25 poslato: 25. januar 2015, 11:52:40 »


BAJERNOV TEROR I DALJE TRAJE, HERTA IZBORILA LIGU EVROPE!




Fudbaleri Bajerna, novi su šampioni Nemačke. Treći put uzastopno, četa Pepa Gvardiole prošetala se do pobedničkog postolja. "Bavarci" na vrhu tabele sa 95 bodova a iza "nemoćni" Dortmund i Volfsburg sa 57 bodova. Bodovna razlika u korist bavaraca - nestvarnih 38 bodova! Prosto da se čovek zapita - da li se fudbal u Nemačkoj igra samo zbog Bajerna. Može li iko stati na put Bajernovom teroru nad celim nemačkim fudbalom? To je, sa ove tačke gledišta, nemoguće. Ali, nikad se ne zna šta nosi dan a šta noć. Na četvrtom, petom i šestom mestu koja vode u Ligu Evrope sledeće sezone su: Borusija Menhengladbah, Šalke 04 i Herta BSC! Ono što je nama najbitnije, plavo-beli, koje sa klupe predvodi naš legendarni as Ivan Mladenović, uspeli su u poslednja četiri kola da se probiju do 6.mesta i igraće u grupnoj fazi Lige Evrope. Da su najprijatnije iznenađenje ove sezone, govori učinak Herte protiv Velikih klubova. Oba puta su pobedili Šalke u Bundesligi - 0:1 i 2:0, izgubili i odigrali nerešeno sa Dortmundom - 1:2 i 0:0 i oba puta ostali neporaženi u duelu sa čudovištem iz Minhena - 1:1, 1:1. Nakon predstojećeg letnjeg prelaznog roka, ne sumnjamo da će Herta imati duplo jači sastav nego kada je Ivan Mladenović postao šef stručnog štaba i da će, možda već dogodine, osvojiti neki od trofeja i izboriti, za početak, grupnu fazu Lige Šampiona. Ispod možete pogledati nagrade i priznanja za sezonu 2014/2015 u Bundesligi kao i pročitati izjavu zamenika kapitena Herte i reprezentativca Obale Slonovače, Salomona Kalua koji će, prema nekim informacijama, uskoro napustiti redove berlinske ekipe.




*NAGRADE I PRIZNANJA ZA SEZONU 2014/2015






*NAJBOLJIH 11 BUNDESLIGE ZA SEZONU 2014/2015






* TABELA BUNDESLIGE - SEZONA 2014/2015





KALU:"DAĆEMO SVE OD SEBE U LIGI EVROPE"




" Na početku sezone smo postavili sebi cilj da je, za početak, Liga Evrope primarni cilj. U prvoj polusezoni imali smo dosta uspona i padova, često gubili utakmice zbog naših grešaka. Čak i onda kad bi, navijači očekivali ubedljivu pobedu, mi bismo ih razočarali. Ali, pred sam kraj 2014-te i početak januara, ušli smo u formu i probili se u prvih 10 na tabeli. Sve je išlo u našu korist. Zaostatak za Hanoverom koji je u tom trenutku držao to 6.mesto na tabeli, bilo je svega četiri boda. I, mi smo uspeli da ih prestignemo pred sam kraj odnosno u poslednja četiri kola. Moram, pre svega, da se zahvalim ovim divnim navijačima koji su nas svo vreme bodrili i bili tu uz nas. Što bi se reklo, i u dobru i u zlu za Hertu su uvek tu! Moram, takođe, objaviti i jednu novost koja će verovatno razočarati većinu navijača: Dogovorio sam se za jednim klubom iz Argentine čije ime ne mogu sada da otkrijem i preći ću tamo već prvog dana letnjeg prelaznog roka za 6 miliona evra. Poželeo bih sve najbolje momcima i treneru Ivanu Mladenoviću. Žao mi je, što nisam malo mlađi, pa da ostanem dugo godina ovde u Berlinu i osvojim sve sa Hertom. Ali, na mlađima svet ostaje i ja to cenim i poštujem." - izjavio je zamenik kapitena plavo-belih
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Looodak, elcapiteno7, Džoni™

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #26 poslato: 25. januar 2015, 11:54:55 »
Citat: Djoxetina;1343193
Brat Pantela zna posao :D

Zna, zna :D

Citat: Looodak;1343198
Pantela rasni :D


Nema rasnijeg :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Looodak

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #27 poslato: 25. januar 2015, 12:09:54 »
Svaka čast na LE :clap2: A inače vidim da si zaostajao 6 bodova za mestom koje vodi u LŠ, možda si mogao i nju da izboriš da nisi imao onoliko remija...:ziveli:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #28 poslato: 25. januar 2015, 12:18:24 »
Citat: Looodak;1343210
Svaka čast na LE :clap2: A inače vidim da si zaostajao 6 bodova za mestom koje vodi u LŠ, možda si mogao i nju da izboriš da nisi imao onoliko remija...:ziveli:

Hvala, brate. :) Previše remija, previše kikseva. Na kraju sam se iznervirao i namestio nešin gejmplej i mislim da će sada da me krene. Toliko su otežali odbranu da je to strašno. TOP plejer od prošle i ove godine se ne mogu porediti.

P.S. Odradio sam već prelazni rok nego nisam mogao sve sinoć da izbacim. Uglavnom, doveo sam dva desna krila i jednog prodao, stigao je i Mertens iz Napolija na pozajmicu jer nisam mogao naći drugo rešenje sa malo para, Sigtorson iz Ajaksa, Selin iz Sevilje kao konkurencija Abdenuru i Mbiva iz Rome. Stigao je i jedan ofanzivni vezni kao i dva zadnja vezna. Rasprodao sam skoro ceo tim. Zadržao sam one mlade i talentovane i doveo par iskusnih i mislim da je LŠ zagarantovana. Samo ovaj Bajern da nakantam s jedno 3 gola razlike. Očima ne mogu da ih gledam :D
 

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #29 poslato: 25. januar 2015, 12:26:23 »
Pa ti si ceo tim promenio :D Nema druge, moraš nakantati taj Bajern :D Smučio se i meni dok gledam kako kod tebe dominira :D A kod mene ih u LŠ u prvoj sezoni izbacio Liverpool u 1/8 finala :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94