Autor Tema: PES 2015 izlazi 13og novembra, demo 17og septembra !!  (Pročitano 160543 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

blackwhite

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3562
    • Pogledaj profil
Re: PES 2015 izlazi 13og novembra, demo 17og septembra !!
« Odgovor #30 poslato: 13. avgust 2014, 13:42:17 »
Takodje..vise nista ne verujem KONAMIu,verijem ipak da je dosta toga promenjeno,ali ipak,dok ne probam,ne zelim da verujem ,pa da se razocaram ..
PSN ID : blackwhite985
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: sernik, ficicaaa

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: PES 2015 izlazi 13og novembra, demo 17og septembra !!
« Odgovor #31 poslato: 13. avgust 2014, 13:42:53 »
Meni se čini sa su neke promene očigledne pošto još igram 2014 pa pravim komparaciju, ali dobro.
Očigeldno je da je šut sređen, fizika lopte, brže je, tečnije, animacije takođe.
Nije next gen kao što neki očekuju, ali nikad nije ni bio najavljen.
Kapiram da je ovo trebao da bude 2014, ali su gadno zaebali.
Ne zna se još za zahtevnost, nisu objavili.
« Poslednja izmena: 13. avgust 2014, 14:05:48 od strane Darcoolio »


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: sernik, DM11

Marko82

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Re: PES 2015 izlazi 13og novembra, demo 17og septembra !!
« Odgovor #32 poslato: 13. avgust 2014, 13:48:48 »
Deluje pomalo haoticno,dum tras,verovatno zbog ovih sto su igrali tako,ali ok.Teren mi se svidja ,valjda ce da bude varijacija na tu temu.Trcanja igraca su dosta slicna 14-ici,a ima i dosta dobrih novih animacija cisto da upotpune osecaj.Smeta mi ovo klizanje po terenu,kao da deluje da ima nekog kasnjenja,tako odaje utisak,to cemo videti kad budemo probali,mozda i gresim.Dobra stvar su ti update-i timova,ko je u kakvoj formi (nesto kao update rostera u NBA 2K).Znam da se na klipovima vide ukupne ocene tipa 80,70 itd. tj.njihov rast/padanje,valjda ce biti i onih detaljnih ocena kad se klkne na graca i da vidimo kakav efekat ima na njih.Najvise mi se svidja R2 za te sitne driblinge i forice.S obzirom da izlazi u novembru,ostaje da vidimo ili su sebi dali veliki zadatak ili nesto za sad ne stima,pa pokusavaju da poprave.Obecava,za sad.
« Poslednja izmena: 13. avgust 2014, 14:11:26 od strane Marko82 »
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: PES 2015 izlazi 13og novembra, demo 17og septembra !!
« Odgovor #33 poslato: 13. avgust 2014, 13:53:28 »
Ono što si primetio, mene malo ubija u pojam kad vidim da neko igra i uhvati ga grč u prstu pa se zaglavi R1.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DM11

Elleven 05

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 303
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2015 izlazi 13og novembra, demo 17og septembra !!
« Odgovor #34 poslato: 13. avgust 2014, 13:56:15 »
Nekako mi je 14ka realisticnija po kretanju igraca ovo mi je malo ubrzano sto se animacija tice a ne volim kad su animacije ubrzane sve zbog toga sto su se zalili da treba to brze ovo ono :P treba nesto da ide brze a ne sad svaka kretnja ide u tacku.onda ovi pasovi brate ko da su navigacijom navodjeni.mozda ovi igraju na begginer ko ce ga znat pa lako golove daju.nez zasto su iskljucili fiziku dresova umjesto da to poboljsaju oni skroz izbacili.nekima je nebitan detalj a meni jeste jer spada u graficki segment igre pored gameplaya sto je bitniji naravno.nez dok ne probam licno zasad nisam puno impresioniran..
 

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Re: PES 2015 izlazi 13og novembra, demo 17og septembra !!
« Odgovor #35 poslato: 13. avgust 2014, 14:03:13 »
Mislim da su ova dvojica slabi igrači pa da je bilo dosta izgubljenih lopti bez razloga i krivih dodavanja rad brzopletosti i forsiranja napada,mislim da se igrači bolje krecu po terenu za razliku od 14
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: PES 2015 izlazi 13og novembra, demo 17og septembra !!
« Odgovor #36 poslato: 13. avgust 2014, 14:11:28 »
Ponovo je moguce precizno odigrati :1r1: + :1trougao:. :clap: Mislim na manju distancu, preskakanje sredine je glupo. Samo da ponovo ne kukaju oni koji nemaju analogni dzojstik, koji ne mogu ili ne znaju da selektuju odbranu, pa da nekim patch-om pokvare preciznost. Bitno je da ima mnogo mogucnosti, pa je moguce proci i na duple pasove ili na dribling itd. Kako ko voli, ume ili zeli da iskoristi slabosti protivnika. Ne vidim sta je problem nadigrati ofsajd zamku. Videcemo i lob kakav je, precizan ili ne, svakako i to se moze braniti, jedino je frustrirajuce kada ne branimo.
Prosli PES je bio navikavanje na ovo, malo usavrseno. Nema nazad.
Kamera kod ofsajda snima liniju, to je dobro, mada se ponekad ne vidi igrac koji (i kada) upucuje loptu. Ali bolje je ovako za razliku od proslog PES-a, kada smo gledali golmana, a nismo videli svoj napad i liniju ofsajda.
Nema nekih glupih faulova, super. Volim ispravne sudijske odluke, a ne pogresne (iako ih ima u stvarnosti, ipak od kompa ne ocekujem greske kao od coveka), sto moze da bude pomoc neznalicama protiv jacih igraca, da rezultat bude neizvesniji.
Vidim da je isti sistem ciljanja kod kornera i faulova, steta sto nije teze dati gol, da mora kifla bilo bi teze. Sreca pa ce se faulovi valjda suditi po zasluzi, nece ih mnogo biti na 20, ako ne promene nesto.
Jos da online bude kao i offline, i to je to. Da ne bude kao sad u online da je tesko selektovati zeljenog igraca u odbrani prilikom kornera recimo ili gol auta, dok se u offline to izvodi bez preskakanja.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: PES 2015 izlazi 13og novembra, demo 17og septembra !!
« Odgovor #37 poslato: 13. avgust 2014, 14:31:53 »
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: PES 2015 izlazi 13og novembra, demo 17og septembra !!
« Odgovor #38 poslato: 13. avgust 2014, 14:34:35 »
Prljavi dresovi su ostali, što je dobro.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

PedjaNcz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 535
    • Pogledaj profil
Re: PES 2015 izlazi 13og novembra, demo 17og septembra !!
« Odgovor #39 poslato: 13. avgust 2014, 14:48:03 »
Super izgleda..ali 13.novembar ::|:
 

Emirinho

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 152
    • Pogledaj profil
Re: PES 2015 izlazi 13og novembra, demo 17og septembra !!
« Odgovor #40 poslato: 13. avgust 2014, 15:30:44 »
Ima li kakvih informacija što se tiče specifikacija igre i da li će ovaj biti kako treba optimizovan, a ne kao 14-ka, nekima ide bez problema, nekima šteka..
 

dulex94

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 465
    • Pogledaj profil
Re: PES 2015 izlazi 13og novembra, demo 17og septembra !!
« Odgovor #41 poslato: 13. avgust 2014, 15:32:46 »
Jao samo da bude dobro optimizovano, za razliku od PES 14... MAkar i na low da mogu da ga pokrenem, jer jelte meni je grafika krajnje nebitna. Ali sam smorio ove godine... Namestio ja PES 14 da mi radi i na high, al cim pokrenem igricu drugi put sve se poremeti i opet secka. I kad namestim nece da radi kao prvi put, verovatno zaboravim neku sitnicu... I nisam mogao da se bakcem, ostao na 13ici...
PES FAN
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: PES 2015 izlazi 13og novembra, demo 17og septembra !!
« Odgovor #42 poslato: 13. avgust 2014, 15:35:57 »
Ništa još, iskreno, nisam siguran ni da će biti na gamescom, ali aje da sačekamo zvaničnu prezentaciju.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

AiN

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1095
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2015 izlazi 13og novembra, demo 17og septembra !!
« Odgovor #43 poslato: 13. avgust 2014, 15:46:03 »
I do sada je bilo, negde oko novembra da izlazi igra, ne znam sta je tu cudno.
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: PES 2015 izlazi 13og novembra, demo 17og septembra !!
« Odgovor #44 poslato: 13. avgust 2014, 15:46:40 »
Specifikacije treba okaciti macku o rep. Seckalo je nekima i na mnogo dobrim masinama. Bitno da optimizuju dobro. I ako je moguce, ipak kupite bar malo bolje komponente, manje ce biti kukanja. Znam kakva je situacija, samo kazem, ko moze neka konacno nadogradi malo komp ako dugo nije. Ne volim poredjenja sa PES 13 i high jer smo daleko od 2012. godine, drugi je engine.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x: