Autor Tema: Nova sezona, novi protivnici - REAL MADRID  (Pročitano 3490 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

PETAR KOJOT

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Nova sezona, novi protivnici - REAL MADRID
« poslato: 25. jul 2014, 00:20:05 »
[ATTACH=CONFIG]24108[/ATTACH]


BOMBA IZ MADRIDA!



Nakon odlicne sezone u madridu, Carlo Ancelloti je napustio redove "Kraljevski klub" Naravno, dao je obrazlozenje : "Moram se posvetiti porodici i cuvati unuke" Uz osmeh je rekao Ancelloti
Kako navodi vlasnik Reala, na klupi ce od sledece sezone voditi potpuno neiskusni trener iz skole Madrida, Martin Jones

Sledecih dana se ocekuje veliko negodovanje navijaca, uz pretpostavku da Jones ne bi mogao da izdrzi prevelik pritisak.
[ATTACH=CONFIG]24104[/ATTACH]

Evo i par slika sa konferencije za novinare :

[ATTACH=CONFIG]24105[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]24106[/ATTACH]

Video zapis je takodje tu :



Jones: Spreman sam za sve izazove koji nas ocekuju ove sezone. Real madrid je mocan tim sa perspektivnim igracima, a ja sam tu samo da pomognem da se veliki cilevi ostvare. Planiram dug boravak ovde. Hvala na lepom doceku, gdine predsednice, izvolite.

Perez: Hvala, Martine. Siguran sam da Real ima vrlo dobrog menadzera koji bi mogao da osvoji, bez preterivanja, triplu krunu. Toliko od mene. Hvala

Spanski mediji saznaju i da Jones nije bio tako mek prema igracima, odmah im je ukazao na to sta je i ko je Real Madrid.

[ATTACH=CONFIG]24107[/ATTACH]
« Poslednja izmena: 25. jul 2014, 00:24:30 od strane PETAR KOJOT »
Pro :D
 

PETAR KOJOT

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Odg: Nova sezona, novi protivnici - REAL MADRID
« Odgovor #1 poslato: 25. jul 2014, 00:21:08 »
Izvinjavam se zbog malih slika, jel treba samo da smanjim rezoluciju ili nesto jos?
Pro :D
 

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
Re: Nova sezona, novi protivnici - REAL MADRID
« Odgovor #2 poslato: 25. jul 2014, 05:22:49 »
Mozda je bolje da sacekas kraj prelaznog roka pa da onda krenes sa pricom s obizorm da ce tad biti brdo peceva sa novim transferima, ekipama, dresovima i ostalo :)
 

PETAR KOJOT

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Odg: Nova sezona, novi protivnici - REAL MADRID
« Odgovor #3 poslato: 26. jul 2014, 04:13:40 »
OK, moze, dobro je da si mi sad rekao :)
Pro :D