Autor Tema: Udinese is back !  (Pročitano 4431 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cavani^^^^

  • Gost
Udinese is back !
« poslato: 31. oktobar 2014, 13:13:19 »
Udineze dobio novog trenera!



Popularne 'Zebre' danas su dobile novog trenera. Nikola Djokic dolazi iz Srbije, njegova trenerska karijera je pocela u Apolonu (vratio je klub iz druge lige u prvu, i napravio od Apolona ni malo naivnu ekipu). Posle Apolona je presao u Genk (tu se zadrzao dve godine u uveo tim u Ligu Evrope). Iz Belgije, trenerski put ga je odveo u Skotsku, tacnije u Seltik (tu je i ujedno i bio pocetak njegovog takoreci 'Evropskog sna'. Uveo je tim u Ligu Sampiona, dve godine zaredom,Seltik je tada pobedio Barselonu kod kuce, i uzeo bod na Kamp Nou). Posle 3 neverovatne godine, srpski strucnjak odlazi u Napoli. (U Napulju je ostao 4 godine, 3 puta prvaci Italije zaredom, osvajanje trofeja Lige Sampiona, 2 osvojena kupa). Iz Napolija je dobio ponudu iz Udinezea i prihvatio je. Do sada, timove koje je vodio su mnogo napredovali, videcemo da li ce tako biti i sa ovim klubom.



Novinar: Zdravo, dobrodosli u Udine. Vas prvi utisak?

-Zdravo svima, zeleo bih prvo da se zahvalim svim novinarima koji su dosli i svim ljudima iz uprave na ovakvom gostoprimstvu. Prvi utisak je odlican, svi su dobro raspolozeni i vlada veoma pozitivna atmosfera.

Novinar: Da li Udineze dobija uskoro neko pojacanje?

-Ja to trenutno ne mogu da vam odgovorim,popricacu posle sa upravom, recicu im svoje zelje i videcemo kako ce se sve to zavrsiti.

Novinar:Moze li Udineze da bude senzacija ove godine u Evropi, kao sto je tim iz kojeg ste dosli ovde?

-Uf, veoma tesko pitanje. Napoli ima odlican tim i veoma dobre igrace koji su navikli da igraju zajedno i zato se ostvaruju dobri rezultati. Ja cu uciniti sve da udjemo u Ligu Sampiona i da pokusamo,naravno, sto duze da ostanemo tamo.

Novinar: Navijaci Napolija su se protivili vasem odlasku, sta su vam rekli ljudi iz kluba?

-Znam, bilo je jako tesko doneti ovu odluku. Tamo sam proveo 4 najlepse godine, puno lepih uspomena nosim odande koje cu mi uvek biti u srcu. Zelim ovom prilikom da im se zahvalim na svemu. Sada sam ovde i razmisljam samo o Udinezeu!

Novinar: Hvala puno...

-Hvala vama!
« Poslednja izmena: 31. oktobar 2014, 13:48:24 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Udinese is back !
« Odgovor #1 poslato: 31. oktobar 2014, 13:53:02 »
Djokic debitovao pobedom!



Prijateljska utakmica izmedju Udinezea i Besiktasa se zavrsila rezultatom 3-0 za 'domacina'. Prvo poluvreme je bilo dosta mirno, Udineze je napadao, Besiktas se branio i pretio iz kontri, ali su mreze mirovale. U drugom poluvremenu ulaze Riera i Badu, i stvari se menjaju. U 55. minutu Riera pogadja gol Besiktasa i donosi prednost 'Zebrama'. U 67. minutu meca, korner za Udineze, centrira Di Natale, skace Badu i postize gol za 2-0! U 90' minutu solo prodor Riere, i po drugi put na mecu trese mrezu Turaka i to je konacnih 3-0!
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Udinese is back !
« Odgovor #2 poslato: 31. oktobar 2014, 13:58:49 »
ŠOK! DOMIZZI PRODAT ARSENALU!



Zamenik kapitena, Domizzi, danas je otputovao u London, gde ce potpisati dvogodisnji ugovor sa Arsenalom.Transfer je vredan 4.5 miliona.Navijaci Udina sigurno nisu ocekivali ovakav pocetak prelaznog roka!

« Poslednja izmena: 31. oktobar 2014, 14:39:33 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Udinese is back !
« Odgovor #3 poslato: 31. oktobar 2014, 14:03:42 »
Realov 'klinac' u Udineze-u ?!



Udine: Blizu smo dogovora sa Sarabiom, stiže jos jedan igrač!



'Kontakt sa Sarabiom je vec ostvaren. On u toku dana treba da stigne u Italiju gde bi trebalo,ako sve bude u redu, da potpise trogodisnji ugovor.'
« Poslednja izmena: 31. oktobar 2014, 14:07:56 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Udinese is back !
« Odgovor #4 poslato: 31. oktobar 2014, 14:14:23 »
TRANSFERI: DOMIZZI OTPUTOVAO, SARABIA STIŽE, RABIOT VEĆ POTPISAO !



Rabiot:'Došao sam u odličnu ekipu. Nadam se da ću opravdati poverenje trenera. Od mene možete da očekujete maksimum uvek.Jedva čekam meč sa Liverpulom!'
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Udinese is back !
« Odgovor #5 poslato: 31. oktobar 2014, 14:51:08 »
PLAY OFF - CHAMPIONS LEAGUE: 'ZEBRE' PREGAZILE LIVERPUL!



