Autor Tema: Džojpedi  (Pročitano 33454 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Re: Džojpedi
« Odgovor #30 poslato: 9. decembar 2014, 22:47:40 »
Ja imam PS2 Dualshock i radi mi preko adaptera bez problema. ...nema laga....i mislim da je to najkvalitetniji gamepad i najdugotrajniji. Na ebayu se mogu naci za 20ak €
F310 sam i ja uzeo pa se pokajao...jedina losa stvar mi je onaj glupavi analogni L2 i R2...da toga nema bio bi idealan.
« Poslednja izmena: 9. decembar 2014, 22:49:50 od strane uploader »
 

max

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 291
    • Pogledaj profil
Re: Džojpedi
« Odgovor #31 poslato: 9. decembar 2014, 22:52:51 »
Ja sam se navikao na Sonijev oblik, i sada mi je sve drugo *****e. Kontam i ja da uzmem PS2, i to je to. Samo se plasim da ne radi dobro zbog adaptera, a ne direktne konekcije.. Al ako kazes da valja, ondak..
 

Maksa992

  • Regular
  • **
  • Poruke: 77
    • Pogledaj profil
Re: Džojpedi
« Odgovor #32 poslato: 9. decembar 2014, 23:22:54 »
Ljudi ima li neko neko iskustvo sa ovim gamepad-om Gembird JPD-ST04W ne mora licno od ortaka ili sl. Radi na PC-PS2-PS3 plus wireless to znam, mislim da nije skup za te pare ?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Macan

Real_Madrid_Forever

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Re: Džojpedi
« Odgovor #33 poslato: 13. decembar 2014, 16:48:52 »
Ja koristim SpeedLink Joypade vec 3 godine i mislim da ako vec mozes uzmi ili speedlink ili xbox.
 

Macan

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1553
    • Pogledaj profil
Re: Džojpedi
« Odgovor #34 poslato: 14. decembar 2014, 18:00:17 »
Citat: max_serbia;1331892
Ja sam se navikao na Sonijev oblik, i sada mi je sve drugo *****e. Kontam i ja da uzmem PS2, i to je to. Samo se plasim da ne radi dobro zbog adaptera, a ne direktne konekcije.. Al ako kazes da valja, ondak..
Ja sam imao 3 nova PS2 dzoja i sva 3 su mi se pokvarila. Ne bih ti preporucio da uzimas to. Trenutno imam F710 i mogu ti reci da je odlican samo sto nije isti krstic kao i na sonijevim dzojevima :)
 

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: Džojpedi
« Odgovor #35 poslato: 14. decembar 2014, 18:57:39 »
Ja sam isto imao nekoliko tih sonijevih i svi su se relativno brzo kvarili i ne bih ti preporucio da to uzimas... kad sam se iznervirao zbog kupovine na svakih 2 meseca, uzeo sam F310 i jeste mi u pocetku malo bilo cudno jer se razlikuje od sonijevih, pogotovo po obliku i kako staje u ruku, ali sam se brzo privikao, odlican je dzojstik, a evo vec skoro godinu dana nisam imao nikakav problem niti se naslucuje neki ;) ...
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 

Bejn 93

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2596
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/branko.b.jovanovic?ref=tn_tnmn
Re: Džojpedi
« Odgovor #36 poslato: 14. decembar 2014, 22:29:10 »
Postoji li opcija da namestim izvodjenje faulova/kornera na strelice, jer nemam dzojistik sa analogom?
I svi će uvek čuti...
 

kajafa

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 148
    • Pogledaj profil
Re: Džojpedi
« Odgovor #37 poslato: 19. decembar 2014, 19:48:52 »
@ Maksa
Gde ima Gembrid da se uzme i jesi li ga video u kutiji ili si mogao da ga uzmes u ruku?
 

Maksa992

  • Regular
  • **
  • Poruke: 77
    • Pogledaj profil
Re: Džojpedi
« Odgovor #38 poslato: 5. januar 2015, 20:35:53 »
Ma nisam ima u klik klak tu je najjeftiniji ali nisam ni video izgled ni probao osecaj na ruku samo na slici :( zato i pitam
 

froginho

  • Chamaeleo Calyptratus
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1399
    • Pogledaj profil
Re: Džojpedi
« Odgovor #39 poslato: 6. januar 2015, 12:38:03 »
Po meni je najbolji gamepad onaj PS3 sixaxis gamepad za PS3 konzole, spojim ga bezicno preko bluetootha na PC i milina,
samo mora biti orginal Sony-ev jel ove kopije (bar ova koju ja imam) ne rade bezicno, ali zicno da, obadva.
A dok se PS3 gamepad puni, spojim preko konvertera PS2 gamepad i samaram.


