Autor Tema: Свака част свима осталима,али зна се ко је АВАНГАРДА!  (Pročitano 7770 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cavani^^^^

  • Gost
SPORT:Marko Nikolic novi trener Partizana!




Nikolic:Partizan je u svojoj ligi Barselona,i on mora da melje protivnika!




''Drago mi je sto sam dosao ovde. Zelim da obecam navijacima da cemo dati 120% svojih mogucnosti na svakoj utakmici. Mislim da je veoma rano da se jos prica da li ce titula ostati u Humskoj ili ne. Mi cemo uvek ostavljati srce na terenu i boricemo se za svaki bod! Evropa,tu i tamo. Titula je sada vaznija!''
« Poslednja izmena: 24. maj 2014, 20:31:46 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Jelen Super Liga:Šampion slavio na Banovom Brdu,Rad ide zadovoljan sa Marakane!




Nikolic:Realizacija losa,rezultat solidan!



Nikolic:''Odlicna utakmica,morali smo samo da je zavrsimo ranije!Cukaricki je veoma dobra ekipa,i po meni ovo je jedno od tezih gostovanja.Moramo jos da poradimo na realizaciji,u svakom slucaju,zadovoljan sam rezultatom.''



Rezultati 1.kola:
Donji Srem - Radnicki 1923 0-0
Jagodina - Radnicki Nis 1-0
Cukaricki - Partizan 2-3
Javor - Sloboda 2-2
Fk Napredak - Spartak Zlatibor Voda 1-0
Novi Pazar - Vojvodina 0-0
OFK Beograd - Vozdovac 2-2
Crvena Zvezda - Rad 2-2
« Poslednja izmena: 24. maj 2014, 20:31:31 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
JSL: 'Braca' podelili bodove na Cairu, Zvezda lagano u Ivanjici, Partizan minimalnom pobedom u Kragujevcu !



Ilic: Dobra utakmica,mozemo mnogo bolje!



Ilic: ''Dobro smo odigrali danas.Moglo je da bude mnogo ubedljivije da smo iskoristili one sanse iz prvog poluvremena. Zelim da cestitam saigracima na pobedi i da kazem da mozemo mnogo bolje od ovoga! Sledi nam tesko gostovanje u Novom Pazaru, moramo maksimalno ozbiljno da udjemo u taj mec i da osvojimo nova tri boda.''
« Poslednja izmena: 29. maj 2014, 00:23:03 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
JSL:Unisten Novi Pazar, Zvezda sigurna u Krusevcu,OFK-a podelila bodove sa Cukom!



Novi Pazar - Partizan 0-5 (0-2)



Strelci:Lazovic 16'
Drincic 37'
D.Pantic 51'
Grbic 69'
Kojic 82'


Grobari porucili jasnu poruku ''Pazarcima''




Nikolic: Prezadovoljan sam,dobra uvertira pred derbi!



Nikolic: ''Odlicna partija mojih fudbalera,ispostovali su sve sto smo se dogovorili u svlacionici i lepo to preneli na teren. Vaznih 3 boda pred gostovanje na Marakani.''
« Poslednja izmena: 29. maj 2014, 00:36:35 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
JSL: Veciti podelili bodove na Marakani!



Danas na Marakani su crveno - beli i crno - beli podelili bodove. Partizan je poveo golom Danka Lazovica u 55' minutu meca, dok je Mrdja u 77' minutu izjednacio i doneo veoma vazan bod Zvezdi koja se nalazi u teskoj situaciji.

FSS:Kazna i za Delije i za Grobare!



Foto: Jug gori!



Fudbalski savez Srbije danas je izrocio kazne vecitima sa po 2 utakmice igranja bez navijaca na svom stadionu i po 100.000 evra.
« Poslednja izmena: 30. maj 2014, 14:37:44 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Preskocicu nekoliko utakmica,necu da pisem zato sto sam vec poceo drugu sezonu. Postavicu samo najbitnije stvari :)
 

Cavani^^^^

  • Gost
JSL: Parni Valjak ''samleo'' i Vozdovac, Rad drugi, Vojvodina pred ispadanjem!





Partizan dosao lako do tri boda na ''gostovanju''. Rad pobedio Jagodinu i tako izborio drugo mesto, i za sada plasman u Ligu Sampiona. Vojvodina opet kiksnula kod kuce i time je skoro pa zagarantovala ispadanje iz lige i odlazak u drugu ligu.

