Autor Tema: Kupio sam PES 2015 original - Šta sad?  (Pročitano 7072 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Kupio sam PES 2015 original - Šta sad?
« poslato: 14. novembar 2014, 13:59:48 »
Od ovog serijala prvi put je obavezan Steam nalog za igranje PES-a. Ukoliko imate original disk, sve što je potrebno je da napravite steam nalog (http://store.steampowered.com), ubacite disk, instalirate igru zajedno sa Steamom, u logujete se pomoću naloga koji ste prethodno napravili. Takodje, moguće je downloadovati igru direktno sa Steam-a, pomoću Steam koda koji ste dobili za kupljenom original igrom.

Kada ste napravili nalog, imate četiri mogućnosti:
- da igrate mečeve sa random ljudima (PES 2015 - Match - Ranking match)
- da igrate mečeve protiv osoba sa kojima dogovorite (PES 2015 - Match - Frendly match lobby)
- MyClub mode (PES 2015 - Football life - MyClub)
- da igrate turnire (PES 2015 - Competition - Online competition)


Gde je šta na forumu i kako da igrate protiv članova foruma?
Postoji poseban deo za online igranje - PES 2015 Online u okviru kojeg se nalaze određene sekcije:
- Prijateljske utakmice
- Online liga
- Online Turniri
- Manager liga

Svako ko hoće da odigra neku zvaničnu ligu ili turnir na forumu, mora da ima odigrane (barem) tri prijateljske utakmice (dvomeče) sa nekim članom foruma. Logično pitanje koje sada sledi, gde i kako to da izvedete? Postoji chat gde se okupljaju online igrači - pes-serbia.net chat online lige. Praktično u svakom trenutku ćete nekog raspoloženog za igru. Nakon odigranih utakmica, potrebno je da postavite izveštaj u odgovarajućem forumu. Sami otvorite temu, i uradite isto što i svi ostali - napišete protiv koga ste igrali, rezultat i slike sa meča. Više o izveštaju možete pročitati u Prijateljske Utakmice, Info i Pravila.

Odigravanjem prijateljskih utakmica stekli ste uslov za igranje turnira i lige na forumu. Za informacije tog tipa pratite dešavanja u adekvatnim forumima i aktivirajte se kada krenu prijave. Ovom prilikom napominjem da uskoro startuje prvi turnir pa budite spremni, a sa ligama krećemo nakon turnira.

I za kraj da napomenem da je fer plej najbitniji, ko se toga ne bude pridržavao, prvom prilikom će dobiti zabranu igranja!


Pitanja?
:slap:
 

Maksa992

  • Regular
  • **
  • Poruke: 77
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2015 original - Šta sad?
« Odgovor #1 poslato: 17. novembar 2014, 15:53:37 »
Ja imam pitanja igram my club i osvojio sam nekoliko igraca ali nema ih nigde u timu ?
 

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2015 original - Šta sad?
« Odgovor #2 poslato: 17. novembar 2014, 16:00:38 »
U Squad Managment moraš prvo neke nebitne igrače da obrišeš (player menu-unregister) i onda na to prazno mesto umesto njih da registruješ te nove (player menu - register)
:slap:
 

kakosta

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2015 original - Šta sad?
« Odgovor #3 poslato: 23. novembar 2014, 17:57:57 »
koja brzina neta je dovoljna da bi se igralo?hvala
 

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2015 original - Šta sad?
« Odgovor #4 poslato: 23. novembar 2014, 18:15:56 »
Sto se tice brzine interneta, dovoljno je da upload bude preko 256 kbps, a to gotovo svi imaju danas.
Mnogo bitnije od same brzine je kvalitet konekcije, tacnije ping, on ne bi trebao da predje 30ms. Ping mozes testirati na http://www.pingtest.net.
:slap:
 

kakosta

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2015 original - Šta sad?
« Odgovor #5 poslato: 23. novembar 2014, 18:27:52 »
ping mi je 45? a net 2 upload 256 jel moze sa ovim da se igra da ne kupujem za dzabe :) hvala na odgovoru...
 

FilipF

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 205
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2015 original - Šta sad?
« Odgovor #6 poslato: 3. decembar 2014, 15:59:20 »
Posto sam zakasnio za ligu, sta je ubuduce , neki turnir ,nesto, gde se mogu prijaviti...?
 

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: Kupio sam PES 2015 original - Šta sad?
« Odgovor #7 poslato: 3. decembar 2014, 16:51:01 »
Prijavi se svejedno za ligu mozda ce neko odustati... a kad hoces mozes da dodjes na chat, ima uvek neko za prijateljsku...
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Macan