@max_serbia, radi bez problema PS3 gamepad na PC-u, ja igram skoro 3 godine sa njim i prezadovoljan sam.
« Poslednja izmena: 6. januar 2015, 12:40:28 od strane froginho »
 

salto_mortale

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
Re: Džojpedi
« Odgovor #40 poslato: 15. januar 2015, 13:47:32 »
Je li nezgodno privikavanje na XBOX 360 kontroler nakon duge navike na dualshock 2 i ima li razlike u analognoj preciznosti zbog polozaja pecurke? Igram full manual. Kakva su iskustva ljudi koji su igrali na oba dzojpeda?

Poslednjih par meseci su mi riknula dva dualshoka koja sam uzimao preko KP i ne zelim vise da kuckam po 2.000 sa postarinom za par meseci igranja na polovnjacima, nego da uzmem XBOX dzoj, s tim da razmisljam i o Logitechu zbog istog rasporeda pecurki kao i na Sony-u.
« Poslednja izmena: 15. januar 2015, 13:55:36 od strane salto_mortale »
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: Džojpedi
« Odgovor #41 poslato: 15. januar 2015, 14:22:55 »
Čak je neuporedivo bolji od PS džojpeda, to ćeš da vidiš još kad prvi put budeš morao da koristiš analog.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: salto_mortale, gustavo_fring

VajgadonnaDalabonna

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Re: Džojpedi
« Odgovor #42 poslato: 15. januar 2015, 14:34:21 »
DS4 Joypad! najbolje od najboljih! ako si navikao na playstation joyped ovo je logican izbor! istih para kao xbox ali bolji :)
svaka preporuka!
 

gustavo_fring

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1123
    • Pogledaj profil
Re: Džojpedi
« Odgovor #43 poslato: 15. januar 2015, 14:40:07 »
Citat: gustavo_fring;1326441
Hvala puno svima, pogotovo Aci, narucio sam preko tog lika zicani kontroler pa vam javljam kako me sluzi kad stigne.


Totalno sam zaboravio da napišem utiske o džoju, pa evo da napišem. Pre ovog džoja sam imao dualshock 2 i tada u tom trenutku sam bio prezadovoljan tim džojem i mislio sam da nema bolji. O kako sam pogrešio, xboxov džoj je najbolji među najboljima! Nikakav problem mi nije predstavljalo privikavanje na analog koji se nalazi levo a strelice dole, čak mi je to i bio nekako prirodniji položaj. Preciznost je perfektna, prave se tako neki sitni fini pokreti koje čovek nije mogao ni da pomisli da napravi na ds 2. Tako da eto od mene sve preporuke, ovaj lik što prodaje je ok, sem što su ove kurirske službe krš pa zato preporučujem svima da uzimaju preko pošte iako je malo skuplja.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darko_pfc, salto_mortale

VajgadonnaDalabonna

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Re: Džojpedi
« Odgovor #44 poslato: 15. januar 2015, 14:46:18 »
Citat: gustavo_fring;1340709
Totalno sam zaboravio da napišem utiske o džoju, pa evo da napišem. Pre ovog džoja sam imao dualshock 2 i tada u tom trenutku sam bio prezadovoljan tim džojem i mislio sam da nema bolji. O kako sam pogrešio, xboxov džoj je najbolji među najboljima! Nikakav problem mi nije predstavljalo privikavanje na analog koji se nalazi levo a strelice dole, čak mi je to i bio nekako prirodniji položaj. Preciznost je perfektna, prave se tako neki sitni fini pokreti koje čovek nije mogao ni da pomisli da napravi na ds 2. Tako da eto od mene sve preporuke, ovaj lik što prodaje je ok, sem što su ove kurirske službe krš pa zato preporučujem svima da uzimaju preko pošte iako je malo skuplja.

slazem se gustavo :) kad uporedjujes ps2 i x-box joy :)
ali DS4(ps4) joypad i x-box vec druga prica :)
alli rekao bih da je to ipak individualna stvar :)