Autor Tema: Master Liga 'sernik'  (Pročitano 28423 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #45 poslato: 18. maj 2014, 21:07:59 »
Blekburn protiv Čelsija za prvo mesto na tabeli

U utakmici 27. kola Premijer Lige sastaće se Čelsi i Blekburn ... Čelsi je prvi na tabeli i beži Blekburnu samo bod, pobeda Blekburna bi ih odvela na +2 u odnosu na Čelsi, a pobeda Čelsija bi ih odnela na +4 u odnosu na Blekburn, Čelsi 3. sezone za redom nije ništa osvojio i veoma su spremni za ovaj meč, Blekburn se konačno probudio i želi pobedu na Stamford Brižu.
Trener: Početak sezone nam je teško pao, dosta novih fudbalera, veoma dobrih i iskusnih, samo nismo znali na pravi način da iskoristimo tu snagu, sada smo već u boljoj situaciji i fudbaleri su konačno na svom nivou, imamo priliku da dođemo do prvog mesta na tabeli i ne smemo da je propustimo, nadam se pobedi i verujem u svoje fudbalere!

Nakon ovog meča Blekburn gostuje ekiti Borusije u osminifinala Lige Šampiona.
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #46 poslato: 18. maj 2014, 21:48:21 »
U poslednjem trenutku! Mi dali gol :taz:

Fudbaleri Blekburna uspeli su da pobede ekipu Čelsija i tako se domognu prvog mesta na tabeli!
Odlična igra i jednih i drugih, Čelsi je poveo sa 1-0, stvarao prilike, ali Blekburn se nije predavao u 72' minutu dolaze do izjednačenja 1-1, pri kraju meča kada se činilo sve gotovim, greška odbrane Čelsija lopta vraćena do Drogbe koji odigrava Li-u i on postiže svoj drugi pogodak za totalno slavlje navijača i igrača, meč se završio pobedom od 1-2. Fudbaleri Blekburna su uspeli da posle pobede nad Čelsijem dođu do prvog mesta na tabeli.

Da li možemo da se suprostavimo Borusiji? (Stefan Nikolić)
Borusija je ekipa kao i svaka druga za nas, u fudbalu se protivnik ne zna unapred, mi možemo da napravimo iznenađenje u Nemačkoj, što da ne? Kada možemo da se nosimo sa Mančesterom, Arsenalom, Čelsijem i drugim jakim timovima, kad smo stigli do finala Lige Evrope prošle sezone, zašto ne bi mogli i da izbacimo Borusiju iz Lige Šampiona, verujem u svoje fudbalere i daćemo sve od sebe!
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #47 poslato: 18. maj 2014, 22:34:42 »
Veliki Best!

Fudbaleri Blekburna uspeli su da pobede Borusiju rezultatom 1-2
Prva utakmica osminefinala između Borusije i Blekburna odigrala se u Dortmundu, fudbaleri Blekburna su ograli rasterećeno, stvarali šanse, i dobro se branili, pa Drogba u 32' minutu postiže gol za vodstvo Blekburna. U drugom poluvremenu Borusija izjednačuje u 57' minutu igre i izjednačuje na 1-1. U nastavku su i jedni i drugi napadali pokušali da dođu do gola, a onda u 86' minutu Best koji je ušao u drugom poluvremenu umesto Drogbe postiže gol za 1-2. Rezultat se poslednjih 5. minta nije menjao pa je Blekburn savladao Borusiju u Dortmuntu i ima gol prednosti u gostima.


