Anketa

Da li bi Herta morala da dovede nekog superstara da bi prekinula dominaciju Bajerna?

a
0 (0%)
e
6 (100%)

Ukupno glasova: 6

Anketa završena: 4. februar 2015, 23:19:37

Autor Tema: Herta BSC - Road to the glory  (Pročitano 24578 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #120 poslato: 4. februar 2015, 20:58:00 »
Hvala brate al neću u LFC :D Pošto nisam dobio ponudu od onog kluba koji sam želeo, onda sam prinuđen da napravim novu temu i da krenem sve ispočetka :) U ovoj ću još napisati 2 teksta, jedan za osvajanje svetskog prvenstva za klubove i drugi za osvajanje duple krune. A, da zagolicam malo maštu ljudima pa ću reći da će sledeći klub biti dvostruki uzastopni finalista Lige Šampiona i bivši prvak Španije :D

P.S. Sa Notingemom sam Žario i palio u 14-ici i osvojio sam sve sa njima sem FA kupa hahah :D
« Poslednja izmena: 4. februar 2015, 21:00:28 od strane Ivan94 »
 

Genije

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Re: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #121 poslato: 4. februar 2015, 21:05:43 »
Nemoj Valensiju ljubim te. Mislim da ne postoji osoba na YT koja igra fudbalske igre i da nije barem jednom igrala karijeru/ML sa njom.
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #122 poslato: 4. februar 2015, 22:26:25 »


HERTA JE ŠAMPION SVETA!





Nakon što su "pokorili" Evropu osvajanjem Lige Šampiona i Superkupa Evrope, otišli su na svetski kup za klubove koji je održan u Maroku. Naravno, OSVOJILI SU GA i postali šampioni sveta! U finalu je pobeđena ekipa Santos Lagune rezultatom 3:2. Dvostruki strelac za plavo-bele bio je Aleksandar Mitrović dok je treći gol postigao Lazar Marković. Strelci za ekipu Santos Lagune bili su Renteria i Sandoval. Ispod možete pogledati galeriju sa finalne utakmice klupskog prvenstva sveta, sastave Herte i Santos Lagune, statistiku kao i ocene igrača uz već tradicionalne izjave kapitena i trenera pobedničkog tima.


GALERIJA:
Spoiler




* SASTAV HERTE




* SASTAV SANTOS LAGUNE





* STATISTIKA




* OCENE IGRAČA





BRANT:"FANTASTIČNO!"



"Sada možemo da kažemo da smo osvojili sve što se može osvojiti. Podigao sam i treći trofej ove sezone kao kapiten kluba i to je činjenica na koju sam mnogo ponosan. Tek mi je 25 godina a već sam osvojio sve. Neki me porede sa Mesijem ali ja želim da budem bolji od njega. On je već sada u godinama, a predamnom je još mnogo sjajnih sezona i trofeja. Žao mi je što će trener Mladenović u junu napustiti klub jer je on najviše zaslužan za uspehe Herte u prethodnih 6 godina"



MLADENOVIĆ:"OSVOJILI SMO SVE, PRAVO JE VREME ZA RASTANAK!"



"Posle osvajanja superkupa Nemačke i superkupa Evrope, objavio sam da ću napustiti klub na kraju sezone. A danas sam i definitivno shvatio da sam doneo pravu odluku. Osvajanjem svetskog prvenstva, dodali smo još jedan veliki trofej u našu kolekciju i time se svrstali u grupu velikana svetskog fudbala koji su, bar na godinu dana, bili svetski fudbalski vladari. Pravo je vreme za rastanak. I meni i Herti, potrebni su novi izazovi kao i ovim igračima. Ja mislim da sam ispunio svako obećanje koje sam dao pre 6 godina kada sam postao trener ovog kluba. Odlazim kao šampion Evrope i sveta. Osećam se kao Pep Gvardiola" - izjavio je legendarni as.
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #123 poslato: 4. februar 2015, 22:27:41 »
Citat: Genije;1345755
Nemoj Valensiju ljubim te. Mislim da ne postoji osoba na YT koja igra fudbalske igre i da nije barem jednom igrala karijeru/ML sa njom.

Hahahahahaha Genije je najveći poznavalac fudbala na svetu. :D Moram brate, nikako da odigram sa njima jednu ML :P
« Poslednja izmena: 4. februar 2015, 22:31:12 od strane Ivan94 »
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #124 poslato: 4. februar 2015, 23:19:34 »


HERTA OSVOJILA DUPLU KRUNU! MLADENOVIĆ SE OPROSTIO OD NAVIJAČA! :crying:




Herta nije uspela da odbrani titulu u Ligi Šampiona, zaustavio ih je Šahtjor u Osmini finala(2:2, 0:1). Ipak, plavo-beli su uspeli da osvoje čak 5 trofeja u ovoj sezoni. U avgustu, osvojena su 2 superkupa - Superkup Nemačke i Superkup Evrope! U decembru je, kao šlag na tortu, osvojen trofej svetskog prvaka u konkurenciji klubova da bi sezonu završili osvajanjem duple krune! U finalu kupa Herta je savladala Paderborn rezultatom 1:0 a prvenstvenu trku sa Bajernom i Dortmundom, završila je kao prvoplasirana na tabeli sa 7 bodova više od najvećeg rivala, minhenskog Bajerna. Borusija Dortmund ni ove sezone nije uspela da se popne na šampionski tron. Poslednjih 6 sezona u Bundesligi, titule su osvajali samo Bajern i Herta. Tri puta Bavarci, tri puta Herta. Ova sezona će navijačima Herte ostati u lepom sećanju kao najuspešnija u istoriji kluba uprkos činjenici da nije odbranjen trofej namenjen pobedniku Lige Šampiona, osvojen prošle sezone pobedom nad Liverpulom u finalu(1:4).


* TABELA




* POJEDINAČNA PRIZNANJA




* NAJBOLJIH 11 BUNDESLIGE - 2019/2020





MLADENOVIĆ:"ODLAZIM KAO ŠAMPION I SA OSMEHOM NA LICU!"




"Došao je i taj dan. Dan rastanka sa klubom, igračima i navijačima. Oprostio sam se na pravi način. Ovo je definitivno najuspešnija sezona u istoriji kluba. Ko god da dođe umesto mene, zateći će sjajne uslove za rad, ogroman broj talenata u našoj fudbalskoj školi kao i jedan od najjačih timova na svetu. Nismo nikada dovodili skupocene zvezde, nije bilo nekih transfer bombi već smo dovodili mlade igrače i naša igra je svih 6 godina počivala na "leđima" mladih talentovanih igrača. Najviše su napredovali Leon Gorecka i Džulijen Brant. Veliki trag u klubu, ostavili su i Entoni Maršal, Kolbejn Sigtorson, Huan Iturbe, Stevan Jovetić i mnogi drugi. Prvi igrač kojeg sam doveo bio je, tada 26-godišnji turski čuvar mreže, Onur Kivrak. U Herti je ostao pune 4 godine i za to vreme postao je legenda kluba. I ne samo on. Dosta dobrih igrača je igralo za Hertu u ovih 6 godina ali su samo odabrani uspeli da zlatnim slovima ispišu nove stranice fudbalske istorije. Odlazim iz kluba kao šampion i sa osmehom na licu. Zahvalio bi se navijačima na svemu kao i svima u klubu. Za ovih 6 godina, zajedno smo prošli sve i svašta. Imali mnogo lepih ali i tužnih trenutaka. Odlazim ali ću ovaj klub zauvek nositi u srcu. I klub i navijače. I za kraj da kažem - Ovo nije zbogom već doviđenja" - izjavio je legendarni as.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: elcapiteno7

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Herta BSC - Road to the glory
« Odgovor #125 poslato: 5. februar 2015, 00:37:52 »
Nastavljam sa Valensijom tako da ću napraviti novu temu i pisati tamo. poz:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: uploader, SoneKragujevac