Djokic:Polako, bice tesko na Enfildu!



Udineze na celu sa Djokicem, pruzio odlicnu partiju protiv Liverpula. U prvih pola sata Udineze je napadao i to im se u 30. minutu isplatilo, Baduu je sa fantasticnim udarcem savladao Minjolea i doneo prednost 'Zebrama'. Posle je usledio jos jaci pritisak domacina koji se isplatio u 89' minutu meca, kada je Udineze stvorio neverovatnu kontru i Widmer je prelepim udarcem povecao prednost na 2-0! Revans se igra za 7 dana, u Engleskoj.
« Poslednja izmena: 31. oktobar 2014, 14:57:47 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Udinese is back !
« Odgovor #6 poslato: 31. oktobar 2014, 15:07:53 »
Udine sve jaci! Stigao Sarabia!



Sarabia:Veliki tim!



'Srecan sam sto sam dosao u Udine. Ovo je veliki tim koji ima veliku proslost, a jos vecu buducnost. Pokusacu da se dokazem i da izborim mesto u prvih jedanaest. Zelim Ligu Sampiona sa Udinezeom!'
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Udinese is back !
« Odgovor #7 poslato: 31. oktobar 2014, 15:28:27 »
Seria A: Favoriti kiksali, petarda Napolija, Udine minimalcem do 3 boda!



Djokic:Odlican mec!



Djokic: Odlican mec sa dosta sansi. Mogli smo mnogo ranije da zavrsimo ovaj mec ali nam se nije dalo. Nadam se da cemo nastaviti u istom ritmu, sledeci je Liverpul!
« Poslednja izmena: 4. novembar 2014, 01:14:21 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Udinese is back !
« Odgovor #8 poslato: 31. oktobar 2014, 21:31:52 »
SENZACIJA! DI NATALE SRUŠIO REDSE U 119. MINUTU MEČA!



Play off: Liverpul je veoma rano poveo sa bele tačke. Nastavili su sa napadima, i u 45. minutu se povećali svoju prednost na 2-0! Drugo poluvreme je proteklo mirno,uglavnom napadima 'crvenih'. Počeli su produžeci, svi su očekivali izvodjenje jedanaesteraca, a onda šok na Enfildu! Udineze je napadao po levoj strani, odlično je prošao Sarabia, vratio povratnu loptu koju je maestralno pokupio Di Natale i postigao pogodak koji je bio dovoljan za plasman u Ligu Šampiona!

Djokic: Dramatično, sve pohvale igračima!



'Odlicna utakmica,drago mi je sto smo izdrzali pritisak Liverpula i kaznili ih u 119. minutu. Čekamo žreb.'
« Poslednja izmena: 1. novembar 2014, 17:37:21 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Udinese is back !
« Odgovor #9 poslato: 1. novembar 2014, 18:45:05 »
SLAVI SE ULAZAK U LŠ!



Di Natale:Neverovatan osećaj!



'Osecam se odlicno, presrecan sam. U drustvu najboljih smo. Nebitno je sa kim cemo biti u grupi, ali bih želeo Madridjane.'
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Udinese is back !
« Odgovor #10 poslato: 1. novembar 2014, 18:50:34 »
Seria A: Rabiot srusio Romu , Juve 'pokorio' Firencu , Milan bolji od Lacia!



Djokic:Kvalitetan meč, sve pohvale Romi!



Rabiot: Vrlo dobar mec, srecan sam zbog pogotka, ali bitnija mi je pobeda. Samo ovako da nastavimo i bice sve u redu, sada čekamo žreb, želim PSG!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Udinese is back !
« Odgovor #11 poslato: 4. novembar 2014, 01:12:15 »
POCINJE! EL NINO NAPADA CELSI, MITROVIĆ NA BAVARCE, 'MILIONERI' ČEKAJU IBRU I DRUŽINU, 'STARA DAMA' ČEKA ARSENAL, UDINE VEĆ GORI STIŽE JUNAJTED !




Djokić: Imamo šanse za prolazak!



Van Gal: Udineze... teško je igrati sa njima!



Uefa Champions League Group

« Poslednja izmena: 4. novembar 2014, 01:17:51 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Udinese is back !
« Odgovor #12 poslato: 4. novembar 2014, 01:21:50 »
Seria A: Empoli izbio na vrh, kiksnuo Juve, podela bodova u Djenovi!



Djokic:Kako igramo u poslednje vreme, ovo je kiks za nas!



'Odigrali smo jako lose, kako igramo u poslednje vreme,ovaj remi je za nas neuspeh i odlazimo nezadovoljni odavde. Nadam se da cemo ispraviti ove greske od danas, koje se ne smeju vise ponavljati.'
« Poslednja izmena: 4. novembar 2014, 01:31:24 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: enzocro92

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Udinese is back !
« Odgovor #13 poslato: 4. novembar 2014, 10:21:54 »
Samo teraj,odlicno pises,nemoj da stajes :ziveli: :ave:
 

Cavani^^^^

  • Gost
Re: Odg: Udinese is back !
« Odgovor #14 poslato: 5. novembar 2014, 22:33:42 »
Citat: Djoxetina;1318461
Samo teraj,odlicno pises,nemoj da stajes :ziveli: :ave:

hvala puno :)