Autor Tema: igranje odbrane pes 15  (Pročitano 46644 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #30 poslato: 18. novembar 2014, 12:37:37 »
Nije prelak PES već ne možeš da igraš na krstić, glupo je u najmanju ruku.
A nije šugava odbrana već nemate trunku smisla za PES od kad je ukinut taj automatizam da svaki balvan koji ne zna ni džojped da drži može da odigra savršenu odbranu držeći X kao u PES 6.
Ne znam šta očekujete, da se odbrana ne igra malo kompleksnije posle 100 godina?
Nije do igre već do vas.
« Poslednja izmena: 18. novembar 2014, 12:46:08 od strane Darcoolio »


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DM11

danisavic

  • Regular
  • **
  • Poruke: 80
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #31 poslato: 18. novembar 2014, 12:39:57 »
al jos gluplje oduzmem mu loptu moj igrac zabaguje sav i ovaj ladno opet krene sa nicijom loptom, sve nicije lopte izmedju dva igraca su protivnikove.
ЖИВЕО ПАРТИЗАН И МАЈКА СРБИЈА !
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #32 poslato: 18. novembar 2014, 12:48:37 »
nema potrebe, ja smatram da je PES 6 bio idealan za balvane i taj stil igranja odbrane pri tome ostajem, nisam rekao da si ti balvan.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

danisavic

  • Regular
  • **
  • Poruke: 80
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #33 poslato: 18. novembar 2014, 12:50:02 »
ko prica o pes 6 druze ? ako ne mozes da pomognes nema potrebe da komentarises nesto i da se mjesas.
ЖИВЕО ПАРТИЗАН И МАЈКА СРБИЈА !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: TONI 4 BLACE

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #34 poslato: 18. novembar 2014, 12:53:23 »
Napravio sam komparaciju, to bi vam najviše odgovaralo.
Jednostavno ne znate da igrate odbranu, još u PES 2013 je bio taj sistem ali je bilo prelako, a za ovaj PES treba vremena, tako da tvrdim i dalje da odbrana nije šugava, već mora da se nađe postavka i da se malo uvežba.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Admiral_Kolchak, Lemi89, DM11

Milos011

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 502
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #35 poslato: 18. novembar 2014, 13:49:41 »
Odbranu treba igrati kao Detroit Pistonsi protiv Jordana.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: TONI 4 BLACE

Zvezdan Nik

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #36 poslato: 18. novembar 2014, 15:26:08 »
Citat: Lemi89;1324280
desni analog isključivo služi za prebacivanje igrača u obrani, to si nešto umislio.

Obožavam ovako besmislene komentare, bespredmetan dokaz da je glupost neuništiva.Dakle ovako,svi koji imaju i najmanju dilemu da li da koriste desnu analognu pečurku u igranju odbrane,navalite slobodno,neće vam promeniti igrača u duel igri sigurno.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DM11, senser

entropista

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 40
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #37 poslato: 18. novembar 2014, 16:04:48 »
^covek je u pravu 100%. Kad sam primetio da se igraci menjaju na desni analog, prva sledeca stvar koju sam proverio je da li jos ima duel igre :) I ovo ne bi trebalo da menjaju u buducim PESovima, kako je sad.
 

toni90

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 193
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #38 poslato: 18. novembar 2014, 16:40:41 »
I kad se udje u duel dal se stiska desni analog ili vuce i na koju stranu?
 

entropista

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 40
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #39 poslato: 18. novembar 2014, 16:42:53 »
Isto kao 2014... Dakle, pomeras u smeru ka protivnickom igracu, prirordno, jel'te.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: toni90

z0k1

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 20
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #40 poslato: 18. novembar 2014, 16:48:43 »
Kako na kocku odbranu, za cega je to komanda? ja sam prosao trening, od opcija mi je trazio, x, 2x x, i uklizavanje..

Citat: ficicaaa;1323843
Mene najvise UZASAVA kod odbrane da je svaki klizeci (ma koliko savrsen bioi uzeo 100% cistu loptu) MINIMUM zuti karton, ako ne i crveni...
To mi je najveca mana pored potpunog odsustva driblinga na koje smo navikli u pes serijalu.

Ja jos nijednu utakmicu od kad igram pes 15 nisam prosao bez crvenog, eventualno 2.... odlepio sam, aj sto svira faul nego svaki kontakt igraci padaju kao da ih je metak pogodio... pritom zuti obavezan, glupost nevidjena..

Citat: Darcoolio;1324293
Nije prelak PES već ne možeš da igraš na krstić, glupo je u najmanju ruku.
A nije šugava odbrana već nemate trunku smisla za PES od kad je ukinut taj automatizam da svaki balvan koji ne zna ni džojped da drži može da odigra savršenu odbranu držeći X kao u PES 6.
Ne znam šta očekujete, da se odbrana ne igra malo kompleksnije posle 100 godina?
Nije do igre već do vas.

Upravu si donekle, ali i ti preterujes, pokusali su da iskopiraju fifu, vecinom su uspeli, ali u fifi je isto manual odbrana, ali kad stisnes kocku on ulazi u duel startuje na loptu fudbalski, ovde moze da stratuje tako sa 2x X (ja bar ne znam komandu, ako ima neka druga onda izvini iskreno) ali nije fudbalski niti izgleda tako samo ispruzi nogu kao debil, a ako ne pogodis loptu automatski je fual i 90% zuti karton, kao sto je slucaj sa klizecim koje je najveca mana ovog pesa..
« Poslednja izmena: 18. novembar 2014, 16:56:54 od strane z0k1 »
 

Doko89

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 157
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #41 poslato: 18. novembar 2014, 16:57:56 »
Citat: z0k1;1324414

Ja jos nijednu utakmicu od kad igram pes 15 nisam prosao bez crvenog, eventualno 2.... odlepio sam, aj sto svira faul nego svaki kontakt igraci padaju kao da ih je metak pogodio... pritom zuti obavezan, glupost nevidjena..


Igra je jako osetljiva i trazi maksimalnu koncentraciju, kao i savrsen tajming za start.. Necu reci da su sudije idealne, suvise je strog kriterijum.. ali, vremenom kad se razvije taj tajming, sve postaje mnogo lakse i jednostavnije.
Devojka ga ostavila zbog verskih razloga.
 Verovala je da ima para, a on nema! :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: trgovacki

z0k1

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 20
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #42 poslato: 18. novembar 2014, 17:07:47 »
Citat: Doko89;1324421
Igra je jako osetljiva i trazi maksimalnu koncentraciju, kao i savrsen tajming za start.. Necu reci da su sudije idealne, suvise je strog kriterijum.. ali, vremenom kad se razvije taj tajming, sve postaje mnogo lakse i jednostavnije.

to stoji nema sta, ali kad sam igrao 1. put pes 13 npr nisam imao toliki problem sa privikavanjem, ako kontas sta hocu da kazem, ovo je bas prestrog kriterijum, ubija zelju za igranjem porazbijacu sve :D
 

CoolerMaster

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 240
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #43 poslato: 18. novembar 2014, 17:13:35 »
Ja tek treba da dobijem crveni karton. Dobio sam oko desetak žutih u samom početku dok nisam malo ušao u fazon kako se igra odbrana. Manje više kao i u pravom životu, fuliš tajming za start i eto ga karton.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Lemi89

Doko89

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 157
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #44 poslato: 18. novembar 2014, 17:28:04 »
Citat: z0k1;1324430
to stoji nema sta, ali kad sam igrao 1. put pes 13 npr nisam imao toliki problem sa privikavanjem, ako kontas sta hocu da kazem, ovo je bas prestrog kriterijum, ubija zelju za igranjem porazbijacu sve :D

Pes 13 je bio mnogo laksi za navikavanje nego ovaj sada. Sto je u neku ruku normalno i ocekivano :). Samo vezbaj tajming, i meni licno najvise pomaze 2x X (ali to je u mom slucaju).
Devojka ga ostavila zbog verskih razloga.
 Verovala je da ima para, a on nema! :)