Autor Tema: Džojpedi  (Pročitano 33448 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

gustavo_fring

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1123
    • Pogledaj profil
Džojpedi
« poslato: 23. novembar 2014, 23:16:19 »
Izvinjavam se što sam verovatno pogrešio temu, ali nisam znao gde drugde. Vidim da se, posebno u ovom pesu, zahteva posebna preciznost džojstika. Ja to nažalost nemam, imao sam original dualshock 2 koji sam naravno slomio u toku prošlog pesa, i sada sam ostao na dve falš dualšok dvojke koje su bože me sačuvaj. E zato ja postavljam pitanje za sve vas zaljubljenike u PES, koje biste mi gamepade preporučili, ne pitam za cenu, bitno je samo da ima ovde u prodavnicama da se kupi i da je dobar. Ne bi škodilo ako čujem nekoliko različitih mišljenja, hvala unapred!
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Najbolji gamepad za PES 15?
« Odgovor #1 poslato: 23. novembar 2014, 23:17:53 »
Ja imam dualshock 2 i ne bi ti ga preporučio ponovo baš zbog preciznosti analoga.
Mene interesuje kakav je Xbox360 što se toga tiče, pa ako neko može da ostavi svoja iskustva.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: Najbolji gamepad za PES 15?
« Odgovor #2 poslato: 23. novembar 2014, 23:33:41 »
Ja cepam već 3 godine samo sa džojpedima koji su replike XBOX, trenutno imam Logitech Chillstream, mnogo mi je lakše da igram na njemu nego na PS2 džojpedu.



Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

gustavo_fring

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1123
    • Pogledaj profil
Re: Najbolji gamepad za PES 15?
« Odgovor #3 poslato: 23. novembar 2014, 23:38:15 »
Citat: Darcoolio;1326293
Ja cepam već 3 godine samo sa džojpedima koji su replike XBOX, trenutno imam Logitech Chillstream, mnogo mi je lakše da igram na njemu nego na PS2 džojpedu.


Kakav je, analozi mekani, nisu kruti, precizni? Dugmici isto, ne moraju da se stiskaju iz sve snage, nego lepi, mekani? Koja je cena, gde ima da se uzme? Ima li uopste original XBOX 360 dzojstik da se kupi?
« Poslednja izmena: 23. novembar 2014, 23:43:35 od strane gustavo_fring »
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: Džojpedi
« Odgovor #4 poslato: 23. novembar 2014, 23:49:51 »
Apsolutno mu ništa ne fali, čak ima i kuler da hladi dlanove :)

Moraćeš malo da potražiš na kupujem prodajem i sličnim sajtovima, malo se teže nalazi u prodavnicama.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

gustavo_fring

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1123
    • Pogledaj profil
Re: Džojpedi
« Odgovor #5 poslato: 23. novembar 2014, 23:59:43 »
Prosla dva dualshocka sam kupovao preko tih sumnjivih sajtova i nisam bas najbolje prosao tako da trazim neki dzojstik koji lepo mogu da kupim u radnji i dobijem nov neotpakovan. Da li u nekoj radnji u Beogradu ima nesto slicno ovome?
« Poslednja izmena: 24. novembar 2014, 00:02:59 od strane gustavo_fring »
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: Džojpedi
« Odgovor #6 poslato: 24. novembar 2014, 00:26:10 »
poslednji put sam video letos u Tempu :D , predlažem ti da malo izguglaš, obzirom da se ne proizvodi više čini mi se.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

nemanjasim

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: Džojpedi
« Odgovor #7 poslato: 24. novembar 2014, 00:41:05 »
ja bih ti preporucio logitec f710 malo je skuplji ili logitec f510 koji je takodje odlican on je duplo jeftiniji ali za razliku od prvog nije wirless , imam oba dugo vremena igram pes na njima ja bolje i preciznije za PC nisam video,
a probao sam maltene sve koji imaju kod nas, imas ih u svim radnjama tog tipa
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Macan

Aca M.

  • Regular
  • **
  • Poruke: 57
    • Pogledaj profil
Re: Najbolji gamepad za PES 15?
« Odgovor #8 poslato: 24. novembar 2014, 00:48:20 »
Citat: gustavo_fring;1326298
Kakav je, analozi mekani, nisu kruti, precizni? Dugmici isto, ne moraju da se stiskaju iz sve snage, nego lepi, mekani? Koja je cena, gde ima da se uzme? Ima li uopste original XBOX 360 dzojstik da se kupi?

Evo ti druze link http://www.kupujemprodajem.com/Xbox360-Originalni-Kontroleri-i-Oprema-1821502-oglas.htm?filter_id=15972
Ja sam kod njega uzeo i xbox 360 controller i dfgt volan, sve je fulu, nemoj nista da se brines..controller sam dobio u kutiji sa sve instalacionim cd'om koji naravno neces koristiti nego ces skinuti drivere sa http://www.microsoft.com/hardware/en-us/d/xbox-360-controller-for-windows Win 7 drivers su takodje i za 8 i 8.1, ja imam 8.1 64bit i sve sljaka u fulu. Controller je vrhunski..dual shock 2 sam zamenio sa ovim i razlika je velika, bar meni..definitivno neces pogresiti..

Ovaj lik ima ogromnu ponudu, mozes da uzmes crni wired ili wireless, najnovije modele..
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, Admiral_Kolchak, gustavo_fring, pecanac82

Admiral_Kolchak

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 904
    • Pogledaj profil
Re: Džojpedi
« Odgovor #9 poslato: 24. novembar 2014, 01:53:34 »
Od istog prodavca sam uzeo XBOX wired joypad, savrsen je za sportske simulacije. Logitech Chillstream je, po meni, mozda najbolji joypad, ali se tesko nalazi.
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: Džojpedi
« Odgovor #10 poslato: 24. novembar 2014, 02:20:03 »
I ja preporucujem Xbox-ov. Veoma je precizan i kvalitetan. Ja sam se brzo navikao na poziciju levog analoga... mozda zato sto nisam mnogo ni igrao na dzojpedu ranije.
Sad mi je nakon dugog koriscenja pre par dana okrnjen deo leve kapice. Ne smeta mi u igranju, ali valjalo bi da uzmem novu.

Sto se tice Chillstream-a evo par review-a i ovde. http://www.itsvet.com/proizvod/logitech-chillstream-963435-0914-pc,-mac/comp_comp_gamepad/31/83
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

gustavo_fring

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1123
    • Pogledaj profil
Re: Džojpedi
« Odgovor #11 poslato: 24. novembar 2014, 14:19:16 »
Hvala puno svima, pogotovo Aci, narucio sam preko tog lika zicani kontroler pa vam javljam kako me sluzi kad stigne.
 

Barcelona_Boy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 717
    • Pogledaj profil
Re: Džojpedi
« Odgovor #12 poslato: 27. novembar 2014, 10:54:45 »
Ja sam u Saturnu nasao 3 komada, jel imate neki savet:

MICROSOFT Xbox Controller für Windows schwarz - 30 Eura


SPEEDLINK TORID Gamepad Wireless for PC PS3 - 27 Eura



SPEEDLINK TORID Gamepad Wireless for PC PS3 - 39,99 Eura




Iskreno receno cena mi ne igra ulogu jer 10 Eura manje-vise je smesno. Ali nisam jos igrao na ovakav gamepad, tacnije samo na PS2 Dualschock - na koji i trenutno igram (original PS2 samo sa adapterom za PC). Vidim da ljudi mnogo hvale ove gamepad-ove pa ajd' da pitam.
 

bokirivaldo

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 317
    • Pogledaj profil
Re: Najbolji gamepad za PES 15?
« Odgovor #13 poslato: 27. novembar 2014, 11:30:30 »
Citat: Darcoolio;1326293
Ja cepam već 3 godine samo sa džojpedima koji su replike XBOX, trenutno imam Logitech Chillstream, mnogo mi je lakše da igram na njemu nego na PS2 džojpedu.


Isti ovakav imam vec 4 godine za PES ,nista mu nije samo hladenje slabije radi :D  platio ga 3500 din. sad ga vise ni ne vidim u radnjama u Subotici..
 

Admiral_Kolchak

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 904
    • Pogledaj profil
Re: Džojpedi
« Odgovor #14 poslato: 27. novembar 2014, 17:31:24 »
Citat: Barcelona_Boy;1327612
Ja sam u Saturnu nasao 3 komada, jel imate neki savet:

MICROSOFT Xbox Controller für Windows schwarz - 30 Eura


SPEEDLINK TORID Gamepad Wireless for PC PS3 - 27 Eura



SPEEDLINK TORID Gamepad Wireless for PC PS3 - 39,99 Eura




Iskreno receno cena mi ne igra ulogu jer 10 Eura manje-vise je smesno. Ali nisam jos igrao na ovakav gamepad, tacnije samo na PS2 Dualschock - na koji i trenutno igram (original PS2 samo sa adapterom za PC). Vidim da ljudi mnogo hvale ove gamepad-ove pa ajd' da pitam.

Preporucujem ti ovaj, ortak ga je uzeo skoro i jako je dobar, svi ga hvale. http://www.emmi.rs/joystick-joypad-volani-joypad-usb-speedlink-xeox-pro.11.html?productId=32456