Autor Tema: Josić is back-FC KOLN  (Pročitano 11121 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Josić is back-FC KOLN
« Odgovor #30 poslato: 24. januar 2015, 20:50:21 »
Josić kad krene ne staje,Pienaar i Lennon na pozajmici u Sampdoriji!!!

Pienaar i Lennon prešli su u Sampdoriju.Radi se o pozajmici,s tim što je kod Lennona moguć otkup ugovora na kraju sezone.



Pienaar:
"Veliki klub sa velikom tradicijom.Pomoći ću klubu koliko su moje mogućnosti.Radi se o pozajmici,ali moguće je da ću na kraju sezone preći u Sampdoriju.Nemam šta da kažem trudiću se,boriti ta mesto i timu i to je to."

Lennon:
"Želja mi je bila da igram u Italiji.Eto ukazala mi se šansa,za sada samo pozajmica,ali ako mi se bude svideo način života mislim da ću potpisati na duže,tj. zvanično preću u Sampdoriju.Ovde su navijači fantastični,kao i u Engleskoj,ali mislim da se ovde bolje navija.I ja ću kao i s vi raditi,boriti se i nadam se izboriti za mesto u timu."

Josić:
"Dva perspektivna krila.Obojica su jako brzi.Krila su nam bila jako potrebna i evo doveo sam ih.Za sada pozajmica ali videćemo ako se dokažu možda i zvanično pređu u naše redove.Sada da se osvrnem na prvo kolo Seria A.Vicenza,oni su tek ušli u Seria A,sigurno da imaju mnogo motiva da nas pobede,jer najbolje ej nešto novo početi pobedom.I mi imamo veliki motiv,jer ja debitujem pa igrači žele da se kokažu da vrede.Otrkiću vam prvu postavu za meč sa Vicenzom(eto ga dole :D ).Još bih samo pozvao navijače da dođu u što većem broju da nas podrže,jer nas je mnogo debitanata danas :D .ŽIVELI "

Postava:
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Josić is back-FC KOLN
« Odgovor #31 poslato: 24. januar 2015, 20:52:09 »
Citat: Looodak;1343077
Btw, srećno u novom klubu :ziveli:

Hvala ti. :D

Muzika je: TWO STEPS FROM HELL- HEART OF COURAGE :D :gunsmilie::triprsta:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94, Looodak

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Josić is back-FC KOLN
« Odgovor #32 poslato: 25. januar 2015, 01:13:05 »


Aleksandar Lokner u poseti Sampdoriji!

Aleksandar Lokner-Loki,zaštitno lice SOS kanala danas je bio u poseti Sampdoriji.Tom prilikom uradio je jedan intervju sa sadašnjim trenerom kluba iz Đenove.



Lokner:
"Prvo ću da Vam poželim sreću u novom klubu,pa ćemo onda da pređemo na pitanja"

Josić:
"Hvala Loki.Hvala i SOS kanala koji je organizoavo ovaj intervju."

Lokner:
"Za početak,je l možete da nam pričate o pojačanjima koja ste do sada doveli i hoće li ih biti još"?

Josić:
"Pojačanja više neće biti.Smatram da imamo dobar tim za start sezone i mislim da ćemo prvi deo šampionata izgurati najbolje moguće.Ako bude bilo potrebno na zimu ćemo možda angažovati još pojačanja.Ajde prvo da pričan o Markecu,on je ipak naš : Video sam da ne dobija šansu u Liverpulu,to sam odmah iskoristio i doveo ga na pozajmicu,isto bih uradio da sam ostao u Kolnu,ali ne znam da li bi on to prihvatio.Srećom sada sam ovde i Marković je u mom timu.On je jako požrtvovan,na treningu daje 100% sebe.Uz moje pomoćnike on je jedini sa kojim ovde mogu da pričam srpski jezik...Skrtel,hmm,i njega pratim od kad sam otišao iz Liverpula,i samo sam čekao trenutak da dođe do njegovog prezasićenja,sada je to toga došlo i evo ga kod mene u timu.Pienaar,nisam verovao da će ga Everton pustiti,takođe nisam verovao da će Lennon prihvatiti pozajmicu u Sampdoriju.Njih dvojica su odlični igrači,iskusni,brzi,samouvereni i mnogo znače ekipi."

