Autor Tema: Master League - Sernik  (Pročitano 17459 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #30 poslato: 1. decembar 2014, 22:27:56 »
Какав је распоред до краја теби, а какав Ајаксу? Уз мало среће требало би да дођеш до титуле, срећно...:)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: sernik

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #31 poslato: 5. decembar 2014, 15:11:57 »
@sernik
di si brate, nema te....jel zavrsila prva sezona kod tebe?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: sernik

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #32 poslato: 6. decembar 2014, 13:23:07 »
Citat: uploader;1329119
Koliko ti bude veliki video nakon što ga smanjis?

Pa namestas video kako tebi odgovara, mozes u hd-u mozes da namestis manju rezoluciju,vidi ima vrv na youtube-u...
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #33 poslato: 6. decembar 2014, 13:25:53 »
Pohod na titulu? Odbrojavanje počinje!



Da li će PSV uspeti da osvoji titulu, zaostaje za Ajax-om 5 boda, do kraja prvenstva ima još 8 kola, PSV je više nego spreman da prestigne Ajax i osvoji dugočekanu titulu!

Raspored Ajax-a i PSV-a do kraja prvenstva

Spoiler
 

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #34 poslato: 6. decembar 2014, 13:31:51 »
@sernik
Ma mislio sam u megabajtima koliko ti je velik video file... meni za 1920x1080 10min je oko 830 mb kad smanjim
« Poslednja izmena: 6. decembar 2014, 14:01:11 od strane uploader »
 

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #35 poslato: 6. decembar 2014, 13:32:47 »
I svaka cast za masterligu...ja sam skroz lose poceo sa Sochauxom
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: sernik

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #36 poslato: 6. decembar 2014, 13:53:41 »
Citat: uploader;1330672
@sernik
Ma mislio sam u megabajtima koloko ti je velik video file... meni za 1920x1080 10min je oko 830 mb kad smanjim

Pa tako bi i trebalo jer je veca rezolucija probaj na malo manju vrv ce manje zauzimati

Kad ides render as ides 'Sony AVC/MVC (*.mp4;*.m2ts;*.avc)'
i onda izaberes ovo moje meni ne zauzima mnogo zavisi koliko ti je dugacak klip ali meni napr od 20 sekundi ne zauzima vise od 100 mba tj uglavnom manje od toga
[ATTACH=CONFIG]24722[/ATTACH]
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #37 poslato: 6. decembar 2014, 14:03:13 »
27. kolo uspešno završeno, Ajax odigrao nerešeno, PSV minimalnom pobedom do nova 3 boda!



Borba za evropu i titulu
 

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #38 poslato: 6. decembar 2014, 14:26:31 »
bravo, svaka cast, ma ako tako nastavis, pitanje titule uopce nije upitno!!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: sernik

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #39 poslato: 6. decembar 2014, 17:43:14 »
PSV ispustio priliku da izjednači bodove sa Ajax-om!



Fudbaler PSV-a odigrali su 2-2 u 28. kolu Holandske Lige, uspeli su dva puta da povedu, ostali sa igračem manje u 80 minutu, a kao baksuz u 93 minutu primili gol za 2-2, sreća pa je Ajax kiksnuo i ovaj meč izgubivši od AZ-a 4-2, Tvente takođe gubi kao i u prošlom kolu pa je PSV imao utehu i doneo značajan bod i ako je mogao više, sada Ajax ima 61 bod kao i prošlo kolo dok PSV 59 i Tvente 55. PSV i dalje ima šanse za titulu posle ovog boda je bliži za korak, međutim PSV-u ostaje meč protiv AZ-a u poslednjem kolu koji je savladao Ajax, dok Ajax-u ostaje Tvente pa će PSV imati prilike ako ostale utakmice dobro odigra i pobedi da osvoji titulu.

Borba za Ligu Evrope?!

PSV dočekuje u četvrtfinalu Lige Evrope ekipu Milana, Stefan Nikolić je rekao da su njegovi fudbaleri spremni i ako imaju težak teret na sebi, bore se za titulu, ali on veruje u svoje fudbalere i u pobedu protiv Milana, za pobedu ništa nije govorio ali je rekao da se neće sigurno braniti protiv Milana ni kući, a ni u gostima, očekuje gromoglasnu podršku svojih navijača!
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #40 poslato: 6. decembar 2014, 18:12:46 »
Skinuo ovaj peč prošle nedelje nisam napisao, sređeni su dresovi i grbovi svim klubovima 2 lige i prve lige koji nisu bili licencirani i sređene reprezentacije. ([PES15] PTE Patch 1.0 - RELEASED 17/11/2014)

Od 12 šuta nijedan nije završio u gol



Fudbaleri PSV-a poraženi su u prvom duelu kod kuće u četvrtfinalu Lige Evrope od Milana minimalnim rezultatom 0-1, fudbaleri PSV-a su igrali veoma dobro, više puta pogodili stativu, ali to nije bilo dovoljno da se savlada Milan, prmili su gol u 56 minutu, nisu stali, nastavili su da napadaju ali Milan je igrao jaku odbranu pa fudbaleri PSV-a nisu uspeli da pobede, opravdanje će tražiti na San Siru u gostima, nemaju šta da izgube pa će dati svojih 100% snage!

