Autor Tema: PES-Serbia Grand Tour 2015 - Info & Predlozi  (Pročitano 23565 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: PES-Serbia Grand Tour 2015 - Info & Predlozi
« Odgovor #45 poslato: 16. decembar 2014, 13:40:32 »
Pazarci s Pazarcima je proverena varijanta, mozda i neki drugi.

Bilo bi dobro da izazivanje bude raznovrsno, da ne postoji mogucnost uvek istog neko da izaziva. Neka postoji ogranicenje (od 1 ili 2 termina, meseca) da ne moze da izazove onog kojeg je vec izazvao. I kao sto vec rekoh, a rece i Vojo, odbijanje izazova malo da se poboljsa.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

TONI 4 BLACE

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 734
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia Grand Tour 2015 - Info & Predlozi
« Odgovor #46 poslato: 16. decembar 2014, 13:57:44 »
Samo da razjasnimo, ovi bodovi za ovaj Grand Tour se neće računati prilikom razvrstavanja za draft za sledeći PES?
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia Grand Tour 2015 - Info & Predlozi
« Odgovor #47 poslato: 16. decembar 2014, 14:22:21 »
Ono sto morate unapred da shvatite jeste da taj sistem mora da se usavrsava iz dana u dan. Jer ne mozete sve situacije da predvidite unapred. Vazno je samo da se rupe u pravilniku popunjavaju odmah i sprecavaju malverzacije.

Namestanje meceva, nesto sto moze da se ocekuje. Zanimljivo mi je da se Hadis odmah prvi javio :D . Neko ce da pusti drugog da pobedi, da ne kazem dobro poznati sistem 3 za 3. Trgovace se sa bodovima izmedju liga. Dam ti bodove na turniru, za tri boda u menadzeru i sl. Pobedices me na turniru, ja te pustim u ligi.

Kada je rec o odbijanju izazova, oduzimanje bodova je najlakse. Oduzme se x2 bodova koliko mu sleduje sa porazom. Mislim da se tada nikom ne ispalti da odbije izazov.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darko_pfc, Hadis Zekic

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia Grand Tour 2015 - Info & Predlozi
« Odgovor #48 poslato: 16. decembar 2014, 14:37:36 »
Citat: TONI 4 BLACE;1333785
Samo da razjasnimo, ovi bodovi za ovaj Grand Tour se neće računati prilikom razvrstavanja za draft za sledeći PES?
Neće, to jedna potpuno odvojena rang lista.


Što se izazova tiče, radi se na izmenama, možda već danas u toku dana prezentujemo nova pravila izazova.
Slažem se da se treba iz dana u dan to usavršavati, krpiti rupe, i sve ostalo. Nemoguće je pre takmičenja napraviti pravilnik i ceo sistem koji će do kraja funkionisati bez izmena. Zato je ovo izuzetno zahtevan projekat u organizacijskom smislu. Takodje okupićemo i jedan tim ljudi koji ima iskustva sa organizacijom takmičenja i koji je sposoban da rupe u pravilniku nadje pre samih takmičara, kako bismo eventualne probleme sveli na minimum.
:slap:
 

fakizmaj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 182
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia Grand Tour 2015 - Info & Predlozi
« Odgovor #49 poslato: 3. januar 2015, 19:07:13 »
Citat: Konfucije;1332840
drugi izazov i ima mogućnost birati samo bolje rangirane : )
Za prvi nisam siguran, šta da rade prvih 5 plasiranih igrača?


e a kako ja da se prijavim na te online turnire relativno skoro sam pazario igru tako da ne znam aj pomagaj.