Autor Tema: Zapadna Srbija dobija jos jednu svoju legendu?  (Pročitano 2865 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Barat97

  • Regular
  • **
  • Poruke: 59
    • Pogledaj profil
Zapadna Srbija dobija jos jednu svoju legendu?
« poslato: 12. januar 2015, 16:26:13 »
ROSONERI BEZ TRENERA!
Kako navodi La Gazzetta dello Sport Rosoneri su u jutarnjim casovima otpustili dosadasnjeg trenera Inzagija. Navodno, Inzagi se nije pojavio u trening centru AC MILANA u dogovoreno vreme treninga.
Sve ovo je potvrdio i prvi covek kluba Berlusconi, koji takodje dodaja: "Na popodnevnom treningu ce igracima biti predstavljen novi trener, rec je o mladom i perspektivnom strategu."
Na pitanje novinara ko je to, odgovorio je jasno:" Nemam razloga nista da krijem, to je Baratovic, trener omladinskog tima, on ce izvrsiti ponovnu prozivku igraca pred popodnevni trening. On je covek kojem verujem, dokazao je to i u omladinskom timu, od njega ce poceti petogodisnji plan naseg kluba u kojem je cilj vracanje na stare staze uspeha."
Spekulise se da ce se na Baratovicevoj listi igraca naci Jojic (pozajmljeni igrac Borusije) kao i Eliseu koji trebao da prstigne vec u ponedeljak nakon utakmice sa Cesenom!
Prvi covek Milana kaze da je status Eliseua koji jos nije potpisao jednogodisnju pozajmicu otvoren, a za Jojica dodaje da bi po njegovim informacijama trebao da se nadje u startnoj postavi u nedelju.
Berlusconi:" Status Eliseua je jos otvoren, Inzagi ga je zeleo u svom timu, ali ne znamo da li je to slucaj i kod Baratovica. Dogovor sa Benficom i samim igracem je postignut, on ce pristici u ponedeljak svakako. Ukoliko Baratovic ne prihvati dovodjenje Eliseua, on ce nazalost morati da se vrati u Portugal, a mi cemo snositi sve troskove."
Na pitanje novinara kakav status ima Jojic koji je vec potpisao za Rosonere do kraja godine sa opcijom kupovine "Jojic? Jojic ostaje sigurno, po ne zvanicnim informacijama on bi trebao poceti nedeljni mec protiv Cesene.", izjavio je Berlusconi.
On je zavrsio intervju sa recima:" POZELIMO SRECU NOVOM TRENERU!"
U saopstenju ovog Italijanskog sportskog lista Baratovic ce za fudbalsku javnost prvi put govoriti na koferenciji za stampu nakon utakmice sa Cesenom.
 

