Autor Tema: Master Liga 'sernik'  (Pročitano 28425 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #60 poslato: 26. maj 2014, 21:28:26 »
Citat: PrisoN_BreaK;1275935
Svaka cast..izgurao si manji klub kako treba :)
Hvala, to mi je i bio cilj. :)
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #61 poslato: 26. maj 2014, 21:40:49 »
Blekburn bolji od Vitese-a, u četvrtfinalu sa Liverpulom

Fudbaleri Blekburna pobedili su Vitese u drugom revanš duelu, prvi duel u Blekburnu se završio rezultatom 1-1, što je Viteseu dalo šanse da može da prođe svetskog šampiona, međutim Blekburn je igrao rasterećeno poveo sa 0-2 u gostima, gosti su uspeli da izjednače na 2-2, falio im je još jedan gol za prolazak dalje ali to im se obilo o glavu pa je Blekburn postigao svoj 3. gol za siguran prolazak u četvrtfinale Lige Šampiona. Blekburn će se u četvrtfinalu sastati sa ekipom Liverpula, njihovim rivalima iz Premijer Lige, oba puta Blekburn je bio bolji u prvenstvu.

Ovako, imam nekih privatnih problema, pa neću neki dan pisati o svojoj Master Ligi, u petak bi već trebalo da nastavim, i naravno posle toga idemo na svetsko prvenstvo 2018 :), čisto da ne mislite da sam stao sa Master Ligom*
« Poslednja izmena: 27. maj 2014, 20:21:19 od strane sernik »
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #62 poslato: 30. maj 2014, 17:45:13 »
Blekburn lagano do polufinala

Fudbaleri Blekburna savladali su Liverpul u prvom meču 3-0 i u drugom meču na Enfildu 0-1, što je ukupno 4-0 za prolazak u polufinale Lige Šampiona, da li će Blekburn odbraniti trofej?
Odlična igra fudbalera Blekburna koji su gotovo već osvojili Premijer Ligu, bez opterećenja su izbacili Liverpul, u polufinalu će se sastati sa Napolijem.
Polufinale Lige Šampiona
Napoli - Blackburn
Roma  - Real Madrid
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #63 poslato: 30. maj 2014, 18:22:09 »
Blekburn u finalu sa Romom

Fudbaleri Blekburna izbacili su Napoli u polufinalu Lige Šampiona ukupnim rezultatom 1-3, u Italiji je bilo 0-2, a u Engleskoj 1-1, fudbaleri Blekburna su se tako po drugi put kvalifikovali u finale Lige Šampiona i imaju priliku da odbrane trofej Lige Šampiona. Snage će odmeriti sa Romom, koja je bila bolja od Reala u polufinalu.
Trofeji Blekburna ove sezone:
Super Cup
World Club Cup
Premier League
FA Cup

Ako Blekburn osvoji i Ligu Šampiona postaće jedini tim koji je uspeo da u jednoj sezoni osvoji 5. trofeja!
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #64 poslato: 30. maj 2014, 19:58:32 »
Blekburn odbranio pehar!

Fudbaleri Blekburna slavladali su Romu u finalu rezultatom 2-1!
Blekburn je uspeo da odbrani pehar Lige Šampiona, po drugi put u istoriji kluba osvajaju pehar Lige Šampiona, uz odličnu utakmicu fudbaleri Blekburna su već na startu poveli sa 1-0, u drugom poluvremenu izjednačena igra ali Blekburn u 74' minutu stiže do 2. gola 2-0, Roma je igrala dostojanstveno, postigli su gol u 92' minutu, ali nisu imali više vremena za napad, tako da je konačan rezultat 2-1.

A sad Svetsko Prvenstvo!:srbija:

Reprezentacija Srbije igraće na Svetskom Prvenstvu 2018, uz nekoliko pripremnih utakmica spremni su za Svetsko Prvenstvo, njih na ovo prvenstvo predvodi trener 'Stefan Nikolić' koji je veoma uspešan u Blekburnu!
Uskoro i grupe Svetskog Prvenstva.
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #65 poslato: 30. maj 2014, 20:22:52 »
Grupe Svetskog Prvenstva, igraćemo srcem! 'Stefan Nikolić'

SpoilerReprezentacija Srbije otputovala je u Brazil gde će se igrati Svetsko Prvenstvo 2018, tvrde da su spremni i da će igrati srcem! Srbiji i nije baš laka grupa, uglavno teži protivnici u ovoj grupi su se pali Srbiji...
Trener: Upoznao sam dobro ove reprezetantivce, dobri su fudbaleri i imaju talenta, mogu da igraju sa ostalim reprezentacijama, nama grupa jeste teža ali igraćemo srcem pre svega za našu zemlju i narod, nadam se da ću uspeti da učinim sa reprezentacijom kao što sam i učino veliki uspeh u Blekburnu, prvi meč nam je sa Argentinom i spremni smo za njih!
Grupa u kojoj se nalazi naša reprezentacija:
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #66 poslato: 30. maj 2014, 23:56:10 »
Srcem do boda!

Spoiler
Reprezentacija Srbije je odigrala 1-1 sa reprezentacijom Argentine, uz odličnu igru uspeli su da izjednače i tako odigraju nerešeno u 1. meču grupne faze.
Fudbaleri Srbije ušli su u ovaj meč pod malim pritiskom, ipak igraju protiv Argentine mnogo jače reprezentacije, ali to se i nije baš tako pokazalo u ovih 90. minuta, reprezentacija Srbije je bila bolja i to mnogo bolja, Argentina je imala svega nekoliko prilika za gol, Srbija je u drugom poluvremenu mnogo bolje odigrala, Argentina uspeva da stvori kontru pa su postigli gol, Srbija nije stajala pa je uz odličnu akciju Markovića, Tošića i na kraju Ljajića lopta završila u mreži za 1-1, Srbija je mogla poslednjih 10. minuta do još jednog gola ali nisu imali sreće da ga postignu, pa se meč završio ovim rezultatom, odnosno 1-1.
Trener: Dobro je! Moglo je i bolje, ali i gore, igrali smo odlično, moji fudbaleri su igrali srcem i to se videlo na terenu, primili smo gol, ali posle tog gola nismo stali igrali smo još jače i postigli gol za 1-1, i tako izvukli veliki bod, u 1. poluvremenu nismo imali neke ozbiljne akcije pa sam Ljajića poslao u napad umesto Mitrovića i to se isplatilo, Ljajić je postigao gol, očekuje nas meč sa Holandijom, oni su izgubili od Nigerije, a mi idemo na pobedu protiv njih!

Statistika meča:


Sledeći meč Srbija igra protiv Holandije.
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #67 poslato: 31. maj 2014, 00:23:34 »
Pobeda Srbiju vodi dalje...

SpoilerSrbija je odigrala 1-1 sa Holandiom, prva je povela reprezentacija Srbije, a zatim Holandija izjednačila, pa će Srbija morati da traži pobedu protiv Nigerije.
Grupa:
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #68 poslato: 31. maj 2014, 21:13:38 »
Srbija zasluženo u osminifinala Svetskog Prvenstva!

Spoiler
Reprezentacija Srbije, prošla je grupnu fazu svetskog prvenstva kao prvoplasirana ekipa sa 5. boda, kao i Argentina, nakon pobede protiv Nigerije od 2-0, uz bolju igru našig fudbalera i više emocija pobedili su i tako obezbedili plasman u osminufinala! Naša reprezentacija će se u osminifinala sastati sa Australijom koja takođe ima dva remija i jednu pobedu.
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #69 poslato: 10. jun 2014, 15:40:17 »
Srbija izbačena u osminifinala...
Tužna vest iz Brazila, Srbija je poražena od Australije sa 3-2 posle produžetaka i tako se oprostila od Svetskog Prvenstva... Ovo je jedno od najvećih uspeha na svetskom prvenstvu u poslednjih 20ak godina.

Stefan Nikolić odlazi u penziju.... :scooter:
Posle dugih godina u Blekburnu i jedne sezone sa reprezenatacijom Stefan Nikolić odlazi u penziju i oprašta se od trenerske karijere, navijači, klub i igrači su mu zahvalni na svemu što je učinio za ovaj klub i vratio slavu ovom timu osvojio je dosta trofeja ali na kraju završava karijeru 2018 godine.
Trener: :ziveli: Predivne godine života, zapamtiću sve što sam proveo sa ovim timom, menjale su se generacije igrača iz godine u godinu postajali smo sve jači i jači vreme je da krenem u penziju, hvala svim navijačima koji su me ispratili punim srcem i suzama u oku, fudbalerima takođe učinio sam veliki uspeh u klubu, u nastavku im želim sve najbolje kao i reprezentaciji, poslednje zbogom! :)
Uspeh trenera: 2.Liga (1), Premijer Liga (3) FA Cup (3) Liga Sampiona (2) Super Kup (1) Prvak Sveta (1) Liga Evrope (vicesampion) Svetsko Prvenstvo (osminafinala)


(ovo nije kraj moje master lige, naravno skidam JSL pa da ne bi otvarao temu samo ću nastaviti ovde da pišem tako da idalje možete da me pratite)
« Poslednja izmena: 10. jun 2014, 15:48:46 od strane sernik »
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #70 poslato: 12. jun 2014, 18:21:34 »
sernik se vratio! :) evo konačno nastavljam sa svojom Master Ligom, ovog puta krećem iz početka sa imenjakom moga kluba! :)
uskoro početak
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #71 poslato: 12. jun 2014, 18:57:55 »
Umesto Bekvalca na klupu Kragujevčana Nikolić!

Nakon što je Bekvalac podneo ostavku na klupu Kragujevačkog Radničkog dolazi mladi trener Stefan Nikolić, Bekvalac je podneo ostavku zbog ne isplaćene sume novca koju je tražio, umesto njega Nikolić će pokušati da promeni lošu situaciju u klub, Bekvalac je 2. puta za redom uspeo da izvuče Radnički i ostavi u JSL, videćemo kako će se Nikolić snaći u klubu.
Obavljen je prvi trening i upoznavanje sa fudbalerima

Fudbaleri su jutros od 9h izašli na pomoćni teren i upoznali novog trenera, zadovoljni su zadacima i treningom svog novog trenera, nadaju se da će se Radnički opet boriti za Evropu kao do pre 2. godine.
Trener: Došao sam u klub sa velikom tradicijom, na ovom stadionu su dolazili jaki protivnici ne zaboravimo i dolazak legendarnog fudbalera Pele-a, Radnički je imao jaku istoriju, pokušaću da vratim Radnički na mesto koje zaslužuje, znam da ovi momci mogu to, većina starijih igrača su sada slobodna, ostavili smo one mlade koji će imati priliku da se dokažu u prijateljskom meču, doveli smo novog gomlana i videćemo kakav će biti ovaj meč, neću ubacivati Čančarevića da bi isprobao novog gomlana i video na čemu smo, onda se spremamo za početak sezone.
Navijači Radničkog 'Crveni Đavoli' su izjavili da ne žele više da gledaju tim kako se bori za opstanak i gubi utakmice od timova znatno slabijih od njih, i jasno i glasno su poručili da žele povoljne rezultate.
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #72 poslato: 13. jun 2014, 19:24:59 »
Dve utakmice, tri boda. 'Nije loše'

FK Radnički je odigrao dve utakmice u gostima i izvukao tri boda, prvu utakmicu protiv Donjeg Srema je izgubio sa rezultatom 2-1, a zatim uspeo da se revanšira za taj poraz i pobedi Borac Čačak, Radnički sada ima tri boda i u trećem kolu dočekuje Novi Pazar.
Trener: Nije loše, uočili smo gde grešimo i kako igramo, mogu slobodno da pohvalim Kovačevića koji je postigao dva gola u dva meča, uspeli smo da izjednačimo protiv Donjeg Srema, na žalost crveni karton koji je dobio Tintor oni su iskoristili i postigli 2 gol, drugu utakmicu Kovačević je bio odličan pa je postigao gol, ali je još jedan naš igrač isključen, sreća pa smo sačuvali rezultat, probelm najveći su nam kartoni i loša reakcija odbrane, nadam se da smo to rešili, dočekujemo Novi Pazar i idemo na tri boda.

Radnički 1923 će sledeće kolo igrati u Kragujevcu protiv ekipe Novog Pazara.
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #73 poslato: 14. jun 2014, 12:30:45 »
Može katanac na ovu temu, neću više pisati svoju karijeru, ako budem hteo da nastavim javiću se da otključate temu. :)
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #74 poslato: 23. jun 2014, 15:48:37 »
Vidim da niko nije zaključao temu, a pošto planiram da nastavim sa master ligom taman mogu i da pišem, imao sam nekih privatnih obaveza ali to je rešeno :) ...

Kragujevčani posle 21. kola nalaze se na 5oj poziciji sa 30. osvojenih boda, ispred njih je Mladost iz Lučana sa 34. boda, Kragujevčani će se do kraja boriti za Evropu i nadaju se da će uspeti po prvi put u istoriji kluba zaigrati u Evropi...
Tabela JSL:


Radnički će u 22. kolu odmeriti snage sa beogradskim Radom, dok Mladost dočekuje Crvenu Zvezdu, pa će Radnički imati prilike da priđe na samo bod razlike ako Mladost izgubi od Zvezde koja se bori za titulu.