Autor Tema: Drugaciji gejmplej tokom eksibicionog meca i tokom sezone oflajn?!  (Pročitano 6156 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Inter90

  • Regular
  • **
  • Poruke: 50
    • Pogledaj profil
Egzibicionog meca :D (greska u naslovu)....Igram Pes 2014 duze vrijeme. Igram sezonu offline, gotovo uvijek. I postoje drasticne graficke razlike kao i razlike u gejmpleju kad igram utakmice prvenstva i utakmice kupa u toku sezone. Kad igram seriju A, derbiji imaju takodje drugaciji/bolji gejmplej, vise uspjesnih driblinga i atraktivnih poteza uz fluidniji gejmplej i drasticno bolju grafiku (frejmrejt). I uzmem da igram egzibicionu utakmicu i zaprepastim se! Gejmplej totalno drugaciji (bolji, realniji, tecniji) nego tokom sezone! U cemu je fazon? Inace igram pes sa posljednjim pecom i DLC-om. Da li su neka podsavanja u pitanju?
« Poslednja izmena: 30. avgust 2014, 14:12:33 od strane Inter90 »
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: Drugaciji gejmplej tokom eksibicionog meca i tokom sezone oflajn?!
« Odgovor #1 poslato: 5. septembar 2014, 21:30:38 »
Zanimljivo pitanje, voleo bih da dobijes odgovor od nekog ko je upucen. :) Meni samo po opisanom deluje kao poredjenje PES online gameplay-a i offline egzibicije. Online je krs koji kasni, selektovanje igraca preskace itd. Offline egzibicija je fluidnija, ne preskacu igraci. Nisam primetio kada sam davno igrao ML offline razliku izmedju toga i egzibicije. Pretezno sam online igrao i patio se kao i drugi... Valjda od 2015 necemo vise. :)
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Odg: Drugaciji gejmplej tokom eksibicionog meca i tokom sezone oflajn?!
« Odgovor #2 poslato: 5. septembar 2014, 22:23:02 »
Totalna glupost. Odigrao sam preko 15-tak sezona i to nisam primetio. Kazu da postoji razlika izmedju online-a i offline-a u gameplay-u a to ne znam jer igram samo offline. Ali sto se tice offline-a nema nikakve razlike izmedju tih meceva koje si naveo. Cini ti se.
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 

Inter90

  • Regular
  • **
  • Poruke: 50
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Drugaciji gejmplej tokom eksibicionog meca i tokom sezone oflajn?!
« Odgovor #3 poslato: 7. septembar 2014, 14:21:36 »
Citat: DM11;1302468
Totalna glupost. Odigrao sam preko 15-tak sezona i to nisam primetio. Kazu da postoji razlika izmedju online-a i offline-a u gameplay-u a to ne znam jer igram samo offline. Ali sto se tice offline-a nema nikakve razlike izmedju tih meceva koje si naveo. Cini ti se.


Hvala na odgovoru. To je bilo sa Fire patch-om. Moguce da su oni cackali gejmplej. Vratio sam se na pesedit i na 1.13 verziju igre i sad je vecina utakmica ok, ali s vremena na vrijeme javi se utakmica gdje je grafika mutnija a igejmplej kao da fliper igram. Driblinzi ni u snu ne prolaze...
 

Inter90

  • Regular
  • **
  • Poruke: 50
    • Pogledaj profil
Re: Drugaciji gejmplej tokom eksibicionog meca i tokom sezone oflajn?!
« Odgovor #4 poslato: 7. septembar 2014, 14:25:29 »
Hvala na poruci. Ja sam sumnjao da do promjene gejmpleja dolazi usljed auto savea (jedino je to ono sto je drugacije u odnosu na egzibicionu utakmicu gdje nema snimanja meca). Medjutim , prijde da je do fire patcha koji sam koristio, sad sam se vratio na pesedit, pa cemo vidjeti...A u ostalom, ovo je teski krs od igre i jedva cekam 2015. Na ovom pesu 2014 ni rejtinzi igraca ne dolaze do izrazaja sto ubija draz igre kod oflajn sezone i meceva...
 

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Re: Drugaciji gejmplej tokom eksibicionog meca i tokom sezone oflajn?!
« Odgovor #5 poslato: 8. septembar 2014, 01:11:10 »
Skini patch od pes-serbia edit tima i problemi reseni. Hehe.
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.