Autor Tema: Torino F.C  (Pročitano 7989 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Torino F.C
« poslato: 5. avgust 2014, 10:21:30 »


Torino 10 dana pre početka prvenstva nema trenera.!

Fudbalski klub Torino nema trenera,a za 10 dana počinje prvenstvo.Kao mogući kandidati za mesto trenera spominju se:Manuel Pelegrini,Karlo Anćeloti,mladi stručnjak iz Srbije Josić,pa čak i Žoze Murinjo.
Ko će sesti na klupu Torina videćemo u narednim danima jer je  vremena sve manje!

 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Torino F.C
« Odgovor #1 poslato: 5. avgust 2014, 10:30:46 »


Očekivano:Josić novi trener Torina!

Fudbalski trener iz Srbije i bivši fudbaler Đorđe Josić novi trener Torina!
Josić je igračku karijeru započeo u Šabačkoj Mačvi,da bi potom prešao u redove Radničkog iz Kragujevca.Sa 22 godine prešao je u Udineze gde je igrao 3 godine i onda se teško povredio i ostavio fudbal.U trenerkoj karijeri vodio je:Mačvu(3. mesto,srpska liga grupa zapad),Voždovac(5 ž. mesto,JSL) kao i mnoge nižerazredne Italijanske klubove.



Josić je tačno u podne po lokalnom vremenu predstavljen u Torinu.Njegov zadatak će biti da udje u Evropu sa Torinom.Ima još samo 10-ak dana da dovede pojačanja.!

Intervju:

Novinar: Da li Vam je drago što ste došli u Torino,jer kao igrač ste bili u svađi sa ovim klubom?

Josić:,,Naravno da mi je drago,da sam u svađi ne bi došao milion posto.Pokašaću da izvršim zadatak uprave,a to je Evropa!"
Novinar:Pojačanja?
Josić:,,Daa,biće pojačanja sigurno,biće barem 3-4 pojačanja,a  verovatno toliko ili možda više odlazaka iz kluba."


Prvenstvo Italije počinje za tačno 10 dana a Torino se sastaje sa Veronom.
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Torino F.C
« Odgovor #2 poslato: 5. avgust 2014, 10:43:31 »


Torino:Stiglo prvo pojačanje!

Prvo pojačanje Torina u ovom prelaznom roku je Marchoini,koji je iz Parme u Torino prešao za 1,8 miliona eura.



Marchoini je potpisao ugovor na 3.5 godine.On je igrač koji igra i levo i desno krilo,u Parmi je zabeležio 83 nastupa i dao 22 gola.

Marchoini:,,Drago mi je da sam došao u Torino,kao klinac sam prošao školu Torina,ali sam tada imao neke druge planove.Evo sada sam tu i pomoći ću Torinu da ostvari svoje ciljeve.

Marchoini zadužio dres sa brojem 7

 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Torino F.C
« Odgovor #3 poslato: 6. avgust 2014, 06:54:54 »


Josić ne staje želi još pojačanja,i ako je klub pred bankrotom.

Novi trener Torina,Đorđe Josić želi još pojačanja.Naime uprava se ne slaže sa njim jer je kako kažu klub pred bankortom.

Josić se nije osvrtao na njihove pridike,nego je posalo ponude,i to:Toni Kroos,Aleksandar Kolarov,Bane Ivanovic,Aleksandar Mitrović.Bez sumnje Josić bi da napravi srpsku koloniju u Torinu.


Pitanja Novinara:
Toni Kroos? Koliko je blizu ili daleko od potpisa?

Josić:,,Kroos je odbio da mu mi otkupimo ceo ugovor,ali kada sam mu posalo ponudu za pozajmicu rekao je da će razmiliti do kraja prelaznog roka."

Mitrović,Ivanović,Kolarov?

Josić:,,Kolarov je za sada najbliži potpisu,Bane je najdalji,dok Mitrović želi da potpiše ali ako je moguće na zimu.

Uprava Torina ne želi više pojačanja,jer klub je pred bankrotom?

Josić:,,Da klub je pred bankrotom,ali uprava mora da razume da mi možemo i da prodajemo a ne samo da kupujemo.Imamo 3 igrača koji mogu da nam donesu preko 30 miliona eura."
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Torino F.C
« Odgovor #4 poslato: 6. avgust 2014, 07:01:48 »


Toni Kroos ne želi u Torino.

Toni Kroos izajvio je za naš list da ne želi u Torino.Naime on je rekao da je za njega nemoguće da napreduje u klubu koji je pred bankrotom,i da ako bude napuštao Real Madrid da neće otići u Italiju 100%



Toni Kroos:
Odbio sam Torino,oni su nešto slabiji klub i ne želim da nazadujem,jer tamo ne bih uspeo da napredujem.Najverovatnije ostajem u Realu.Ako budem napuštao Madrid to će biti polu-sezonska pozajmica,u Italiju neću 100%"
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Torino F.C
« Odgovor #5 poslato: 6. avgust 2014, 07:23:40 »

Torino-Verona,NAJAVA

Na Olimpijskom stadionu u Torinu sastaju se Torino i Hellas Verona.Verona i kao gost favorit zbog teške finansijske situacije  u Torinu.Kladionice predviđaju nerešen ishod pa je prema tome X najpopularniji.

Izajave:


,,Očekujem borbu mojih momaka.Mi smo favoriti ali samo zbog njihove finansijske situacije-PARE NE IGRAJU FUDBAL!"

Josić:
,,Ja ću očekivati armiju navijača,kao što je Torino imao prošle sezone.Pobeda bi nam mnogo značila,kao i njima ali mi smo u prednosti ako ne u finansijskoj onda imamo prednost domećeg terena,imamo bolju istoriju..."