Lokner:
"Koji su vam ciljevi za ovu sezonu?"

Josić:
"Cilj je Evropa.Bilo LŠ ili LE potpuno je svejedno,bitno je samo da mi igramo Evropu.To bi nam pomoglo u mnogim stvarima,a najpre u finansijama."

Lokner:
"Za koga navijate u Srbiji?"

Josić:
"Više ne pratim dešavanja u Srbiji,po malo samo fudbal.Partizanovac sam naravno.Ali kako država tako i klubovi u njoj.Po meni jedino rešenje je prvatizacija,ali pitanje je i kada bi to bilo dozvoljeno da li bi neko kupio Partizan i Zvezdu."

Lokner:
"Za kog igrača smatrate da je trenutno najbolji na planeti?"

Josić:
"Ako ne računamo Ronalda i Messia to je onda svakako Toni Kroos.Naravno ne treba zaboraviti ni Bejla ni Nojera.Ali po meni je Kroos najbolji igrač današnjice.Samo takav je fudbal danas,samo napadači se gledaju,ali dobro šta da se radi..."

Lokner:
"Pominjao se povratak u Liverpul.A na nekim portalima je pisalo da ste već trener West Hema?"

Josić:
"Nee.Nije ništa od toga tačno,niko me nije zvao.Liverpul bih možda opet prihvatio,ali trenutno ne nego za par godina.A što se tiče West Hema,e to ej duga priča.Moj prvi pomoćnik je veliki navijač "Čekićara" pa su mediji to preuveliičali u to da ču JA biti trener West Hema.Mogu da kažem da se to nikada neće dogoditi.U Engleskoj samo Liverpul i Notingham Forest."

Lokner:
"Hvala Vam na razgovoru i srećno u predstojećoj sezoni.!"

Josić:
"Hvala Loki.I ja vama želim mnogo uspeha u poslu."
« Poslednja izmena: 25. januar 2015, 01:15:30 od strane Djoxetina »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Looodak

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: Josić is back-FC KOLN
« Odgovor #33 poslato: 25. januar 2015, 11:42:14 »
Ti si moj čovek, samo Partizan i L'pool :thumbup:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Djoxetina

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Josić is back-FC KOLN
« Odgovor #34 poslato: 25. januar 2015, 13:26:24 »
Citat: Looodak;1343199
Ti si moj čovek, samo Partizan i L'pool :thumbup:

Tako je :D
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Josić is back-FC KOLN
« Odgovor #35 poslato: 25. januar 2015, 13:38:00 »
Sampdoria solidna,Inter na vrhu !!!



Tabela:


Josić:
"U prvih pet kola smo imali paklen raspored.Prvo kolo,hmm,ako se po jutru dan poznaje onda je to dobro :D ...Drugo kolo Juve,to je bio odličan meč,igrao se onaj pravi fudbal,kao pre 10 godina napadali i jedni i drugi,meč je bio fantastičan za gledanje,ali golovi su izostali nažalost.Treće kolo,poraz od Rome,nadam se da nam je to najlošiji meč ove sezone i da se to više neće ponavaljti.Četvrto kolo protiv Intera,bilo je teško,ali smo rano postigli gol i do kraja meča uspeli da se odbranimo.Inter je sada prvi i ova pobeda nam zbog toga još više znači.Peto kolo Lazio,sa njima smo se lako izborili i ako to rezlutat ne govori.Jedan gol i to pred kraj meča,ali bili smo non stop bolji.Posed na kraju je bio 80-20 za n as,to sve govori.Sada Torino u g ostima,biće teško,oni su ove sezone solidni,sedmi su na tabeli i imaju samo bod manje od nas i tri od vodećeg tima.Mislim da će ova sezone Seria A biti najbolja,malo nerešenih mečeva,mnogo iznenađenja,najlepše je to što se Inter vratio u vrh Italijanskog fudbala posle mnogo godina,ali ipak se nadam da će na kraju sezone biti ispod nas na tabeli.To je to,pozivam navijače da dođu u što većem borju u Torino i da probamo da ih pobedimo."
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Josić is back-FC KOLN
« Odgovor #36 poslato: 25. januar 2015, 13:41:43 »
Ljudi moji Sampdoria i Koln su nebo i zemlja.Sve govori prvi meč.Koliko je samo lakše igrati sa boljim igračkim kadrom to je
N E V E R O V A T N O :D
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Josić is back-FC KOLN
« Odgovor #37 poslato: 25. januar 2015, 15:07:09 »
Inter ne da vrh,Sampdoria se ozbiljno zagrejala za LŠ!



Tabela:


Josić:
"Super.Ovo je fantastično.Mislio sam da ćemo se boriti za LE,a ispada  da se borimo za titulu,mada rivali ispred nas su mnogo kvalitetniji,ali zašto da ne..Sve je moguće.Lennon je explodirao.Ako ovako nastavi jako je blizu prelaska u naše redove na duže.Markec sjajan,takvu želju za igrom i golom odavno nisam video.Sada sledi meč sa Napolijem,kod kuće.To će biti jedan od tih mečeva ove polusezone,one najteže smo uspešno prošli.Očekujem da će Napoli napasti od starta,igarćemo na kontre.To je to,i opet bih pozvao navijače da dolaze u što većem broju,ŽIVELI!"
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Josić is back-FC KOLN
« Odgovor #38 poslato: 26. januar 2015, 19:05:51 »
SERIA A-Juve na čelu,Inter i Sampdoria prate!

Juve je preuzeo vrh od Intera,to sve prate fantastični Sampdoria i Torino.Juve ima 4 boda više od prvog pratioca Intera i 5 od Sampdorije odnosno Torina.



Tabela:



Josić:
"Odlični smo za sada,ali ne znam da li u ovom ritmu možemo da izdržimo do kraja sezone.Ostvarili smo ciljeve i još više nego što je bio plan,opet kažem ima još dosta do kraja i ne znam hoćemo li uspeti ovako dobro da igramo do samog kraja prvenstva,još nije ni pola prvenstva a već se primećuje umor kod nekih igrača.Izgubili smo od Sassuola 2:0 u gostima i to nam je najlošiji meč ove sezone,odmarao sam igrače i kazna je stigla.Ne zaostajemo mnogo za vodećim Juventusom ali priča da Sampdoria može da osvoji prvenstvo je skroz ne realna.Ja ću sa Evropom biti zadovoljan bilo LE ili LŠ,ali kako sada igramo mislim da smo više zaslužili LŠ.Okrećemo se meču sa Parmom,želimo sva tri boda i ako bude volje i truda na terenu osvojićemo sva tri."


Eder:
"Ja sam pre svega zadovoljan učinjenim,iako nisam mnogo učestvovao u utakmicama.Trenutno nisam u formi i ne dobijam šansu.Ušao sam par puta sa klupe dao 2 gola ali i sam mislim da još nisam za prvu postavu.Konkurencija na mojoj poziciji je jako velika i moram se boriti da bih izbotio mesto u prvih 11.Do kraja sezone ne očekujem preveliku šansu,ali od sledeće sam siguran da ću se dokazati i igrati startnu postavu.Obećavam da kada god dobijem šansu da ću davati sve od sebe."
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Josić is back-FC KOLN
« Odgovor #39 poslato: 26. januar 2015, 20:31:43 »
Sampdoria lako sa Parmom!

Sampdoria je ugostila ekipu Parme i lako savladala sa 3:1.Marković je bio dvostruki strelac,za Sampdoriju gol je postigao i Eto'o,a za parmu strelac je bio Befodil u šestom minutu meča.Sampdoria je svojom 11 pobedom u sezoni prestigla Inter na drugom mestu.

Postave:


Galerija:
Spoiler







Josić:
"Odigrali smo ovu utakmicu na očekivanom nivou.Rekao sam igračima da se ne zamarju mnogo zbog derbija koji sledi.Čujem da smo prestigli Inter na tabeli i to me još više raduje.Kada sam došao nisam ni sanjao da ćemo biti u TOP3,da mi je to neko rekao,rekao bih mu da je budala.Okrećemo se sada derbiju protiv Đenove,očekujem odličnu atmosferu na tribinama i pozivam navijače da   dođu u što većem broju i da fer i koreknto navijaju i uveličaju ovaj događaj."
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Josić is back-FC KOLN
« Odgovor #40 poslato: 26. januar 2015, 22:23:22 »
Derbi pripao Đenovi !!!



