Autor Tema: Master League - Sernik  (Pročitano 17457 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Master League - Sernik
« poslato: 14. novembar 2014, 14:23:58 »


Počinje nova sezona PES-a !!!

Početak: Čist PES, bez peča

Tim u kojoj sam počeo karijeru: Nimes Olympique, 2. Liga (France)

Jačina: Super Star

Vreme utakmice: 10. minuta

Uskoro počinjem sa pisanjem
« Poslednja izmena: 16. novembar 2014, 12:14:42 od strane sernik »
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #1 poslato: 14. novembar 2014, 14:46:37 »
Stefan Nikolić stigao u Francusku



Posle završene trenerske škole i vodstva nekoliko ekipa iz Srbije, niželigaških, Stefan Nikolić dolazi u klub koji je u veoma teškoj situaciji i pokušaće da izbori i iščupa ekipu iz loše situacije. Klub je prošle sezone jedva ostao u Ligi, više puta je menjan trener pa ćemo videti da li će Nikolić biti uspešniji od prethodih trenera, bar da ekipa drži solidne rezultate.

Stefan Nikolić:

Konačno, stigao sam u zemlju de se igra dobar fudbal, ali ne i baš u najboljem klubu, no naravno znam u kakvoj je situaciji klub, verujem da ima igrače koji su spremni da daju više od 100% svoje igre i bore se za klub, to ćemo videti u nekoliko pripremnih utakmica pred sezonu, ako budemo u mogućnosti preporučiću nekog fudbalera koji može da nam pomogne, za sad samo to, videćemo kako ćemo se snaći na početku sezone.
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #2 poslato: 14. novembar 2014, 15:46:41 »
Pripremna utakmica pred sezonu, 2-2



Tekst

Fudbaleri Nimes-a i ako su gubili 0-2 uspeli su u drugom poluvremenu sjajnom igrom da dođu do izjednačenja i budu ispraćeni aplauzom pred početak nove sezone, solidna utakmica uz dosta šansi i sa jedne i sa druge strane, Stefan Nikolić tvrdi da je baš ova ekipa spremna za početak sezone, rekao je da će videti da li su maksimalno spremni u prva 2,3 kola.
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #3 poslato: 16. novembar 2014, 12:10:23 »
(Imao sam neke probleme sa kompom pa sam radio sistem, morao sam da reinstaliram i PES pa mi se obrisao save tako da sam krenuo sa PSV-om, produžiću priču da sam prešao u PSV-u, nadam se da nije neki problem i nadam se da pratite moju temu, skinuo sam licencirani peč sa sređenim grbovima i imenima :) )

Nakon nekoliko utakmica Stefan Nikolić nije postigao solidne rezultate pa je oteran sa klupe Nimes-a ... Nikolić je stigao na klupu PSV-a koji nije u najboljoj formi, ali se smatra da ovaj trener može da izvuče ovaj klub i teže situacije, inače PSV je ispao iz Play Off-a pa igra Ligu Evrope ima 2 pobede i jedan poraz, u prvenstvu dočekuje Ajax-a tako da će imati opravdanje ako ovaj meč PSV odigra maksimalno dobro i pobedi Ajax.

Stefan Nikolić

Promenio sam klub, u prošlom klubu nisam imao igrače kojim bi mogli nešto da učinimo, na žalost bili su i suviše lenji, spori i ostalo da ne govorimo, ali nije ni tema sada to, došao sam u PSV da poboljšamo igru u prvenstvu PSV nije loš u Evropi, odmah nam sledi derbi sa Ajax-om, odradili smo nekoliko jakih treninga i upoznao se sa fudbalerima, dobri su momci, nadam se da ćemo uspeti da pobedimo u derbiju i uzmemo 3 boda koja su nam veoma bitna!

Sve je spremno za derbi!!



Liga Evrope
Spoiler

Eredivisie
Spoiler

Ocene igrača i stastav
Spoiler
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #4 poslato: 16. novembar 2014, 13:30:54 »
Veliki bod



PSV je uspeo posle veoma teških 90+4 minuta da izvuče bod Ajax-u u velikom derbiju, derbi je počeo jakom igrom i jedne i druge ekipe, PSV je imao dobre prilike kao i Ajax, nakon nekoliko šansi sa jedne i sa druge strane Ajax dolazi do vodstva u 22. minutu od 0-1, u nastavku 1og poluvremena PSV nije stao sa solidnim napadima pa je u 43 minutu uspeo da izjednači 1-1 što je dovelo do velike radosti kod domaćih navijača, pa se u svlačionice otišlo mirnih glava. U drugom poluvremenu slična priča, šanse i sa jedne i sa druge strane, kontre, korneri, žuti kartoni, i u 73. minutu Ajax dolazi ponovo do vodstva od 1-2 što je totalno uništilo igru PSV-a! No pri završnici meča sudija je nadoknadio +4 minuta, a PSV u 93. minutu dolazi do kontre i do velikog gola i boda za konačan rezultat 2-2, veoma velika radost navijača i igrača PSV-a, uspeli su da izvuču bod što im je doneo veoma veliku nadu da u nastavku mogu da se bore za ligu šampiona i ako to izgleda malo teže. PSV je na 11om mestu sa 10 osvojenih boda dok je Willem na 6 mestu sa osvojenih 12, tako da je veoma PSV blizu 6og mesta ako u sledeća nekoliko meča ostvari pobedu. Sledeće kolo PSV gostuje ekipi Kambur Leuvarden-u koji takođe kao Willem ima 12 boda, pa će PSV imati prilike da dođe do gornjeg dela tabele ako pobedi.