Strelci: Kojic 11'
Milovanovic 44'
Lazovic 58'
Pantic 72'
« Poslednja izmena: 30. maj 2014, 14:50:28 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
JSL: Rad ostaje u trci za prvo mesto, Napredak odneo sva 3 boda iz Humske, Zvezda bez Evrope ove godine!



Napredak iz Krusevca je danas iznenadio crno bele i ostavio Rad u trci za sampionsku titulu. Zvezde odigrala nereseno u Novom Pazaru i time se ove godine nece videti sa Evropom i putovanjima.
 

Cavani^^^^

  • Gost
JSL: Crno - beli ispustili pobedu u 90.minutu! Rad izgubio na Banjici!



Jagodinci u poslednjem minutu uzeli bod Partizanu. Rad izgubio od OFK-e na Banjici, Partizan deli samo jos jedna pobeda do nove titule, 7.uzastopne!

Apel navijacima Partizana: Partizan - Sloboda, 20:00h , Humska 1, da zajedno proslavimo titulu! SVI NA JNA!
 

Cavani^^^^

  • Gost
JSL: SVE JE GOTOVO, PARTIZAN NOVI-STARI SAMPION SRBIJE!



Partizan - Sloboda 3-0 (1-0)



Partizan je po sedmi uzastopni put odbranio titulu sampiona Srbije i time napravio istorijski uspeh. Dok se u Humskoj slavilo, na Karadjordju je Vojvodina ispracena u drugu ligu, slicna situacija je bila i na Cairu kao i u Jagodini. Rad zavrsio na drugom mestu i time obezbedio ucesce u Ligi Sampiona!

FOTO: Jug ostao pun i 2 sata posle meca!





Ninkovic: Hvala navijaci, neverovatni ste!

« Poslednja izmena: 30. maj 2014, 15:27:43 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
KUP SRBIJE: KUP SE VRATIO KUCI ! PARTIZANU DUPLA KRUNA !



Igraci i navijaci: ''Ima jedan tim''!

« Poslednja izmena: 30. maj 2014, 15:18:51 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Nikolic: Zadovoljan sam! Gledacete Evropski Partizan!



Nikolic: Odlicno odradjen posao u ovoj sezoni, sve je bilo na maksimalnom nivou.Uspeli smo da odbranimo titulu zato sto smo verovali u sebe i u svoj karakter.Njima ostaje prica da su najbolji, pokazali smo ko smo i sta smo. Bitno je da je titula tamo gde pripada, zelim samo da kazem da cete gledati Evropski Partizan!
 

Cavani^^^^

  • Gost
Transferi: Biser OFK-e u Partizanu!



Drazic: Presrecan sam, dosao sam u svoj voljeni klub!



Drazic: Partizan, tim za koji navijam od malih nogu. Obecavam Grobarima da cu u svakom mecu dati svoj maksimum da tim dodje do pobede! Jedva cekam pocetak sezone a i Lige Sampiona naravno.
« Poslednja izmena: 30. maj 2014, 15:33:42 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
BOMBA! ONGENDA IZ PSZ-A PRESAO U REDOVE CRNO-BELIH,TRANSFER VREDAN 3.500.000M!



Ongenda:Pratio sam Partizan kad god sam stigao.Ovo je veliki tim sa velikom tradicijom,cuo sam da su navijaci izvanredni i da su 12-i igrac ovog kluba! Nadam se dobrom slaganju u timu i potrudicu se da pomognem Partizanu koliko je god to moguce! Napred Partizan!
« Poslednja izmena: 30. maj 2014, 21:48:44 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Partizan samo sa 2 pojacanja napada Evropu?!



Crno - beli su u ovom prelaznom roku doveli samo 2 igraca. Da li je to dovoljno da se napravi neki malo veci rezultat u Evropi, videcemo. Pritom, ne zaboravimo da su klub iz Humske napustili Milan Obradovic i Mendy koji je bio na pozajmici.


1.kolo JSL: Šampion slavio protiv Čuke, Smederevo iznenadilo Zvezdu, Rad siguran protiv Voždovca!



Partizan je posle primljenog gola poceo da igra kako zna. Mladi Andrija Živković je postigao čak 3 pogotka i tako doneo 3 boda svom timu. Novajliji Super lige,Smederevu, nije moglo bolje da počne prvenstvo.Savladali su Crvenu Zvezdu u Beogradu 0-2! Rad lako sa Voždovcem!
« Poslednja izmena: 30. maj 2014, 15:48:59 od strane Cavani^^^^ »