U derbiju Đenove pobedila je Đenova :D . Gol Matria u 16 minutu bio je presudan u ovom meču.Igrači Sampdorije izgledali su jako loše na terenu,stvarali su mnogo šansi ali sve ej to branio odlični golman Đenove Perin.



Sastavi:


Tabela:


Galerija:
Spoiler






Josić:
"Ne znam šta da kažem.Od prilike to je ono što sam pričao,ono da će doći do zamora.Ali nisam očekivao da će to biti baš u derbiju.Ne mogu da verujem da pobedimo mnogo bolje ekipe a neke slabije ne možemo.Videli ste da sam izveo Eto-a već na poluvremenu,jako loše je igrao tj. bio je umoran.Stvarali smo mnogo šansi jer se Đenova posle gola zatvorila,ali tu je bio odlični golman Perin,šta je sve skinuo to je neverovatno.Šta da kažem,ništa.Sada sledi prelazni rok u kom mi nećemo učestvovati što se tiče kupovine,prodaje će biti.Mada možda i kupimo nekoga,ako ne to onda ću sigurno prekomandovati nekoga iz omladinskog pogona."


Gian Piero Gasperini:
"Eto,dobili smo derbi.Cele sezone smo radili za ovo.Sampdoria je ove sezone odlična,motivisao sam momke i uspeo,pobedili smo ih.Posle gola smo se zatvorili i uspeli da se odbranimo do kraja meča,to nam je i bio cilj.Još uvek smo deveti,još uvek daleko  od Evrope ali mi se ne predajemo,jurićemo Evropu dokle god bude šanse zat to."


Perin:
"Ovo mi je utakmica karijere.I zbog mojih odbranai zbog pobede u derbiju.Jako sam srećan zbog pobede.Imao sam jako težak zadatak jer smo se posle gola zatvorili.Želim da čestitam Sampdoriji na fer igri,i želim im svu sreću u nastavku,a mi ćemo da se borimo za Evropu"


Okaka:
"Ja sam dobio šansu od početka drugog poluvremena.Nisam se baš dobro  pokazao.Imao sam mnogo šansi koje sam morao da iskoristim,žao mi je mnogo,nisam navikao da ne postignem gol iz onako lakih situacija.Šta da se radi."
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Josić is back-FC KOLN
« Odgovor #41 poslato: 26. januar 2015, 22:45:46 »
Prva slika je baš moćna. :ave: A preko kog programa si ubacio facu od trenera na sliku?  :D
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Josić is back-FC KOLN
« Odgovor #42 poslato: 27. januar 2015, 08:53:22 »
Citat: Ivan94;1343646
Prva slika je baš moćna. :ave: A preko kog programa si ubacio facu od trenera na sliku?  :D

Hvala :D

Uradio mi burazer u photoshopu :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: Josić is back-FC KOLN
« Odgovor #43 poslato: 27. januar 2015, 23:44:40 »
Imaš PM :)
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Josić is back-FC KOLN
« Odgovor #44 poslato: 28. januar 2015, 19:25:05 »
Serie A: Juve gazi ka tituli,Sampdoria odoleva protivnicima!



Ljudi moji koja je ludost bio meč protiv Juvea.Gubio sam do 88 2:0 i onda u 88 Skrtel glavom i golčina Eto-a sa oko 25 metara u 92,šteta što nisam snimio :D

Tabela:


Gol Etoa protiv Vicenze:


Josić:
"Zadovoljan sam sa svakim mečom sem onim sa Vicenzom,u prvom delu smo ih dobili 6:0 a sada 1:1,ali dobro brzo smo se vratili u ritam i eto.Drugi smo ali izgubljenim mečom možemo da padnemo na šesto mesto,a to su kvalifikacije za LE.Mada mislim da toga neće biti.Ako ostanemo drugi do pet kola pred kraj i ako Juve bude imao 5-6 bodova više od nas onda ćemo napasti titulu,ali ipak ne verujem da juve može da ispusti trenutnu prednost.Sledi meč sa Torinom kod kuće pa onda kup sa Laziom.Daćemo sve od sebe,kombinovaću tim u ova dva meča i mislim da ćemo ostvariti dve pobede."
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94, uploader