Statistika meča
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: boske, enzocro92

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #41 poslato: 6. decembar 2014, 20:20:18 »
A steta, previse lopti krivo dodanih.....16 Interceptions...mislim da to treba popraviti, pa ce biti puno bolje!
Sretno u uzvratu!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: sernik

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #42 poslato: 7. decembar 2014, 21:26:40 »
Šteta..
(PSV eliminisan u četvrtfinalu Lige Evrope)



Fudbaleri PSV-a nakon jake igre u oba duela na žalost su ispali iz Lige Evrope u četvrtfinalu, poraz kod kuće i u goste minimalnim rezultatom 0-1, 1-0 je bilo dovoljno da Milan ode u polufinale, dobra igra u drugom meču, dosta šanse i sa jedne i sa druge strane, PSV je igrao dobro, na njihovu nesreću u 78 minutu ostaju sa igračem manje Mahner je dobio drugi žuti karton, odma nakon toga PSV prima gol i gubi utakmicu, do kraja ništa nisu mogli da urade pokušali su da postignu počasni pogodak ali nisu ni to uspeli, PSV-u sada ostaje samo borba za titulu prvaka Holandske Lige, ako je osvoje imaće prilike da opravdaju dobrim rezultatima u Ligi Šampiona sledeće sezone..

Stefan Nikolić
Ne mogu da zamerim mojim fudbalerima, odlična igra, prelomio nas je taj crveni karton, da smo ostali sa 11 igrača možda bi i postigli gol, ali to sad nije važno, dosta smo napredovali ove sezone, sada nam ostaje jedino titula u Ligi, pokušaćemo da odigramo veoma jako ostale mečeve u prvenstu jer su nam samo oni ostali, moji fudbaleri će imati više snage jer nam je to jedini cilj sada.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: GrobarDoSmrti, enzocro92, boske

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #43 poslato: 10. decembar 2014, 19:36:32 »
Ajax nastavlja sa kiksevima, PSV konačno prvi!



Velika radost navijača i igrača PSV-a, uspeli su da dođu do pobede u 29om kolu prvenstva, na veoma težak način i uz dosta sreće! Prvih 30 minuta ekipa Willem-a je bila znatno bolja od PSV-a, mada PSV do 20og minuta nije imao šut na gol, veoma loše i kišovito vreme je možda reagovalo na fudbalere PSV-a no do kraja poluvremena usledila su nekoliko dobra šuta od strane PSV-a. Početak drugog poluvremena druga priča, PSV shvata da mora da napadne, i to se isplatilo u 55 minutu igre kada je dosuđen jedanesterac za PSV, De Jog je bio precizan i PSV je poveo 1-0, PSV nije stao sa napadima želeo je da obezbedi pobedu, kada niko nije očekivao pala je kontra za Willem i uspeli su da izjednače na 1-1 u 67 minutu igre. PSV nije stajao ali bio je totalno slomljen, nadoknada je bila +4 minuta, tek tad su usledile izmene i to sve 3, najbitnija je ulazak Boljevića u igru, golman PSV-a izbacuje loptu Boljević izbacuje 2 fudbalera Willem-a izlazi 1 na 1 sa golmanom i u 94 minutu igre postiže pobedonosni gol za PSV i ogromnu radost navijača! 2-1! Sa druge strane Ajax je kući izgubio 0-1 od ekipe 'Dordrecht-a' i tako pao na drugo mesto posle skoro čitave sezone, PSV je sada prvi i bod je ispred Ajax-a, ako PSV bude bez imalo greška uspeo da pobedi sledeća 5 kola biće šampion Holandije. Sledeći meč gostuju Unterihtu.

Stefan Nikolić
Svaka čast mojim fudbalerima, mada prvo poluvreme veoma slabo, drugo veoma jače, na kraju dosta sreće za nas! Ajax je konačno pao, mi smo sada prvi, ostaju nam 5 meča da zadržimo tu poziciju, ja znam da možemo, imamo dobru igru, ako Bog da, osvojićemo titulu i onda se spremamo za sledeću sezonu i Ligu Šampiona, mada videćemo nije nam ni baš lak raspored, uz 3,4 pobede možda i obezbedimo titulu, dovoljan je još jedan kiks Ajax-a i pali su. Hvala navijačima koji su nam dali podršku i koji veruju u nas.
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #44 poslato: 12. decembar 2014, 21:39:47 »
Korak po korak
(Sada Ajax juri PSV-a)



Fudbaleri PSV-a pobedili su u gostima ekipu Unterihta minimalnim rezultatom 0-1, PSV je kontrolisao meč imao dosta prilika i uspeo jednom da zatese mrežu protivnika što je bilo dovoljno za 3 boda i novu pobedu, sa druge strane Ajax je takođe pobedio ekipu Fejnorda u gostima što daje motiva ekipi Ajax-a da pokuša do kraja da osvoji titulu jer je skoro pri kraju izgubio prvo mesto na tabeli. PSV će sledeće kolo gostovati ekipi Ado Den Hag-a i pokušati da osvoji 3 nova boda!



Tabela
Spoiler