Barat97

  • Regular
  • **
  • Poruke: 59
    • Pogledaj profil
Re: Zapadna Srbija dobija jos jednu svoju legendu?
« Odgovor #1 poslato: 12. januar 2015, 17:06:28 »
SAMPIONSTI START!
[ATTACH=CONFIG]24872[/ATTACH]
Baratovic se u najbolje svetlu predstavio Italiji i navijacima. On je u prvoj utakmici na klupi Rosonera startovao pobedom 2:0 nad Cesenom.
[ATTACH=CONFIG]24873[/ATTACH]
Strelci za Rosonere su bili El Saravi 59' i Niang 72', nas Milos Jojic je na terenu proveo nesto vise od 20 min kao i Tores, a Muntari je zamenio Ginkelna u 81'. Ekipa naseg stratega je uputila deset udaraca ka golu protivni, od koja su dva zavrsila u mrezi, a cak devet u okvir gola. Odlicna kontrola igre, fizicka nadmocnost, kao i organizovana obrana je dovela Milan do pobede.
Baratovic je po obecanju predstavljen javnosti, a u nastavku procitajte sta je izjavio.
" Odlicna pobeda i za mene savrsen pocetak, na terenu smo izgledali bas kako treba bez ijedne rupe na srediti terena ili u odbrani. Ponosan sam na ove igrace sto su mi uvelicali dolazak.", izjavio je Baratovic.
Oko pitaja sa Eliseua sve je bilo jasno, on je od danas novi igrac Milana.
" Eliseu? Ne znam otkud vam to, kao ni ostalim mediima da ja ne zelim Eliseua. On nam je potreban igrac, smatram da Bonaventura nije igrac koji moze da iznese sam sezonu, a i on nije klasicno levo krilo.", jasno je rekao on.
Berlusconi je najavio neki petogodisnji plan, da li je to istina, da li on postoji?
"Da. Postoji, ja mogu pricati samo o igrackom kadru. Cilj nam je da stvorimo mlad tim koji ce moci da se nosi sa bilo kojim evropskim timovima, bez straha. Nadam se da nam za to nece trebati pet godine, nasi ciljevi su i za ovu sezonu veoma visoki, tako da pricekajmo do kraja sezone pa cemo sabirati utiske.", porucio je Baratovic.
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Zapadna Srbija dobija jos jednu svoju legendu?
« Odgovor #2 poslato: 12. januar 2015, 18:59:26 »
Lepo pises.Nastavi samo tako.Srecno..
Sredi slike malo,evo da ti pomognem,upload sliku preko nekog od sajtova,najbolje dodaj.rs,zatim kopiraj link slike ovako ...

Srecno dalje.

FORZA VIOLA! :ahah:
 

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: Zapadna Srbija dobija jos jednu svoju legendu?
« Odgovor #3 poslato: 12. januar 2015, 19:36:21 »
Srećno :ziveli:
 

Barat97

  • Regular
  • **
  • Poruke: 59
    • Pogledaj profil
Re: Zapadna Srbija dobija jos jednu svoju legendu?
« Odgovor #4 poslato: 12. januar 2015, 21:03:20 »
EMPOLI I VRH TABELE KAO UVERTILA PRED ESTORIL I LIGU EVROPE!
Napoli je slavio nad ekipom Empolia na svom San Siru rezultatom 2:1 golovima El Saravija i Meneza. Najpre su Rosoneri poveli, a zatim je u 64' Makarone vratio nadu navijacima Empolija, a Menezu je bilo potrebno nesto vise od 3 minuta da stavi tacku na mec i postavi krajnji rezultat.

Ovom pobedom Rosoneri su izbili na vrh tablice Serie A sa 7 sakupljenih bodova iz tri odigrana kola, a njih u stopu prate Atalanta, Udineze i Napoli sa po sedem osvojenih bodova. Ovo za Milan predstavlja uvertiru pred vaznu utakmicu na startu Lige Evrope protiv Estorila. Oni ce se takodje takmici u grupi sa AZ-om i Bate Borisovim, koji se sastaju u cetvrtak od 19h, utakmica Estoril-Milan pocinje isti dan samo od 21h.

"Veliki pocetak za mene i ekipu, samo sto sam stigao, a vec sam se radovao dva puta. Upisali smo dve pobede, dobro delujemo po svim stranama i svim segmentima igre. Dosta nam je znacio i tek pridosli Elizu, iako se jos uvek uigrava kao i Jojic.", zakljucio je Baratovic.
Na pitanje kako je bilo sedeti na klupi kada je Empoli dao gol, odgovorio je:" Uh, nesto veoma traumaticno, pogotovu kada ste pod pritiskom javnosti kakva vlada u Italiji vezana za Milan. Bilo je tesko, ali radost posle gola Meneza je sve promenila."
Novinari su konstatovali kako je Estoril tezak protivnik za Rosonere, posto se zna kakav fudbal vole da igraju u Portugalu na sta je Baratovic odgovorio:
"Sami ste sve vec konstatovali, kao da ste vi skautirali naseg protivnika, a ne mi. Uz duzno postovalje vam moram reci da se ne slazem sa vama, Estoril je moze se reci ausajder u nasoj grupi. Znamo da se moramo boriti veoma mnogo, ali pobeda i tri boda nece izostati ni ovoga puta.", ljutito je rekao i dodao:"Molim novinare da ne vrse pritisak na nas kao strucni stab, a ni na igrace ako nam vec zelite sto bolje rezultate u evropi. Znam da vecina prizeljkuje da Juventus uzme Skudeto i ove godine, ali ne morate zbog toga da potcenjujete ni nas ,a ni ostale klubove. Toliko od mene za danas."

