Autor Tema: igranje odbrane pes 15  (Pročitano 46821 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

dido27

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 237
    • Pogledaj profil
igranje odbrane pes 15
« poslato: 16. novembar 2014, 23:33:39 »
Postovanje ljudi...mozda sam bzv. otvorio temu ali mene interesuje kako igrate odbranu...Ja je igram uzasnooo jer mi igracio ispadaju nema vise pariranja kao na 14 ili postoji a ja ne znam, Volio bi da mi kazete vasa iskustva jer ovaj pes se ocito igra na osecaj sto jeste dobro ali i ne po meni...hvala
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: trgovacki

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #1 poslato: 16. novembar 2014, 23:37:57 »
Citat: dido27;1323704
Postovanje ljudi...mozda sam bzv. otvorio temu ali mene interesuje kako igrate odbranu...Ja je igram uzasnooo jer mi igracio ispadaju nema vise pariranja kao na 14 ili postoji a ja ne znam, Volio bi da mi kazete vasa iskustva jer ovaj pes se ocito igra na osecaj sto jeste dobro ali i ne po meni...hvala

osigraj traning i tamo imas kako se braniti
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

dido27

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 237
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #2 poslato: 16. novembar 2014, 23:41:12 »
druze moze li malo pomoci objasniti gde trebam i sta da sredim.....:helpsmilie:
 

Stević

  • G.O.A.T.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5780
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #3 poslato: 16. novembar 2014, 23:52:58 »
nemoj da držiš iks, odbranu pomeraj na levi analog i uvek gledaj da stoje kako treba, pokrivaj slobodne igrače. ako treba da izvršiš presing na igrača sa loptom izvrši ga na KOCKU, ne na IKS.
 

dido27

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 237
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #4 poslato: 17. novembar 2014, 00:11:27 »
hvala druze....ali ispadaju bre ko ludi nema onog pariranja kao na 14ci...ili moze da se namesti...jer dok se naviknem uh...ja inace igram godinama na krstic
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #5 poslato: 17. novembar 2014, 00:18:06 »
Na demu na ps3 i ps4 nisam imao problem sa odbranom, sad na PC imam. Da li je do DualShock2 i njegovog nepreciznog analoga ne znam, znam samo da cesto moji igraci nece da udju u duel uopste i da mi se protivnik seta pored igraca koji nekad nece da reaguju....
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: woofer2009, Chelsea, pilojac85, Ludak90, danisavic, Dzeki, SUZUKI, kreka, KaSskadeR

dido27

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 237
    • Pogledaj profil
Re: Odg: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #6 poslato: 17. novembar 2014, 00:21:56 »
Citat: maremas;1323724
Na demu na ps3 i ps4 nisam imao problem sa odbranom, sad na PC imam. Da li je do DualShock2 i njegovog nepreciznog analoga ne znam, znam samo da cesto moji igraci nece da udju u duel uopste i da mi se protivnik seta pored igraca koji nekad nece da reaguju....
Upravo to hocu i ja da napisem uzasno jeeee dajem golove igram lepo ali odbrana tu sam tanak jakkooo
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SUZUKI

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #7 poslato: 17. novembar 2014, 00:24:41 »
Ti ne igraš lepo čim ne znaš osnovne komande.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Stević

  • G.O.A.T.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5780
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #8 poslato: 17. novembar 2014, 00:27:55 »
****m li ga, meni odbrana baš ide fino... pogotovo kad sam koncentrisan 100%, bitno je samo da se ne zalećeš sa bekovima (cb,sb) i da ispratiš sa DMF/CMF igrača sa loptom.
 

dido27

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 237
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #9 poslato: 17. novembar 2014, 00:31:32 »
Dorcoolio prijatelju ako mozes da pomognes reci to dal ja igram lepo ili ne to je za drugu temu....
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: TONI 4 BLACE, xX PetarDa Xx, danisavic, Ludak90, KaSskadeR, operativac, Stojkovic_Slobodan

Nightshadow

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 196
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #10 poslato: 17. novembar 2014, 00:46:27 »
Zasto da ne koristis iks ?
Ja sam prosao ceo trening, i jedino sto ima od odbrane je odbrana preko iksa, start sa iks x2 i uklizavanje.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: trgovacki

Stević

  • G.O.A.T.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5780
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #11 poslato: 17. novembar 2014, 00:58:26 »
imaš i levi analog
 

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #12 poslato: 17. novembar 2014, 01:52:23 »
problem je sto sad mnogo lakse ispadaju nego pre i sto vise ne mozes da stignes napadaca ako te prodje... znaci mora dosta opreznije da se igra... sad to zavisi od situacije da li ces drzati kocku a igracem markirati dodavanje ili ces drzati iks, ali svakako je dosta teze ispratiti sve, sto je i dobro u neku ruku jer mora vise da se razmislja i bolji refleksi a pomaze i to sto je sad donekle teze dati gol tj. nema vise onog blizeg ugla koji je siguran... sta znam nisam vidjao da bas padaju golovi mnogo iako je zeznutija odbrana... a bolje i tako da padaju golovi iz moje greske u odbrani nego kao u 14 kad ti konami ne da da igras... meni jedino malo smeta sto je kamera preblizu, trebala bi biti malo dalja i sto ako na pola pasa ne pritisnes dalje dodavanje treba im sto godina da se oslobode lopte, malo bi ipak trebalo da su agilniji... i opet ona ista stvar koja odavno muci a nikako da srede je sto kad izgube loptu izgube i pamet na par sekundi, sto je debilno, trebalo bi odmah da mogu da reaguju, sem ako nije oboren ili sapleten... ali svakako odlican fudbal i pored tih nekih mana... i mislim da ko je bio dobar u 14-ici bice i ovde...
... a da, i nesto jos...cini mi se da su ovde komp igraci dosta ofanzivniji jer cim sa srednjim predjem pola vise ne mogu da dodam napadacu jer je krenuo napred iako ga nisam ja poslao, vrlo cesto uopste ne moram rucno da saljem igraca napred, sto nekad i nije dobro... i primetno je osetljivije dodavanje i na pravac i na jacinu...
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: TONI 4 BLACE

Persie

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #13 poslato: 17. novembar 2014, 02:06:51 »
Odigraj onaj step by step trening ili kako vec, naucis par finti, mada otprilike nema velike razlike u odnosu na prosle verzije sokera, bar po meni.. Finta koju stalno koristim je R1+kocka ako se ne varam gdje igrac koji mi nije selektovan vrsi pritisak na protivnika koji ima loptu i + onaj igrac na kojem mi stoji kursor, cesto upali.. Mada inace ovaj pes je dosta realan, pa ne treba ishitreno napadati, nego lagano cekati priliku i uzeti loptu.. Evo ja odigrao maloprije 2 utakmice na top player, nijedan gol nisam primio, plus to sto je protivnik imao svega 2,3 suta.
 

Zvezdan Nik

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #14 poslato: 17. novembar 2014, 07:57:39 »
Par utisaka o odbrani.Inercija u igri je izraženija nego u prethodnom izdanju,pa je imperativ ne zaletati se,posebno na brzo trčanje i x,koji su odlični u situaciji kada protivniku pobegne lopta,a dešava se često ako se dobro pozicionira odbrambeni igrač na r2.Dakle,kada protivnik krene da mulja loptu,metar od njega i r2,prostor se zatvara.Remplovanje desnim analognim je produktivno tek kada se protivniku uđe u prsa.Prerano ili prekasno uključivanje desnog analoga u duel igri je momentalno ispadanje defanzivca.Otrešće ga superstar kao malo dete.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: shokanito