Ostali rezultati osnimefinala Lige Šampiona:
Spoiler
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #48 poslato: 19. maj 2014, 12:00:43 »

SpoilerIspit za Blekbrun!
Fudbaleri Blekburna u četvrtfinalu Lige Šampiona lako su porazili Mančester Siti, ukupno 1-6, prvi meč su pobedili 0-3, a drugi 3-1, bez problema Blekburn je savladao Mančester Sitija, Siti je ove sezone u lošoj formi pa je moguće da se nisu nadali baš ovakvom rezultatu, Blekburn će u polufinalu Lige Šampiona igrati protiv Barselone, prvi meč se igra na Kamp Nou, drugi par polufinala Lige Šampiona su Porto i Mančester Junajted.
Pored toga, Blekburn se plasirao u finale FA Kupa pobedivši Arsenala 3-1 posle produžetaka i tako će imati priliku da odbrani Kup, u finalu igraju protiv Liverpula.
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #49 poslato: 19. maj 2014, 23:27:05 »
Blekburn za istoriju?

Sudar dve sile!
Fudbaleri Blekburna posle dva odigrana duela sa Barselonom bili su bolji, prošli su polufinale ukupnim rezultatom 1-2, na Nou Kampu su izgubili 1-0, a na svom pobedili 2-0, baš onoliko koliko im je bilo potrebno, u finalu Lige Šampiona će igrati protiv velikog rivala, Mančester Junajteda, ovo finale možemo da nazovemo Englesko finale!
Blekburn nikada do sada u istoriji kluba nije stigao do finala Lige Šampiona, proše sezone su osvojili Premijer Ligu i FA Kup, a u finalu izgubili na produžetke 2-3, da li će uspeti ove sezone da savladaju Junajted?!
Trener: Igramo finale Lige Šampiona, najveći uspeh, ko je očekivao to kada sam došao u ovaj klub? Zapravo niko. Imamo iskustva protiv ovog tima u prvenstvu, ali Mančester je potpuno drugačiji tim u Ligi Šampiona, mnogo godina igraju ovo takmičenje, mnogo su iskusnija ekipa od nas, ali mi imamo želju i motiva, naravno tim da je poslednji na svetu u finalu se ne zna pobednik, svim silama ćemo igrati kao nikad do sad, i nadam se pobedi kao i svaki naš navijač!

Blekburn je osvojio prvenstvo 3. kola pre kraja, imaju 11. boda više od Junajteda i Čelsija koji dele 2 i 3 mesto.
Blekburn će takođe odmeriti snage u finalu FA Kupa, igraju protiv Liverpula.
Blekburn osvojio FA Kup pobedivši Liverpula 2-0*
« Poslednja izmena: 19. maj 2014, 23:36:11 od strane sernik »
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #50 poslato: 20. maj 2014, 21:40:49 »
Blekburn pokorio Evropu!

SpoilerBlackburn the Champions

Fudbaleri Blekburna osvojili su Ligu Šampiona po prvi put u istorji pobedivši Mancester Junajteda sa 2-0.
Blekubn posle 90. minuta utakmice najbolji tim u Evropi! Odlican mec fudbalera Blekburna, uspeli su da pobede Junajteda u finalu sa 2-0, igra je bila izjednacena, ali je Blekburn imao srece da postigne gol, dok Mancester nije. Li je postigao oba gola za Blekburn i tako po prvi put u ovaj grad doneo pehar Lige Šampiona.
Manchester United vs Blackburn Rovers
Spoiler
Trener: Moji momci su odigrali ovaj mec srcem, verujem da je njima bilo najteže, pritisak, trema, veoma velika atmosfera, ali na kraju smo sve to prešli i osvojili ono po šta smo došli, moji momci su iz sezone u sezonu bolji i sada smo doneli pehar Lige Šampiona u naš grad, ocekujem još trofeja do godine! Još jednom svaka cast fudbalerima, a i navijacima.
Podrška sa tribina
Spoiler

Drogba podelio slavlje sa svima :)
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #51 poslato: 21. maj 2014, 18:22:48 »
Blekburn u prvom kolu lako do pobede

Fudbaleri Blekburna pobedili su u prvom kolu Premijer Lige Everton sa 3-0, uz odličnu igru i 3. gola uzeli su prvih 3. boda, sledeće kolo Blekburn dočekuje Mančester Junajted.
Nikolić preuzeo i reprezentaciju Srbije

Jedna lepa vest za srpski fudbal, Nikolić će predvoditi reprezentaciju Srbije na Svetsko Prvenstvo 2018 godine, želi da ostvari veliki uspeh u reprezentaciji pa će pored toga što sedi na klupi Blekburna biti i na klupi naše reprezentacije.
Trener: Drago mi je što sam dobio poziv za reprezentaciju, naša reprezentacija ima dobre i mlade fudbalere, imam naravno vremena za naš fudbal i nadam se dobrim rezultatima kao i u Blekburnu, imaćemo prijateljski meč sa Italijom da vidim na čemu smo.
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #52 poslato: 21. maj 2014, 18:55:07 »
Blekburn potvrtio da je najbolji u Evropi!

Fudbaleri Blekburna pobedili su Romu u Super Kupu sa ubedljivim rezultatom 3-0. Fudbaleri Rome koji su osvojili Ligu Evrope nisu se baš najbolje snašli sa Blekburnom, Blekburn je bio ubedljivo jača i bolja ekipa pa su lako došli i do golova...

Drogba najbolji igrač Evrope
Spoiler
Prošle sezone je to bio Li, a sada je Drogba, Blekburn ima znatno dobre igrače i to se utvrdilo i ove sezone, dve godine za redom fudbaleri Blekburna osvajaju zlatnu loptu što je veliki uspeh za igrače Blekburna. (Lee 2015-2016, Drogba 2016-2017)

Grupe Lige Šampiona
Spoiler

Prijateljski meč (Srbija-Italija)

Reprezentacija Srbije sastaće se u prijateljskom meču sa Italijom, pripremna utakmica pred Svetsko Prvenstvo 2018.
Trener: Prijateljski meč koji sam već najavio, želeli smo da se sastanemo sa malo jačim protivnikom, upravo da vidimo na čemu smo, kakva smo ekipa, ja znam da ovi momci imaju kvaliteta ali ja prvi put treniram reprezentaciju pa želim da vidim kakvi su momci, posle dužih godina u Blekburnu ja sam navikao na njih sada moram videti kakvog kvaliteta ima ova reprezentacija, odabrao sam dobre fudbalere i nadam se da je to pravi tim.
 

marko00

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 287
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #53 poslato: 21. maj 2014, 18:55:56 »
Još sa reprezentacijom da osvojiš sve...Odlična priča,svaka čast :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: sernik

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #54 poslato: 21. maj 2014, 19:22:57 »
Nije loše ...

Srbija 0-0 Italija
Solidna igra i jednih i drugih, reprezentacija Srbije je odigrala dobar meč protiv Italije, nije postigla gol ali ga nije ni primila, trener Stefan Nikolić je zadovoljan igrom fudbalera i rekao je da imaju velike šanse na Svetskom Prvenstvu.
Trener: Nije loše, dobra igra, u nekoliko navrata mogli smo da postignemo gol, u ovoj ekipi je jača odbrana nego napad, nismo imali problema sa odbranom, sa napadom prvih 15ak minuta smo imali mali problem nismo mogli da priđemo šesnestercu, pa sam zato poslao Jankovića i Ljajića po strani da pomažu Mitroviću, odigrali smo dobar meč, mislim da je ovo dobra ekipa i da imamo velike šanse na Svetskom Prvenstvu.
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #55 poslato: 22. maj 2014, 00:59:12 »
Minimalan poraz od Barse (Liga Šampiona)

Fudbaleri Blekburna poraženi su minimalnim rezultatom u 1. kolu grupne faze Lige Šampiona od Barselone na domaćem terenu 0-1.
Barselona se osvetila za prošlogodišnji poraz, ovo je njima 3. put da se sastaju, a dva puta je bila bolja Barselona, Blekburn je bio bolji jednom. Prošle sezone Blekburn je u polufinalu izbacio Barsu ukupnim rezultatom 2-1 (0-1), ovog puta je Barselona pobedila domaćina sa 0-1.
Trener: Ne toliko težak poraz, eto uspeli su da nas dobiju kod kuće u prvom meču, na žalos lep gol nam je dao Neymar i rezultat se nije menjao, pokušali smo preko leve, desne strane čak i sredine, udarci sa daljine iz prekida ali Barsa je ovaj meč odligrala odlično i uzela 3. boda, čestitke protivniku na igri, nama je ovo prvi poraz u sezoni i to sa jakim protivnikom, ne želim i nadam se da se ovakvi porazi kod kuće u Ligi Šampiona neće ponoviti, glavu gore i idemo dalje!
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #56 poslato: 23. maj 2014, 00:02:37 »
Verovali ili ne?

Blekburn jedva prošao grupnu fazu Lige Šampiona ...
Jedva ili ne, prošli smo je, Blekburn će biti nezaustavljiv dalje 'Stefan Nikolić'.
Fudbaleri Blekburna su prošli grupnu fazu Lige Šampiona kao 2. tim u grupi sa samo 8. boda koliko je imala i Austrija Beč, fudbaleri Blekburna su 2. puta pobedili Bazel, dva remija sa Austrijom i dva poraza od Barselone, na Nou Kampu su izgubili 2-1, fudbaleri Blekburna su zbog boljeg međusobnog duela bili ispred Austrije i prošli grupe, da je Austrija imala malo više sreće Blekburn bi bio u Ligi Evrope, da li je to loša igra ili pad koncentracije fudbalera pitali smo trenera? Pored ovoga Blekburn nema poraz u prvenstvu i 1. je na tabeli, beži Junajtedu 9. boda.
Trener: Mali pad koncentracije fudbalera, kiksnuli smo protiv Barse 2. duela i onda posle toga remi sa Austrijom, povratili smo se pobedom protiv Bazela i na kraju remi kod kuće 1-1 sa Austrijom nam je bio dovoljan za prolazak dalje pa se nismo mnogo opterećivali oko toga, verujem u svoju ekipu da smo idalje najbolji i to ćemo dokazati u nastavku ovog takmičenja, moji fudbaleri su u prvenstvu predobri tako da nemam nameru da bacam nikakvu krivicu na njih.

Blekburn takođe igra turnir za prvaka sveta.
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #57 poslato: 23. maj 2014, 17:09:12 »
Blekbrun prvak sveta!

Spoiler
Blekburn je po prvi put osvojio trofej prvaka sveta, najveći uspeh u istoriji ovog kluba, čestitke treneru i igračima kao i celoj upravi kluba koji su ovaj tim doveli na vrh sveta.
Didier Drogba najbolji igrač sveta


Blekburn je na polusezoni 1. na tabeli sa 47. boda dok je iza njega Mančester Junajted sa 38. boda.
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #58 poslato: 25. maj 2014, 17:05:25 »
Blekburn nezaustavljiv

Fudbaleri Blekburna u Premijer Ligi igraju nezaustavljivo, pobedili su sve jače rivale sem Sitija sa njima su odigrali nerešeno, gledajući 2. deo sezone, pobeda protiv Junajteda 3-4, protiv Čelsija 2-0, Liverpula 0-1, Siti 0-0 i pobeda protiv Arsenala 4-0, Blekburn je prvi sa 69 boda, dok je drugi Junajted sa 52, Blekburn siguran na prvom mestu, bez poraza u prvenstvru, u FA Kupu su prošli Arsenala i igraju polufinale. Sledi im meč Lige Šampiona, Blekburn ove sezone u Ligi Šampiona nije baš najbolje igrao, sa samo 8. boda su prošli grupnu fazu, sada dočekuju Vitese i imaće prilike da to opravdaju.
 

PrisoN_BreaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #59 poslato: 26. maj 2014, 21:09:28 »
Svaka cast..izgurao si manji klub kako treba :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: sernik