Stefan Nikolić

Auh, ne znam šta da kažem, utakmica za infarkt, veoma dobra igra i jednih i drugih, naravno mi smo igrali dok nismo primili 2. gol do 73 minuta, ostao deo igre su nas nadjačali totalno, ali eto lekcije mojim fudbalerima da se utakmica igra svih 90 minuta, uz nadoknadu sudije naravno, uspeli smo da damo gol ni iz čega, imali smo sreće, uzeli smo veliki bod, sledeće kolo moramo da idemo na pobedu sledi nam težak raspored ali šta sad moramo još jače.
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #5 poslato: 16. novembar 2014, 13:56:57 »
PSV se vratio u gornji deo tabele i juri za sad evropu

PSV je uspeo da pobedi Kambur Leuvarden rezultatom 0-2, uz odličan fudbal, i dobru igru obe ekipe PSV je bio bolji i uspeo da postigne 2. gola, pa je uzeo veoma važna 3. boda u gostima i nastavi trku za Evropu kako je za sad najavio Stefan Nikolić, odlični rezultati poslednja 2. kola daju nadu da ovako i nastave, PSV takođe ima i težak raspored u ligi Evrope pa se nada pobedi sledećem meču u gostima protiv iste ekipe od koje je izgubio kući 0-2, a to je Francuski Guingamp.

Tabela

 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #6 poslato: 16. novembar 2014, 14:11:59 »
Remi sa Guingamp učinio zanimljivu borbu za prolazak grupa, Liverpul ili PSV?



Fudbaleri PSV-a su u Francuskoj odigrali 1-1 pa su učinili zanimljiviju grupu, ko će proći Liverpul ili PSV? PSV je na 2oj poziciji i ima 7 boda dok Liverpul na 3oj sa 6 boda, u sledećem kolu od ova dva protivnika ko pobedi prolazi grupe, nerešenim rezultatom bi ostalo još jedno kolo pa bi znali posle 6og meča, ovako ako Liverpul pobedi on ide dalje, ako bude suprotno ićiće PSV, PSV je uspeo kući da pobedi Liverpul 1-0, da li će moći i u gostima, videćemo.
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Master League - Sernik
« Odgovor #7 poslato: 16. novembar 2014, 19:32:37 »
Срећно,само пиши.Али ти искрено желим да не победиш Ливерпул,остал гази :sailor:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: sernik

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Master League - Sernik
« Odgovor #8 poslato: 16. novembar 2014, 20:13:24 »
Citat: Djoxetina;1323550
Срећно,само пиши.Али ти искрено желим да не победиш Ливерпул,остал гази :sailor:
haha hvala večeras samo pobeda! ;)
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #9 poslato: 17. novembar 2014, 00:16:16 »
Ipak nam ostaje šesto kolo da bi znali ko ide dalje..



Fudbaleri Liverpula i PSV-a odigrali su 2-2, PSV je vodio 0-2, ali Liverpulova jaka igra je uspela da smanji na 1-2, zatim su isključena još 2 igrača PSV-a pa je Liverpul iskoristio to i postigao još jedan gol za 2-2, do kraja Liverpul nije uspeo da postigne još jedan gol pa se može reći da je PSV zadovoljan bodom jer 6. kolo dočekuje ekipu koje je na 4om mestu i koja je veoma slaba za razliku od Liverpulovog protivnika, tako da ako PSV pobedi on će proći grupnu fazu, ali dosta muka ima. U prvenstvu sledeće kolo PSV gostuje ekipi Willem-a.

Evo i dva perfektna gola koja nisam mogao da ne izbacim, inače igram na high malo lošija rezolucija videa

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: tihi1204

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Master League - Sernik
« Odgovor #10 poslato: 17. novembar 2014, 10:16:33 »
Добро је ниси победио Ливерпул,то је важно,срећно даље :rofl:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: sernik

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #11 poslato: 17. novembar 2014, 12:04:23 »
PSV prošao grupe kao prvi



Fudbaleri PSV-a su prošli grupe kao prvoplasirani tim sa 11 boda, uz dosta muka uspeli su da prođu grupe, Liverpul je bio veoma blizu ali nije bio dovoljno jači od PSV-a, uz dosta neizvesnu grupu sada znamo ko ide dalje, navijači su zadovoljni prolaskom grupa i očekuju bolju igru u nastavku Lige Evrope, izjavili su da ovakvom igrom će PSV teško bilo šta da uradi u nastavku ... PSV je u Ligi 4 na tabeli Holandske lige i sledeći meč dočekuje Adon Den Hag-a.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Delija Brate

Delija Brate

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 171
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #12 poslato: 17. novembar 2014, 19:12:41 »
Nastavi pisati care i ja te pratim.:D Ja sam poceo sa Ajaksom :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: sernik

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #13 poslato: 17. novembar 2014, 20:17:31 »
PSV ili NAC Breda? Borba za 3 mesto



Fudbaleri PSV-a nakon 14. odigranih kola imaju 26 boda, dok NAC Breda ima 28, sledeći meč 15. kolo PSV dočekuje ekipu NAC Brede, ako PSV bude bolji u ovom duelu biće na 3. mestu i moćiće da nastavi kakvu takvu borbu za titulu, da podsetimo da prve dve ekipe igraju direktno Ligu Šampiona dok treća ekipa igra Play Off..
 

boske

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 761
    • Pogledaj profil
Re: Master League - Sernik
« Odgovor #14 poslato: 17. novembar 2014, 20:42:19 »
nastavi samo prati se