Autor Tema: MyClub  (Pročitano 271289 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

reufjaha

  • Regular
  • **
  • Poruke: 58
    • Pogledaj profil
Re: MyClub
« Odgovor #1740 poslato: 10. jun 2015, 20:25:49 »
Citat: Darcoolio;1375907
Preko koje konekcije igraš?
Ti si jedini koji konstantno ima takav problem.


ADSL bh telecom , buraz ima neki WIFI 5/1 mbps i isti problem,nije bilo kod mene ovih problema do prije 4 dana stvarno ne mogu da dokucim sta je problem. Moracu komplet windows snimit i to je to, mozda se bacim sa 8.1 na 7 jedino to mi je preostalo osim ako neko ima drugu ideju :(
 

bobipp

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: MyClub
« Odgovor #1741 poslato: 12. jun 2015, 20:59:58 »
Hocu pitati...jel u ovaj mod igram utakmice samo isklucivo protiv COM-a? Dali u te divizije ucestvuje sve pes igrace celog sveta sa svojim myTeam ekipe?
 

real022

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 827
    • Pogledaj profil
Re: MyClub
« Odgovor #1742 poslato: 13. jun 2015, 01:22:56 »
^ Igraš protiv celog sveta.

I @DuxDucius ala si me izgazio, pa strašno. (ja sam Data_Datar btw).. Sreća pa smo odigrali drugu odmah posle, da se malo popravim.
Sledeći put te dobijam garant :)
A onu prvu utakmicu mogao sam i ostaviti gamepad odmah, jer sam pogubio živce kad je od prve minute Alaba krenuo da otima loptu Cazorli. Obojica moji igrači naravno:)
 

Zambija

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
Re: MyClub
« Odgovor #1743 poslato: 13. jun 2015, 08:42:58 »
LP.
Tek sam kupio orginal igricu.
Odigrao sam par utakmica ali mi vise ne dozvoljava,koji je razlog i sta trebam uraditi da nastavim?Sta je crna lopta i gdje se nalazi..?
Ako neko ima vremena da odvoji da mi korak po korak objasni gdje i sta da radim.?
Hvala velika.
 

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: MyClub
« Odgovor #1744 poslato: 15. jun 2015, 21:37:46 »
Sad si kupio igru pred novi pes heh :D
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Manca, darko_pfc

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: MyClub
« Odgovor #1745 poslato: 16. jun 2015, 00:02:43 »
Moras da obnovis ugovore igracima, kao i menadzeru.

Jbg, neko minimalno znanje engleskog je potrebno. Cackaj opcije, prevedi ih na internetu, pa ces uspeti.
https://www.youtube.com/watch?v=Uh6o9EmIntw
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

Vuk_PFC

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 139
    • Pogledaj profil
Re: MyClub
« Odgovor #1746 poslato: 16. jun 2015, 14:45:40 »
E ovako, posle mnogo mnogo odigranih utakmica, i uspeha da udjem u prvih 100 igraca na svetu, napravio sam pauzu od mesec dana i krenuo ponovo da igram, ispao sam u 3 diviziju i spustio se na 800pts, sve vise i vise me ovaj mod nervira kao i glupavi ibrahimovic i neuer koji je svemoguc i koji brani sve, tako da postaje mucenje kada se igra protiv coveka kome on brani jer svaku utakmicu skine 4-5 zicera i igraci prosto sami sutiraju pored gola kad je on na njemu, takodje pizdim jer ne mogu da sastavim tim kako ja hocu i namestim formaciju koju zelim, volim ovu igru i samo zbog toga je igram jos uvek ali ovaj mod me jako razocarava!!!:1trougao:
Samo crno belo!!! PFC
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: MyClub
« Odgovor #1747 poslato: 18. jun 2015, 17:24:16 »
Kako vama ide na Superstar? Imate sad neki zadatak u "VS Com Challenge" ako dobijete 6 od 6 utakmica tu je 50 000 GP-a. Meni je bilo tesko. Uspeo sam iz druge. Prvo sam izgubio od Celzija 2:0 u jednakom mecu, zna ipak komp da dodje nekako do gola. Pomislio sam ko jos moze da dodje do 6 pobeda protiv jakih superstar timova, koliki to procenat igraca moze...
U drugom pokusaju su mi ta prva 2 meca bila teska i neizvesna, pa sam onda 2 dobio lako, a poslednja 2 najlakse, jer sam se dosta dodavao nazad (nece komp da se naljuti). :D

Inace, cuvam coinse za Gvardiolu. Izgustirao sam ovaj mod, ali ajde.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

UniqueS

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 126
    • Pogledaj profil
Re: MyClub
« Odgovor #1748 poslato: 20. jun 2015, 16:45:16 »
Citat: darko_pfc;1378224
Kako vama ide na Superstar? Imate sad neki zadatak u "VS Com Challenge" ako dobijete 6 od 6 utakmica tu je 50 000 GP-a. Meni je bilo tesko. Uspeo sam iz druge. Prvo sam izgubio od Celzija 2:0 u jednakom mecu, zna ipak komp da dodje nekako do gola. Pomislio sam ko jos moze da dodje do 6 pobeda protiv jakih superstar timova, koliki to procenat igraca moze...
U drugom pokusaju su mi ta prva 2 meca bila teska i neizvesna, pa sam onda 2 dobio lako, a poslednja 2 najlakse, jer sam se dosta dodavao nazad (nece komp da se naljuti). :D

Inace, cuvam coinse za Gvardiolu. Izgustirao sam ovaj mod, ali ajde.


Probacu danas da ga opalim sa L2 ekipom.