Posle ovakve konferencije za stampu misljenja oko Baratovica u Italiji su podeljena, a Berluskoni nije hteo nista da komentarise samo je saopstio da je uz svoj strucni stab i igrace.
 

Barat97

  • Regular
  • **
  • Poruke: 59
    • Pogledaj profil
Re: Zapadna Srbija dobija jos jednu svoju legendu?
« Odgovor #5 poslato: 12. januar 2015, 21:04:41 »
Hvala na lepim zeljama, nadam se uspesnjoj karijeri :)
 

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Re: Zapadna Srbija dobija jos jednu svoju legendu?
« Odgovor #6 poslato: 13. januar 2015, 11:41:45 »
Koja tezina i koliko minuta?
 

Barat97

  • Regular
  • **
  • Poruke: 59
    • Pogledaj profil
Re: Zapadna Srbija dobija jos jednu svoju legendu?
« Odgovor #7 poslato: 13. januar 2015, 11:51:44 »
Tezina je super star, a vreme je 10min :D
 

Barat97

  • Regular
  • **
  • Poruke: 59
    • Pogledaj profil
Re: Zapadna Srbija dobija jos jednu svoju legendu?
« Odgovor #8 poslato: 13. januar 2015, 12:22:04 »
ESTORIL PAO U 87. MINUTU!
Tvrda borba vodila se na terenu u Portugalu, Estoril nije uputio ni jedan udarac ka golu, dok su Rosoneri svega dva. Naime tek u 87' meca Eliseu je postigao vodeci i pobedonosni pogodak za svoju ekipu.

Mozda bi ova igra trebala da plasi sefa strucnog staba crveno-crnih, a mozda je samo bio i los dan? Po svemu sudeci, izgleda da su novinari imali pravo kada su rekli da ce Rosonerima biti tesko u portugalu.
Baratoviceva ekipa najpre gostuje Djenovi, a potom ime u Torino na megdan proslogodisnjem osvajacu skudeta Juventusu.

"Teska utakmica, protivnik se zatvorio i igrao bunker. Mi smo kruzili, kruzili, kruzili, ali svaka lopta koja bi bila ubacena u protivnicki kazneni prostor ne bi imala izgleda da stigne do nasih napadaca. Srecni smo zbog pobede i prva tri boda u evropskim takmicenjima.", izjavio je Baratovic posle meca.
Na pitanje sta se ocekuje u Djenovi i Torinu odgovorio je:
"Ne znam zaista, nista ne mogu prognozirati. Djenova, kao Djenova je veoma tesko gostovanje svim ekipama tako i nama. Tek juce(petak) smo stigli u Italiju, a vec danas u popodnevnim casovima moramo u Djenovu, ekipa je umorna i jedino je sigurno da necemo poceti u najboljem sastavu, ipak nam posle te utakmice dolazi veliki Juve.", zakljucio je on.
 

Barat97

  • Regular
  • **
  • Poruke: 59
    • Pogledaj profil
Re: Zapadna Srbija dobija jos jednu svoju legendu?
« Odgovor #9 poslato: 13. januar 2015, 19:51:25 »
VELIKI ULOV U TORINU I POVRATAK NA VRH TABELE!!!
Rosoneri ponovo iznenadjuju, do skoro tim kojem se pripisivala velika crna rupa bez dna, tim za koji se mislilo da nikada vise nece biti ono sto je bio, pobedio je nemocni Juve u centru Torina.I ako to rezultat ne pokazuje, svega siromasni minimalac u korist crveno-crnih, statistika kaze sasvim nesto drugo.Milan je dominirao tokom cele utakmice na sredini terena, a napadaci Juvea su bili izolovani skroz.
Ova pobeda donosi nam i novog-starog lidera tabele, Rosoneri su se vratili, posto su posle remija sa Djenovom u prethodnom kolu spali sa te pozicije.
"Presrecan sam zbog pobede i nova tri boda, prvo mesto na tabeli mi ne laska iskreno. Sezona je duga i mukotrpna, ima tu jos dosta borbe. Ova pobeda nam je pokazala da mozemo biti i najbolji ako zatreba, a sve to posle blede partije u Djenovi.", zakljucio je Baratovic.
Inace, Rosoneri su remizirali sa ekipom Djenove i to u 83' utakmice golom Toresa koji je sam istracao kontru. Pobedu u duelu sa Juventusom doneo je De Jong glavom posle centarsuta El Saravija.

 

Barat97

  • Regular
  • **
  • Poruke: 59
    • Pogledaj profil
Re: Zapadna Srbija dobija jos jednu svoju legendu?
« Odgovor #10 poslato: 14. januar 2015, 18:15:43 »
KROZ IGLENE USI DO POBEDE I NOVA TRI BODA!
Posle razocaravajuce partije protiv verone u Seriji A, Rosoneri su odigrali jos jedan tvrd mec protiv AZ-a u Ligi Sampiona, ovoga puta su slavili,a Eliseu je bio covek odluke.
On je postigao pobedosni pogodak za svoju ekipu u 72' utakmice posle solo prodora po levoj strani.



"Pravili smo velike greske i doveli smo u pitanje pobedu i tri boda, ali na kraju sve u svemu je dobro ispalo.", izjavio je Baratovic.
Kakvi su dalji planovi tima, sta vam predstoji u narednom periodu? - pitanje novinara.
" uh, o tome bih mogao pricati dovoljno dugo da svi zaspite. No, ocekuje nas kup Italiji protiv Spezia Calcio, tim iz Serije B. Kako nam kup nije prioritet ove sezone taj dvomec odigracemo i bez par kljucnih igraca, ali i pored toga ocekujem da cemo proci. Na tim igracima je da se dokazu, pa posle toga mozda i zaigraju u prvoj ekipi.", zakljucio je on.
 

Barat97

  • Regular
  • **
  • Poruke: 59
    • Pogledaj profil
Re: Zapadna Srbija dobija jos jednu svoju legendu?
« Odgovor #11 poslato: 16. januar 2015, 14:48:46 »
MRSAVI ROSONERI U KUPU
Milan se u kupu Italije sastao sam Spezia Calcio, drugoligasem ali je vrlo mrsava odigrao ovaj dvomec svega u ukupnom rezultatu 2:2. Plasman u drugu fazu su obezbedili zbog dva gola u gostima, kada su pobedili 2:1, a na San Siru u revans utakmici su izgubili minimalcem. Rosonerima nije igralo par kljucnih igraca, ali su ovo bile dve razocaravajuce partije, pogotovu posle pobede nad Juveom od pre dva vikenda.


" Razocaravajuca igra naseg tima, sve u svemu katastrofalno. Neki su pokazali da im mesto nije u timu, tako da ce biti poslati na pozajmice ili ce se naci na transfer listi. Nisu nam potrebni igraci koji ce ovakve utakmice smatrati neozbiljnim, kao da im je ispod casti da igraju, a znaju da dodju i da se zale sto ne igraju Ligu Evrope. Takvima nema mesta na San Siru i pred navijacima!", ljutito je rekao Baratovic.
 

Muhicz

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 139
    • Pogledaj profil
Re: Zapadna Srbija dobija jos jednu svoju legendu?
« Odgovor #12 poslato: 16. januar 2015, 15:03:12 »
Samo deri!:gguns:
 

Barat97

  • Regular
  • **
  • Poruke: 59
    • Pogledaj profil
Re: Zapadna Srbija dobija jos jednu svoju legendu?
« Odgovor #13 poslato: 19. januar 2015, 11:26:11 »
Izvinjavam se sto nisam bio aktivan, imao sam nekih problema sa kompom, popodne nastavak price. :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac